KraftMaid dolapları iyi dolaplar mı?

Soruldu: Eutimia Esnaola-Gaiztarro | Son Güncelleme: 1 Haziran 2020
Kategori: ev ve bahçe ev aletleri
4.3/5 (1.281 Görüntüleme . 36 Oy)
1 inceleme Kraftmaid , çok çeşitli kapı ve dolap stillerine sahiptir. Dolaplara sahip olduğunuz sürece garantileri sektördeki en iyilerden biridir. Birçok "özel" seçenek sunarlar ve dolaplarını satın almanın tek dezavantajı, yarı özel dolaplar için daha pahalı olmalarıdır.

Ayrıca sorulmuş, kraftmaid dolapları pahalı mı?

Çoğu dolap lineer ayağa göre fiyatlandırılır. KraftMaid'de , lineer metrekare başına 100 ila 300 ABD Doları arasında herhangi bir yere mal olacak. Ortalama olarak, Amerikalılar, hem malzeme hem de kurulumu içeren mutfak dolabı yükseltmeleri için yaklaşık 15.000 dolar fiyat alıyor.

Ayrıca mutfak dolapları için en iyi marka hangisidir? Fabuwood, Forevermark ve Cubitac, evinizin ihtiyaç duyduğu kalite, işlevsellik, stil ve değeri sunacağımız en iyi dolap markalarından bazılarıdır. Bunlar aynı zamanda uygun fiyatlı lüks mutfak dolapları markaları olarak kabul edilir.

Benzer şekilde Cardell Dolaplar kaliteli midir?

Cardell kabine en yüksek kalite standartlarına bağlıdır ve kabin koleksiyonlarını 2 Yıllık Sınırlı Garanti, 25 Yıllık Sınırlı Garanti veya Ömür Boyu Sınırlı Garanti ile destekler. Doğru dolapları doğru fiyata bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Home Depot, KraftMaid dolapları satıyor mu?

KraftMaid - Mutfak Dolapları - Mutfak - The Home Depot .

27 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

KraftMaid dolapları nerede yapılır?

www.mascobcg.com. Masco Perakende Kabin Grubu (MRCG) Hakkında Middlefield, Ohio'da bulunan Masco Perakende Kabin Grubu, KraftMaid marka kabine üreticisidir. 40 yılı aşkın bir süredir KraftMaid Dolap , ülkenin en büyük yarı özel dolap üreticilerinden biri olmuştur.

Dolaplar iyi gider mi?

Gidecek dolaplarla ilgili deneyimimden son derece mutluyum. Onlar büyük fiyatlar var ve ürün kaliteli. Satış müdürü Steve tarafından karşılandığım andan, Patrick ve ekibi tarafından zamanında teslimata kadar, yıllardır yaşadığım en kolay alışveriş deneyiminden biriydi. Kesinlikle tavsiye ederim.

KraftMaid dolapları ABD'de mi üretiliyor?

KraftMaid Cabinetry , Inc., Amerika Birleşik Devletleri'nde her müşteri için sipariş vermek üzere üretilen "yarı özel" dolapların lider üreticisidir.

KraftMaid dolapları nelerden yapılmıştır?

Standart yapı, doğal huş ağacı tahıl laminatına sahiptir. Yükseltme seçenekleri arasında eşleşen laminat iç kısım veya eşleşen iç kaplama yer alır. Tüm Kontrplak Yapı yükseltmesi seçildiğinde sağlanan doğal huş ağacı kaplama iç.

Omega Dolaplar kaliteli midir?

Harika Dolaplar , Mükemmel Kalite
Bir Mutfak ve Banyo Tasarımcısı olarak Omega Marka Dolapları kullanmayı seviyorum. Her türlü Mutfak durumuna uyacak şekilde kutu kalitesi ve birçok boyutlandırma ve modifikasyona sahipler. ✔ Evet, bu ürünü tavsiye ederim.

Gömme dolaplar maliyete değer mi?

Tipik olarak, menteşeler açıktır, ancak gizlenebilirler. Ankastre dolapların estetiğini seviyorum ve bunun bir kısmı, onları inşa etmeye giden işçiliğin takdiridir. Ve işçilik varsa maliyet de vardır . Ankastre seçeneği için yaklaşık %15-30 daha pahalıdır.

KraftMaid dolaplarının garantisi nedir?

KraftMaid çekmece bileşenleri ve donanım üzerinde dolapları ve ömür boyu garanti ile beş yıllık garanti sunuyor. KraftMaid ürünlerini yalnızca yetkili bayileri aracılığıyla sattığı için Shoemaker, Wisconsin, Madison'daki Allen Kitchen & Bath Center aracılığıyla iletişime geçerek dolaplarını satın aldı.

