Goodwill'de bağış bırakabilir miyim?

Soruldu: Gabriella Visnapu | Son Güncelleme: 30 Nisan 2020
Kategori: evcil hayvan evlat edinme
4.6/5 (535 Görüntüleme. 23 Oy)
Yerel İyi Niyet kuruluşlarına bağış yapmak, insanların topluluklarındaki diğer kişilere yardım etmesinin bir yolu olmuştur ve olmaya da devam etmektedir. Bağışlarınızı Goodwill'e bıraktığınızda , bir bağış görevlisinden bir makbuz alacaksınız. Bu makbuzu bekleyin.

Ayrıca, Goodwill'e ne bırakabilirsiniz?

Bağışlar İyi Niyet Kabul Edilemez

 • Hayvan kılı kaplı, kırılmış, aşınmış, yırtılmış, lekeli veya eksik parçaları olan mobilyalar.
 • Fasulye torbası sandalyeler.
 • Yataklı kanepeler.
 • Dijital TV Geçişi nedeniyle, Şerefiye yalnızca düz ekran TV'leri alacaktır.
 • Salıncak takımları, yüzme havuzları, bağlanmamış halılar vb. gibi aşırı büyük/hacimli eşyalar.
 • Büyük ev aletleri:

Ek olarak, mesai saatlerinden sonra Goodwill'e bağışta bulunabilir misiniz? Bağış merkezlerimizin her birinde, bağışçılarımızın rahatlığı için mesai sonrası kutusu da bulunur, ancak bunlar en çok giysi bağışları için uygundur. Mobilya veya ev eşyası bağışlamak istiyorsanız , en iyi yol size yardımcı olacak bir bağış görevlisi varken uğramaktır.

Ayrıca şunu da bilin ki, Goodwill'e işleri ne kadar geç bırakabilirsiniz?

Hayır komşularımıza tür ve biz merkez kapandığında onlar sahipsiz kalmamaları rica bağış en yüksek değeri elde etmek. Mağazalarımız ve bağış merkezlerimiz geç saatlere kadar açıktır - çoğu gece saat 21.00'e kadar!

Goodwill'e kitap bırakabilir misin?

Şerefiye , yeniden satış mağazaları için kullanılmış kitap bağışlarını kabul eder. Mağazalardan elde edilen gelir, engelliler gibi işsizlik sorunlarıyla karşı karşıya kalanlar için iş eğitimi ve yerleştirme programlarını finanse ediyor. Konuma kapalı Size yakın Şerefiye web sitesinde - Bir damla bulabilirsiniz. Çoğu kütüphanenin bir Kütüphane Derneği Dostları vardır.

37 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Bağış toplamak için nasıl iyi niyet edinirsiniz?

Teslim alma işleminizin daha uzun süreceğini düşünüyorsanız, lütfen 1-855-GW- PIK - UP (1-855-497-4587) numaralı telefondan bir temsilci ile iletişime geçin. Goodwill'in kabul edemediği ürünler için College Hunks Hauling, mülkünüzün herhangi bir yerinden öğeleri kaldırabilen bir İyi Niyet ortağıdır.

Çöp torbasında kıyafet bağışlayabilir miyim?

Giysileri taşımak için büyük bir kutu veya çanta seçin. Bir karton kutu, plastik bidon veya ağır hizmet tipi çöp torbası iyi iş görür. Bağışlarınızdan vergi indirimi almak için gereksinimleri araştırdığınızdan emin olun.

Goodwill'e hangi kıyafetleri bağışlayabilirim?

Şerefiye , mobilya ve elektronik dahil olmak üzere çoğu yeni, yeni ve dikkatli kullanılmış ev eşyalarını kabul eder. Goodwill'in kabul etmediği bazı yaygın ürünler: Halı/halı dolgusu. Bağış için eşyalarınızı toplayın.
 • Kitabın.
 • Giyim.
 • Elektronik.
 • Ev eşyaları.
 • Ayakkabı.

Kurtuluş Ordusu hangi eşyaları kabul edecek?

Kurtuluş Ordusu erkek, kadın, bebek ve çocuklar için tüm kıyafetleri kabul eder . Ayrıca kayıtları, kompakt diskleri, mücevherleri, ayakkabıları, cüzdanları ve aksesuarları da kabul eder . Kitap bağışlayabilirsiniz , ancak dergi veya ansiklopedi bağışlayamazsınız .

Şerefiyenin bir bırakma kutusu var mı?

Uzaktan bağış kutularımız , müşterilerimizin Goodwill'e bağış yapmaları için uygun ve güvenli bir yol sağlayarak erişimimizi topluluğa genişletmemizi sağlar. Size uygun olan bu konumun herhangi adresinden bağış off at!

Goodwill'e bağışlanan giysilere ne olur?

Bu kuruluşlar, giysilerinizi ya ABD'de yeniden satılacakları, paçavralar halinde kesilecekleri, mobilya ve ev yalıtımı için yumuşak bir elyaf dolgusu haline getirilecekleri ya da denizaşırı hurdacılara gönderilecekleri yerlere götüreceklerdir. Ve son çare olarak, kıyafetleriniz yurtdışına çıkmazsa (veya parçalanmazsa), şuraya gönderilirler:

Kim ücretsiz bağış toplayacak?

Ücretsiz Nationwide Charity Bağış Alma
 • Kurtuluş Ordusu Bağış Alma.
 • Şerefiye Bağış Toplama.
 • Amvets Bağış Alma.
 • Vietnam Gazileri Bağış Alma.
 • Ark Bağışı Toplama.
 • İnsanlık Bağış Habitatı Pick Up.

Goodwill'e bağış yaptığınızda ne olur?

Ne My Bağış Olur? Eğer Goodwill'e giysi, yemekler, ayakkabı, elektronik ya da başka herhangi bir öğeyi bağış, o öğeler onların değerini maksimize emin olmak için bir süreç geçmesi - misyonumuzu fon onlardan gelir her bit sıkma - insanlara yardım iş bulmak!

Goodwill'in dışında bir şeyler bırakabilir misin?

BAĞIŞ YAPILMAZ
Öğeleri bir toplama merkezinin dışında gözetimsiz bırakın . Kırık veya kirli eşyaları bağışlayın. Hatırlattı yasaklı veya geçerli güvenlik standartlarını karşılamayan edilmiştir öğeleri verin.

İyi niyet kalkacak mı?

Şerefiye , belirli yerlerde ağır mobilya bağışlarını kabul eder. En yakın yerinizin mobilya bağışı kabul edip etmediğini öğrenmek için web sitelerindeki iletişim formu aracılığıyla onlara ulaşın. Eşyalar , görevlilerin eşyalarınızı boşaltmanıza yardımcı olacağı bir Şerefiye konumunda bırakılabilir.

Kurtuluş Ordusu'na bir şeyler bırakabilir miyim?

Salvation Army onun Thrift Store giyim, mobilya bağışları ve ev eşyaları alır. Bağış damla saat - off 2 pm Perşembe 9 am Pazartesi öğleden Cuma 09:00 ve kapalıyken ve Cumartesi ve Pazar günü hiçbir bağış kabul eder. Gıda bağışları: Pazartesi, Çarşamba ve Cuma.

Goodwill'e bir kanepe bırakabilir misin?

Geçmeden önce mobilyalarınızı bağışlamak için, sadece yerel bir İyi Niyet Bağış Merkezi her şeyi düşüyorlar. Birçok Goodwill lokasyonu ayrıca teslim alma hizmetleri de sunmaktadır. Eşyalarınız ağırsa, onlar bu özel hizmeti sunmak sormak için yakındaki bir Şerefiye çağırarak önerilir.

Yakınımdaki evsizler için nereye kıyafet bağışlayabilirim?

Giysi Bağışları Nereye Yapılır?
 • İyi niyet. Kıyafet bağışında bulunabileceğiniz en çok bilinen yardım kuruluşlarından biri Goodwill'dir.
 • Selâmet Ordusu. Kıyafet bağışlayabileceğiniz bir diğer kuruluş da Kurtuluş Ordusu.
 • Amerika'nın Vietnam Gazileri.
 • NS.
 • GLAM Projesi
 • Büyümek için Oda.
 • Tabanlar4Souls.
 • Yay.

Şerefiye makbuzunu nasıl doldururum?

Vergi Makbuzu Değeri. Bağışınızın toplam adil piyasa değerini yazın. Bu değeri siz, yani bağışçı belirler. Şerefiye , adil piyasa değerini belirlemeye yardımcı olacak bir bağış değeri kılavuzu sağlar.

Kurtuluş Ordusu ne zaman kalkıyor?

Görünüşe göre Kurtuluş Ordusu , iki büyük mobilyanız veya üç çanta giysiniz varsa, alımları programlıyor. Bu yüzden 1-800-728-7825'i aradık ve üç gün sonra almak için randevulaştık. Belirli bir zaman ayarlayamasanız da (8-4 arası herhangi bir yerde), çok yetenekli iki adam sabah 8:15 civarında geldi.

İyi niyet çamaşırları yıkar mı?

Şerefiye, satın şey, denemek böylece, bunu satan öncesinde kıyafetler bağışlanan yıkama vermez, hatta dokunmatik iyi eski sahibini rahatsız olursa olsun hastalıklar ve böcekler ile kirlenmiş olabilir. Bağış yapmanın “yapılması” ve “yapılmaması gerekenler” altında çamaşırları yıkamanız veya kuru temizlemeniz gerektiğini söylüyorlar ve kirli eşyaları bağışlamayın diyorlar.

Şerefiye TV standlarını kabul ediyor mu?

Mobilya : şifonyerler, masalar, kanepeler, karyolalar, (su yatağı çerçeveleri hariç) vb. Düz ekran TV'ler (sadece düz ekran TV'leri kabul ediyoruz, CRT'leri kabul etmiyoruz ) Diğer büyük parçalar.