Google Play'i Google olmadan kullanabilir miyim?

Sordu: Beula Togulev | Son Güncelleme: 6 Mart 2020
Kategori: teknoloji ve bilgi işlem antivirüs yazılımı
4.2/5 (575 Görüntüleme . 44 Oy)
Mağaza aslında Play Store'u kullanmadan Google Play Store'dan Uygulamalar indirmenize olanak tanır. Yalp Mağazası, Uygulamayı Google Sunucusundan indirecek ve ayrıca varsa güncellemeleri indirmenize izin verecektir . App Store, Google'ın herhangi bir müdahalesi olmadan Play Store'un işlevsel bir kopyasıdır.

Ayrıca Google Play'i Google hesabı olmadan kullanabilir miyim?

Android Telefonunuz üzerinde Playstore açmadan telefonunuza arzuladığı herhangi bir uygulamayı, yüklemek için iki yol vardır. Kişisel Bilgisayar Google Play mağazası ziyaret ederek Herhangi uygulamasını indirebilirsiniz. Kolayca Gmail Hesabına giriş yapmadan herhangi bir uygulama yükleyebilirsiniz.

Aynı şekilde, bir Android telefonu kullanmak için bir Google hesabınızın olması gerekiyor mu? Android kendisi kullanım için bir Google hesabına gerektirmez, sadece Google'ın özel uygulamalar yapmak. Google'a bağlı olmak istemiyorsanız o zaman uygulamaları ürettikleri, aynı zamanda onlar sağladıkları bu hizmetleri kullanırken oturum istediğiniz şaşırmayın kullanmayın.

Ayrıca, bir Google hesabı olmadan uygulamaları indirebilir miyim?

Ülkenize, cihazınıza ve kablosuz operatörünüze bakılmaksızın Google Play mağazasından ücretsiz Android uygulamaları ve oyunları indirebilmek için Google hesabınıza giriş yapmanız gerekmez. Dosyayı tarayıcıdan masaüstünüze veya dizüstü bilgisayarınıza indirir , Android cihazınıza kopyalar ve kurarsınız .

Google doğrulamasını atlayabilir misiniz?

Bypass Google hesabı doğrulama bir başka yolu sizin için Google hesabı doğrulama baypas için Android cihazınızda bir uygulama yükler APK'nın veya Android Paketi Kit olarak bilinen küçük bir program kullanmaktır. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, bir on-the-go (OTG) kablosu kullanarak mobil cihaza USB sürücüsünü bağlayın.

33 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Android'imde Google'ı nasıl kapatırım?

Ürünleri kaldır
 1. Android telefonunuzda veya tabletinizde cihazınızın Google Ayarlar uygulamasını açın. Google hesabı.
 2. En üstte, Veri ve kişiselleştirme'ye dokunun.
 3. "Verilerinizi indirin, silin veya verileriniz için bir plan yapın" bölümünün altında Bir hizmeti veya hesabınızı silin'e dokunun.
 4. Google hizmetlerini sil'e dokunun.
 5. Kaldırmak istediğiniz ürünün yanındaki Kaldır'a dokunun.

Google Play mağazasında nasıl oturum açarsınız?

Google Hesabınızı ve telefonunuzu veya tabletinizi bağlayın
 1. Bilgisayarınızda Google Play'e gidin.
 2. Sağ üstte, profil resminizi tıklayın.
 3. Doğru hesapta oturum açmadıysanız Oturumu kapat'ı tıklayın ve ardından doğru hesapla tekrar oturum açın.
 4. Android telefonunuzda veya tabletinizde Google Play Store uygulamasını açın.

Android uygulamalarımı Google Play olmadan nasıl güncellerim?

Güncellemeler sekmesine gidebilir, mevcut güncellemeyi aramak için ab, APK'yi indiren kaynağa dokunun ve ardından yükleyin. Google Play Store ile karşılaştırıldığında olması gerektiği gibi o gibi otomatik olmasa da, Google Play Store'daki olmayan uygulamalar için size sunulan güncellemeler için hala daha iyidir.

Google olmadan nasıl yaşayabilirim?

Google Olmadan Nasıl Yaşanır: Hayatınızı Koruyan Alternatifler
 1. Google Arama → DuckDuckGo (ücretsiz)
 2. Gmail, Takvim ve Kişiler → FastMail (ücretli), ProtonMail (ücretli seçeneklerle ücretsiz), Tutanota (ücretli seçeneklerle ücretsiz)
 3. YouTube → Vimeo (ücretli seçeneklerle ücretsiz)
 4. Google Haritalar → Apple Haritalar (ücretsiz), OpenStreetMap (ücretsiz)
 5. Google Drive → Resilio Sync (ücretli seçeneklerle ücretsiz), Tresorit (ücretli)

Neden bir Google hesabına ihtiyacım var?

Gmail (kendi e-posta servisi), Google Drive (bulut depolama hizmeti) ve Google Takvim gibi Google'ın hizmetlerine erişmek için bir Google Hesabı gerekir. Google Hesabı gibi hepsi de ücretsizdir. Kaydolduktan sonra, tüm Google hizmetlerine erişmek için aynı giriş ve şifreyi kullanırsınız.

Android'imde nasıl bir Google Play hesabı oluştururum?

