Frigidaire çamaşır ve kurutma makinesini üst üste koyabilir misin?

Sordu: Nezar Rand | Son Güncelleme: 21 Ocak 2020
Kategori: ev ve bahçe ev aletleri
5/5 (258 Görüntüleme. 26 Oy)
Üreticiden
Frigidaire STACKIT4X Çamaşır İstifleme Kiti, Frigidaire Affinity Yıkayıcı ve Kurutucular ile uyumludur. Sınırlı çamaşır alanınızı verimli bir şekilde kullanmak için, çamaşır makinesinin üstündeki kurutucu ile ünitelerinizi sabitlemek ve düzenlemek için istifleme kitini kullanabilirsiniz.

Bunu göz önünde bulundurarak, herhangi bir yıkayıcı ve kurutucuyu istifleyebilir misiniz?

Herhangi bir yıkayıcı veya kurutucu, bir yıkayıcı / kurutucu istifleme kiti kullanılarak istiflenebilir hale getirilebilir. Uzay sorunu ise birçok üretici, bu yüzden yeni bir tane satın almadan önce, bunların yıkama ve kurutma makineleri için istifleme kitleri oluşturmak, seninki istiflenebilir yapılabilir emin olun. Ayrıca daha küçük bir çamaşır makinesi satın almak ve onları bir dolaba kolayca sığacak yapmak için kurutma olabilir.

Ayrıca, istiflenebilir yıkayıcı ve kurutucuların havalandırmaya ihtiyacı var mı? Bacasız kurutma makineleri aşırı nem kurtulmak için bir kondenser kullanın ve bir havalandırma veya bağlantı hortumu gerektirmez. Kaideleri Kaybedin Bazı yan yana çamaşır düzenlemeleri, altına depolama alanı eklemek için yıkayıcı ve kurutucuyu kaideler üzerine yerleştirir.

Peki, eski bir kurutucuyu yeni bir çamaşır makinesine koyabilir misin?

Aynı marka genelinde çamaşır makinesi ve kurutma modellerinde bazı değiştirilebilirliği orada olacak olsa da, iki farklı markaların çamaşır birimleri yığını mümkün olmayacaktır. Ayrıca genel olarak konuşursak, bu ön yük çamaşır aletleri yığını sadece mümkün, hatırlamalıyız.

İstiflenebilir bir yıkayıcı ve kurutucunun kaç fişe ihtiyacı var?

Voltaj: İstiflenebilir çamaşır kurutma makinelerinin çoğu, takmak için bir elektrikçiye ihtiyaç duyabileceğiniz 220 voltluk bir elektrik prizi gerektirir . Bazı kompakt üniteler, ancak, sadece düzenli, 110 voltluk priz gerektirir.

15 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Yıkayıcı ve kurutucu için kaide almalı mıyım?

Yükseklik arttırıcılar
Test ettiğimiz birçok ön yükleyici temizleme konusunda mükemmeldir, ancak tasarım o kadar kullanışlı değildir ve çok fazla bükülme gerektirir. Bu nedenle, 500-600$'a yıkayıcı ve ona uygun kurutucu için kaideler satın alabilirsiniz . Makineleri 11 inçten 15 inç'e yükseltiyorlar.

LG Tromm yıkayıcı ve kurutucu istiflenebilir mi?

LG KSTK1 27 In. Çamaşır İstifleme Kiti , çamaşır odanızda yerden tasarruf edebilmeniz için LG çamaşır ve kurutma makinelerini kolaylıkla üst üste koymanıza olanak tanır. Yerden tasarruf sağlayan bir çamaşır yıkama merkezi oluşturmak için kurutma makinenizi önden yüklemeli çamaşır makinenizin üzerine koyun. Bu basit kit bunu mümkün kılar.

En iyi derecelendirilmiş istiflenebilir yıkayıcı ve kurutucu nedir?

Genel olarak en iyisi : LG WM3700HVA ve LG DLEX3700V
Bu istiflenebilir yıkayıcı ve kurutucu seti birlikte kapsamlı ve verimli bir temizlik sağlar. Ve sadece 30 inç derinliği ile nispeten sığ dolaplara veya küçük çamaşır odalarına bile sığarlar. Ancak bu çifti kompakt, istiflenebilir bir yıkayıcı ve kurutucu ile karıştırmayın .

Bir çamaşır makinesini kendi başınıza nasıl kaldırırsınız?

Bir çamaşır makinesini kendi başınıza taşırken hazırlık adımları şunlardır:
 1. Yıkayıcıdaki tüm giysileri çıkarın.
 2. Tamburu temizleyin.
 3. Tamburu kurutun.
 4. Güç kaynağını ayırın.
 5. Su kaynağını kapatın.
 6. Su sağlayan hortumları boşaltın.
 7. Su sağlayan hortumları çıkarın ve paketleyin.
 8. Yıkayıcının tahliye hortumunu boşaltın.

İstiflenebilir bir yıkayıcı ve kurutucuyu nasıl kaldırırsınız?

Yığılmış Yıkayıcı ve Kurutucu Nasıl Taşınır
 1. Yıkayıcı veya kurutucu ünitesinin içinde bulunan tüm öğeleri çıkarın.
 2. Üniteyi yanlardan dikkatlice sallayarak duvardan uzağa doğru çekin.
 3. Üniteyi duvardan çıkarın ve ardından tahliye hortumunu ayırın.
 4. Üniteyi hafif bir açıyla eğin ve ünitenin altına bir cihaz arabası kaydırın.

İstifleme kitleri evrensel midir?

Evrensel bir istifleme kiti , farklı üreticilere ait farklı makinelerin yalnızca bir makinenin kapladığı alanı kaplayarak üst üste istiflenmesine olanak tanır.

İstiflenebilir yıkayıcı ve kurutucuyu kaldırabilir misiniz?

Tam Boyutlu İstiflenebilir Makineler
Kalıcı birbirlerine bağlı değildir gibi Tam boyutlu istiflenebilir yıkama ve kurutma makineleri sürece yeteneği müstakil var. