Bir Evite'ye insan ekleyebilir misin?

Sordu: Benyoussef Vaisberg | Son Güncelleme: 22 Şubat 2020
Kategori: etkinlikler ve ilgi çekici yerler bebek duşu
3.9/5 (503 Görüntüleme . 25 Oy)
Davetinize daha fazla misafir eklemek için Kontrol Panelinizde etkinliğe ilişkin Daveti Yönet düğmesini tıklayın ve Daha Fazla Misafir Ekle düğmesini bulun. Daha Fazla Misafir Ekle sayfasında, ek misafirleriniz için bilgileri girin ve mavi Ekle düğmesine tıklayın.

Benzer şekilde bir Evite'ye nasıl misafir eklersiniz diye sorulur.

- Etkinlik başlangıç ​​tarihine kadar istediğiniz zaman misafir listenize daha fazla misafir ekleyebilirsiniz . Ana sayfadan davetinizin yanındaki "Daha Fazla"yı ve ardından " Misafir Ekle "yi tıklamanız yeterlidir. Daha fazla misafir eklemek için kalan davetiye gönderimlerine ihtiyacınız olacak.

Ayrıca Evite'ye kendi davetiyenizi yükleyebilir misiniz? Karttaki doğrudan metin ekleyerek özelleştirerek daha sonra kartın görüntü arka planı olarak kendi fotoğrafınızı yükleyerek tarafından özelleştirmek mümkün olacak. Not: Şu anda, sadece JPG ve PNG gibi resim biçimlerini yükleyebilirsiniz.

Aynen öyle, bir Evite paylaşabilir misin?

Eğer 'tamamlanmış ve davetinizi gönderdik sonra, Ana Bilgisayar 'Davet yönetme' gösterge paneli üzerinde paylaşılabilir bir bağlantı göreceksiniz. Paylaşılabilir bağlantı , davetinizi kısa mesaj, sosyal medya (Facebook, Twitter, vb.) ve normal/kişisel e-posta yoluyla misafirlerle paylaşmak için kullanılabilir.

Evite'de birden fazla yardımcı sunucunuz olabilir mi?

Kişisel ko - konak bir Evite hesabı olmalıdır - ama kayıt kolaydır, söz veriyoruz. Oradan, tercih ettiğiniz yardımcı sunucunun adını ve e-posta adresini girin! (Yalnızca bir işbirliği olabilir - etkinlik başına ev sahibi.)

36 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Ücretsiz olarak kaç tane evtes gönderebilirsin?

Evite davetiyeleri için mevcut misafir listesi limitimiz davet başına 750 kişidir . Bu, Ücretsiz veya Premium davetiyenizi 750 kişiye kadar gönderebileceğiniz anlamına gelir.

Evite gönderildikten sonra düzenleyebilir misiniz?

Evite hesabınıza giriş yapın ve düzenlemek istediğiniz davetiyenin yanındaki "Daha Fazla"yı tıklayın. Ardından, " Ayrıntıları Düzenle " yi seçin. Eğer vb davetiyenin ana bilgisayar adına, tarih zaman, ana bilgisayardan mesaj, gibi şeyler düzenleyebileceğiniz aşağıdaki ekrana getirilecek

Konuklardan davetiyede bir şeyler getirmelerini nasıl istersiniz?

Yiyecek Getirme Daveti Nasıl Yazılır?
 1. Sahip olduğunuz partinin türüne ve ev sahibi olarak ne tedarik edeceğinize karar verin. Oluşturması kolay yapmak için 2-3 yemek seçin.
 2. Partinizin tarihini, saatini ve yerini seçin.
 3. Davetiyeleri hazırlayın ve misafirlerinize yiyecek getirmelerini söylerken spesifik olun.

En iyi Evite web sitesi hangisidir?

En İyi Evite Siteleri – Nisan 2019
 • Paperless Post şu anda önde gelen evite web sitelerinden biridir.
 • Pingg, benzersiz bir özelliği olan bir başka popüler çevrimiçi davetiye sitesidir.
 • Evite, her şeyi başlatan web sitesidir ve hala güçlü olmaya devam etmektedir.
 • Ojolie diğerlerinden farklıdır çünkü bu web sitesindeki tüm kartlar animasyonludur.

Evite'de misafir listesini nasıl kapatabilirim?

Hesabınıza giriş yapın, iptal etmek istediğiniz davetiyenin yanındaki "Diğer"in üzerine gelin ve "Etkinliği İptal Et "e tıklayın. Size bir "Mesaj" kutusu sunulacaktır.

Evite'de misafir listemi nasıl düzenlerim?

Düzenlemek için bir misafir LCV, giriş ve "Tüm olayları" seçin ve yönetmek istediğiniz olay için "Davet yönet" seçiniz. Burada, "Düzenle" altında yeşil kalem simgesine tıklayarak ve bu Yapýlmasýný düzenleme vardır sağında sonra konuk LCV en ve isimleri ve ardından Kaydet tuşuna basın değiştirmeye izin verecektir.

Evite'yi kısa mesaj olarak gönderebilir miyim?

