Muir Woods'dan geçebilir misin?

Sordu: Jeroen Bucholdt | Son Güncelleme: 12 Şubat 2020
Kategori: olaylar ve ilgi çekici yerler doğum
4.6/5 (406 Görüntüleme . 43 Oy)
Muir Woods'dan geçebilir misin ? Hayır, Muir Woods'dan geçemezsiniz . Eğer Muir Woods sürücüyü tadını çıkarabilirler, park sürücü olamaz ve bakmanız sürebilirsin hiçbir kızılağaçlar vardır.

Aynen öyle, Muir Woods görülmeye değer mi?

Muir Woods bir ziyaret aksi kızılağaçları görmek için bir şans var gidiş değildir, özellikle de zaman ayırmaya değer. Siteyi ziyaret etmek oldukça kolaydır (bir tur attık). Öğleden sırasında meşgul, ama biz başka bir şey beklemiyorduk.

Ayrıca Muir Woods'a gitmek ne kadar tutar? Giriş ücreti 16 yaş ve üzeri kişiler için 15,00 USD'dir. Otopark rezervasyonu araç başına 8,50 USD VEYA servisteki bir nokta kişi başı 3,25 USD'dir. Muir Woods , sınırlı hareket kabiliyetine sahip olanlar için erişilebilir mi?

Ayrıca Muir Woods'ta ne kadar zaman geçiriyorsun?

Eğer ana bölgeyi keşfetmek planlıyorsanız, ben ziyaretiniz için kenara birkaç saat ayarı önerilir. Daha uzun yollar birini zam planlıyorsanız, etrafında yürüyüş 3 ila 5 saate kadar harcayabilirsiniz.

Muir Woods'ta yapılacak şeyler mi arıyorsunuz?

 • Muir Woods Ulusal Anıtı.
 • Tamalpais Dağı Eyalet Parkı.
 • Golden Gate Bakış Noktası.
 • Dipdeniz Yolu.
 • Tennessee Vadisi Patika Başı.
 • Nike Füze Sitesi SF-88.
 • Eski Değirmen Parkı.
 • Steep Ravine Çevre Kamp Alanı.

39 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Muir Woods'un içinden geçebilir miyim?

Hayır, Muir Woods'dan geçemezsiniz . Eğer Muir Woods sürücüyü tadını çıkarabilirler, park sürücü olamaz ve bakmanız sürebilirsin hiçbir kızılağaçlar vardır.

Muir Woods'u ziyaret ederken nerede kalmalıyım?

Öne Çıkan Oteller
 • Avlu San Francisco Larkspur. Courtyard by Marriott San Francisco Larkspur Landing/Marin County, San Francisco Körfezi'nde yer almaktadır.
 • Mill Valley Inn - Bir Joie De Vivre Oteli.
 • Tiburon'daki Loca.

Muir Woods veya Redwood Ulusal Parkı hangisi daha iyi?

Park Muir Woods'dan daha büyük ve orada piknik yapabilir veya kamp yapabilirsiniz ( Muir Woods'da yapamazsınız). Santa Cruz veya Monterey'e gitmeyi planladıysanız, Big Basin tam da yolda. Redwood Ulusal Parkı'nı düşünüyorsanız, kıyıda, Eureka'nın kuzeyinde, yaklaşık 300 mil.

Muir Woods'ta banyo var mı?

Muir Woods'a vardığınızda, ana otoparka ilerleyin, Ziyaretçi Merkezine ve park girişine en yakın bulunan erişilebilir park tezgahlarının işaretlerini takip edin. Erişilebilir tuvaletler , park tezgahlarının karşısında yer almaktadır.

Muir Woods'u ziyaret etmek için en iyi zaman nedir?

Yoğun Saatlerin Dışında Varış
Ayrıca, bu sabah muhteşem ormanları keşfetmek için harika bir zaman çünkü gün ortası yaz sıcağı olmadan hepsini kendinize ayıracaksınız. Sabah erken pencereyi kaçırırsanız, varmak için 16:00'dan sonraya kadar beklemek en iyisidir .

