NBA Finallerini ABC uygulamasında izleyebilir miyim?

Soruldu: Tremedal Thurnhofer | Son Güncelleme: 30 Ocak 2020
Kategori: televizyon spor tv
4.7/5 (326 Görüntüleme . 38 Oy)
ABC Uygulamasında NBA Finallerini İzleyin - Programa Bakın. NBA elit takımlarından ikisi arasında başka heyecanlı savaş olacağından emin ne, sen ABC .com ve bağlı cihazların (Roku, Apple ve üzerinde akıllı telefon ve tablet (iOS ve Android), bilgisayar dan ABC uygulamasında canlı her an izleyebilirsiniz Amazon Yangın TV ).

Ayrıca NBA'i ABC'de izleyebilir miyim?

NBA TV 107 oyun, ESPN 83, TNT 67 ve ABC 19 yayınlayacak .

Ayrıca, NBA'i ücretsiz olarak nerede izleyebilirim? Akışlı TV hizmetleri FuboTV, Hulu Live, DirecTV Now, Sling TV, PlayStation Vue ve YouTube TV, temel paketlerinde TNT'yi içerir. Bu hizmetlerin fiyatları ayda 25 ila 45 ABD dolarından başlar, ancak yeni aboneler yaklaşık bir hafta süren ücretsiz deneme süresi boyunca NBA oyunlarını çevrimiçi olarak ücretsiz olarak izleyebilirler .

Aynı şekilde insanlar soruyor, NBA Finallerini nasıl izleyebilirim?

NBA Finalleri ABC'de gösterilir. WatchESPN.com ve WatchESPN uygulaması oyunların canlı yayınlarına sahiptir, ancak bir ödemeli TV hesabıyla giriş yapmanız gerekir. Ücretli TV aboneliğiniz yoksa, oyunları aşağıda listelenenler gibi canlı bir TV yayın hizmetiyle izleyebilirsiniz (Sling TV ve FuboTV, ABC sunmaz).

NBA playofflarını ücretsiz olarak nasıl izleyebilirim?

Ücretsiz izlemek istiyorsanız, oyunları ücretsiz olarak almak için sezon sonrası boyunca birkaç ücretsiz deneme yaparak bu hizmetleri de kullanabilirsiniz. Sling TV, DIRECTV NOW ve PlayStation Vue, ülke çapında TBS, TNT ve ESPN'de yayınlar sunacak.

19 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Bu gece ABC'de NBA maçı var mı?

ABC'de NBA : 2020 programı . Ardı ardına üçüncü yıl için, ABC 8 de havadan dokuz NBA Cumartesi Primetime ABC oyunlar dahil, ABC normal sezondaki 19 NBA oyunları yayınlanacak Çarşamba, 25 Aralık 2019 tarihinde bir NBA Noel günü üçlü başlıkla sezona başlayacak öğleden sonra

NBA'i nereden izleyebilirim?

NBA'i Kablo Olmadan İzlemek İçin Diğer Seçenekler
  • Sling TV – ayda 30 dolardan başlayan fiyatlarla – ESPN, ESPN2, ESPN3, NBA TV, TNT ve daha fazlasını sunar.
  • AT&T TV NOW – aylık 65 dolardan başlayan fiyatlarla – ESPN, ESPN2, NBA TV, TNT ve bölgesel spor ağları gibi kanallar sunar.
  • fuboTV – 55 $/ay – NBA TV, bölgesel spor ağları ve daha fazlasını sunar.

Playoffları nasıl izleyebilirim?

  1. YouTube TV. YouTube TV'nin aylık maliyeti 50 ABD dolarıdır ve NFL hayranlarının playoffları izlemesi gereken tüm kanalları içerir: CBS, Fox ve NBC.
  2. Canlı TV ile Hulu. Canlı TV'li Hulu ayda 55 ABD dolarıdır ve CBS, Fox ve NBC'yi içerir.
  3. FuboTV. FuboTV ayda 55 dolara mal oluyor ve CBS, Fox ve NBC'yi içeriyor.
  4. AT&T TV Şimdi.
  5. Sling TV.
  6. CBS Tam Erişim.

NBA Finallerini hangi uygulamayla izleyebilirim?

İzleESPN. ESPN'in yardımcı istemcisi WatchESPN, NBA hayranlarına ESPN veya ESPN3'te yayınlanacak herhangi bir Final maçına canlı erişim sağlar.

2019 NBA playofflarını nasıl izleyebilirim?

Oturum açtıktan sonra, sen abc.com/ saatine -live de izleyebilir veya ABC uygulamanın 'canlı TV' seçebilirsiniz. Başka bir seçenek de, NBA playoff maçları için bir ABC canlı akışı sunan ESPN'nin WatchESPN uygulamasıdır. DIRECTV NOW, YouTube TV, Hulu Live TV veya PlayStation Vue abonesiyseniz, ABC üzerinden bir NBA canlı akışı da bulabilirsiniz.

Finalleri iPhone'umda izleyebilir miyim?

NBA Playofflarını iPhone'da Kablo Olmadan Yayınlamanın Yolları
Temel paket, ABC tarafından barındırılan playoff oyunları sunan TNT, ESPN, ESPN2 ve ESPN3'ü sunar. Sling TV, daha da fazla esneklik için eklenti paketleri sunar ve iPhone , Apple TV ve diğer iOS aygıtlarınızla uyumludur.

NBA Finalleri YouTube TV'de mi?

YouTube TV , 2019 NBA Finallerinin ve en sevdiğiniz canlı sporların, haberlerin ve şovların evidir.

NBA'i YouTube'da canlı izleyebilir miyim?

Resmi yayın ortağı
En iyi spor ağlarından güvenilir şekilde yayın yapın . NBA ve NCAA basketbolu, NFL ve NCAA futbolu, MLB beyzbol, NHL hokey, MLS ve EPL futbolu, tenis, yarış, dövüş sanatları ve daha fazlası dahil olmak üzere büyük profesyonel, kolej ve uluslararası liglerden canlı oyunlar ve etkinlikler alın.

YouTube'da NBA izleyebilir misin?

İzleyiciler NBA oyunları, NBA All-Star haftasonu, NBA Playoff oyunları, MLB Sezon Sonrası oyunları, PGA Şampiyonası ve UEFA futbol izlemek mümkün olacak. Ve birkaç ay içinde YouTube TV , pazar dışı canlı maçları izlemek için NBA League Pass'e ve MLB.TV yayın hizmetine abone olma olanağı sunacak.

Raptors maçını nereden izleyebilirim?

Maple Leaf Meydanı'nda Heyecanı Yakalayın
Biletiniz yoksa, Maple Leaf Square – namı diğer Jurassic Park'ta 24 metrelik büyük bir ekranda oyunu ücretsiz olarak izleyebilirsiniz . Bu nokta Drake, Lilly Singh ve binlerce Torontonyalının Toronto Raptors'ın ilk NBA Şampiyonasını talep etmelerine tanık oldukları yer.

NBA playofflarını nasıl yayınlayabilirim?

PlayStation Vue: 45 $ bir aylık PlayStation Vue abonelik ile, kolaylıkla ABC ve Finallerine yayınlayabilirsiniz. YouTube TV: Ayda 50 ABD doları tutarındaki YouTube TV'de, ABC'deki NBA Finalleri de dahil olmak üzere istediğiniz programları izlemenizi kolaylaştıran birkaç düzine kanal bulunur.