Mt Rainier Ulusal Parkı'ndan geçebilir misin?

Sordu: Colton Kulefsky | Son Güncelleme: 11 Mayıs 2020
Kategori: spor tırmanışı
4.3/5 (318 Görüntüleme. 22 Oy)
Bu yolculuk Mt doğu kenarında yoluyla ziyaretçi alır. Rainier Milli Parkı ve Washington'ın en sevilen doğal byways, Chinook karanlık yol Beyaz Geçiş doğal karanlık ikisi birlikte. Bu vahşi alanların dramatik ve engebeli güzelliğini keşfedin.

Benzer şekilde, Mt Rainier'den geçebilir misiniz?

Cennete sürüş yeniden Senin gibi' Sunrise sunduğu muhteşem Matta görüşlerini kartpostal. Daha yağmurlu . 6.400 fitte oturan parkta araba ile gidebileceğiniz en yüksek noktadır. Gözlerinizin önünde yükselen dağın gökyüzünü kazıyan enginliğine hayretle bakın.

İkincisi, Rainier Dağı'na arabayla gitmek ne kadar sürer? yaklaşık 2,5 saat

Buna göre Rainier Dağı'nı bir günde yapabilir misiniz?

Bir günlük gezi Seattle bölgesinden geliyor Dağı Rainier yapmak Sadece 1 Gün En millet var ve bunlar önce Longmire aracılığıyla Sunrise Paradise, ardından Ohanapecosh, ve seyreden ve parkın güneybatı köşesinden etrafında kendi yolunu çalışıyorsanız .

Mt Rainier görülmeye değer mi?

Rainier , gökyüzü açıksa ve dağı görebiliyorsanız , gezmeye çok değer . Mt ziyaret etmek mümkün olacaktır. Rainier ve Snoqualmie Falls bir gün içinde, ancak tavsiye edilmiyor.

28 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Rainier Dağı'nın en iyi manzarası nerede?

White Pass Scenic Byway'de, Mt. Rainier , Beyaz Geçit'in batı tarafında (K 46° 37′ 54.00″, W 121° 26′ 51.60″) Keçi Kayaları Gözlem Noktasındadır. Chinook Geçidi'nde en sık fotoğraflanan alan, geçiş zirvesindeki Tipsoo Gölü.

Mt Rainier Ulusal Parkı'na girmenin maliyeti nedir?

Giriş ücreti, ticari olmayan özel bir araç için 30 ABD Doları veya motosikletle gelen 16 yaş ve üstü her ziyaretçi için 25 ABD Doları , bisikletle, at sırtında, yürüyerek veya ticari olmayan, organize olarak birlikte seyahat eden kişiler için 15 ABD Dolarıdır. grup.

Rainier Dağı'na en yakın şehir neresidir?

Komşu En Yakın Büyük Şehirler
 • Olympia, Rainier'den yaklaşık 27 mil uzaklıktadır.
 • Tacoma, Rainier'den yaklaşık 40 mil uzaklıktadır.
 • Seattle, Rainier'den yaklaşık 70 mil uzaklıktadır.

Rainier Dağı'na ne zaman gitmeliyim?

Rainier Dağı Milli Parkı'nı ziyaret etmek için en iyi zaman, kır çiçeklerinin parkın denizaltı çayırlarını dönüştürdüğü ve kuru, sıcak havanın en uygun yürüyüş koşullarını sağladığı Temmuz-Ağustos arasıdır.

Rainier Dağı için nasıl giyinmeliyim?

Yalıtım, ekstra giysiler için sadece süslü bir kelimedir. Güzel bir günde doğa parkurları dışındaki parkurlarda, çantanız eldiven, yün şapka, çorap ve kuru bir tabaka (polipropilen üstler ve altlar önerilir) ve bir rüzgar kabuğu (bazı yağmurluklar rüzgar kabuğu görevi görür) taşıyabilecek kadar büyük olmalıdır. yağmuru püskürtmeye ek olarak).

