Vinil yer karolarını backsplash olarak kullanabilir miyim?

Sordu: Cabeza Ehrenstein | Son Güncelleme: 19 Mayıs 2020
Kategori: ev ve bahçe iç dekorasyonu
4.4/5 (332 Görüntüleme . 39 Oy)
Vinil yer karoları çekici, modern bir backsplash olarak ikiye katlanıyor . Vinil yer karoları çekici, modern bir backsplash olarak ikiye katlanıyor .

Benzer şekilde, zemini backsplash olarak kullanabilir misiniz diye sorulur.

Kolay kurulum ve sağlam tasarımı için Büyük Çini, mutfak backsplash oluşturmak için daha büyük karolar kullanın. Bu proje için geri dönüştürülmüş yer karoları bile kullanabilirsiniz . Bu Hometalker, parlak, yansıtıcı bir backsplash için koyu renkli mermer karolar kullandı.

Yukarıda, laminat parkeyi backsplash olarak kullanabilir misiniz? Backsplash'inizi Laminat Parkeden Çıkarın . Laminat ahşap döşeme kullanmak, karo veya gerçek ahşaptan daha ucuz ve kurulumu çok daha kolay olan modern ve ev gibi bir görünüm sağlar. Döşeme sizin uzaya kesim ve uyum kolaydır ve bir brad çivi tabancası kullanarak yükleyebilirsiniz.

Benzer şekilde, duvarlarda vinil yer karoları kullanabilir misiniz?

Yapışkanlı vinil karo genellikle zeminlerde kullanılır iken, odaların çoğunda bir duvar giyinmek ve ev dekor geliştirmek için kullanabilirsiniz. Fayanslar arasındaki derzlerin su geçirmez olmadığını ve vinil karoları banyolar ve nemli diğer alanlar için kötü bir seçim haline getirdiğini unutmayın.

Bir mutfak backsplash için en iyi karo nedir?

Seramik veya Porselen Karo Çok popüler bir backsplash seçeneği olduğu için, çoğu karo çok sayıda kenar işlemi ve aksesuarla birlikte gelir. Tüm porselen ve sırlı seramik karolar suya karşı iyi durur.

38 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Yer ve duvar karoları arasında bir fark var mı?

Duvar karoları genellikle hafiftir ve daha ince yer karoları daha olarak Fayans sadece kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bir duvar karosu üretiminde kullanılan sırlar da yer karoları için kullanılanlara farklıdır ve yaya trafiği gelen aşındırıcı kuvvetlere karşı koymak tasarlanmamıştır. Ama yine de yer karosu olarak anılırlar.

Porselen karoyu backsplash olarak kullanabilir misiniz?

Porselen karo , standart seramikten daha yüksek sıcaklıkta pişirilerek daha yoğun ve daha az gözenekli hale gelen bir seramik karo türüdür. Şunlar için idealdir: Zeminlerde, duvarlarda, ters sıçramalarda lekeye ve darbeye dayanıklı porselen karolar kullanın . Temizlemesi kolaydır ve çok çeşitli stillerde gelir.

Peel ve stick fayanslar ısıya dayanıklı mı?

Mutfak pisliklerine dayanacak şekilde tasarlanan bu soyma ve yapıştırma karoları su geçirmez, ısıya ve neme dayanıklıdır ve temizlenmesi çok kolaydır. 18,5 inç x 25,5 inçlik bir sayfa üzerinde gelir ve istendiği zaman yeniden konumlandırılabilir veya çıkarılabilir.

Cam karo dayanıklı mı?

Sırlı seramik karo cam benzeri bir yüzeye sahiptir ve genellikle cam karo kadar yıkanabilir, dayanıklı ve leke tutmaz. Estetiğe gelince, seramik opaktır ve tüm rengi yüzeydedir. Çoğu cam karo yarı saydamdır ve ışık tüm karoya nüfuz eder.

Soyma ve yapıştırma fayans duvarları mahveder mi?

Sen yapıştırıcı yumuşatmak için, doğrudan ve yeterince uzun, fayans ısınmak zorunda ve daha kolay soyulmasına olun. Soyma ve yapıştırma karoları ısıtmazsanız, soyulmaları daha zor olacak ve duvara zarar verebilirler. Smart Fayanslar banyoların nemine karşı da dayanıklıdır.

Soyma ve yapıştırma kiremit duvarlara zarar verir mi?

Özellikle kaldırılması içindir kiracı dostu fayans, üzerinde yapışkan, özellikle nem çok şey var bir mutfakta, aşağı giyebilir. PDR Interiors'ın sahibi Liz Toombs, kalıcı yapıştırıcısı olmadığı sürece, " soyulup yapışan herhangi bir şey duvardan düşebilir veya arkasındaki yüzeye zarar verebilir " diyor.

