Google home mini, Google home ile aynı şeyi yapabilir mi?

Sordu: Nicola Senlle | Son Güncelleme: 11 Haziran 2020
Kategori: ev ve bahçe akıllı ev
4.4/5 (629 Görüntüleme . 11 Oy)
Google Home ve Google Home Mini arasındaki en büyük fark, ürettikleri sestir. Google Home Mini , eviniz için öncelikle sesli bir yardımcıdır, daha büyük Google Home ise denkleme müzik eklemek için tasarlanmıştır.

Benzer şekilde, Google Home Mini ile Google home arasındaki fark nedir diye sorabilirsiniz.

İki hoparlör arasındaki temel fark , işlevsellik değil, ses kalitesidir. Google Home Mini , dairesel (veya 360 derecelik) bir hoparlördür ve bas üreten bir woofer için boyuttan yoksundur. Aşağıdaki videoda, hem ses iyi görebileceğiniz, ancak daha büyük Ev kesinlikle daha geniş ve vurgulu düşük sonu vardır gibi.

Ayrıca, Google Mini ev ne yapar? Google'ın akıllı hoparlörü artık küçüldü. Ev Mini Chromecast'e etkin ekranda takvim randevularını veya oynatılan video, müzik çalmak akıllı ev aygıtları, cevap trivia soruları kontrol, alışveriş listesine şeyler eklemek, oluşturmak için kullanılabilecek bir ses kontrollü hoparlör olduğunu.

Daha sonra, bir Google home olmadan bir Google home mini kullanabilir misiniz diye de sorulabilir.

Google Ana Sayfa Mini . Google Ana Mini küçüktür ve Home gibi birçok fonksiyonları olarak içermez. Hala müzik, cevap trivia soruları oynamak ve Google Ana yapmaya izin verir gibi tüm akıllı ev aygıtları senkronize edebilirsiniz. Google Ana Mini mikro USB ile şarj eder ve bir anahtarını kullanarak susturabilirsiniz.

Bir Google ev mini buna değer mi?

Boyut Her Şey Değildir Google Home Mini , şaşırtıcı derecede yüksek sese sahip, ısırık boyutunda, disk şeklinde bir akıllı hoparlördür. Masanızı dağıtmayacak akıllı bir hoparlör arıyorsanız, Google Home Mini harika bir seçenek olabilir. Ancak bazı kullanıcılar için Echo Dot en üste çıkacak.

35 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Alexa Google'dan daha mı iyi?

Google Yardımcısı Alexa olandan serbest form, web tabanlı sorgular kullanmada çok daha iyidir. Alexa , ifadeler ve belirli kelime dizileri için çok titiz olma eğilimindedir. Alexa ayrıca genel bilgi sorguları için Wikipedia'ya ağırlık verirken, Google'ın araması daha kapsamlı.

Google neden Google home mini'yi veriyor?

Spotify, premium kullanıcılarına Google Home Minis dağıtıyor . Çini, izleme çıkartmalarının satın alınmasıyla ücretsiz bir Google Nest Mini'ye atıyor. Orada Amazon ve Google kadar kolay bir akıllı hoparlör ile bitirmek için yapıyoruz bir sebep - ve bu bir anlaşma vererek ilgili değil.

Bir Google evi buna değer mi?

Evet, Yankı iyi Ev daha epeyce şeyler yapar, ancak Google Ev, fantastik Yardımcısı nezaketi, avantajları kendi payına sahiptir yanı. Google Home akıllı hoparlörlerinden birini satın almalı mısınız? Kesinlikle. Ancak bu karışımda, OG Google Home akıllı hoparlörü, yol kenarına düşendir.

Google ev ne işe yarar?

Google Home , sahiplerinin akıllı cihazları kontrol etmek için merkezi bir merkez olarak kullanmalarını sağlayan ev otomasyonu özelliklerini içerir. Desteklenen cihazlara örnek olarak Chromecast dijital medya oynatıcı ve Nest, SmartThings, Philips Hue, LIFX, LightwaveRF ve Logitech Harmony ürünleri dahildir.

Google ev 911'i arayabilir mi?

O Alexa veya Google Ana ile 911'i aramak mümkün olmasa da, sizin için arama yapmak için belirlenmiş bir arkadaşı uyaracaktır bir "beceri" ayarlayabilirsiniz. Ve teknoloji gelecekte 911'i arayabileceğiniz bir yere dönüşürse , acil durum personeli bir ücret alınacağını söylüyor.

Hangi Google ev cihazı en iyisidir?