Seattle ile Rainier Dağı arasındaki mesafe ne kadar?

Seattle'dan Rainier Dağı Milli Parkı'na yol gezisi
Trippy bunun için mükemmeldir ve seyahat planlarını ayrıntılı olarak anlamanıza yardımcı olur. Yaklaşık 19 dakika sürün , ardından Uçuş Müzesi'nde durun ve yaklaşık 1 saat kalın. Sonra, başka bir 15 dakika daha sürücü daha sonra 1 saat boyunca Des Moines (Washington) ve fiyatının durmaktadır.

Seattle ve Mt Rainier arasında nerede kalmalıyım?

Rainier Dağı Ulusal Parkı Otelleri ve Kalacak Yerler
 • Rainier Dağı'ndaki Milli Park Inn. Oteli Görüntüle. Longmire, Rainier Dağı Milli Parkı.
 • Rainier Dağı'ndaki Paradise Inn. Oteli Görüntüle. Cennet, Rainier Dağı Milli Parkı.
 • Rainier Dağı'ndaki Alta Crystal Resort. Oteli Görüntüle.
 • Kristal Dağ Otelleri. Oteli Görüntüle.

Mt Rainier'i nasıl keşfedersiniz?

Keşfetmek için yumuşayabilir ve ova ormanlarındaki geniş patika ağlarına gidebilirsiniz; büyük gidin ve alpin ve yüksek dağı çevreleyen 93 millik Harikalar Diyarı Patikasında yürüyüş yapın; ya da gerçekten büyüyün ve ulusal park kahramanı ve çevreci John Muir'in 100 yıldan fazla yaptığı gibi Rainier'i zirveye çıkarın

Seattle'dan Mt Rainier'i nerede görebilirim?

Uzakta daha yağmurlu . Aslında, Seattle'ın birçok yerinden dağı bir anlığına yakalayabilirken, suya çıkmak en iyi yollardan biridir - Bainbridge Adası'na veya Bremerton'a bir feribota binin ve kameranızı saf Kuzeybatı iyiliği için getirin.

Seattle şehir merkezinden Mt Rainier'i görebiliyor musunuz?

Mt görebilirsiniz . Rainier , Downtown Seattle'dan 14.411' ve Victoria BC ve Oregon kadar uzakta duruyor. Eğlenceli gerçek, 26 adlandırılmış buzulla 48'in altındaki en büyük buzullu dağ. Mt üzerinde bir gezintiye çıkın.

Mt Rainier'i ne sıklıkla görebilirsiniz?

Mt Rainier yılda sadece 90 gün görülebilir.

Kristal Dağ Rainier Dağı'nda mı?

Crystal Mountain Resort, sadece altı mil Mt Kuzeydoğu girişinde, Mt Rainier güneşli tarafında yer almaktadır. Rainier Ulusal Parkı ve parkın popüler Sunrise bölgesi. Rainier Gondola, Mt.

Rainier Dağı ne kadar tehlikeli?

Rainier Dağı son 500 yılda önemli bir patlama meydana getirmemiş olsa da, yüksek yüksekliği, sık depremleri, aktif hidrotermal sistemi ve geniş buzul mantosu nedeniyle Cascade Range'deki potansiyel olarak en tehlikeli yanardağdır.

Rainier Dağı'nı ziyaret ederken nerede kalmalıyım?

Rainier Dağı Ulusal Parkı Otelleri ve Kalacak Yerler
 • Rainier Dağı'ndaki Milli Park Inn. Oteli Görüntüle. Longmire, Rainier Dağı Milli Parkı.
 • Rainier Dağı'ndaki Paradise Inn. Oteli Görüntüle. Cennet, Rainier Dağı Milli Parkı.
 • Rainier Dağı'ndaki Alta Crystal Resort. Oteli Görüntüle.
 • Kristal Dağ Otelleri. Oteli Görüntüle.