Vivint'i iptal edebilir miyim?

Sordu: Bret Barnickel | Son Güncelleme: 30 Nisan 2020
Kategori: ev ve bahçe ev güvenliği
4.6/5 (427 Görüntüleme . 17 Oy)
Eğer Vivint hizmetini iptal etmek istiyorsanız, e-mail posta veya en az 30 gün seçtiğiniz iptal tarihinden önce İptali yazılı Bildirimi fakslayabilirsiniz. Yazılı İptal Bildiriminizde tarih, hizmet numarası, neden iptal etmek istediğinize ilişkin bir açıklama ve geçerli bir imza bulunmalıdır.

Ayrıca vivint'i iptal edersem ne olur?

Onların otomatik yenileyen sözleşmeleri iptal geldiğinde Vivint esnek değildir. Sözleşmenin geri kalanını iptal ettiğiniz anda tam olarak ödemeniz gerekir. VIvint sadece ölüm ve iflas durumlarında cezasız iptale izin verir.

Ardından soru şu, Vivint Solar sözleşmemden çıkabilir miyim? SunRun , Vivint veya diğer üçüncü şahısların sahip olduğu kiralama sözleşmeleri , herhangi bir ceza ödemeden sözleşmeyi iptal edebileceğiniz kısa bir zaman dilimi sunar. Bu zaman diliminde başka bir leasing şirketi farklı olabilir, ancak bunu 30 gün sözleşme imzaladıktan sonra etrafında olmasını bekleyebilirsiniz.

Bu bağlamda vivint sözleşmesi ne kadar sürer?

Vivint'in sözleşmeleri kırk iki ay ile altmış ay arasında değişiyor . Şirket ayrıca, uzun vadeli bir sözleşmeden kaçınmak istiyorsanız, ekipmanınız için önceden ödeme yapmanıza da izin verir.

Vivint'i servis olmadan kullanabilir misiniz?

Abone olmadan Vivint ekipman kullanabilir, ancak profesyonel izleme yararı olmazdı, mobil uygulama erişemedi ve 24/7 teknik destek hizmeti kullanmak mümkün olmayacaktır.

39 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Vivint aylık ne kadar?

Vivint , ayda 29,99 dolara temel bir güvenlik planı satıyor. Vivint'in Akıllı Ev planı, aylık 39,99 ABD doları karşılığında, ev güvenlik bileşenlerinin 7/24 profesyonel izlenmesi, Vivint uygulaması aracılığıyla sisteme uzaktan erişim/kontrol, 7/24 müşteri desteği (hem telefon hem de çevrimiçi) ve ev teknisyeni hizmeti sağlar. .

Vivint paraya değer mi?

Vivint , dürüst olmak gerekirse, oldukça süslü bir güvenlik sistemidir. Bu profesyonel yüklü, ve onun ekipman ve izleme planı fiyatlarının daha da sen yurduna veya SimpliSafe gibi cheapies ödeyecekleri daha vardır. Ancak geleneksel güvenlik şirketleri söz konusu olduğunda, Vivint tam ev güvenliği ve ev otomasyonu için sağlam bir seçimdir.

Vivint kameralarımı görebilir mi?

Daha eksiksiz bir resim elde etmek için iç mekan, dış mekan ve kapı zili kameraları dahil olmak üzere dört adede kadar kamera seçin. Mobil cihaz veya Vivint Smart Hub kaydedilen video kayıtları görüntüleyebilmek için Çalma tamamen Vivint Akıllı Ev ile bütünleşir.

vivint sözleşme gerektiriyor mu?

Sözleşmeler : Vivint , ekipmanınız için önceden ödeme yaparsanız, sözleşmesiz bir seçenek sunarak size daha fazla esneklik sağlar. ADT , ne olursa olsun bir sözleşme imzalamanızı gerektirir . Bir Vivint sözleşme imzalamak yaparsanız Ancak, ADT tarafından gerekli sözleşme daha uzun olacaktır.

Vivint ekipmanını servissiz kullanabilir miyim?

Hayır, hizmeti olmadan Vivint güvenlik kameralarını kullanamaz. Vivint'in sağladığı kameralar, yalnızca kendi izleme hizmetlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Kullanıcı daha sonra kameranın canlı akışını görüntülemek ve ayarlarını yapılandırmak için etkileşimli hizmet hesabında oturum açabilecektir.

Vivint beni dava edebilir mi?