Bugün satın alabileceğiniz en iyi Google Home uyumlu cihazlar
 1. Google Nest Hub Maks. En iyi hepsi bir arada akıllı ev ekranı.
 2. Ağustos Akıllı Kilit Pro. Test ettiğimiz en bağlantılı akıllı kilit.
 3. Ecobee (5. Nesil)
 4. Philips Hue Beyaz Başlangıç ​​Seti.
 5. Chromecast.
 6. WeMo Mini.
 7. Nest Learning Termostatı.
 8. Nest Cam IQ.

Google home mini'nin voltajı nedir?

110-240 V diyor. Yani adaptör prize uyduğu sürece çalışması gerekiyor. Voltajı 220 V'tan 110 V'a düşürmek için adaptöre ihtiyacınız yok.

Google Mini home'u nasıl kurarım?

Mobil cihazınızı/tabletinizi, Google Home cihazınızı kurmak için kullanmayı düşündüğünüz aynı Wi-Fi ağına bağladığınızdan emin olun. 4. Android cihazınızdaki uygulama simgesine dokunarak Google Home uygulamasını açın.

Google home Mini'yi ücretsiz olarak nasıl edinebilirim?

Ücretsiz bir Google Home Mini nasıl edinilir
 1. www.spotify.com/us/family veya www.spotify.com/us/premium adresinde bir promosyon kodu için kaydolun.
 2. E-postadaki adımları izleyerek Spotify hesabınızı Google Asistan'a bağlayın.
 3. Hesaplarınız bağlandıktan sonra, Aralık ayına kadar kodu kullanabileceğiniz Google Store'a yönlendirileceksiniz.

Google asistanım varsa Google home'a ​​ihtiyacım var mı?

Google Home müzik çalabilir, ancak öncelikle Google Asistan için bir araç olarak tasarlanmıştır - Google'ın internete bağlı sesle etkinleştirilen sanal yardımcısı. Ana Sayfa üzerinden eriştiğiniz Google Asistan , Google Pixel 3A gibi en son Android telefonlardakiyle aynıdır.

Google Mini'yi nasıl güncellerim?

Google Home güncellemesi: Hoparlörünüzün en son yazılımı çalıştırdığını kontrol edin
 1. Google Home uygulamasını açın.
 2. Bir Google Home hoparlörü seçin.
 3. Cihaz ayarları düğmesine dokunun.
 4. Aşağıya doğru kaydırın. Burada, mevcut sistem donanım yazılımını göreceksiniz.

Google home mini'mi TV'me nasıl bağlarım?

 1. Akıllı Telefonunuzda Google Home Uygulamasını açın.
 2. Aşağı Kaydırarak Diğer Ayarlar'a gidin.
 3. TV'ler ve Hoparlörler'e gidin ve ekranın sağ alt köşesindeki + simgesine dokunun).
 4. Google Home'unuzla bağlamak/eşleştirmek istediğiniz cihazı seçin ve ek kurulum talimatlarını izleyin.
 5. Bağlama/eşleştirme tamamlandığında, Bitti'ye dokunmanız yeterlidir.

Bir Google evinin maliyeti nedir?

Google Home fiyatı ve müsaitlik durumu
Google Home , 129 $ için listeler.

Google home TV'yi chromecast olmadan nasıl kullanırım?

Evet yapabilirsin. Google Home'u Chromecast olmadan TV'ye bağlamak için çoğu durumda 3. taraf WiFi özellikli bir evrensel uzaktan kumanda kullanmanız gerekir. Başka bir seçenek de, bir Roku veya Roku TV'ye bağlanmak için Android Hızlı Uzaktan Kumanda Uygulamasını kullanmak olacaktır.

Google home her zaman dinliyor mu?

Google Home her zaman dinliyor - bu bir sürpriz olabilir, ancak cihaz böyle çalışır. Donanım düzeyinde, hoparlör yerel olarak bir ses akışını depolar, böylece gerektiğinde uyandırma sözcüğüne uygun şekilde yanıt verebilir. Bu ortam kayıtları, yalnızca uyandırma sözcüğü söylendiğinde Google'ın bulut sunucularına yüklenir.

Google home'da aylık ücret var mı?

Aylık bir ücret yoktur. Müzik için Spotify, Tunein vb. ücretsiz sürümünü kullanabilirsiniz. Gerçekten ihtiyacınız olan tek şey, aynı zamanda ücretsiz olan bir google hesabı. Google Home'unuzu kurmak için akıllı telefonunuzda Google Home'u kullanıyorsunuz .

TV'mi Google home mini ile kontrol edebilir miyim?

TV ve hoparlörleri kontrol etme
Google Yardımcısı ile, aynı zamanda sesli komutlarla açılıp TV açabilirsiniz. Bunu etkinleştirmek için Chromecast'inizi prize bağlayın; TV'nizin USB bağlantı noktasından güç verildiğinde çalışmaz ve ardından HDMI-CEC'nin açık olduğundan emin olmak için TV'nizin ayarlar menüsüne gidin.