TurboTax plus için para iadesi alabilir miyim?

Sordu: Azzedine Zinno | Son Güncelleme: 1 Nisan 2020
Kategori: kişisel finans kişisel vergiler
4.6/5 (84 Görüntüleme . 24 Oy)
Memnuniyet Garantili (veya Kolay Garantili) politikamız, TurboTax yazılımınızdan memnun kalmazsanız, tam bir geri ödeme için satın alma tarihinden itibaren 60 gün içinde iade edebileceğinizi söyler . Çevrimiçi bir geri ödeme talebi göndermek için TurboTax İade Talep Formumuzu doldurmanız yeterlidir.

Ayrıca TurboTax plus'ı nasıl iptal edebilirim?

 1. Henüz yapmadıysanız, TurboTax.com'da oturum açın ve mavi Beni geri al düğmesini seçin.
 2. Hoş geldiniz ekranında, sol taraftaki menüde Vergi Araçları'nı seçin ve ardından Temizle ve Baştan Başla'yı seçin (ekli Vergi Araçlarına bakın)
 3. Onaylamak için açılır pencerede Evet'i yanıtlayın.

Turbo Vergi İadesi Avansı Nasıl Çalışır? Kredi fonları ön ödemeli bir Visa kartına yatırılır Bir TurboTax İadesi Avans kredisi için onaylanırsanız, para doğrudan banka hesabınıza yatırılmaz. Bunun yerine, bir Turbo ® Visa® Banka Kartına yüklenecektir. Aynı şey, IRS fonları yayınladıktan sonra borçlu olduğunuz kalan geri ödemeler için de geçerlidir.

Benzer şekilde, Intuit'ten nasıl geri ödeme alabilirim?

Intuit Inc. Bir çevrimiçi mağazadan TurboTax İndirme satın aldıysanız, lütfen e-makbuzun bir kopyasını (sipariş onayı e-postası) geri ödeme talebiyle birlikte [ e-posta korumalı] intuit .com'a iletin. Yukarıdaki bilgiler aldıktan sonra 6 ila 8 hafta içinde geri ödeme tutarını bir çek bekleyebilir.

TurboTax'ta artı ne kadar?

Federal: 90 $ (Canlı ile: 170 $) • Eyalet: 50 $ (Canlı ile: 55 $) Bu, Deluxe sürüm artı yatırımları ve kira gelirini raporlama özelliğidir (D ve E Programlarını ve K-1'leri destekler).

29 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Premium hizmet avantajlarından nasıl kurtulurum?

Sipariş özetinize ulaştığınızda, Premium Hizmetler avantajları bölümünün altındaki Kaldır'ı seçin. Nasıl ödeme yapmak istediğinizi sorduğumuzda Kredi kartıyla öde'yi seçtiğinizden emin olun, çünkü artık ücreti geri ödemenizden düşemezsiniz.

TurboTax premium hizmet avantajları nedir?

Premium Hizmetler , TurboTax Online'ın herhangi bir ücretli sürümü için MAX eklenmemiş Kaliforniya eyaleti iadeli isteğe bağlı bir eklenti paketidir. İşte alacağınız şey: Denetim Savunması—sınırlı bir süre için. IRS tarafından denetlenirseniz, IRS ile konuşmak da dahil olmak üzere özel bir uzman sizi temsil edecektir.

TurboTax plus'a nasıl kaydolabilirim?

PLUS'a nasıl yükseltirim?
 1. TurboTax.com'a giriş yapın.
 2. Tüm vergi beyannamelerinizi ve belgelerinizi görmek için Vergi Ana Sayfası ekranında "göster"e tıklayın.
 3. 2018'in altında "Devlet Ekle" ye tıklayın. (Aslında bir durum eklemiyoruz, ancak PLUS'a yükseltmek için sayfaya geri dönmemiz gerekiyor.)
 4. Sol menüden "yükselt" e tıklayın.
 5. Şimdi sol menüden "Vergi Araçları"na tıklayın.

TurboTax ücretleri nedir?

TurboTax'a Hızlı Bir Bakış
TurboTax Dosyalama Seçenekleri
Dosyalama Seçeneği Maliyetler
TurboTax Deluxe Federal: $60,00 Eyalet: 45,00 $
TurboTax Premier Federal: 90,00 ABD Doları Eyalet: 45,00 ABD Doları
TurboTax Serbest Meslek Sahibi Federal: 120,00 $ Eyalet: 45,00 $

TurboTax'ta eski sürüme geçebilir misiniz?

Eğer bir vergi hizmeti seçtikten sonra üzerinde TurboTax ® ve H & R Block ile ®, onlar da seni bozmak olmaz ama sadece vergi yanıtlara dayalı iyileştirecektir. Eğer bir vergi hizmeti seçtikten sonra üzerinde TurboTax ® ve H & R Block ile ®, onlar da seni bozmak olmaz ama sadece vergi yanıtlara dayalı iyileştirecektir.