Google Play Store uygulamasında öğeleri indirip satın almaya başlamak için cihazınıza bir Google Hesabı eklemeniz gerekir. Cihazınızda hesap ekleyin ve kullanın
 1. Henüz yapmadıysanız, bir Google hesabı oluşturun.
 2. Cihazınızın Ayarlar uygulamasını açın.
 3. Hesaplar Hesap ekle'ye dokunun.
 4. Hesabınızı eklemek için talimatları izleyin.

Google Play hizmetlerini kaldırmak güvenli midir?

Google Play Hizmetleri , doğrudan kaldırılamayan yerleşik bir uygulamadır. Android, kutudan çıkarken önceden yüklenmiş birçok uygulamayla birlikte gelir. Google play hizmetlerini ve diğer önceden yüklenmiş uygulamaları kaldırmak için androidinizi rootlamanız gerekir. Sistem uygulaması olduğu için Google Play hizmetlerini kaldırmamalısınız .

Telefonum Google Play hizmetleri olmadan çalışır mı?

Bazıları dijital hayatınızı Google olmadan yaşamak istediğiniz için size deli diyebilir, ancak bunu yapmaya hakkınız var. Kullanıcıların Google -ücretsiz'i gidebilir iki yolu vardır: bunlar ya kök onların Android cihazlar ve tamamen herhangi Google uygulamalarını ortadan kaldırabilir, ya da sadece Google'ın apps her biri için bir alternatif kullanabilirsiniz.

Google Play hizmetlerini devre dışı bırakabilir misiniz?

Yöntem 1. Ayarlar > Uygulamalar > Tümü > Google Play Hizmetleri'ne gidin > Devre Dışı Bırak'a dokunun > Onaylamak için Tamam'a dokunun. Yöntem 2. Devre Dışı Bırak onay kutusunun gri olduğunu görürseniz , lütfen Ayarlar > Güvenlik > Cihaz yöneticileri > Android Cihaz Yöneticisini Devre Dışı Bırak seçeneğine gidin .

Android telefonumda Google Play hizmetlerine ihtiyacım var mı?

Google Play Hizmetleri gerekli mi? Birçok uygulama, ek işlevler için Google API'lerine erişmek için Google Play Hizmetlerine güvenir. Play Store'daki çoğu uygulama bu hizmetlere bağlı olduğundan , Google Play Hizmetlerinin devre dışı bırakılması veya kaldırılması bu uygulamaların bozulmasına neden olabilir. Ayrıca, Google Apps işe yaramaz.

Google Play yerine ne kullanabilirim?

İşte Play Store'a en iyi uygulama mağazası alternatifleri.
 • Android için Amazon App Store. Amazon, Google'ın en büyük rakibidir.
 • GetJar. GetJar, binlerce android uygulamasını ve oyununu ücretsiz olarak sunan en eski web sitelerinden biridir.
 • Mobogenie.
 • Kaydır beni.
 • F-Droid.
 • Aptoid.
 • Aşağı doğru.
 • APKGüncelleyici*

Google Play, Play Store ile aynı mı?

Başlangıçta doğdu ve Android Market gibi Google tarafından sevk edildi Google Play, Google'ın resmi mağaza ve Android uygulamaları, oyunlar ve Android Destekli telefon, tablet veya Android TV cihazınızı diğer içerikler için portalıdır. Apple'ın App Store'u olduğu gibi Google'ın da Google Play Store'u vardır .

Google Play'in kullanımı nedir?

Google Play , eski adıyla Android Market, Google tarafından işletilen ve geliştirilen bir dijital dağıtım hizmetidir. Android işletim sistemi için resmi uygulama mağazası olarak hizmet vererek, kullanıcıların Android yazılım geliştirme kiti (SDK) ile geliştirilen ve Google üzerinden yayınlanan uygulamalara göz atmalarına ve indirmelerine olanak tanır.

Google Play'i kullanmak için bir Gmail hesabına ihtiyacınız var mı?

Oyun deposu erişmek için Google'a bir google hesabına ihtiyacınız olacaktır. Google hesapları ücretsizdir ve Gmail , Youtube ve daha da önemlisi Google Play Apps mağazası gibi birçok Google hizmetine erişmek için kullanılabilir . Geliştiriciler tarafından Google App Store'a gönderilen uygulamalar, kötü amaçlı yazılımlara ve virüslere karşı taranır.

Giriş yapmadan Play Store'u nasıl açabilirim?

Uygulamayı hızlı bir şekilde indirmek istiyorsanız, bunun için gidin.
 1. Web tarayıcınızda play.google.com/store/ adresini açın ve ihtiyacınız olan Uygulamayı arayın.
 2. Uygulama sayfasının URL'sini/Adresini kopyalayın.
 3. Şimdi apps.evozi.com/apk-downloader/ adresine gidin ve Google Play URL'sini kutuya yapıştırın.

Google Play için gCash kullanabilir miyim?

Sen yapmak alımlarına bir ödeme yöntemi olarak GCASH hesabı ekleyebilirsiniz. Google Play şunlarla kullanılamaz : Herhangi bir emanet ödeme türü.

WhatsApp için bir Gmail hesabına ihtiyacım var mı?

Hayır bunun için pencereleri telefonda WhatsApp kullanmak için Google hesabı yapmak gerekmez sadece en azından Windows Phone 7.5 çalıştıran yapılması gerektirmektedir. WhatsApp'ı telefonunuza indirip yükleyerek kurabilirsiniz.