Doktor kredisi yok mu?

Sordu: Hafida Zschockelt | Son Güncelleme: 11 Mayıs 2020
Kategori: kişisel finans ev finansmanı
5/5 (617 Görüntüleme . 27 Oy)
S: Hala hiçbir belge kredisi mevcut değil mi? A: Gerçek hiçbir doc kredileri artık kullanılamaz. Ancak, bugün mevcut olan program, serbest meslek sahipleri için bir banka ekstresi kredisidir . Serbest meslek sahibi iseniz bu en iyi seçeneğiniz olacaktır.

Ayrıca, gelir doğrulama ipoteği yok mu?

Hiçbir gelir doğrulama ipoteği , borç verenin gelirinizin belirli gereksinimleri karşıladığını kanıtlamanızı gerektirmediği ev kredileridir. Ancak, bazı borçlular, özellikle serbest meslek sahibi olanlar veya komisyona dayalı maaş alanlar için gelir doğrulaması zor olabilir.

Yukarıdakilerin yanı sıra, düşük bir belge kredisini nasıl alabilirim? Düşük belgeli ev kredisi başvurusunda bulunurken, bazı borç verenler yalnızca aşağıdaki gibi belgeleri içerebilecek en az 2 belge ister:

 1. Olağan gelirinizi belirten imzalı bir Borçlunun Gelir Beyanı.
 2. Kayıtlı işletme adınız.
 3. Avustralya İşletme Numaranız (ABN)

Buna uygun olarak, kendi kendini tasdikli ipotekler hala mevcut mu?

Kendinden belgelendirme ipotekleri Birleşik Krallık'ta yasaklanmıştır, ancak yine de Avrupa'da yerleşik borç verenler tarafından sunulabilir. YUKARI ÖDEMELER üzerinde ipotek veya üzerinde SECURED BAŞKA BİR BORÇ TUTUN ETMİYORSANIZ EVİNİZ repossessed OLABİLİR. İngiltere'deki borç verenlerden yasaklanmış oldukları için artık kendi kendine sertifika ipotek alamazsınız.

Belgesiz ipotek için ne kadar yatırmanız gerekiyor?

Ödeme aşağı yüzde 30 gereklidir En azından hiçbir Dokümantasyon ipotekler ana Kullanıcılar ve bazı ipotek kadar 35- 50-yüzde olabilir. Buna karşılık, çoğu geleneksel ipotek yüzde 20 peşinat gerektirir. Bu tür ipoteklerin ayrıca maksimum 70 kredi /değer oranı (LTV) vardır.

26 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Vergi beyannamesi olmayan bir ev satın alınabilir mi?

Eğer vergi iade sağlamanız gerekir olmasa da yine ancak sizin beyannamelerini olmalı ve onları IRS valide var. Bir ipotek almak için vergi iadelerini sağlanmaması vergi beyanname vermemiş tüketiciye kredi verilmesi için bir reçete değildir. Bu elbette vergilendirilebilir gelirinizin yıllık tutarına dayanmaktadır.

Gelir doğrulaması olmadan nasıl ev satın alabilirim?

Sizin kredi memuru bir hayır önerebilir - Gelir doğrulama kredisi. Aşağıda, gelirsiz doğrulama ipotekleri için ortak gereksinimler verilmiştir.
 1. Banka ekstresi ipotek.
 2. Varlığa dayalı ipotekler.
 3. Gelir yok, varlık kredisi yok.
 4. Krediniz iyi olsun.
 5. Büyük bir peşinat yapın.
 6. Daha yüksek faiz oranları bekliyoruz.

Yüzde 50 peşinatla ev kredisi alabilir miyim?

Yüzde 50'ye İhtiyacınız Olduğunda
Bazı durumlarda, bir borçlu finansman elde etmek aşağı en az yüzde 50 gerekebilir. Özel borç verenler veya "zararlı" borç verenler, yüksek faiz oranlı kısa vadeli bir kredi için bir borçluyu finanse etmek için genellikle yüzde 30 ila yüzde 50 arasında bir talepte bulunur.

Gelirim olmadan nasıl ipotek alabilirim?

Gelir kanıtı olmadan mülk karşılığında kredi alma şansınızı artırmak için aşağıdaki ipuçlarını kullanın.
 1. Borç Verenin Temsilcisine Geliriniz hakkında ayrıntılı bilgi verin.
 2. Tasarruflarınızı Kontrol Edin.
 3. Değerine Göre Daha Düşük Bir Kredi (LTV) Tercih Edin
 4. Eşler Arası Kredi Seçmeyi Düşünün.
 5. Bir Eş-Başvuru Sahibiyle Başvurun.

Kötü kredi ve işsiz nasıl kişisel kredi alabilirim?

İşsiz nasıl kredi alabilirim?
 1. Alternatif bir gelir kaynağınız olsun: Bu, işsizlik, emeklilik, maluliyet, nafaka veya nafaka gibi yardımları içerebilir.
 2. Bir cosigner alın.
 3. Teminat sağlayın.
 4. Bir arkadaştan/akrabadan ödünç alın.
 5. Bir oto tapu kredisi veya rehin dükkanı kredisi alın.
 6. Nakit avans alın.

