Kuru hindistan cevizi yerine rendelenmiş hindistan cevizi kullanabilir miyim?

Sordu: Khadre Ibaraundi | Son Güncelleme: 22 Ocak 2020
Kategori: yiyecek ve içecek tatlıları ve fırıncılık
4.4/5 (3.536 Görüntüleme . 36 Oy)
Rendelenmiş hindistan cevizi çoğunlukla kurudur, ancak genellikle tamamen kurutulmuş hindistan cevizinden daha fazla nem tutar. Ama gerçekten, kıyılmış hindistancevizi ile kurutulmuş hindistancevizi (ve kuşbaşı hindistan cevizi de) arasındaki temel fark, hindistan cevizinin şeklidir. Rendelenmiş veya pul pul dökülmüş hindistan cevizini , kurutulmuş , öğütülmüş hindistan cevizini kullandığınız şekilde kullanın .

Benzer şekilde, kurutulmuş hindistan cevizi yerine kıyılmış hindistancevizi koyabilir miyim?

Rendelenmiş hindistancevizi çoğunlukla kaba öğütülmüş veya kıyılmış fındıklarla ve kurutulmuş hindistancevizi öğütülmüş fındıklarla değiştirilebilir. Hindistan cevizi ve fındık Her ikisi de doğal yağ iyi bir miktarda, yani daha çok birbirleri için sübstitüe edilmiş olabilir.

Ek olarak, kurutulmuş hindistan cevizi yerine taze hindistan cevizi koyabilir misiniz? Taze hindistan cevizi hazır değilseniz, bir hile var. Rutubetli ile karıştırılmamalıdır şekersiz, dehidre hindistan cevizi et-olmayan, şekerli variety- buğulanmış ve taze rendelenmiş için bir alternatif olarak kullanılabilir. Bulmak için hindistancevizi tozu, kurutulmuş veya pişirme için ince kıyılmış olarak etiketlenmiş olup olmadığına bakın.

Bunun yanında kuru hindistan cevizi yerine ne koyabilirim?

Kıyılmış veya Hindistan Cevizi olarak, bu, örneğin kıyılmış ya da somun ve kuru meyve en tarifler de çalışacaktır kurutulmuş. Zemin badem, ezilmiş fıstık ya cevizler yerine kurutulmuş Hindistan cevizi kullanılabilir.

Rendelenmiş hindistan cevizi bozulur mu?

Depolama ve Raf Ömrü Oda sıcaklığında -- yaklaşık 70 derece Fahrenhayt -- saklanan bir paket kıyılmış hindistan cevizi dört ila altı ay arasında sürebilir. Rendelenmiş hindistan cevizi yaşlandıkça kurur ve sonunda kötüleştiğinde renginde sarı bir renkle kırılgan hale gelir.

25 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Rendelenmiş hindistan cevizini ne için kullanabilirim?

Arşivlerimizden, parçalanmış veya kuşelenmiş türü kullanmanın birkaç akıllı yolu:
 • Yulaf ezmesi Coco-Nutters, yukarıda. İlk olarak, biraz nostaljik hissettiren fırınsız bir tatlı.
 • Tarih-Hindistan Cevizi Enerji Topları.
 • Avokado ve Hindistan Cevizli Dondurma.
 • Hindistan cevizli pastırma.
 • Hindistan cevizli tavuk parmakları.
 • Fıstık Soslu Portobello Satays.

Rendelenmiş ve kurutulmuş hindistan cevizi aynı mı?

Rendelenmiş hindistan cevizi çoğunlukla kurudur, ancak genellikle tamamen kurutulmuş hindistan cevizinden daha fazla nem tutar. Ama gerçekten, kıyılmış hindistancevizi ile kurutulmuş hindistancevizi (ve kuşbaşı hindistan cevizi de) arasındaki temel fark, hindistan cevizinin şeklidir. Rendelenmiş veya pul pul dökülmüş hindistan cevizini, kurutulmuş , öğütülmüş hindistan cevizini kullandığınız şekilde kullanın.

Rendelenmiş ve pul pul dökülmüş hindistan cevizi arasındaki fark nedir?

Rendelenmiş hindistan cevizi : İnce hindistancevizi tellerinden oluşan rendelenmiş hindistan cevizi biraz rendelenmiş kaşar peynirine benziyor. Genellikle hem şekerli hem de şekersiz olarak bulunur. Kuşbaşı hindistan cevizi : Kuşbaşı hindistan cevizi , kıyılmış türden daha büyük, daha kaba parçalardan oluşur.

Rendelenmiş hindistan cevizi sizin için iyi mi?

Lif ve MCT'ler açısından zengindir, kalp sağlığının iyileştirilmesi, kilo kaybı ve sindirim dahil olmak üzere bir dizi fayda sağlayabilir . Eğer aşırıya kaçmadan yemek gerektiğini bu nedenle Oysa o, kalori ve doymuş yağ oranı yüksek. Genel olarak, şekersiz hindistan cevizi eti, dengeli bir diyete harika bir katkı sağlar.

8 oz rendelenmiş hindistan cevizi kaç bardak eder?

Kuru rendelenmiş hindistan cevizi Dönüşüm Tablosu Yakın 6.8 ons
ons a ABD bardak kuru rendelenmiş hindistan cevizi
8 ons = 3.2 (3 1 / 4 ) ABD kupaları
8.1 ons = 3.24 (3 1 / 4 ) ABD kupaları
8.2 ons = 3.28 (3 1 / 4 ) ABD kupaları
8.3 ons = 3.32 (3 3 / 8 ) ABD kupaları

Rendelenmiş hindistan cevizi nasıl yumuşatılır?