Sıvı çivileri soyma ve yapıştırma karolarında kullanabilir misiniz?

Fayanslar , alt döşeme malzemelerine sıkıca yapışan ince bir yapıştırıcı tabakası içerir. Sen kabuğu ve sopa fayans aşağı tutkal, ancak kabuğu ve sopa backsplash veya döşeme uygulamaları için ekstra yapıştırıcı eklerken dikkatli kullanmalıdır.

Peel and stick karo nasıl hazırlanır?

Soyup yapıştır stilini bıraktığınız yerde kalacak şekilde bırakmanın anahtarı hazırlık çalışmasındadır.
  1. Tüm mobilyaları, ayaklı lambaları, dağınık kilimleri ve yerde duran diğer her şeyi kaldırın.
  2. Zemini iyice süpürün.
  3. Mumlu zeminleri ¼ fincan amonyak ile bir galon ılık suda yıkayın, böylece mumun tüm izlerini giderin.

Tavanda vinil döşeme kullanabilir misiniz?

Vinil döşeme , özellikle doğru yapılırsa tavanda harika görünebilir. Bazı insanlar coffered tavana, bir tepsi tavana bir özelliği olarak bazı kullanımını onu kullanmak ve konvansiyonel düz tavanlarda bazı kullanım o.

Vinil fayans yapıştırıcısını nasıl uygularsınız?

Vinil Fayans Yapıştırıcısı Nasıl Kullanılır
  1. Adım 1 – Yapıştırıcının Uygulanması. Kullanmaya başlamadan önce vinil karo yapıştırıcısının üreticisi tarafından sağlanan talimatları okuduğunuzdan emin olun.
  2. Adım 2 – Fayansların Yerleştirilmesi. Fayansları yapıştırıcının üzerine aşağı doğru hareketle yerleştirin.
  3. Adım 3 – Fayansları Yuvarlamak. Fayansları zemine sabitlemek için bir rulo kullanın.

Vinil karo ile duş alabilir misin?

Güzellik ve dayanıklılık için seramik, taş veya porselene bakın. "Hiç duş ve küvetler gibi, ıslak ortamda vinil veya esnek fayans kullanmamalısınız" diyor Wilson. Ayrıca sert karo gerektiren dış cephe uygulamalarında vinil kullanmaktan kaçının.

Ters sıçramalar ne için kullanılır?

Backsplash , mutfak tezgahı ile üst dolaplar arasındaki duvar alanını kaplamak için kullanılan malzemeyi ifade eder. Bir mutfağın bu detayı, ev sahiplerinin kendilerini çeşitli dokular, renkler ve malzemelerle ifade etmeleri için bir fırsattır.

Kuvars backsplash'in maliyeti nedir?

Kuvars, kurulum dahil metrekare başına 50-100 $ arasındadır.

Bir backsplash'i nasıl lamine edersiniz?

Kaliteli lamine backsplash yapmak için, destek olarak 3/4 inçlik parke kullanın.
  1. Laminatı ve sert ahşabı iki testere tezgahına yerleştirin.
  2. Bir boya fırçası ile laminat ve parke üzerine ıslak bir kat temas çimentosu boyayın.
  3. Laminatı alın.
  4. Ellerinizle laminatı parke üzerine pürüzsüz hale getirin.

Quartz'ı backsplash olarak kullanabilir misin?

Kuvars sadece her yerde yaklaşık kurulabilir güzel, dayanıklı bir yüzeydir. Tipik tezgahı için kullanılan ve küvet çevreleyen, aynı zamanda, bir mutfak ya da banyo backsplash olarak kullanılabilir. Quartz , ters sıçramalar için ideal olan bir dizi avantaj sunar.

Kuvars backsplash ne kadar kalındır?

Kalınlık Granit, mermer ve kuvars geleneksel olarak 1-1/4" (3CM) kalınlığındadır . Bunu bir backsplash olarak kullanıp kullanmamaya karar verirken bu kalınlığı aklınızda bulundurun. Yakındaki döşemeleri, dolap döşemelerini, çıkışları ve daha fazlasını etkiler.

Corian backsplash olarak kullanılabilir mi?

Corian ® Solid Surface'ın Tokluğuyla Karo Görünümü Elde Edin . O granit, kuvars ve diğer tezgah yüzeyleri ile ev sahipleri için bir imrenilen backsplash seçim yapma sayısız çekici renklerde oluşturulabilir Bir akrilik reçine kompozit Corian tamamlar doğal taş.