Gelir belgesi olmadan taşıt kredisi nasıl onaylanır?

Borç verenlerin gelir belgesi yerine talep ettiği belgelerden bazıları şunlardır:
 1. Son iki yıllık vergi beyannamenizin kopyaları.
 2. Geçerli bir sürücü belgesi.
 3. Sosyal Güvenlik Numaranız.
 4. Sigorta kanıtı.
 5. En son çek hesabı banka ekstrenizin bir kopyası.

İşsiz evinizi yeniden finanse edebilir misiniz?

Programı Refinansman hükümetin Verme Ev Ekonomik hakkında borç veren sor. Prensip olarak, ev sahiplerine gerektirmeyen bu program istihdam edilecek. Ancak, siz (veya aile birimi) yeni mortgage ödemeleri göze kanıtlamak gerekir. Sabit faiz oranı ipotek yeniden finanse etmek deneyin.

1 yıllık hesaplarla ipotek alabilir miyim?

1 yıllık hesaplarla ipotek almak mümkün olsa da, sınırlı muhasebe referansları olan bir ipotek elde etmenize yardımcı olması için uzman bir borç verene veya uzman bir danışmana ihtiyacınız olabilir. Kredi riskini en aza indirmek gerekiyor ve ipotek geri ödeme yapmak mümkün olacak emin olmalıdır olmasıdır.

Belirtilen gelirle bir ev satın alabilir misiniz?

Gerçek bir gelir kredisi, yalnızca yatırım amaçlı gayrimenkuller üzerinde kısa vadeli finansman arayan işgalci olmayan yatırımcılar için geçerlidir. Bu krediler, zor para kredilerine benzer. Diğer tüm Belirtilen gelir programlar için size gelir kanıtlamak gerekir. Ancak bunu vergi beyannamesi yoluyla yapmak zorunda değilsiniz.

Serbest meslek ipoteği alabilir miyim?

Teorik olarak, öz - istihdam borçlular çok uzun gerekli depozito bastırmak ve size ödünç geri ödemeleri yapabilir ispat edebiliyoruz olarak, herkes gibi ipotek ürünlerinin tam olarak aynı aralıkta erişebilir. Eğer bir SA302 formu üretebilir eğer dikkate istihdam kazançları - Neredeyse tüm kredi kendini alacaktır.

Mortgage şirketleri işvereninizle iletişim kuruyor mu?

İpotek kredi genellikle doğrudan işveren ile temasa geçerek ve son gelir belgeleri inceleyerek istihdam doğrulayın. Borçlu, işverene istihdam ve gelir bilgilerini olası bir borç verene verme yetkisi veren bir formu imzalamalıdır.

Kendinden onaylı ipotek nedir?

Bir öz - ayrıca bireysel olarak da bilinen sertifikalı ipotek, - sertifika veya kendinden - sertifika ipotek, kendi gelir kanıtlamak zorunda kalmadan borç ile bireylerin etkin ipotek türüdür oldu.

İngiltere gelir belgesi olmadan nasıl ipotek alabilirim?

İşte ipotek alma şansınızı denemek ve artırmak için atabileceğiniz bazı adımlar:
 1. Düzenli çalışmayı sürdürün.
 2. Depozitonuzu artırın.
 3. İyi bir kredi geçmişi.
 4. En az iki yıllık hesaplarınız olsun.
 5. Hesaplarınızı düzenli tutmak için bir muhasebeci bulun.
 6. Bir İngiltere ipotek danışmanına veya komisyoncuya başvurun.

Tehlikeli bir ipotek alabilir misin?

Tehlikeli ipotek komisyoncuları, nakit sıkıntısı çeken borçluları ipotek dolandırıcılığı yapmaya teşvik ediyor. Ama yakalanmak olanlar için ciddi sonuçları vardır, uyarılmalıdır. Bu, tüm ipotek başvuru sahiplerinin gelirlerini kanıtlaması gerektiği anlamına gelir - yani ev sahipleri hariç tüm ipotek başvuru sahipleri.

Düşük belge kredisi ne anlama geliyor?

Bir No- Doc veya Düşük - doc kredisi (kısaltması: Hayır / Düşük Belgeler Kredi) kredi için kendi gelir belgeleri temin borçlulara gerektiren veya çok belgelerine gerektirmeyen yapmayın kredilerin ifade eder.

Düşük doc araç kredisi nedir?

Düşük belgeli araç kredileri , borç verenin normalde gerekenden daha az belge kullanarak bir krediyi onaylamasını içerir. Bu tür krediler genellikle düzenli bir geliri olmayanlar için uygundur; buna serbest çalışanlar da dahildir; nakit ödeme alanlar; serbest meslek sahibi; ve müteahhitler.

Alt doc kredisi nedir?

Alternatif belgeler veya alt doc, krediler gelir kanıt serbest meslek borçlular tarafından kullanılır, ancak biçim ana akım kredi genellikle tercih - tam denetlenmiş ve açılmış vergi beyannameleri genellikle 2 yıl Değerlendirilmesi bir Bildirimi (NOA) ile.