Ikea duvar dolapları alt dolap olarak kullanılabilir mi?

Sordu: Delana Ariceta | Son Güncelleme: 2 Mart 2020
Kategori: ev ve bahçe ev aletleri
4.2/5 (447 Görüntüleme . 36 Oy)
IKEA mutfak alt dolapları kadar derin duvar dolapları
Ancak, istediğiniz görünüm tür ulaşmak için, IKEA BİR YÖNTEM Üst Kabine veya Dondurucu En Kabine kullanabilirsiniz. Alt dolaplar gibi 60 cm derinlikte gelirler. Sen benim IKEA mutfak makyaj bunun bir fotoğrafını görebilirsiniz.

Ayrıca duvar dolapları alt dolap olarak kullanılabilir mi diye soruyorlar.

Bir baz kabine gibi bir duvar kabine kullanarak duruma göre çok pratik olabilir. Bir hırdavatçıdan stok dolapları kullanıyorsanız ve sınırlı boyut seçenekleri varsa, bazen bir zorunluluktur. Standart taban dolapları 34 1/2 inç yüksekliğinde ve 24 inç derinliğindedir.

Ayrıca, Ikea dolabı ile duvar arasında ne kadar boşluk olmalı? Bir kabine bitişik duvarı ile buluşmak için gidiyor ise, kutu ve duvar arasında boşluk en az 2 planlıyoruz. Bu çekmece serbestçe açmak için izin verecektir. Kapıların serbestçe açılabilmesi için yüksek ve üst dolapların üzerinde en az 1 inç boşluk bırakın.

Bunu göz önünde bulundurarak, banyoda IKEA mutfak dolaplarını kullanabilir misiniz?

IKEA mutfak dolapları sadece mutfak için değildir. Bunları evinizin her yerinde kullanabilirsiniz : Banyo . Çamaşır odası.

Ikea dolapları kesilebilir mi?

IKEA kapıları, her bir dolabın önüne tam olarak oturacak şekilde tasarlanmıştır. IKEA dolap kapısını keserken çok fazla kesim için dikkatli olun. Dolap kapağını uzatmak, kırpmaktan daha zordur.

39 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Temel dolapları düz olmayan bir duvara nasıl kurarsınız?

Kabini yerleştirerek ve takozlarla hizalayarak başlayın. Eğer üslerine altından geçerek saya üzerinde üstündeki geri ray vasıtasıyla vida ve vida ile, her zamanki gibi kabine monte edin. Duvarlar düz değilse, yanlarda boşluklar olacaktır. Boşlukları kapatmak için basit, düz bir kalıp parçası kullanın.

Mutfak dolaplarını yeniden tasarlayabilir misiniz?

Yeniden Kullanılmış Mutfak Dolabı Konsol Masası. Eski bir baz Mutfak dolabının alıp koridorda için güzel konsol tabloya dönüştürebilirsiniz. Hatta boşluk varsa daha uzun konsol tablo yapmak için bir araya birkaç dolapları koyabiliriz. Bu da giriş yolları için harika.

Sığ mutfak dolapları ne kadar derin?

Derinliğe gelince, standart bir taban dolabı 24 inç derinliğindedir . Adalar veya bu kadar derin bir dolap için yeterli alanın olmadığı diğer alanlar için, boyut genellikle bir seferde üç inç küçülür. En sığ taban dolapları 12 inç derinliğindedir (Bu derinliği elde etmek için genellikle bir duvar dolabı kullanılır).

Banyo dolabı olarak bir mutfak dolabı kullanabilir misiniz?

Pek çok insan beğendiği bir banyo dolabı bulmakta zorlanır ve bunun yerine mutfak dolapları kullanır. Mutfak dolapları ve banyo lavabo dolapları birbirini dışlayan değildir ve doğru yapılırsa iyi üzerinden geçebilirsiniz. Sen makyaj bir seçim banyo makyaj içine bir mutfak dolabı dönüştürmeye başında seçim.

Ikea makyaj malzemeleri iyi mi?

Godmorgon lavabosu ve makyaj masası mükemmel. Bizim banyo yenilenmiş ve yaptığımız tek şey kullanım Ikea musluk iken Biz de yan dolapları satın (biz Grohe ile gitti). Lavabo dolaba mükemmel bir şekilde uyar, ancak harika bir seçenektir ve tüm yüzey tek parça olduğu için temizlenmesi inanılmaz derecede kolaydır.

