Goyard çantalarını çevrimiçi satın alabilir misiniz?

Soruldu: Maday Spanuth | Son Güncelleme: 26 Ocak 2020
Kategori: stil ve moda bayan çanta ve cüzdanları
4.5/5 (3.104 Görüntüleme. 32 Oy)
Evet, Goyard çantalarını (ve SLG'leri) çevrimiçi olarak , ancak yalnızca e-posta yoluyla satın alabileceğiniz doğrudur. Başka bir deyişle, 'senin sorgularını doğrudan onlara e-posta zorundasın ve Paris HQ birisi fiyatları ve nakliye maliyetleri ile birlikte size cevap verecektir.

Üstelik bir Goyard çantası ne kadar?

Karşılaştırılabilir Louis Vuitton $ 1,810 iken klasik Goyard taşımak, 1.150 $ maliyeti.

Aynı şekilde, bir Goyard çantasının orijinal olup olmadığını nasıl anlarsınız? Otantik Goyard kadın çantasına sahip olup olmadığınızı anlamanın bir yolu, çantanın kulplarını kontrol etmektir. Bir Goyard çantası asla plastik kaplı kulplara veya kulpta deri etiketlere sahip olmayacaktır. Çantada bu unsurlar varsa, sahte bir Goyard'ınız var .

Bu nedenle Goyard'ı sadece mağazadan satın alabilir misiniz?

2015 yılına kadar Amerika'daki tek bağımsız Goyard butiği San Francisco'daydı. Orada şimdi var New York'ta bir, ama o iki ve Bergdorf Goodman ve Barneys'te mağazanın General Papulas mağaza butikler bir çift yarım düzine yerlerde daha az vardır ile ABD'de bizzat Goyard satın almak.

Goyard çantaları neden bu kadar pahalı?

Goyard'ın bu kadar pahalı olmasının temel nedeni, elde edilmesinin zor olmasıdır. Goyard , itibarını münhasırlık üzerine kurmuştur ve çevrimiçi perakendeciliğe ve hatta çevrimiçi reklamcılığa açılmayı reddetmeleri, yalnızca ürünlerini daha çekici hale getirir.

39 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Goyard Paris'te daha mı ucuz?

Klasik goyard büyük çantası Paris'te NYC'de olduğundan daha ucuzdu . Paris'te 800 EUR idi ve bu da 1063,00 ABD Doları'na dönüştü. NYC'de fiyatlar 1280,00 $ artı vergi ile 1393,60 $'dır.

Goyard nasıl telaffuz edilir?

Goyard , sonunda D olmadan go-yah olarak telaffuz edilir.

En popüler Goyard rengi nedir?

Özel Renk Seçenekleri
 • Kırmızı.
 • Sarı.
 • Yeşil.
 • Açık mavi.
 • Donanma.
 • Turuncu.
 • Bordo. Bordo renkli Goyardine, Goyard ailesinde en çok aranan renklerden biridir ve harika bir Sonbahar çanta seçimi olacaktır.
 • Pembe. Bir diğer Goyard renk seçeneği ise yıllar önce piyasaya sürülen tek seferlik özel bir renk olan Pembe.

Goyard çantası 2019 ne kadar?

Fiyatlar
Taşımak USD cinsinden fiyat - Klasik Renkler USD Bazında Fiyat - Özel Renkler
Goyard Artois PM $1,725 2.245$
Goyard Artois MM 2.035$ $2.625
Goyard Anjou PM $2,345 $2.745
Goyard Anjou GM 3.035 $ 3.550$

Goyard torbaları geri dönüşümlü mü?

Temmuz ayında Goyard , yeni çantalarından birinin Goyard Anjou Tote adlı ters çevrilebilir bir çanta olacağını duyurdu. Louis; çanta hem şık, hem klasik hem de ters çevrilebilir : bir tarafı düz deriye sahip, diğer tarafında iyi bilinen Goyard baskısı var.

Goyard'ın klasik renkleri nelerdir?

 • RENKLER -
 • Klasik Renkler: Siyah/Siyah, Siyah/Tan.
 • Özel Renkler: Beyaz, Gri, Kırmızı, Turuncu, Sarı, Yeşil, Açık Mavi, Lacivert, Bordo.

Goyard çapraz askılı çanta ne kadar?