Aşağıdakileri yapmanızı önerirler:
 1. Ocağa bir tencereye su koyun ve kaynatın.
 2. Tencerenin üzerine bir kevgir yerleştirin ve hindistan cevizini kevgir içine koyun.
 3. Hindistan cevizinin buharı birkaç dakika emmesine izin verin ve ardından hindistan cevizini çıkarın ve bir havluyla hafifçe kurulayın.

7 oz rendelenmiş hindistan cevizi kaç bardak?

eşdeğer değerler
miktar, gram olarak (g) miktar, ons (oz) olarak
5/8 fincan 45 gr 1,7 oz
2/3 bardak 50 gram 1.8 oz
3/4 bardak 55 gr 2 oz
7/8 fincan 65 gr 2,3 oz

Rendelenmiş hindistan cevizinden kurutulmuş hindistan cevizi yapabilir miyim?

Bir torba rendelenmiş hindistan ceviziniz varsa , doğrudan kurutulmuş hindistan cevizi yapmaya başlayabilirsiniz. Kabuğu çıkarın ve hindistan cevizi suyunu dökün. Küçük pullar elde etmek için ince rendeyi kullanarak hindistan cevizini rendeleyin veya parçalayın . Rendelenmiş hindistan cevizini fırın tepsisine dizin.

kurutulmuş anlamı nedir?

kuru • DESS-ih-kayt • fiil. 1: kurumak veya kurumak 2: (bir yiyeceği) kurutarak korumak: susuz bırakmak 3: duygusal veya entelektüel canlılığı boşaltmak.

Kurutulmuş hindistan cevizinin anlamı nedir?

kurutulmuş - hindistan cevizi . İsim. (belirtme hâli kurutulmuş hindistancevizi , çoğulu hindistancevizi ) hindistan cevizinin kurutulmuş, ince kıyılmış eti, bazen tatlandırılmış.

Evde hindistan cevizi tozu nasıl yapılır?

 1. Hindistan cevizini kırın ve hindistan cevizinin yarısını alın.
 2. Kabuklarından parçalar halinde çıkarın.
 3. Hindistan cevizinin dış koyu kabuğunu çıkarın.
 4. Bunları miksere aktarın.
 5. İnce granüllere öğütün.
 6. Kadai'ye transfer.
 7. Hindistan cevizini kavurmadan kısık ateşte kavurun.
 8. Yapışkanlık ve nem tamamen çıkana kadar soteleyin.

Kurutulmuş hindistan cevizinin içinde ne var?

Kurutulmuş hindistan cevizi , rendelenmiş ve kurutulmuş hindistancevizi etidir. Tatlandırılmış veya şekersiz olarak temin edilebilir, yaygın olarak köriler veya diğer Asya yemeklerinde, pişmiş tahıl veya granolada ve fırınlanmış ürünlerde bir bileşen olarak kullanılır.

Hindistan cevizi yağı hindistan cevizi gibi tadı var mı?

C.: Hindistan cevizi yağı tek başına veya yemek pişirmede kullanıldığında çok nötr bir tada sahiptir. Hindistan cevizi aromasından eser yok. Tüm bitkisel yemeklik yağların dumanlanma noktası yaklaşık olarak en düşüktür, bu nedenle yüksek ateşte kızartmak veya sotelemek için iyi değildir, çünkü yanmaya başlar.

Hindistan cevizi sütü yerine buharlaştırılmış süt kullanabilir miyim?

buharlaştırılmış süt
Toz süt çorba ya da krem tabaklarında Hindistan cevizi sütü için mükemmel bir alternatif değildir ve 1 de kullanılabilir: 1 oranında elde edildi. Su içeriğinin %60'ını çıkarmak için inek sütünün ısıtılmasıyla yapılır. Yine de bu kalın, hafif karamelize ürün, süt ürünleri tüketmeyen kişiler için uygun değildir (11).

Hindistan cevizi sütü yerine badem sütü kullanabilir miyim?

Bununla birlikte, iyi haber şu ki, istediğiniz kremsi dokuyu elde etmek için hindistan cevizi sütü yerine kullanabilirsiniz (bu, tüm tatlılar, soslar ve köriler için geçerlidir). Deneyebileceğiniz iki çatlak sütler süt ve kaju sütün badem vardır. Pek çok insan fındık aromasını sevmez, ancak badem sütü yaygın olarak bulunur.

Hindistan cevizi yağı yerine tereyağı kullanabilir miyiz?

Bir 1: hindistan cevizi yağ oranı 1 tereyağı MDhealth.com göre, en tariflerde kullanılabilir. Tarifi tereyağı 1/3 fincan çağırırsa, sen hindistan cevizi yağı aynı miktarda kullanması gerektiğini bu demektir.

Kurutulmuş hindistan cevizi neye benziyor?

Gıda sanayiinde bilindiği gibi kurutulmuş hindistan cevizi, bu nedenle, hindistan cevizi eti ya da 'et' üzerinden kurutuldu ve rendelenmiş olan. Kurutulmuş hindistan cevizi, beyaz, olgun hindistan cevizi etinin yaklaşık 55°C'de sıcak havada kurutulmadan önce ince bir şekilde rendelenmesiyle yapılır. Hindistan cevizi sitesinin nem 3 hakkında% korur ancak dokunma ve tat için kurudur.