Siyah paslanmaz ve siyah aletleri karıştırabilir misiniz?

Sordu: Xinxin Dyka | Son Güncelleme: 3 Mart 2020
Kategori: ev ve bahçe ev aletleri
4.6/5 (837 Görüntüleme . 21 Oy)
Paslanmaz çelik ve siyah aletleri karıştırmak , modern ve zarif bir görünüme sahip temiz, işlevsel bir mutfak elde etmenin harika bir yoludur. Paslanmaz çelik ve siyah , elde edilmesi en kolay kombinasyonlardan biridir , çünkü iki renk zaten ilişkilendirilmiştir - çoğu paslanmaz çelik cihazda siyah kaplama vardır ve bunun tersi de geçerlidir.

Benzer şekilde, siyah aletleri siyah paslanmaz çelikle karıştırabilir misiniz?

Senin paslanmaz siyah aksan veya kolları vardır, özellikle eğer - tam siyah paslanmaz çeliğe mutfağınızı geçiş sürecinde olan ise, siyah aletleri ve paslanmaz aletleri karıştırmak için mükemmel kabul edilebilir.

Ayrıca, siyah paslanmaz paslanmaz ile gider mi? Siyah paslanmazın leke ve parmak izi gösterme olasılığı normal paslanmaz çelik kaplamaya göre daha azdır. Mutfağınızı geleneksel paslanmaz çelik kalabalığın arasından öne çıkaracaklar. Finiş, şu anda en popüler mutfak dolabı renkleri olan beyaz ve gri ile iyi gider .

Peki siyah paslanmaz cihazlar hangi renk dolaplara gider?

Siyah cihazlar , lekeli ahşap veya koyu boyalı dolaplar gibi daha koyu temalı, güneş alan mutfaklarda veya beyazlar ve kremler gibi zıt daha açık renklerle en iyi sonucu verir .

Siyah mutfak aletleri hala popüler mi?

House Beautiful 2015 House Beautiful Kitchen of the Year'da KitchenAid siyah paslanmaz cihazlarını kullandıktan sonra popülerlikleri arttı. Siyah , sadece mutfakta değil, evin her odasında popüler hale geliyor. Siyah , 2020'deki yeni Nötr.

39 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Siyah paslanmaz çelik aletlere hangi renk tezgah gider?

Siyah Paslanmaz Çelik İşi Nasıl Yapılır
 • Yüksek kontrastlı görünüm: Siyah paslanmaz çelik cihazlarla kontrast oluşturmak için entegre lavabolu parlak beyaz dolaplar ve tezgahlar seçin.
 • Bir renk patlaması: Saf siyah beyaz renk şeması çok steril görünüyorsa, bunun yerine iki tonlu dolaplarla bir renk sıçraması ekleyin.

Siyah paslanmaz çelik bir moda mı?

Siyah Paslanmaz Çelik , çoğu paslanmaz kaplamanın aksine bulaşmaya ve parmak izine karşı dayanıklıdır. Siyah paslanmaz çelik çekici bir metalik görünüme sahiptir, bu nedenle çoğu dolap stiliyle uyumludur. Paslanmaz çelik kaplamadan çok uzak değil.

Siyah paslanmaz çelik kolayca çizilir mi?

Siyah Paslanmaz çelik inanılmaz derecede popülerdir. Bununla birlikte, diğer cilalardan farklı olarak siyah çelik , paslanmaz çeliğe uygulanan bir oksittir. Başka bir deyişle, kaplama, altındaki paslanmaz çeliği ortaya çıkaracak şekilde çizilebilir . İnternette okuduğunuz gibi, siyah bir renk tonu ve zıt, daha parlak bir çizik ile kötü görünüyor.

Siyah paslanmaz çelikten çizikler alabilir misin?

Nasıl temizlenir : Yüzeyi temiz bir sünger veya yumuşak, nemli bir bezle ve hafif bir deterjanla silin; çoğu durumda gereken tek şey budur. Paslanmaz temizleyici kullanılarak, daha sonra, bir yumuşak, kuru bir bez ile silin, tahıl yönünde yüzeyi silin. Tamir Kliniği'nden çizikleri onarmak için rötuş boyası satın alabilirsiniz .

Siyah paslanmaz çelik aletlere nasıl rötuş yaparsınız?

Siyah Paslanmaz Çelik Nasıl Temizlenir
 1. Islak dökülenleri emici bir bez havlu veya peçete ile emdirin.
 2. Kalan kalıntıları yumuşak bir bezle nazikçe silmek için ılık sabunlu su kullanın (özel paslanmaz çelik temizleyicilere gerek yoktur).
 3. Parlamayı korumak ve çizgileri önlemek için başka bir yumuşak bez veya mikrofiber havluyla kurulayın.

Paslanmaz çelik mutfak aletleri modası mı geçiyor?

Ev sahipleri, yirmi yılı aşkın bir süredir paslanmaz çelik aletler ve armatürler kullanıyor. Bu kadar uzun süren bir tasarım trendi neredeyse duyulmamış! Ama, birkaç bahsedilmesi geç paslanmaz çelik yolunda dışarı açık olduğunu itibariyle var olmuştur. Paslanmaz çelik kesinlikle yakın zamanda hiçbir yere gitmiyor .

