Gün içinde Alhambra biletleri alabilir miyim?

Sordu: Merzak Schaffner | Son Güncelleme: 31 Mart 2020
Kategori: gezi günübirlik geziler
4.4/5 (116 Görüntüleme. 31 Oy)
Gününde Alhambra Biletleri Nasıl Alınır . Biletler tükenmemişse, ziyaretinizin yapıldığı gün Nasrid Sarayları giriş saatinden 2 saat öncesine kadar Alhambra bilet gişesinden satın alabilirsiniz . Ancak bilet kalmadığını öğrenmek için uzun süre kuyrukta beklemeniz gerekebileceğini unutmayın.

Peki, Alhambra biletlerini önceden almam gerekir mi?

En fazla 10 bileti önceden satın alabilirsiniz , ancak aynı gün için değil. Biletlerinizi alırken Nazrid Saraylarını ne zaman ziyaret etmek istediğinize karar vermeniz gerekecek . Online bilet alırsanız biletinizin olarak kullanmak için bir QR kodunu içeren bir kağıt versiyonunu yazdırabilirsiniz.

Ayrıca, Elhamra'yı ziyaret etmek için günün hangi saatinde daha iyi olduğunu bilin. Elhamra'yı ne zaman ziyaret etmeniz gerektiğine dair kişisel tavsiyemiz sabah 10.00 civarı Bu şekilde çok erken kalkmak zorunda kalmayacaksınız, ancak yine de sabah veya öğleden sonra gelmesi kaçınılmaz olan kalabalığı yeneceksiniz. Bu aynı zamanda rehberli bir ziyaret için harika bir zamandır .

Peki, son dakika Alhambra'ya nasıl bilet alabilirim?

Şans eseri Elhamra'yı ziyaret etmek için belirli bir tarihiniz varsa ve tüm biletler resmi web sitesinde tükendiyse ve Elhamra'ya son dakikada giriş yapmanız gerekiyorsa, 3 seçeneğiniz var: Elhamra Kartı satın alın . Alhambra Card, Alhambra'ya giriş için her zaman bir bilet içerir.

Hangi Alhambra biletleri satın alınacak?

Alhambra Biletleri - Nasıl ve Nereden Alınır, Neler Dahil ve Bilet Çeşitleri

 • Genel Alhambra Girişi: 14 Euro.
 • Generalife ve Alcazaba: 7 Euro.
 • Nazard Saraylarına Gece Ziyareti: 8 Euro.
 • Generalife Gece Ziyareti: 5 Euro.
 • Elhamra Deneyimi: 14 Euro.

27 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Alhambra'nın kıyafet yönetmeliği var mı?

Avrupa'da pek çok anıt aksine, benim durumumda Alhambra için özel bir kıyafet vardı - 's ince omuz veya diz örtmeyen kıyafetler giymek. Ancak rahat bir yürüyüş ayakkabısı veya sandalet giymek isteyeceksiniz.

Elhamra biletleri tükendiyse nasıl alabilirim?

Alhambra biletler tükendi zaman ikinci en iyi seçenek Nasrid saraylar gece ziyareti ve iki gün üst üste Alcazaba ve Generalife'nin için günlük bir ziyaret içeren Elhamra Deneyim giriş, satın almak.

Elhamra görülmeye değer mi?

Ve muhtemelen tahmin edebileceğiniz gibi, Alhambra KALABALIK hale gelebilir. İçinde insan olmayan fotoğraflar çekmek istiyorsanız, bazen yaratıcı olmanız gerekir. AMA, tüm bunlarla birlikte, Elhamra kesinlikle görülmeye değer .

Alhambra biletleri yazdırmak zorunda mıyım?

Alhambra'daki bilet gişesi sabah 8:00'de açılıyor. Biletlerinizi almak için, girişin sağında nakit puanların bulunduğu odaya gidin. Bilet rezervasyonu için kullandığınız kredi/banka kartını takın, biletleriniz basılacaktır .

Elhamra'yı biletsiz görebilir misin?

Elhamra - bilet olmadan! Eğer 't Alhambra içine bilet alabilirsiniz bile, Alhambra müzeye gitmek ve güzel binalar çok görmek ücretsiz bahçelerin yuvarlak parçalar yürüyebilir (eğer yoğun zamanlarda önde ay kitap gerek).

Elhamra biletleri ne kadar?

