90 gün sonra TV'yi Costco'ya iade edebilir miyim?

Sordu: Aoued Baticon | Son Güncelleme: 27 Şubat 2020
Kategori: kişisel finans tutumlu yaşam
4.5/5 (11.655 Görüntüleme . 45 Oy)
Risksiz %100 Memnuniyet Garantisi
Elektronik : Costco, Televizyonlar, Tunersiz Ekranlar, Projektörler, Büyük Aletler (buzdolapları 10 cu'nun üzerindeki buzdolapları) için 90 gün içinde (üyenin ürünü aldığı tarihten itibaren) iadeleri kabul edecektir .

Bununla ilgili olarak, Costco'da bir TV iade edebilir misiniz?

Costco , birkaç istisna dışında, ne zaman satın alındığına bakılmaksızın hemen hemen her şeyde iade kabul eder. Elektronik: TV'ler , projektörler, tunersiz ekranlar, büyük ev aletleri, bilgisayarlar, tabletler, akıllı saatler, kameralar, drone'lar, video kameralar, MP3 çalarlar ve cep telefonu 90 günlük bir iade penceresine sahiptir.

Ayrıca, üyelik olmadan Costco'da bir şeyi iade edebilir miyim? Fiş veya üyelik numarası olmadan iade yapamazsınız. Aradığımız Costco mağazalarının %100'ünün müşteri hizmetleri temsilcileri, üyelerden ve üye olmayanlardan iade kabul ettiklerini söyledi.

Aynı şekilde, bir ürünü Costco'ya ne kadar sürede iade etmeniz gerekiyor?

90 gün

Bir TV'yi kutusuz olarak Costco'ya iade edebilir miyim?

Bir kurumsal müşteri hizmetleri temsilcisi, Costco Toptancı üyeleri , TV'ler ve ev aletleri (elektrikli süpürgeler gibi) dahil olmak üzere herhangi bir ürünü orijinal ambalajı olmadan iade edebileceklerini söyledi. Costco deposunda satın alınan ürünler herhangi bir Costco mağazasına iade edilebilir .

28 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Costco iadelerle ne yapar?

Geri ödeme için genel bir gereklilik olmamasına rağmen, çoğu üye ürünleri orijinal kutusunda iade eder. Üye İadeleri , çevrimiçi satın alımları içerebilir. Bir öğenin veya ürün kategorisinin envanteri, tipik Costco teşhirlerinde toplanamayacak kadar küçük hale geldiğinde, depolar bu satılmayan malı tasfiye edebilir.

Bir TV'yi fatura olmadan Costco'ya iade edebilir miyim?

Hayır, Costco'ya herhangi bir şey iade etmek için makbuzunuza ihtiyacınız yoktur. Costco üyelik numaranızı ve iade etmek istediğiniz ürünü müşteri hizmetleri masasına götürmeniz yeterlidir. Geçmişteki tüm satın alma işlemlerinize bakabilecek ve satın alma işleminize ilişkin kanıtları hızla bulabilecek ve geri ödemenizi gerçekleştirebileceklerdir.

Büyük bir ürünü Costco'ya nasıl iade edebilirim?

Siparişlerim'i açın. Uygun siparişin yanındaki Ürünleri İade Et düğmesini seçin ve iade talebinizi tamamlamak için talimatları izleyin. İade etiketinizi hemen alın veya bir teslimat planlayın (uygunsa). Büyük öğeler için size ek talimatların bulunduğu bir e-posta gönderilecektir.

Costco TV'leri ücretsiz olarak sunuyor mu?

Ücretsiz Tahmini Aynı Gün, İsteğe Bağlı Costco Teslimat Hizmeti
GoShare'in büyük araçları şilteleri, mobilyaları, veranda setlerini, büyük televizyonları ve daha fazlasını taşıyabilir. Teslimat ücreti için önceden ücretsiz bir tahmin alacaksınız.

Costco iade politikası Sınırsız mı?

Costco , perakende dünyasındaki en cömert iade politikalarından birine sahiptir. Alındığına ilişkin 90 günlük iade politikası elektronik ve beyaz eşya hariç - Temelde tam geri ödemesi herhangi bir zamanda depo kulübünde satın aldığınız şey dönebilirsiniz.

Açık elektroniği Costco'ya iade edebilir misiniz?