Para için en iyi mutfak dolaplarını kim yapar?

En İyi 10 Mutfak Dolabı Üreticisi ve Perakendecisi
 • 01 of 10. Kraftmaid. Kraft hizmetçisi.
 • 02 of 10. Merillat. Merillat.
 • 03 of 10. Snaidero ABD. Snaidero.
 • 04 of 10. IKEA. IKEA.
 • Tüm Ahşap Dolap. Tüm Ahşap Dolap.
 • 06 of 10. Porselanoza.
 • 07 of 10. CliqStudios.
 • 08 of 10. RTA Dolap Mağazası.

Aristokraft dolaplar kaliteli midir?

Aristokraft fiyatına göre iyi bir dolap. Üst düzey donanım veya kaplama beklemeyin, ancak güzel görünüyorlar ve kısıtlı bir bütçeniz olduğunda işi hallediyorlar.

Merillat iyi bir kabine mi?

30 yıldır işletmemizde Merillat dolap kullanıyoruz. İyi teslim süreleri, mükemmel müşteri hizmeti. Tüm kontrplak seçeneği ve ahşap çekmeceleri gerçekten beğendim. Bu fiyat aralığında diğerlerinden çok daha iyi inşa edilirdi.

En kaliteli RTA dolaplarını kim yapar?

ABD'de çevrimiçi olarak en iyi 10 En İyi RTA Dolapları şirketi
 • Nuform Dolap. Online RTA mutfak dolapları satın alırken harcadığınız paranın karşılığını en iyi şekilde almak istiyorsanız, Nuform Dolap doğru seçim olabilir.
 • Kabine Kapı Dünyası.
 • Gidecek dolaplar.
 • Kabinet Kral.
 • Başbakan kabinesi.
 • Dolaplar.com.
 • RTA Mağazası.
 • Güzel Mutfak Dolabı.

KraftMaid dolaplarını kim satın aldı?

MIDDLEFIELD - Ashtabula ve Geauga ilçelerinde üretim tesisleri olan mutfak ve banyo dolap üreticisi KraftMaid, sahibi şirket, Texas şirkete bölünmesine sattı. Cuma günkü Michigan merkezli Masco Corp. tarafından ACProducts Inc.'e yapılan 1 milyar dolarlık satış duyurusu.

Mutfak dolaplarımın markasını nasıl öğrenebilirim?

Bir KCMA Label için lavabo taban kabine kontrol
Mutfak Dolabı Üreticileri Birliği (KCMA) ait Kabine markaları dolabın lavabo kapı ya da yan duvarın arka tarafında bir etiket olacaktır. Etikette, etiketin ortasında bir kod veya dolap adı bulunmalıdır.

Starmark dolapları pahalı mı?

Starmark eskiden çok ucuz bir temel markaydı. Kaliteleri büyük zaman içinde gelişse de, hiçbir şekilde Kraftmaid'den 3500 $ daha değerli değil. Eğer Kraftmaid parasının satın alabileceği en ucuza ve Starmark parasının satın alabileceği en pahalıya sahip değilseniz .

Yeni mutfak dolaplarında nasıl tasarruf edebilirim?

Yeni Mutfak Dolaplarında Nasıl Tasarruf Edilir
 1. Kapı stillerini karşılaştırın.
 2. Duvar dolaplarını açık raflarla değiştirin.
 3. Uygun fiyatlı bir ağaç türü seçin.
 4. Termofoil veya laminat düşünün.
 5. Yavaş kapanan çekmeceler ve tam açılır sürgüler olmadan yapın.
 6. Çekilişlere hayır deyin.
 7. Daha az özelleştirin.
 8. Boyanıza veya lekenize sır eklemeyin.

Mutfak dolapları için iyi bir fiyat nedir?

Ortalama Mutfak Dolabı Maliyetleri . Mutfak dolapları , lineer ayak başına 100 ila 1.200 dolar arasında değişmektedir. Tipik bir 10'a 10 fitlik bir mutfak , çoğu 4.000 ila 13.000 ABD Doları arasında düşse de, 2.000 ila 24.000 ABD Doları arasında herhangi bir yerde çalışır.

KraftMaid dolapları pahalı mı?

KraftMaid Dolap Ortalama Maliyetleri
Mutfak, evde tadilat yapılması en pahalı odadır. Başka bir açıdan bakıldığında , KraftMaid dolapları genellikle metrekare başına 100 ila 200 dolar arasında fiyatlandırılırken, bazı üst düzey ürünler lineer metrekare başına 300 dolara ulaşıyor.