Siyah paslanmaz çelik aletleri ne temizler?

Siyah paslanmaz çelik cihazlarınızı temizlemenin en iyi yolu sadece ılık su ve yumuşak bir bez veya mikrofiber bez ile temizlemektir . Cam spreyleri, ovma temizleyicileri, temizleme mumları, konsantre deterjanlar veya ağartıcılar gibi aşındırıcı temizleyicileri asla kullanmayın .

Siyah cihazlar kolayca çizilir mi?

Siyah “paslanmaz”… sıradan paslanmazın üzerine yapılan bir işlemdir. Çok kolay çizilir ve ağrıyan bir başparmak gibi dışarı çıkar… Gidip bazı mağaza modellerine bakın.

Siyah ev aletlerine en çok hangi renk dolaplar yakışır?

Mutfak Dolapları
 • Beyaz dolaplar her zaman siyah aletlerle iyi çalışır.
 • Daha geleneksel veya sıcak bir mutfak görünümü tercih ediyorsanız, kiraz ağacı veya herhangi bir koyu ahşap türü gibi koyu renkli dolaplar ve dolaplar seçmeyi düşünün.
 • Siyah dolaplar mutfağınıza karanlık ve şık bir görünüm kazandırabilir.

Siyah paslanmaz ve paslanmaz aletleri karıştırabilir misiniz?

Paslanmaz çelik ve siyah aletleri karıştırmak , modern ve zarif bir görünüme sahip temiz, işlevsel bir mutfak elde etmenin harika bir yoludur. Paslanmaz çelik ve siyah , elde edilmesi en kolay kombinasyonlardan biridir , çünkü iki renk zaten ilişkilendirilmiştir - çoğu paslanmaz çelik cihazda siyah kaplama vardır ve bunun tersi de geçerlidir.

Siyah tezgahlarla hangi renk cihazlar gider?

Örneğin, birkaç gri granit tonuyla veya hatta hoş bir kontrast oluşturmak için çok açık renklerle gitmek için siyah aletleri kullanabilirsiniz. Siyah ve beyaz, mutfaklar için klasik bir renk düzenidir ve burada ve orada renk sıçramaları için size çok yer bırakır (Yüce Beyaz'ımız harika bir "kontrast" seçimidir).

En iyi siyah paslanmaz çelik ev aletleri nedir?

İşte 2019 için en iyi siyah paslanmaz çelik buzdolapları:
 • Frigidaire FFHB2750TD. Frigidaire. Bu bağımsız Fransız kapılı buzdolabı, 26,8 fit küp serinliktir.
 • Samsung RF28JBEDBSG. Samsung.
 • GE Profili PFE28PBLTS. GE.
 • Thor HRF3602BS. Thor Mutfak.
 • LG LMXC23796D. LG.

Siyah paslanmaz çelik aletleri kim yapar?

Genel Bakış - Siyah Paslanmaz Çeliği Kim Üretir ? 2020'nin başlarından itibaren piyasada şu anda siyah paslanmaz çelik cihazlara sahip toplam yedi ana marka var - Frigidaire, GE, KitchenAid, LG, Samsung, Whirlpool ve Bosch.

Paslanmaz çelik aletlerle hangi renk dolaplar iyi görünür?

Kahverenginin sıcaklığı ve doğal çekiciliği, paslanmaz çelik cihazlarda bulunan daha soğuk gümüş ve gri tonlarıyla güzel bir şekilde birleşir. Mutfağınızın sıcak ve rahat bir havası olmasını istiyorsanız koyu kahverengi tonları seçin veya daha parlak bir mutfak tasarımı istiyorsanız moka veya boz kahverengi gibi daha açık kahverengi tonları seçin.

Siyah paslanmaz çelik üzerine mıknatıs koyabilir misiniz?

Paslanmaz çelik manyetizmasında değişiklik gösterebilir. Bazı paslanmaz çelikler mıknatıs tutmaz. Siyah Kayrak yüzey bir mıknatıs düzenleyecek. CleanSteel paslanmaz görünümlü laminat bir vinildir, bu nedenle mıknatıslar CleanSteel cihazlarına yapışacaktır.

Whirlpool siyah paslanmaz çelik aletler yapıyor mu?

Whirlpool marka siyah paslanmaz çelik aletler ile ailenizin bir araya gelmesi için ideal alanı yaratın . Temiz uygulamak oldukça kolaydır ve leke izlerini direnmek için tasarlanmış ve odak, yemeğe futbol oyunları veya ailenize önemli bütün faaliyetlerine azalıyor olabilmekte, bu sıvaştırarak.

Arduvaz ve siyah paslanmaz çelik aynı mıdır?

Slate : Cihaz sahnesinde biraz yeni olan arduvaz cihazları paslanmaz çelikten daha koyudur ve paslanmaz çeliğe benzeyen düşük parlaklığa sahiptir. Bununla birlikte, arduvaz yansıtıcı değildir ve paslanmaz çeliğin sahip olabileceği parıltıya sahip değildir - arduvaz leke tutmaz, parmak izi göstermez ve çok nadiren kirli görünür.