Costco'da elektronik ürünleri , 90 günlük iade süresi içinde olduğu sürece Costco'ya iade edebilirsiniz . Büyük ev aletleri, televizyonlar, bilgisayarlar ve tabletler, mp3 çalarlar, kameralar ve cep telefonları: Sen 'Costco aşağıdaki elektronik dönmek için 90 gün gerekecek.

Costco nakit para iadesi yapıyor mu?

Costco "mağazaları" m/c vizeyi kabul etmemektedir, bu nedenle bu kartlara nakit para iadesi yapmanın hiçbir yolu yoktur. Genellikle bir aydan fazla bir süredir, kartın çalınması durumunda geri ödeme şansı olduğuna inandıkları için nakit para iadesi yapacaklar.

Costco iadeyi reddedebilir mi?

Aynı öğeden yeterince iade ederseniz, sonunda sizi reddedeceklerdir .

İade kötüye kullanımı nedir?

İade dolandırıcılığı. İadeyi kötüye kullanma , birinin ürünleri saklama niyeti olmadan satın aldığı bir "dostça dolandırıcılık" biçimidir. Bu kötüye kullanımın belki de en bilinen biçimi, kişinin bir satın alma yaptığı, ürünü/ürünleri kullandığı ve ardından ürünü iade ettiği "gardırop" veya "ücretsiz kiralama"dır.

Costco'nun ömür boyu iade politikası var mı?

Elbette, bazı istisnalar dışında Costco'nun ömür boyu iade garantisi vardır. Aşağıdaki iadesi için satın alındıktan sonra 90 gün içinde iade edilmelidir: televizyonlar, projektörler, bilgisayarlar, fotoğraf makineleri, kameralar, iPOD / MP3 çalarlar ve cep telefonları.

Costco iade edilen yiyecekleri atar mı?

Kapalı bir kaptaki birçok gıda maddesi bile atılır ve raflara geri konmaz. Açılan kutular kontrol edilir ve kontuarda üründe herhangi bir sorun olup olmadığı veya kusurlu olup olmadığı sorulur.

Costco fiyat ayarlamaları yapıyor mu?

Costco'nun Cömert Bir Fiyat Ayarlama Politikası Var
Eğer Costco şey satın almak ve daha sonra 30 gün içinde satışa giderse, makbuz geri alabilir ve fark iade olsun! Nedense onlar size fiyat ayarlaması vermeyecektir, sadece öğeyi döndürmek ve daha ucuz bir fiyata satın.

Bir yatağı Costco'ya ne kadar süre içinde iade edebilirsiniz?

Costco'da üzerinde yatak iade politikası hakkında iyi bir şey onunla memnun değilseniz size yatak her zaman dönebilir olmasıdır. Bu, size 9 aylık bir limit verecek diğer perakendecilerin aksine, Costco'nun iade politikasının limiti olmadığı anlamına gelir.

Bir buzdolabını Costco'ya nasıl iade edebilirim?

Costco , aşağıdaki Başlıca Aletleri aldığınız tarihten itibaren 90 gün içinde iadeleri kabul edecektir: Buzdolapları (10 fit küpten fazla)

Costco iadelerinde bir sınır var mı?

Costco'nun çoğu ürün için iade politikasında bir zaman sınırı yoktur . Long, mektubunda, "Üyelik hesabınızın incelemesinden, Costco'dan satın aldığınız ürünlerden memnun olmadığınız ve sizi bir üye olarak tatmin edemediğimiz anlaşılıyor" dedi.

Costco iade politikasını ne zaman değiştirdi?

Televizyonumu 2006'da Aldım, Costco'nun 2006 Elektronik İade Politikası Uygulanmalı. Birkaç yıl önce Costco , elektronik söz konusu olduğunda ünlü cömert iade politikasını değiştirdi . Müşterilerin, önceki sonsuz gibi görünen iade politikasının aksine, bozulan veya onları mutlu etmeyen gadget'ları geri getirmek için yalnızca doksan günleri vardır.

Costco satın alımlarıma bakabilir miyim?

Sadece Costco .com'a gidin ve sayfanın altındaki Sipariş Durumu'na basın. E-posta adresinizi ve şifrenizi kullanarak giriş yapın. Bir kez "Siparişlerim" İstediğiniz zaman periyodunu ve isabet “bulun.” İşte! Sen (altı aylık artışlarla) son iki yıl içinde verilen tüm siparişleri görebilirsiniz.