TurboTax uygulamasını nasıl temizlerim ve baştan başlarım?

Hoş geldiniz ekranında, sol taraftaki menüde Vergi Araçları'nı seçin ve ardından Temizle ve Baştan Başla'yı seçin (bu menüyü görmüyorsanız sol üst köşedeki 3 çizgiye tıklayın veya dokunun). Onaylamak için açılır pencerede Evet'i yanıtlayın.

TurboTax Plus paketi nedir?

TurboTax Free, güvenle dosyalamanıza yardımcı olacak rehberlik içerir. Veya ekstra destek için, telefonla Müşteri Desteği almak, önceki yılların iadelerinden İleriye Dönmek ve iadenizi yedi yıl boyunca TurboTax'te saklamak için 11,99 $ Artı Paketini seçin.

Geri ödememi nasıl takip ederim?

IRS Geri Ödemem Nerede aracını kullanma. 1-800-829-1040 de IRS çağrılması (bir temsilciye konuşmak için bekleyin kez uzun olabilir.) Sizin IRS hesap bilgilerini görüntüleme.

Quickbooks geri ödemesi ne kadar sürer?

Müşteri Hizmetleri iadenizi işledikten sonra geri ödemenin kredi kartı ekstresinde 7 ila 10 iş günü görünmesini bekleyin. İade alındıktan sonra dört hafta içinde bir postalanacaktır geri ödeme çeki bekleyin. Müşteri Hizmetleri iadenizi işledikten sonra geri ödeme hesabınızda en az 10 iş günü görünmesini bekleyin.

IRS neden geri ödemeleri bu kadar uzun sürüyor?

Bu kadar uzun süren ne? 21 gün içinde geri ödemenizi almazsanız, vergi beyannamenizin daha fazla incelenmesi gerekebilir. İade eksik veya yanlış olsaydı bu durum ortaya çıkabilir. Kazanılan Gelir Vergisi Kredisini veya Ek Çocuk Vergisi Kredisini talep ettiyseniz de gecikmeler yaşayabilirsiniz.

TurboTax'ten paramı nasıl alırım?

IRS iadenizi kabul ettikten sonra, geri ödemenizi almanız genellikle yaklaşık 21 gün sürer.
 1. Eğer sen. e-dosyalanmış. TurboTax ile. Federal e-dosyanızı kontrol etmek için oturum açın.
 2. Federalinizi takip edin. Vergi iadesi. Verginizi başarıyla göndermelisiniz. izleyebilmek için geri dönün.
 3. Benim takip et. devlet iadesi. Aradığınızı bulmanıza yardımcı olacağız. devletin talimatları.

2019 vergi beyannamemi nasıl takip edebilirim?

Geri ödeme durumunu kontrol etmek için, Sosyal Güvenlik numarası, dosyalama durumu ve gerçek geri ödeme tutarını sağlamak gerek olacaktır. İade Alınan, İade Onaylanan ve İade Gönderilmiş: alet şu üç durumdan birine gösterecektir. Eğer internet erişimi yoksa, sen bir ses sürümü için 800-829-1954 arayabilirsiniz “Nerede Benim İade nedir?”

TurboTax Amazon iadelerini kabul ediyor mu?

Evet. Eyalet dahil olmak üzere 2018 vergi sezonu için geliştirilmiş bir TurboTax ürünü satın almanızı öneririz. Cevap: Amazon , hesabınızdan yeniden indirmenize izin verir.

TurboTax'ta canlı bir kişiyle nasıl konuşurum?

Aşağıda, TurboTax müşteri hizmetleriyle iletişime geçme ve telefonda canlı bir kişi bulma adımları verilmiştir:
 1. 1-800-446-8848(1-800-4-INTUIT) tuşlayın
 2. 1'e basın.
 3. Ardından 1'e (ABD için) veya 2'ye (Kanada için) basın
 4. Bundan sonra, otomatik telefon sistemi sizi TurboTax'tan canlı bir müşteri hizmetleri temsilcisine bağlayacaktır.

vergi beyannamesi ne demek?

Vergi beyannamesi , gelir, gider ve diğer ilgili vergi bilgilerini bildiren bir vergi dairesine sunulan form(lar)dır. Vergi beyannameleri , vergi mükelleflerinin vergi yükümlülüklerini hesaplamalarına, vergi ödemelerini planlamalarına veya fazla vergi ödemeleri için geri ödeme talep etmelerine olanak tanır.

TurboTax geri ödemenizi ne kadar hızlı alır?

Eğer TurboTax ile kaydı yaptırdığınızda vergi iadesi en kısa sürede herhangi bir diğer vergi yazılımı veya hizmetlerinde olduğu gibi gelecek. IRS güvenlik önlemleri nedeniyle bu, geçmişte olduğundan biraz daha uzun sürebilir. IRS e-dosyalanan döner kabul edildikten sonra en iadeler üç hafta içinde gönderilecektir tahmin ediyor.