Muir Woods'u özel yapan nedir?

Muir Woods Ulusal Anıtı, eski bir kıyı sekoya ormanıdır. Pasifik Okyanusu'na yakınlığı nedeniyle, orman düzenli olarak bir kıyı deniz katmanı sisiyle örtülür ve bu da güçlü bitki büyümesini teşvik eden ıslak bir ortama katkıda bulunur.

San Francisco'dan Muir Woods'a ulaşmanın en iyi yolu nedir?

Bunu yapmak için San Francisco'dan Sausalito, Mill Valley veya Marin City'ye bir otobüs veya feribotla başlayın. Bu şehirlerinden biri olsun, sen parka doğrudan götürecektir Marin Transit'in Muir Woods mekik biri üstlerinde.

Muir Woods'da dolaşmak ne kadar sürer?

Muir Woods Ulusal Anıtı 6 mil parkur içerir. Çevreleyen Tamalpais Eyalet Parkı'na uzanan parkurlarda 1/2 saatlik bir döngü, 1 saatlik bir döngü ve 1 1/2 saatlik bir döngü ile daha uzun yürüyüşler vardır.

Muir Woods'a rezervasyonsuz gidebilir misiniz?

Yani bu, San Francisco'dan Muir Woods'a araçla gitmeye çalışan biri için iki anlama geliyor: Muir Woods'da rezervasyonsuz park yeri olmayacak. Muir Woods rezervasyonları sitede satılan ve telefonunuzdaki bir nokta satın almak için hiçbir cep telefonu hizmeti yoktur değil olduğundan, Mt. aşağı çekmek gerekir

Muir Woods'da ayılar var mı?

Eğer zarar hatta Muir Woods bir ayı görürseniz olacağını şansı yoktur.

Kızılağaçları görmek için en iyi yer neresidir?

Kaliforniya'daki En İyi On Sekoya Korusu
 • Big Basin Eyalet Parkı'ndaki Redwood Grove Trail.
 • Henry Cowell Eyalet Parkı'ndaki Redwood Grove Yolu.
 • King's Canyon Ulusal Parkı'ndaki General Grant Grove.
 • Sequoia Ulusal Parkı'ndaki General Sherman Grove.
 • Yosemite Ulusal Parkı'ndaki Mariposa Korusu.
 • Yosemite Ulusal Parkı'ndaki Tuolumne Korusu.
 • Redwoods Ulusal Parkı'ndaki Lady Bird Johnson Grove.

Muir Woods için yürüyüş botlarına mı ihtiyacınız var?

Eğer anıt geçmiş yollar keşfetmek için plan sürece, yürüyüş ayakkabısı iyi bir çifti iyi olacak. Gerçek anıtın sizi gezdiren bir yürüyüş güvertesi/platformu var, bu nedenle yağmurlar ormanı nemli ve çamurlu yapsa bile harika olacaksınız . Ziyaretinden keyif al! Yürüyüş botları gerekli değildir.

Muir Woods'a nasıl ücretsiz girebilirim?

geçiş izni sahiplerinin ve en fazla üç yetişkinin Muir Woods'a ücretsiz girmesine izin verin: Muir Woods Yıllık Geçiş 45,00 $ Bu geçiş 12 ay için geçerlidir. Geçiş belgesi sahibini ve üç kişiyi (16 ve daha büyük) Mill Valley'deki Muir Woods Ulusal Anıtı'na kabul eder.

Muir Woods'a arabasız gidebilir misin?

San Francisco'dan Muir Woods'a Araba Olmadan Gitmenin Zor Yolu. San Francisco'da bisiklet kiralama günlük 35-80 dolar arasında değişiyor. Golden Gate Köprüsü tepeye bisiklet geri Şunları yapabilirsiniz. Veya, önce San Francisco feribot sırt için gelenin ilk gelen üzerinde bekleyebilir.