1 avukat cevabı
Evet, sözleşmeyi ihlal ettiği için Vivint'e dava açabilirsiniz . Hizmetin aksaması aynı zamanda tahsilat şirketi davasına karşı bir savunmadır, ancak bir dava olarak iddia edilmelidir.

vivint hangi marka ekipman kullanıyor?

Vivint ekipman maliyetleri, finansmanı ile birlikte 599$ ile 1.789$+ arasında değişmektedir . Vivint'in izleme planları aylık 29,99 $ ve 39.99 $ (artı ek 5 $/ay. Vivint Ekipman Maliyetleri) olarak makul fiyatlı.
Canlı Ekipman Ekipman Türü Maliyet
Yuva Termostatı Termostat $249.00
Eleman Termostatı Termostat 169,99 $

Vivint polisi arar mı?

Bir Vivint izleme aracısı, panele bağlanacak ve şüpheli etkinlik için 30 saniye boyunca sessizce dinleyecektir. Şüpheli faaliyet duyulmazsa, izleme aracısı bağlantıyı kesecek ve yerel polisi veya korumayı gönderecektir.

Vivint hacklenebilir mi?

Vivint ve araştırmacıdan adını vermemesini isteyen güvenlik açığına sahip başka bir güvenlik şirketi, kablosuz güvenlik sistemlerinde bir parazit algılama özelliği olduğunu söyledi, ancak Lamb onun etrafında program yapabildiğini ve şirketlerin onun bastırdığını tespit etmediğini söyledi. onların alarmları.

ADT vivint'ten daha mı iyi?

ADT sisteminizi kendiniz kurarken , Vivint sisteminizi bir profesyonele kurmak için 129$ ödemeniz gerekecek. Diğer bir fark ise izlemedir. Vivint size kendi kendini izleme seçeneği sunarken ADT , 7/24 profesyonel izleme için aylık bir ücret ödemenizi gerektirir.

Vivint sensörleri halka ile çalışır mı?

Zil Alarmlı Vivint sensörleri ? Onlar ise bunları eşleştirmek Z-Wave, ancak profesyonel izleme için çalışma olmaz.

vivint otomatik yenileniyor mu?

Frontpoint'in Otomatik Yenileme Politikası
En şirketlerin sözleşmeleri otomatik bir defada bir yıl veya daha uzun süre yenilemek olurken aynı Frontpoint ilk dönem sonra bir ay için aylık bazda yeniler.

Vivint'e nasıl kamera eklerim?

WPS Düğmesini Kullanarak Kamera Ekleme
 1. Yönlendiricinize gidin, ardından WPS düğmesini bulun ve basın.
 2. Kameranıza gidin, ardından yerini bulun ve WPS düğmesine basın.
 3. www.vivint.com adresine gidin ve Oturum Aç'a tıklayın.
 4. E-posta ve Parola girin ve Oturum Aç'a tıklayın.
 5. Bu Evi Kontrol Et'e tıklayın.
 6. Video'yu ve ardından Ayarlar'ı tıklayın.
 7. Video Cihazı Ekle'yi tıklayın.

Vivint'ten videoları nasıl silerim?

Kameralar'a dokunun. Silmek istediğiniz kameraya dokunun. Sayfanın alt kısmında, Kamerayı sil'e ve ardından onaylamak için Evet'e dokunun.

Vivint kilidi nasıl kurarım?

Kol Kapı Kilidi (991200) - Kurulum Kılavuzu
 1. Arka seti ayarlayın (gerekirse uzatın).
 2. Mandalı takın ve vurun.?
 3. Dış tuş takımını hazırlayın.
 4. Dış mili hazırlayın.
 5. Dış aksamı ve montaj plakasını (iç) takın. Aşırı sıkmayın.?
 6. İç aksamı kurun.?

Vivint kapı zili kamerası kablosuz mu?

Wi-Fi özellikli bir akıllı ev ürünü olan Vivint Kapı Zili Kamerası , ev sahiplerini bir mobil cihaza özelleştirilmiş bildirimlerle yaklaşan ziyaretçilere karşı uyarmak için gelişmiş video analizine sahiptir. Gizli kapı zili kamerası , bir kişi kapıya yaklaştığında kayıt yapmaya başlar.

vivint BBB akredite mi?

Bu işletme BBB Akreditasyonuna Sahip Değildir
Bu derecelendirme , BBB'nin , yerel konumlarla etkileşimler de dahil olmak üzere, tüm kuruluşun müşterileriyle etkileşimleri hakkındaki görüşünü yansıtır.