Suçlu bir ev müfettişi olabilir miyim?

Soruldu: Baboucarr Huebra | Son Güncelleme: 17 Mart 2020
Kategori: gayrimenkul gayrimenkul alım satımı
4.2/5 (1.468 Görüntüleme. 31 Oy)
İyi haber: Sadece birkaç eyalette suçluları ev müfettişleri olarak onaylama konusunda yasalar var ve bu yalnızca bir eyalette tamamen yasa dışı. Çoğu eyalette, ev müfettişi sertifikaları duruma göre incelenir, yani diğer gereklilikleri yerine getirdiğiniz sürece ağır bir ev müfettişi olabilirsiniz .

Benzer şekilde, bir suç ile ev müfettişliği lisansı alabilir misiniz?

İyi haber: Sadece birkaç devletler ev müfettişleri olarak suçluları belgeleyen ilgili yasalar var ve sadece düpedüz yasadışı birinde. Çoğu eyalette, ev müfettişi sertifikalarınız sürece diğer şartları yerine bir suç olan bir ev müfettişi olabilir, yani bir vaka ile ayrı ayrı incelenir.

Benzer şekilde, eski bir suçlu emlak ruhsatı alabilir mi? Eyaletinizin bilgileri nasıl talep ettiğine bakılmaksızın, bir emlak ruhsatı için değerlendirilmek üzere herhangi bir mahkumiyeti, suçu veya kabahati tam ve dürüst bir şekilde ifşa etmelisiniz. Ağır bir mahkumiyet çok ciddi bir suçtur, ancak yeni bir başlangıç ​​yapmak mümkündür.

Aynı şekilde, hangi eyaletler suçluların emlak ruhsatı almasına izin veriyor?

Birçok devletler kendi kayıtlarında bir suç bir emlakçı olmak için izin verebilir bir suç şekilde inceleyecek. Davanızı savunmak

  • Arizona.
  • Kuzey Carolina.
  • Gürcistan.
  • Michigan.
  • Alabama.
  • Kaliforniya.

Ev müfettişi olmak için ne kadar eğitim gerekir?

Lisanslı bir ev müfettişi olmak için gerekenler: En az 21 yaşında olmak. Lise diploması veya GED edinin. Onaylı bir sağlayıcıdan 60 saatlik ön lisans eğitimini tamamlayın.

37 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Ev Müfettişleri iyi para kazanıyor mu?

İlgili riskleri dengelemek için, ev müfettişleri , özel olarak veya devlet tarafından istihdam edilen ev müfettişleri için sağlık veya sağlık sigortası, ücretli yıllık izin ve emeklilik planı dahil olmak üzere yılda 50.000 ila 64.000 ABD Doları arasında herhangi bir yerde ortalama maaş alırlar.

Ev müfettişleri neye bakıyor?

Bir ev müfettişi , bir evin HVAC sistemine, iç tesisat ve elektrik sistemlerine, çatıya, çatı katına, zeminlere bakacaktır . pencere ve kapılar, temel, bodrum ve yapı elemanları, daha sonra sonuçları ile birlikte yazılı bir rapor sunar. Yeni evinizi ayrıntılı olarak keşfedebilmek ve giderken sorular sorabilmek için denetime katılın.

Bir suçlu sigorta satabilir mi?

Ölüm cezası, cinayet veya vatana ihanetten mahkum olan suçlular, bir sigorta acentesi olmaktan kalıcı olarak diskalifiye edilir. Kara para aklama, dolandırıcılık veya zimmete para geçirme veya finansal hizmetler işiyle ilgili bir suçtan mahkum olanlar da kalıcı olarak yasaklanmıştır.

Bir ev müfettişinin maliyeti nedir?

Tipik olarak, satıcıyla başka düzenlemeler yapılmadığı sürece, bir ev incelemesinin maliyetini karşılamak alıcının sorumluluğundadır. Evin büyüklüğüne, konumuna ve yaşına bağlı olarak, bir ev incelemesi için 300 ila 500 dolar arasında bir ödeme yapmayı bekleyebilirsiniz.

Bir suçlu kefalet senedi alabilir mi?

Birçok suçlu bağlanamaz. Tahvil , işvereni, çalışanın sahtekârlığı nedeniyle para veya mal kaybına karşı koruyan bir sigorta poliçesidir. Bazı cezai mahkumiyetler , birçok suçluyu özel şirketler tarafından bağlanmaya uygun hale getirmiyor . Ne yazık ki, serbest meslek sahibi kişiler bu Fidelity Bonds kapsamında değildir.