Elhamra bilet fiyatları
YETİŞKİNLER 14.85€
GENÇLER (AVRUPA GENÇ KARTLI) 9,54€
EMEKLİLER (KANALI) 9,54€
ENGELLİ 8.48€
ÇOCUK 12 - 15 (KANALI) 8.48€

Alhambra'ya yiyecek getirebilir misin?

Elhamra yemeye şeyler taşımak ve daha sonra isterseniz bunları yiyebilir elbette bir restoran ziyaret etmek bir yerdir. Sen havayollarının bir sürü Kendi içecekler ve gıda tüketmek için izin verilmez ama hep yapmak.

Elhamra'yı ziyaret etmenin en iyi yolu nedir?

Mantıken bu Alcazaba (kale) ziyaret etmek için en iyisidir, sonra Nazrid Sarayları önce (müzeler) Carlos V Sarayı. Ardından kuzey duvarı boyunca Generalife'ye (bahçelere) doğru yürüyebilirsiniz. Her şeyi yavaş bir hızda gezmek yaklaşık 4 saat sürer ve 3 km'lik bir yürüyüş mesafesindedir.

En iyi Elhamra Turu nedir?

1. Generalife, Alcazaba ve Nasrid Sarayları için Hat Turunu Atlayın. Resmi iki dilli bir rehber eşliğinde Carlos V Sarayı, Generalife Bahçeleri, Medine, Alcazaba Kalesi ve ünlü Nasrid Saraylarını içeren Alhambra kompleksinin tamamında 3 saatlik bir tura çıkın.

Alhambra'nın hangi bölümleri ücretsiz?

Charles V Sarayı ücretsizdir . Adalet Kapısı girişinden geçerseniz, Nasrid saray girişinin önündeki araziler (bw Nasrid girişi, Charles V ve Fort) tamamen ücretsizdir . Ayrıca bu alanın çevresinde ücretsiz bir Arap hamamı ve bir Hıristiyan kilisesi bulunmaktadır. Sonra Parador oteli ve etrafındaki bahçeler var.

Alhambra'nın girişi nerede?

Alhambra kompleksinin girişi olan Adalet Kapısı'nın (Puerta de la Justicia) kordonunun yanında, sol tarafta Charles V Sütunu'nu bulacaksınız.

Granada'da kaç güne ihtiyacınız var?

Birçok Malaga'nın hatta Sevilla yakındaki bir günlük gezi olarak tedavi olabilir iken, Granada 2 veya 3 gün geçirdikten Yapabileceğiniz en iyi kararlardan biridir.

Alhambra Granada için nasıl bilet alabilirim?

Biletler Sadece Belirli Lokasyonlarda Mevcuttur
 1. +34 902 93 25 96 numaralı telefondan.
 2. La Caixa Bank'ın bir şubesinde.
 3. Alhambra Shop'ta - Kitapçı, Granada şehir merkezindeki Calle Reyes Católicos 40 adresinde bulunabilir.
 4. Alhambra'nın kendisinde - Alhambra'daki bilet gişesi sadece günlük biletler için açıktır.

Granada kartımı nereden alabilirim?

Turistler otobüs makinalarında doğrudan ulaşım kartı alabilirsiniz. Bu şekilde ofisten geçmeleri veya çalışma saatlerine bağlı olmaları gerekmez. Anıtları ziyaret etmek için sadece kağıda veya cep telefonunuza "evde yazdırın" ihtiyacınız var.

Elhamra'yı ziyaret ederken nerede kalmalıyım?

Elhamra - Oteller
 • Parador de Granada. Alhambra Sarayı arazisi içinde yer alan Parador de Granada, güzel bir konuma sahiptir.
 • Beş yıldız. Elhamra Sarayı.
 • Dört yıldız. Otel Alixares.
 • Üç yıldız. Casa Morisca.
 • Bir yıldız. Otel Mirador Arabeluj.
 • Butik. Casa Palacio Carmen del Cobertizo.

Granada İspanya'ya ne zaman gitmeliyim?

Granada'yı ziyaret etmek için en iyi zaman, sıcaklığın ılık güneşli günlerle mükemmel olduğu İlkbahar ve Sonbahardır. Temmuz ve Ağustos aylarında çok sıcak ve bazı günler sıcaklık ulaşır 40C olabilir. Granada çok daha katlanılabilir Barcelona'da bulacaksınız nemli ısı daha kuru bir ısı vardır.