Tüm Cambria kuvarsları aynı fiyatta mı?

Sordu: Fidelia Huf | Son Güncelleme: 24 Mart 2020
Kategori: stil ve moda kadın takıları ve saatleri
4.7/5 (293 Görüntüleme . 28 Oy)
Cevap aynı miktar. Cambria tezgahınızın rengi ne olursa olsun, aynı fiyatı ödersiniz. Çeşitli renkler için farklı fiyatlandırma yapılarını duymuş olsanız da, gerçek şu ki diğer tedarikçiler katmanlı bir fiyatlandırma yapısı kullanıyor ancak Cambria bunu kullanmıyor.

Bununla ilgili olarak, Cambria kuvars maliyeti ne kadardır?

Cambria Tezgah Üstü Ortalama Maliyet Kurulum ücreti olmadan, Cambria tezgahı fiyatı metrekare başına 28 ila 90 $ arasında değişmektedir. Kurulum maliyetleri göz önüne alındığında fiyatları metrekare başına 54 ile 175 dolar arasında değişebiliyor. Bu fiyat kuvars levhanın kalınlığına bağlıdır.

Benzer şekilde, Cambria kuvars en iyisi midir? Cambria -of-the-line, ancak bir aile kuvars tezgah üreticisi ve ABD'de kuvars tezgahı tek üreticisi top olduğu için ünlüdür. Cambria'nın temel değerleri değişmezdir ve Amerikan ekonomisini desteklemeye ve çevremizi korumaya odaklanır.

Bu nedenle, Cambria kuvarstan daha mı pahalı?

Cambria da çok düşük bakım ve işletme web sitesinde 'granit daha güçlü' olarak lanse olduğunu. Cambria ve Silestone, daha pahalı kuvars türlerinden ikisi olarak kabul edilir, ancak aynı zamanda çok kaliteli markalardır.

Home Depot, Cambria kuvars satıyor mu?

Home Depot , aradığınız stile ve renge bağlı olarak, Cambria Kuvars Tezgahı metrekare başına 75-110 dolar arasında satıyor .

39 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

IKEA kuvars tezgahı satıyor mu?

IKEA , metrekare başına 43 ila 90 dolar arasında fiyatlandırılan Caesarstone kuvars tezgahı bile satıyor .

Kuvars mühürlenmesi gerekiyor mu?

Kuvars tezgah granit gibi güçlü olarak sadece ama çip veya çatlak olasılığı daha bunları yaparken daha esnek olmanın yararı var. Kuvars gözenekli değildir ve herhangi bir sızdırmazlığı gerektirmez - hiç. Bu taşlar neredeyse bakım gerektirmeyen bir mutfak çalışma yüzeyi sunar.

Kuvars tezgahın rengini değiştirebilir misiniz?

Son derece gözeneksizdir ve bitmek üzere tasarlanmamıştır, ancak boyanması mümkündür. Bunu yapmak, tezgah iyi durumdaysa değerini önemli ölçüde azaltabilir, ancak kuvars hasarlı veya lekeliyse iyi bir seçenek olabilir. Yıpranmış kuvars tezgahınıza dayanıklı, parlak bir yüzey kazandırın.

Calacatta kuvars maliyeti ne kadardır?

Kuvars tezgahın sınıf ve kaliteye göre ortalama maliyeti : Düşük dereceli Kuvars : Metrekare başına 50 ila 60 dolar. Orta dereceli Kuvars : Metrekare başına 60 ila 80 dolar. Yüksek dereceli Kuvars : Metrekare başına 80 ila 100 $+.

Cambria'ya sıcak tava koyabilir misin?

Cambria ısıya dayanır mı ? Cambria , tencere ve tavalardan ve elektrikli kızartma tavaları ve ızgaralar gibi diğer pişirme ünitelerinden ve bazı güveç veya kızartma fırınlarından ve ısı lambalarından ısının doğrudan aktarımına dayanamayabilir. Bu nedenle, ürünün ısınmasını önlemek için her zaman bir sıcak ped veya nihale kullanılması tavsiye edilir.

Farklı derecelerde kuvars tezgahı var mı?

Birçok malzeme gibi, farklı mühendislik ürünü kuvars dereceleri vardır . Üreticiler, mühendislik kuvars sayaçları yapmak için kullanılan kuvars taşını standart olmayan bir şekilde derecelendirir . Üç genel kuvars derecesi şunları içerir: Ayrıca çoğu zaman doğaldırlar, yani %100 saf kuvarslardır .

