Temperli cam satın alabilir misin?

Soruldu: Sonnia Kempenich | Son Güncelleme: 18 Şubat 2020
Kategori: otomotiv yeşil araçları
4/5 (97 Görüntüleme . 27 Oy)
Elite Custom Glass'tan temperli cam satın aldığınızda, mevcut en yüksek kaliteli camı aldığınızdan emin olabilirsiniz . Temperli cam , normal camdan dört veya daha fazla kat daha güçlü olması için ısıl işleme tabi tutulmuştur .

Buna göre temperli cam ne kadara mal olur?

Ortalama olarak , plaka cam metrekare başına 5,00 ila 6,00 dolar arasında değişiyor. Temperli cam tipik olarak metrekare başına yaklaşık 25,00 dolar. Her iki cam türü de özel ihtiyaç için satın alınabilir.

Ayrıca, Temperli cam buna değer mi? Çizikler söz konusu olduğunda, bunları önlemenin en etkili yolu ekran koruyucu kullanmaktır. Şimdi, bununla birlikte, temperli camın kendisinin bir damla veya herhangi bir şeyden kurtulamayacağı ihtimali var. Ancak önemli olan, telefonunuzun iyi durumda olması ve bu koruyucuların yine de değiştirilmesinin çok ucuz olmasıdır.

Peki en kaliteli temperli cam hangisi?

  • En iyi bütçe – amFilm Temperli Cam Ekran Koruyucu.
  • Genel olarak en iyisi – Witkeen Temperli Cam Ekran Koruyucu.
  • En iyi bütçe – JETech Ekran Koruyucu.
  • Genel olarak en iyisi – Manto iPhone 7 8 6S 6 Ekran Koruyucu.
  • En iyi bütçe – JETech Ekran Koruyucu.
  • Genel olarak en iyisi – Witkeen Ultra-Clear HD Temperli Cam Koruyucu.

Farklı temperli cam türleri var mı?

Seramik, Tavlı, Temperli , Lamine… bunlar çok, çok farklı seçeneklerden sadece birkaçı. Temperli cam - Bu cam, öyle bir şekilde tedavi edildiğini onu, parçaları gibi küçük küp içine shatters kırar ve camın keskin sivri parçalara daha güvenli olduğu zaman.

32 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Camın temperli olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Kenarlarını İnceleyin
Normalde, temperli cam , geçirdiği ekstra işlem nedeniyle tamamen pürüzsüz kenarlara sahipken, diğer cam türleri genellikle aşınmış veya çıkıntılı kenarlara sahiptir. Cam kenarları maruz ise, onlarla birlikte parmaklarınızı çalıştırın.

Temperli cam ucuz mu?

Bu kadar ucuz ya da pahalı temperli cam kaliteye ve temperli cam vardır sertlik hakkında, ilgili değil. Amazon ve Flipkart'ta kolayca bulunabilen MOBYO ile temperli camı çok uygun fiyatlara ve yukarıda sayılan tüm özelliklerle satın alabilirsiniz.

Masa üstü için temperli cama ihtiyacım var mı?

Bir cam masa üstünü temperlemek, gücünü arttırır. Çoğu durumda, 1/2" kalınlığındaki cam üst kısımlar temperli değildir. Bu, kalınlıktan ilave mukavemetten kaynaklanmaktadır. Bununla birlikte, 1/4" ve 3/8" kalınlığındaki cam üst kısımlar , ekstra mukavemet için çoğunlukla temperlenmiştir .

Temperli camı ne kırar?

Kendiliğinden cam kırılması, sertleştirilmiş (veya temperlenmiş ) camın herhangi bir görünür sebep olmaksızın kendiliğinden kırılabileceği bir olgudur. En yaygın nedenler şunlardır: Daha sonra normalde kusur noktasından yayılan daha büyük kırılmalara dönüşen çentikli veya yontulmuş kenarlar gibi kurulum sırasında küçük hasarlar.

Normal cam ile temperli cam arasındaki fark nedir?

Standart cam ve temperli cam işlendikleri şekilde farklıdır. Standart cam , camı çok hızlı soğumaya zorlayan bir tavlama işlemi kullanır. Standart cam , büyük, düzensiz şekilli parçalara ayrılır. Temperli Cam , normal sınıfa göre yaklaşık dört kat daha güçlüdür ve güvenliği ile bilinir.

Gorilla cam fiyatı ne kadar?