Siyah renkte Goyard Minaudiere 3.530$, özel renkler ise 4.585$ fiyat etiketine sahip olacak. Tek boyutta gelir. Kullanılabilirlik ve fiyat kombinasyonu nedeniyle, Goyard Plumet Crossbody Cüzdan'ın bu üçlüdeki en geniş çekiciliğe sahip çanta olacağına dair bir his var.

Paris'te Goyard çantası ne kadar?

Goyard Saint Louis Çanta Fiyatları
Stiller Son Fiyatlar
Klasik Renklerde Goyard Saint Louis PM Çanta 1200 ABD Doları, 970 Euro (Paris'te 835 Euro), 780 GBP, 158000 Yen
Goyard Saint Louis PM Çanta Özel Renklerde 1560 ABD Doları, 1085 Euro, 1050 GBP, 2090 SGD, yaklaşık 200000 Yen

Goyard iPhone kılıfları satıyor mu?

iPhone X/XS Pure Clear Goyard Kalpli Kılıf
Tüm kontrollere ve özelliklere kolay erişim; Hoparlörler, kamera ve diğer bağlantı noktaları için mükemmel kesikler. ABD'de tasarlanmış ve hafif ve ince tasarımı korurken uzun ömürlü bir ürün sağlamak için yalnızca en yüksek kalitelerle tasarlanmıştır.

Goyard'ı kişiselleştirmenin maliyeti nedir?

Goyard , tüm St. Louis ve Anjou Tote'larda monogram, çizgiler ve yıldızlar dahil olmak üzere çeşitli renk kombinasyonları ve estetik konfigürasyonlarda boyalı kişiselleştirme sunar. Fiyatlar , altı harfe kadar 150 dolardan, şeritler için 150 dolardan ve yıldızlar veya diğer özel sipariş eklemeler için 600 dolardan başlar.

Paris'te LV satın almak daha mı ucuz?

LV çantalarının Paris'te daha ucuz olduğu doğrudur. Fiyat etiketi Roma'da aynıdır. Sadece havaalanında %12 KDV talep ettiğinizde daha ucuz , aksi takdirde beklediğiniz kadar ucuz olmazdı. Örneğin, bir LV Viktor çantası Paris ve Roma'da 830 Euro'ya mal olacak.

Goyard sırt çantası yapıyor mu?

Goyard'ın Alpin Sırt Çantası , 19. yüzyılın sonlarında ve 20. yüzyılın başlarında Alplerde dağ yürüyüşçüleri tarafından taşınan geleneksel çantaların faydacı zarafetini çağrıştırıyor. Bu çok yönlü hazır klasik, ustaca kayışı sayesinde sırt çantası , el çantası veya çapraz vücut çantası olarak kullanılabilir.

Goyard çantaları hala popüler mi?

Bugün Goyard adı, dünya çapında en çok arzu edilen markalardan biri olarak ününü koruyor . Rekabetten kaçınarak, Hermès, Chanel ve GUCCI dahil olmak üzere en çok dikkat çeken yüksek statülü markalara karşı direniyor.

Barneys Goyard'ı satıyor mu?

Sıfır reklam, e-ticaret yok ve çok az stokçuyla (Stateside, Goyard sadece New York'ta Barneys ve Bergdorf Goodman'da ve California'da iki mağazada mevcut), miraslarını korumayı başardılar ve aynı zamanda bir vızıltı oluşturdular. ağızlarını kapalı tutmak - ve diğerlerini dışarıda tutmak.

Goyard çantaları nerede yapılır?

François Goyard (1828-1890) paketleme ve o Maison Morel, Maison Martin halefi satın alırken gövde ailenin ticaretini yapma, kutu yapma yaptı. Goyard .
sanayi lüks mal perakende
Merkez Paris, Fransa

Goyard'a değer mi?

Goyard , onarımlarında harika bir iş çıkarıyor ancak bunları yaptırmak için para ödüyorsunuz ve bu da zaten pahalı olan çantanın maliyetini artırıyor. Ama Goyard baskısının çok hoş olduğu konusunda hemfikir olduğumu ve harika bir seyahat çantası olarak onların yanında olduğumu söyleyeceğim. Sadece kişisel olarak paraya değdiklerini düşünmüyorum.

Goyard çantasının seri numarası nerede?

Goyard Shoppers'ın daha eski modellerinde seri numarası , çantanın içindeki ekteki Torbanın içindedir. Ancak daha yeni modellerde seri numarası , kese ile çantayı birbirine bağlayan deri kayışın sonundadır. Seri numarası her iki durumda da küçük ve göze çarpmayan bir şekilde kaplanmıştır.