Hangi eyaletler kalıp muayene lisansı gerektirir?

New York, New Jersey, Florida , Tennessee , Texas , Louisiana , küf temizleme lisansı gerektiren tek eyaletlerdir. Kalıp çıkarma lisansı almak için gerekli şartlar: Kalifiye bir başvuru sahibi, lisans alabilen tek kişidir.

Ev müfettişi iyi bir iş mi?

Evde teftiş , yüksek gelir potansiyeli, istikrarlı bir endüstri, esnek programlar ve kendiniz için çalışma yeteneği gibi pek çok nedenden dolayı harika bir kariyer seçimidir.

Suçlu bir değerleme uzmanı olabilir misiniz?

Evet, bir suçlunun gayrimenkul değerleme uzmanı olması mümkündür. Lisans Kurulu bir vaka ile ayrı ayrı lisans başvurusunu gözden geçirecektir. Bu yazı, bir suç kaydı bulunan bir değerlendirme lisansı başvurusu sırasında gerekli olan ortak prosedürleri bulacaksınız.

Emlak ruhsatı almanın en zor olduğu eyalet hangisi?

Colorado ve Texas, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en zor lisanslama gereksinimleriyle başı çekiyor . Sanırım emlakçı olmak kariyerimde yaptığım en iyi hamleydi. Şahsen emlak dersleri alabiliyorsanız, bunun büyük bir avantaj olduğunu düşünüyorum, ancak çevrimiçi ders almak için birçok seçenek var.

Her eyalette bir suç ortaya çıkıyor mu?

Suçlar federal veya eyalet düzeyinde işlenebilir. Devlet cürümler mola devlet yasaları ve bu nedenle, devlet ağır suç eyaletten eyalete büyük farklılıklar olduğunu suçlarında; bir eyalette suç olarak kabul edilen bir şey, başka bir eyalette suç olarak kabul edilmeyebilir.

Bir suçlu araba satıcısı olabilir mi?

Eğer şiddet içermeyen, sivil motorlu taşıt bayi suçtan mahkum edilmiş, bu büyük olasılıkla bir bayi lisansı için Onay almak için yeteneğini etkilemez. Birçok devletin, ağır bir mahkumiyetin istihdama otomatik bir bar olarak hareket etmesini engellediğini unutmayın.

Emlak sınavında kaç soru var?

Sınav Formatı
Modül 1: Profesyonel Kariyer olarak Gayrimenkul sınavı üç saat sürecek ve çoktan seçmeli formatta her biri iki puan değerinde 50 soru içerecektir. Dersin tamamlanmasında başarılı olmak için yüzde yetmiş (70) geçer nottur.

Emlakçılar ne kadar para kazanıyor?

Çalışma İstatistikleri Bürosu'na göre, ortalama emlakçı $ 45.990, her yıl elde etmiş, ancak gelir aralığı büyük. Emlakçıların onda biri 23.000 dolardan az kazandı ve %10'u 110.000 dolardan fazla kazandı.

Nasıl Emlakçı olurum?

Lisanslı bir emlak satış elemanı veya acentesi olmaya hak kazanmak için şunları yapmalısınız:
  1. En az 18 veya 19 yaşında olmak (eyalete göre değişir)
  2. ABD'de yasal oturma iznine sahip olun.
  3. Gerekli ön lisans eğitiminizi tamamlayın (eyaletinizin gereksinimlerini bulun)
  4. Eyalet emlak ruhsatı sınavını geç.

Bir suçlu Florida'da emlak ruhsatı alabilir mi?

Bir sabıka kaydı olan bir Florida emlak ruhsatı alabilir miyim ? Bu, küçük trafik ihlalleri dışındaki tüm suçları içerir. Evet, DUI, küçük yaşta içki içme, küçük hırsızlık, karşılıksız çek yazma ve diğer kabahatler veya ağır suçlar gibi şeyleri içerir.

İki eyalette emlak ruhsatınız olabilir mi?

Emlakçılar birden fazla eyalette lisans sahibi olabilir ve birden fazla lisansı önleyecek herhangi bir kısıtlama yoktur. Eğer 'lisanslı emlakçı yeniden ederse, devlet diğer devletlerle karşılıklılık olabilir. Karşılıklı devletler genellikle birbirini sınırlar.