Mutfak ve banyo dolapları arasındaki fark nedir?

Ana fark , kabinin boyutlandırılması, özellikle derinliktir. Banyo dolaplarının yüksekliği genellikle daha kısadır ve genellikle otuz dört inç yüksekliğindeki mutfak dolabına kıyasla otuz bir inç yüksekliğindedir.

Banyo dolabından dolap nasıl yapılır?

Kabinin üst kısmını sökün ve çerçeveden çıkarın.
  1. Çekmeceyi Çıkarın ve Şifonyerin Üstünü Sökün.
  2. Makyaj Çerçevesini Vidalarla Güçlendirin.
  3. Banyo Vanity Arkasını Çıkarın.
  4. Alt Üstü Sabitleyin ve Yerine Vidalayın.
  5. Vanity'nin Arkasını Yeniden Takın ve Borular İçin Delik Açın.
  6. Yapıştırıcı ile Banyo Vanity Tezgahı Takın.

Banyo dolapları mutfakla uyumlu olmalı mı?

Cevap, evinizin düzenine bağlıdır, ancak genel olarak konuşursak, mutfak dolapları ve banyo dolaplarının eşleşmesi gerekmez. İşte bazı önemli hususlar. Ancak banyo evin başka bir alanında veya farklı bir katta ise, dolapları mutfak dolaplarıyla eşleştirmeye gerek yoktur.

Banyo dolapları ne kadar derin olmalı?

En banyo bâtıla derin 24 inç 17 inç çapında ölçmek iken, standart banyo makyaj derinliği 21 inç. Daha küçük bir banyo alanlar için, dar bir derinlik banyo vanities ölçen en az 18 inç derinliğinde daha mevcuttur.

IKEA'da banyo dolabı var mı?

Banyo bâtılalarımız, diş macunumun olduğu yerdeki kaosu şimdi gitmeye hazır olduğumuza dönüştüren saklama alanı sağlar. Ve koordineli bir görünüm için banyo dolaplarımıza ve aynalarımıza uyan çeşitli stillerde gelirler.

IKEA Vanities satıyor mu?

Tuvalet Masaları ve Yatak Odası Makyaj Bâtılaları - IKEA .

Banyo dolapları ne kadar?

Tipik maliyetler: Çoğu ev geliştirme veya donanım mağazasında seri üretilen stok banyo bâtılaları , temel bir tek lavabo modeli için 40-150 dolardan başlar. Ortalama bir makyaj masası için genellikle 200-800 ABD Doları tutarındadır ve boyuta, stile, malzemelere ve bir veya iki lavabo için kurulup kurulmadığına bağlı olarak 900-1,500 ABD Doları veya daha fazla olabilir.

Ikea dolapları nasıl dayanır?

IKEA dolapları (RTA olarak da bilinir) "düz paketlenmiş" kutularda montaja hazır halde gelir. “Çerçevesizdirler”, yani kabin içindeki tüm alanı kullanırsınız ve doğrudan zemine oturmamaları için tabanda ayarlanabilir plastik ayakları olan bir ray sistemine asılmak üzere tasarlanmıştır.

Ikea dolapları nasıl asılır?

Kabini düzleştirin ve sabitleyin
Küçük metal plakayı cıvatanın üzerine geçirin, somunu gevşek bir şekilde yerine geçirin. Gerekirse alt kenardaki şimleri kullanarak kabini düzleştirin. Anahtarınızla kabin donanımını gevşek bir şekilde sabitleyin. Sıkmayın; bu , tüm dolaplar kurulduktan sonra ayarlamalar yapmanızı sağlayacaktır.

Ikea dolapları ne kadar ağırlık taşıyabilir?

Mutfak çekmecelerinizin çok fazla dayanması gerekiyor, bu yüzden ağır yüklerini taşıyabilmeleri için 24" genişliğinde bir mutfak çekmecesini 55 lb ile dolduruyoruz ve ardından 200.000 kez açıp kapatıyoruz.

IKEA'nın masif ahşap mutfak dolapları var mı?

IKEA dolap kapağı ve çekmece önleri
Gerçek ahşap + MDF. Şu an itibariyle sadece 4 sıra IKEA dolap kapağı gerçek ahşap içeriyor: EKESTAT, FILIPSTAD, LAXARBY ve BJORKET. Tipik olarak, panelin kendisi için sunta üzerinde ahşap kaplamalı çerçeveler için masif ahşaptır .