Bir Gorilla Glass ekranın maliyeti 3 dolardan azken, safir bir ekranın maliyeti yaklaşık 30 dolardır. Ancak pazar araştırma şirketi Yole Développement'in analisti Eric Virey, artan rekabet ve gelişen teknoloji sayesinde bu rakamın birkaç yıl içinde 20 doların altına düşebileceğini söylüyor.

Temperli cam daha mı pahalı?

Temperli cam , eklenen ısıl işlem nedeniyle tavlanmış camdan daha pahalıdır . Genelde, tedavi veya temperli cam tavlanmış camdan dört kat daha güçlüdür ısıl.

11d temperli cam nedir?

TEMPERLİ CAM EKRAN KORUYUCU , çok katmanlı bir ekran koruyucudur. Bu 11D temperli cam , normalden ON kat daha güçlüdür. Çizilmelere karşı koruma Kırılmaz Tam Yapışkan Film Kırılırsa, temperli cam keskin olmayan küçük parçalara ayrılarak kullanıcı için güvenli ve daha fazla koruma sağlar.

İyi temperli camı nasıl satın alırsınız?

Daha İyi Hisset
İyi temperli cam ekran koruyucu, üstte var olmayan bir cam katman gibi hissediyor ve dokunduğunuzda harika hissediyorsunuz. Bu his kesinlikle plastik ekran koruyucudan daha iyidir ve cam ekran koruyucunun dayanıklılığı, kullanıcıya uzun vadede aynı pürüzsüz hissi verir.

9h temperli cam ne kadar güçlü?

Bu nedenle 9H belirtme çizgisi genellikle bir paketin üzerinde göze çarpan bir yere yerleştirilir. 1 ila 10 aralığındaki minerallerin Mohs sertlik ölçeğini ifade eder. Bu ölçekte normal cam 5'e ve bir elmas en yüksek 10'a yerleştirilir. Bu sertlik, minerallerin birbirlerinin yüzeylerini çizme yeteneği ile ölçülür.

Temperli camda 9h nedir?

Günümüzde pek çok kişi 9h sertliğin ne olduğunu bilmeden temperli cam kullanıyor. 9h , mineral sertliğinin Moh ölçeğini ifade eder. Bir üretici, ekranlarının 9h olduğunu iddia ettiğinde, bu, ekranın en sert kurşun kalemden kaynaklanan çizilmelere karşı koyabileceği anlamına gelir. Tabii ki, bir cam malzemeyi kurşun kalemle karşılaştırmanın bir anlamı yok.

10d temperli cam nedir?

10D Temperli Cam : Orijinal Gorilla/ Asahi camı , telefonunuzun tüm ekranını kaplamak için CNC teknolojisi kullanılarak hassas bir şekilde kesilir. Ekrana Tam Koruma sağlamak için Kenarlar, ekrana göre Alman Sıcak Bükme Teknolojisi kullanılarak bükülmüştür. Askeri Sınıf çizilmeye karşı: Bizim prim cam% 100 çizilmez.

6d temperli cam ne anlama geliyor?

6D Kavisli Tam Kapak: her yuvarlak kenar için tam kapsama sağlar, toz girişini önler ve gelişmiş çip direncinin yanı sıra pürüzsüz telefon ekranı deneyimi sağlar. 9H Sertlik: Patlamaya dayanıklı temperli cam (10H sertliğe sahip elmasın hemen altında) orijinal ekranı kırılmaya karşı korur.

6d temperli cam nedir?

6D Temperli Cam : Orijinal Gorilla/ Asahi camı , telefonunuzun tüm ekranını kaplamak için CNC teknolojisi kullanılarak hassas bir şekilde kesilir. Ekrana Tam Koruma sağlamak için Kenarlar, ekrana göre Alman Sıcak Bükme Teknolojisi kullanılarak bükülmüştür.

Temperli Cam çizilmeye karşı dayanıklı mı?

Temperli Cam Masalar Çizilmeye Dayanıklı mı? Temperli cam masalar çizilmelere diğer cam türlerinden daha iyi dayansa da çizilmeye karşı dayanıklı değildirler. Standart camdan daha dayanıklı olan temperli cam yine de kırılabilir, çizilebilir veya parçalanabilir, ancak genellikle bunu yapma olasılığı daha düşüktür.

Temperli cam ısıya dayanıklı mı?

Temperli cam ısıya dayanıklı , aynı ebat ve kalınlıktaki tavlanmış camdan darbeye karşı dört ila beş kat daha güçlüdür. Temperli cam daha yüksek termal dayanıma sahiptir ve 250°C'ye kadar yüksek sıcaklık değişimlerine dayanabilir. Temperli cam , güvenlik camı olarak kabul edilir.