Shaker dolaplarının modası mı geçiyor?

Sordu: Kary Foy | Son Güncelleme: 30 Mayıs 2020
Kategori: ev ve bahçe ev aletleri
4.3/5 (92 Görüntüleme. 14 Oy)
Neden çalkalayıcı tarzı mutfak dolapları modası asla. Zamansız bir çekiciliğe sahip minimalist bir yaklaşıma yöneliyorsanız, çalkalayıcı tarzı dolaplar gitmeniz gereken yoldur. Bu kabine tarzı çok yönlülüğü yıl geçer gibi gelişen tat ve stil barındıran uzun bir yol gidecek.

Bunu göz önünde bulundurarak, Shaker tarzı dolaplar şık mı?

Shaker mutfak dolapları dolap kapılarının en popüler stili vardır. Shaker tarzı dolaplar , gömme orta panelli beş parçalı bir kapı ile karakterize edilir. Bazı çalkalayıcı dolaplar çok temiz ve basittir, bazıları ise dekoratif kenar detaylarına sahiptir. Shaker dolaplarının çekmece cepheleri de farklılık gösterebilmektedir.

Aynı şekilde camlı dolaplar da modası geçti mi? Eskitilmiş ve camlı dolap kaplamaları, birçok ülke mutfağında bir armatürdür. Bu tarz kabine son on yılda popülerlik kazanırken, artık modası geçiyor . Bir dolap değişimi veya yeniden kaplama için kaplama seçerken, ister canlı boya renkleri ister temiz ahşap tonları olsun, daha modern görünümler seçin.

Üstelik Shaker tarzı dolaplar modern mi?

Shaker dolaplarının sade ve temiz çizgileri, geleneksel kökenlerine rağmen, modern veya çağdaş mutfak tasarımlarına yerleştirmeye uygundur. Beyaz veya griye boyanmış shaker dolapları , birçok çağdaş ev sahibinin aradığı hafif ve havadar bir his verdiği için modern mutfaklarda da popülerdir.

Shaker tarzı dolaplar daha mı pahalı?

Maliyetler. Çoğu durumda, Shaker kapıları, benzer stil ve tasarıma sahip yükseltilmiş panel kapılardan daha ucuza mal olma eğilimindedir. Çoğu dolap çeşitli şekillerde fiyatlandırılır, kutu konstrüksiyonu, ahşap türleri ve tümü, maliyetin en azından bir kısmını oluşturur. Kapıyı inşa etmek için işçilik maliyeti, stile göre farklılık gösterir.

39 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

2019 mutfak dolapları için en popüler renk nedir?

2019 İçin En Popüler Mutfak Dolabı Stili
Düz panel kapılar (yüzde 19) ve yükseltilmiş panel kapılar (yüzde 16) tarafından takip edilen Shaker stili, 2019'un açık ara favorisi. Basit, temiz bir görünümle tanınan Shaker dolapları , Houzz raporunun belirttiği bir başka trend olan çiftlik evi tarzı mutfaklarda da yaygındır .

Meşe dolaplar Stil 2019'da Geri mi Dönüyor?

Bağbozumu derigueur olduğunda 2019 için, muhtemelen mutfak dolapları için meşe ahşap bir dönüş göreceksiniz ve ev sahibi zaman geçmişin gerçek ahşap geri dönün. Meşe , nötr rengi ve tasarım çok yönlülüğü ile ince bir zarafetin dokusuna ve görünümüne sahiptir.

Beyaz dolapların modası mı geçiyor?

Tamamen beyaz mutfağın modası muhtemelen asla geçmeyecek olsa da, 2020 için sizi eşit derecede mutlu edecek birçok yeni tasarım trendi var. Düşünün: biraz renk patlaması olan doğal unsurlar.

Şimdi hangi mutfak dolapları moda?

Mutfak Dolabı Stilleri ve Trendleri
 • Karanlık Bitirir. Lacivert mutfak dolapları temiz ve yakışıklı görünüyor.
 • Egzotik Renk Bloğu. Herhangi bir alana egzotik bir görünüm kazandırmak için mutfak dolaplarında alternatif ahşap kullanılabilir.
 • Çalkalayıcı Tarzı.
 • Düz Cepheler.
 • Doğal Görünüm.
 • Yazlık Şık.
 • Gizli Tut.
 • Gizli Uzay.

Neden Shaker tarzı dolaplar deniyor?

Çalkalayıcı dolapları ve çalkalayıcı kapıları, isimlerini, daha yaygın olarak Çalkalayıcılar olarak bilinen Mesih'in İkinci Görünüşünde Birleşik İnananlar Derneği'nden alır. Manchester'dan gelen bu dini grup, 18. yüzyılda Quakers adlı dini gruptan ayrıldıktan sonra kuruldu.

Shaker dolaplarında hangi donanım en iyi görünüyor?