Eklemek istediğiniz misafirler yanındaki SMS Metin yoluyla göndermek için, onay kutularını seçecektir. Hemen misafirler davetiye göndereceğiz "Gönder" butonuna seçilmesi ve onların adını taşıyan bir dizi var misafirler bir kısa mesaj alacaksınız!

Evite'yi nasıl ücretsiz kullanırım?

2 yoldan bir şablon seçebilirsiniz. Ya üstteki "Davetler" kategori menümüzü kullanarak veya "Davetiye Oluştur" düğmesini kullanarak. Galeriye girdikten sonra, bir kez tıklayarak istediğiniz " Ücretsiz " davetiyeyi seçin. Buradan davetiyenizin ayrıntılarını girebileceksiniz.

RSVP için bir Evite hesabına mı ihtiyacınız var?

Konukların bir Hesaba ihtiyacı yoktur . Misafirlerin Evite davetiyelerini almak veya LCV yanıtlamak için kayıt olmaları gerekmez. Sadece etkinlik sayfası üzerinde doğrudan gönderilen ve LCV edildi Evite E-postadaki bağlantıyı tıklayabilirsiniz. Bir davet göndermek isterseniz sadece Evite hesap oluşturmak için gereklidir.

Evite'de bir misafir için LCV yanıtlayabilir miyim?

Bir etkinliğe LCV yanıtlamak için Evite hesabına ihtiyacınız yoktur . Ya aynı RSVP ile daha sonra yeniden LCV can ve sizinle katılıyor "Toplam Konuklar" (ana bilgisayar bu seçeneği etkinleştirdiyse) sayısını değiştirmek ya da LCV kendisi ve daha sonra basın Cevap değiştirin.

Bana gönderilen bir Evite'yi nasıl bulabilirim?

Davetiyenizi bulmakta hala sorun yaşıyorsanız, lütfen davetinizin başlığı, tarihi ve davetli listenizdeki en az 2 kişinin e-posta adresleri ile birlikte [email protected] evite .com adresinden Müşteri Deneyimi ekibimize ulaşın .

Bir e-posta davetini nasıl gönderirsiniz?

 1. Başlamadan önce aşağıdaki notları okuyun.
 2. Yönet sayfanızda E-posta Davetleri'ne (Davet Et ve Tanıt altında) gidin.
 3. Davet önizlemesinin üzerindeki alanları güncelleyin.
 4. "Özelleştir"i seçin.
 5. "Mesajı Düzenle"yi seçin.
 6. "Kim gelmeli?" altında "Misafir Ekle"yi seçin.
 7. Kime davetiye göndermek istediğinizi seçin.
 8. Kişileri düzenleyin veya silin.

Facebook Messenger aracılığıyla Evite gönderebilir misiniz?

Davetinizi arkadaşlarınızın Facebook gelen kutularına iletmek için " Mesaj Gönder"i seçin. Anahtar kullanımı: Eğer e-posta adreslerini kolay yoksa ve sizin Evite Kişilerinizde yokken insanları davet. Eğer kitlelere etkinliğinizi yaymak için hızlı bir yol istiyorsanız "Profil Yayınla" seçiniz.

Evitler halka açık mı?

Surbo, iki tür Evite vardır : genel ve özel, dedi. Özel bir davette - örneğin bir şirketin Noel partisi için - bireylerin davetli kopyalarına gidebilir ve tüm davetli listesini atabilir. Özel bir davette yorumlar devre dışı bırakılır, ancak oturum açıp açmadıklarını görmek için toplantı sahibinin e-postasını kullanabilir.

Evite e-posta adreslerini paylaşıyor mu?

http:// evite .me ile başlayacak. Bağlantıyı kopyalayın ve istediğiniz yerde paylaşın . Bu adımda yine de e-posta adresleri ekleyebilecek ve birkaç basit tıklamayla Facebook ve Twitter üzerinden paylaşabileceksiniz . Size davetiye gönderdikten sonra, paylaşılabilir bağlantıyı Toplantı Sahibi Kontrol Panelinizde de bulabilirsiniz.

Evite'de bir kişiyi nasıl paylaşırım?

Evite Kişilerini Excel'e Dışa Aktarma
 1. Evite hesabınızda oturum açın ve ardından Excel'e aktarmak istediğiniz kişileri içeren Evite daveti bağlantısını tıklayın.
 2. Davet önizlemesinin altına gidin ve ardından "Misafir Listesini Dışa Aktar" bağlantısını tıklayın.
 3. Dosyayı sisteminize indirmek için "Kaydet"e tıklayın.

Kağıtsız Postayı ücretsiz gönderebilir misiniz?

Paperless Post , hem Kartlar hem de El İlanı etkinliklerinde ücretsiz gönderme seçenekleri sunar. Tüm kategori altında mevcut 'ücretsiz' filtre kullanarak serbest davetiye ve tebrik kartları göz atabilirsiniz. Tüm Flyer etkinlikleri, Paperless Post sitesi aracılığıyla 50 misafire kadar tasarlamak ve e-posta göndermek için ücretsizdir .