En iyi kuvars tezgahı markası nedir?

En İyi 12 Kuvars Tezgah Markası
 1. Sezar taşı. Ülke çapındaki tasarım mağazalarında hazır bulunan 40'tan fazla renk ile Caesarstone, mühendislik taşlarında bir numaralı tercihtir.
 2. Silestone.
 3. Cambria Kuvars.
 4. Santa Margherita Kuvars.
 5. Viatera.
 6. Okite.
 7. Corian Kuvars.
 8. Granit Dönüşümleri.

Kuvarsın üzerine sıcak tava koyabilir misin?

1. Yapamazsın Bunlar Üzerinde Seti Sıcak Tavalar. Kuvars tezgahı son derece dayanıklı ve malzemeye zarar verebilir yüzeyde sıcak tava hakkı koyarak, ısı dirençli olarak kabul rağmen. Isı renk ve / veya çatlaklara neden olabilir olarak diğer birçok tezgahı olduğu gibi, 'onu korumak için bir sacayağı veya soba eldivenini kullanmanız gerekecek.

En ucuz kuvars tezgahı nedir?

Kuvars, kurulum dahil metrekare başına 50-100 $ arasındadır. 54 sf'lik mütevazı bir tezgah , 2.700-5.400 $ olacaktır. Silestone genellikle en pahalıdır ancak Caesarstone, Zodiaq ve Viatera daha ucuzdur .

Kuvars tezgahlarda ne kullanılmamalıdır?

Üzerinde asitli veya aşındırıcı temizleyiciler kullanmamalısınız - bunun yerine basit sabun ve suya yapıştırın. Kuvars , dayanıklı ancak yok edilemez olmadığı için yalnızca iç mekan kullanımı için önerilir. Kuvars tezgahınızı uzun yıllar dayanabilmesi için korumak için kesme tahtaları, nihaleler ve sıcak pedler kullandığınızdan emin olun.

Cambria kuvarsın ortalama maliyeti nedir?

metrekare başına 55 ila 125 dolar

Kuvars tezgahı paraya değer mi?

Kuvars bir mühendislik taş olduğundan, bazı gerçekten iyi niteliklere ve özelliklere sahip. Kuvars inanılmaz, sert yüzey, ve reçineler içinde karıştırılmasıyla yapılmıştır çünkü, bir gözenekli yüzey değil. Bu araçlar neredeyse aynı kolaylıkla granit yaptığı gibi leke yapmaz.

Kuvars tezgahı leke yapar mı?

Kuvars leke tutmaz, ancak leke tutmaz. Eğer böyle meyve suları, çay, kahve veya şarap, bu yerleşmek verebileceğinden boyama maddeleri, temizleyişimdi yoksa. İnatçı lekeleri çıkarmak için, yumuşak bir bezle soda ve su ve rub pişirme bir hamur kullanabilirsiniz. Kuvars tezgahınız ısıya dayanıklıdır, ancak yine ısıya dayanıklı değildir.

Kuvars tezgahın üzerindeki donuk lekeyi nasıl düzeltirsiniz?

Yine de Batson, bir kağıt havluya biraz döktüğünüz, yüzeyi ovaladığınız, nemli bir kağıt havluyla duruladığınız ve yüzeyi kuruladığınız sürece Soft Scrub temizleme jeli kullanmanın sorun olmadığını söyledi. Yüzeyi matlaştıran şeyin çok alkali veya çok asidik temizleyicilerle "uzun süreli" temas olduğunu söyledi.

Cambria kuvars nasıl temizlenir?

Sadece yumuşak bir pamuklu bez ve ılık su ve istenirse yumuşak sabunla yıkayın. Kullanılan veya başka maruz bırakılmamalıdır Cambria ürün (ister yüksek, nötr ya da düşük pH) gibi güçlü bir alkalin, asit, serbest radikalleri, oksitleyiciler veya temizlik elde etmek için aşındırıcı.

Kuvars tezgahlardan su lekesi nasıl çıkar?

Kuvars Tezgahlardan Su Lekelerini Çıkarmak için 5 İpucu ve Püf Noktası
 1. Çelik ahşap kullanın. Sert sudan mineral birikiminiz varsa, çıkarmak için çelik yünü kullanın.
 2. Karbonat. Su lekelerini çıkarmanın bir başka yolu da kabartma tozu ve suyu karıştırmaktır.
 3. Plastik sargı kullanın.
 4. Özel bir temizleyici kullanın.
 5. Dökülenleri ve cam halkaları ilk fırsatta silin.