Shaker Kabinlerinizle Eşleştirebileceğiniz En İyi Donanım Stilleri
 • Klasik – Seramik Düğmeler. Seramik düğmeler mutfağınıza böyle bir çekicilik getiriyor.
 • Zarif – Cam Düğmeler. Cam veya kristal düğmelerle zarafet ve stil unsurları ekleyin.
 • BASİT- pirinç/nikel topuzlar.
 • MODERN – boru şeklindeki çubuk çeker.
 • Şık – Düz Çubuk Çeker.
 • VINTAGE- çöp kutusu çeker.
 • RETRO – mandallar.
 • ENDÜSTRİYEL – açıkta kalan vidalarla çeker.

Mutfak dolaplarının en popüler tarzı nedir?

Ülke veya çiftlik evi dolapları neredeyse her zaman boyanır ve en popüler renk beyazdır, ancak sarı, kırmızı, kömür grisi ve siyah gibi diğer tonlar da daha popüler hale gelmektedir.

İki tonlu dolapların modası geçti mi?

İki Renkli Mutfak Dolapları : Hala Trend Olan Bir Konsept . Tek renk mutfak dolapları en yaygın olanıdır ve mutfağın geri kalanıyla harmanlanırsa iyi bir seçimdir. Ancak iki tonlu mutfak dolapları daha çekici ve görsel olarak harika bir etki yaratıyor.

Geleneksel dolapların modern görünmesini nasıl sağlarsınız?

Turuncu tonlu ahşap dolapları önemsiz göstermeye çalışıyorsanız, kömür veya lavanta gibi ince kontrastlı bir boya rengi seçin. Krem, sarı ve - tabii ki - turuncudan kaçının. Bir backsplash ekleyin: Boyamaya benzer şekilde, backsplash ilavesi veya değişimi, gözü hoş olmayan dolaplardan uzaklaştırır.

Beyaz shaker dolapları tarz mı?

Mutfakların ortak bir armatürü olan boyalı yüzeyler (özellikle beyaz çalkalayıcı dolaplar ), onu en popüler dolap kaplamalarından biri haline getiren modern ve geleneksel bir görünüm için dengeli bir fikirdir.

2018'de en popüler mutfak dolabı rengi nedir?

Mutfak Tadilat: 2018'de Popüler Renk Trendleri
 1. Gri. Beyaz, mutfak renk trendlerinde öncü olmaya devam ederken, gri, nötr bir geçiş olarak hızla yetişiyor.
 2. Lacivert. Grinin yanı sıra lacivert de yılın en iyi mutfak renk trendlerinden biri.
 3. Grej.
 4. Mor.
 5. Yeşil.
 6. Siyah.
 7. Açık pembe.
 8. Kırmızı.

Mutfak dolaplarındaki boşluklar nasıl doldurulur?

1/8 inçten daha az boşluklar için renkli kalafat veya tüp içinde gelen diğer ürünlerin kullanılması kabul edilebilir. Dolapları tamir etmeyi planlıyorsanız, boşlukları veya çatlakları doldurmak için sert kuruyan ahşap macun da kullanabilirsiniz. Dolapların perdahlanması gerekmiyorsa, boşluklara renk uyumlu kalafat uygulayın.

Shaker dolaplarını temiz tutmak zor mu?

Temizlik Zor Olabilir
Düz bir ön yüzeye sahip döşeme kapaklı dolaplarla karşılaştırıldığında, Shaker tarzı dolaplar , orta panelin köşelerinde, oluklarında ve yarıklarında toz veya yiyecek parçacıkları toplama eğilimindedir ve bu da bazılarının içeride temizlenmesini ve bakımını zorlaştırabilir . uzun koşu.

Çalkalayıcı kapılar şık mı?

Modern Shaker Tarzı Mutfaklar
Ev sahiplerinin tercihine göre kapılar düz bırakılabilir veya dolap donanımı eklenebilir. Bitmiş ahşap, modern mutfaklara sıcaklık katarken, Shaker dolapları siyah, beyaz, gri, lacivert ve daha pek çok şey kadar çekici görünüyor.

Mutfak dolaplarım neden çatlıyor?

Dolaplarımın kapaklarında çatlaklar var!”
Çok fazla veya çok az nem, kapıların sırasıyla büzülmesine veya genişlemesine veya daha da kötüsü kapılarınızın bükülmesine neden olur. Kapılarınızda trim parçaları varsa, hareket bekleyebilirsiniz ve bu kenarların çatlayarak açılmasını bekleyebilirsiniz.

Shaker dolapları popüler mi?

Shaker dolapları , son birkaç yıldır en popüler dolap modellerinden biri olmuştur ve açık ara burada, Cabinets.com'da en çok satan kapı modellerimizden biridir.

2020 mutfak trendleri neler?

Mutfak trendleri 2020 – bu en yeni tasarımlar, çağın ötesinde
 • TAŞ DEVRİ. Güçlü damarlı mermerin zamanı geldi, ne kadar yoğun olursa, kaçırılmayacak lüks ve bir sonraki seviye stil için o kadar iyi.
 • KÜL GERİ.
 • KARANLIK DRAMA.
 • RENK POP.
 • ÇİFT ADALAR.
 • KULPSIZ ARZU.
 • BÜYÜK AŞK.
 • CEVİZ MUHTEŞEM.