Süresi dolduktan sonra UWorld'ü yenileyebilir misiniz?

Sordu: Hossam Kaiser | Son Güncelleme: 11 Mart 2020
Kategori: eğitimde standartlaştırılmış testler
4.1/5 (3.819 Görüntüleme. 35 Oy)
Ben onların e-posta göre 48 saat geçmesine izin gerekirse: aboneliğiniz sona erince, bunu yenilemek mümkün olmayacaktır. Aboneliğinizi yenilemek istiyorsanız, belirtilen son kullanma tarihi ve saatinden önce lütfen yenileyin.

Bunun için UWorld'ü yenileyebilir misiniz?

Yenileme fiyatlandırma için hak kazanmak için lütfen unutmayın, bunun süresi dolmadan önce ders yenilemek gerekir. Süresi dolan aboneliklere yenileme sunulmaz.

Benzer şekilde, UWorld'ü kaç kez sıfırlayabilirsiniz? Ne yazık ki, biz sadece sizin Qbank veriler için tek seferlik bir sıfırlama var. Yeniden başlamak isterseniz, yeni bir abonelik satın alabilirsiniz.

Burada, UWorld öz değerlendirmesinin süresi doluyor mu?

UWorld yanıtı: Kendi kendini değerlendirme sınavı aboneliğimiz, diğer abonelik sürelerinden bağımsızdır. Web sitemizdeki hesabınız aracılığıyla etkinleştirilebilir ve etkinleştirme tarihinden itibaren 2 hafta boyunca aktif kalacaktır. UWorld'ün cevabı: Evet.

UWorld'ü sıfırlamak bilgi kartlarını siler mi?

Uworld'e e-posta gönderdim ve yanıtları şuydu: " Sıfırlama, flash kartlarınızın hiçbirini silmez . Ancak, bir sıfırlama önceki tüm test bloklarınızı, notlarınızı, vurgularınızı ve ilişkili performans puanlarınızı/ölçülerinizi siler ."

25 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

UWorld sorularını tekrar edebilir misin?

UWorld sorularını tekrarlamaz veya yeniden ifade etmez . Uworld, bir konuyu/konuyu birden fazla kez gözden geçirecektir .

UWorld sorularını sıfırlayabilir misin?

UWorld Sıfırlama Sorusu . Evet, kullanılmayan sorular yerine tüm soruları seçin. Kullanılmayan sorulardan testler yapın. Bayrak bunları bunları kullanmak olarak.

UWorld'ün ekran görüntüsünü alabilir misin?

Alternatif olarak, ekran görüntüsü klasöründeki dosyaları bırakın ve sonra 'UWorld ile yapılır ve yakın aşağı yeniden bir kere istediğiniz yere hepsini yapıştırmayı kopyalamak için bekleyin. İşte tüm ekranın bir ekran görüntüsünü alır ve onu daha sonra kesebilirsiniz.

UWorld indirim sunuyor mu?

Ne yazık ki, şu anda herhangi bir indirim kodları veya yükseltmeniz yok. Şu anda sağladığımız tek indirim , öğrencileri için birden fazla abonelik satın alan okullara veya birlikte satın alan 25 veya daha fazla öğrenciden oluşan gruplara yöneliktir.

UWorld, Nclex'ten daha mı zor?

Evet, UWorld NCLEX daha zordur. NCLEX'i son 5 kez aldığım için o kadar çok SATA sorusu aldım ki bu sefer onları yanıtlamakta daha az zorlandım, çünkü UWorld yaptım. Sorunuza yanıt veren diğer kişiler gibi kendinize güvenin ve ikinci bir tahminde bulunmayın.

UWorld çevrimdışı kullanılabilir mi?

Çevrimdışı hale getirmenin tek yolu, yasa dışı olduğu kadar çok zaman alan soruların ücretsiz pdf ekran görüntülerini almaktır… Abonelik için ödeme yapmak daha iyidir.

UWorld'ü paylaşır mısınız?

Birden çok cihaza / konumlardan UWorld hizmetlerinin Erişim eşzamanlı hesap paylaşımı olarak tanımlanabilir olacak ve "Transferi Karşı Kısıtlaması" Bu anlaşmanın bölüm tanımlanan uygun işlem yapılacaktır.

UWorld'e ne zaman başlamalıyım?

Uworld , tüm bilgileri sentezleyene ve esasen öğrenene kadar hiçbir anlam ifade etmiyor. Adanmışlıktan 1 ay çıkana kadar bekleyin ve ardından günde 60-80 Q ile başlayın . İki kat kolay bitireceksin. bir ayda "iki kez kolay bitir" demek hiç mantıklı değil.

Uworld öz değerlendirme nasıl çalışır?

Uworld'ü satın aldığınızda elde ettiğiniz bir öz değerlendirmedir . Geçme şansınızı "tahmin eden" 75 soruluk bir testtir. Geçme olasılığı çok yüksektir, düşük sınırda yüksek olduğu veya eğer Yani skoruna göre, bu size söyleyecektir.

Uworld öz değerlendirmeleri 2. Adım ne kadar sürer?

Gerçek sınavın istenilen uzunluklarda değerlendirme (2 saat) - Bazı teste girenlerin bir NBME pratik bir UWORLD benlik 4 bölümden 2 ile sınav (5 saat) birleştirmek unutulmamalıdır. Ayrıca, bazı tek sınav kesinlikle Adım 1 önceki hafta içinde alınması gerektiğini savunuyorlar.

Uworld ile nasıl iletişim kurabilirim?

[email protected] uworld .com adresinden bize e- posta gönderin veya yardım sayfamızı kullanarak bize ulaşın. Yardım sayfasındaki kişiyi bize kullanın.

UWorld sorularını incelemek ne kadar sürer?

UWorld bilgi öğrenme yeri değildir. Ortalama olarak tek bir soru cevaba 1 dakika ve inceleme 2 dakika sürer. Ortalama bir üniversite öğrencisi dakikada 450 kelime okuyabilir. Sizden bu hız birçok azından tek soru için gereken zaman içinde iki kez bu yazıyı okumak mümkün olacaktır.

UWorld'ü iki kez yapmalı mıyım?

UWorld'ü iki kez yapmayın . Bir kez iyice yap. Mümkün olduğunca çok sayıda benzersiz soru yapmak için zaman harcayın.

Bir UWorld bloğu ne kadardır?

maksimum blok 46 sorudur (gerçek testte olduğu gibi). Soruları yanıtlamam ~50 dakika ve tüm açıklamaları gözden geçirmem 3 1/2 saat daha sürüyor.

UWorld'deki testleri silebilir misiniz?

TorsoLigament. Bildiğim kadarıyla itibaren oluşturduğunuz testleri, hata veya olmasın silemezsiniz. Bununla birlikte bankanızı "reset" olabilir. Yani seçenek sadece bir kez kullanılabilir ve yalnızca bir abonelik 6 ay veya daha fazla olabilir.

UWorld aboneliği ne kadar?

UWorld NCLEX-RN yazılımının başlangıç ​​fiyatı ayda 49 dolardan başlıyor.

UWorld'ü nasıl satın alabilirim?

Sıkça Sorulan Sorular
  1. UWorld hesabınıza giriş yapın.
  2. Sayfanın üst kısmındaki Sepet simgesine tıklayın ve ardından mevcut paketlerin listesini ve fiyatlarını görmek için istediğiniz ürünü seçin.
  3. Satın almak istediğiniz paketi seçin.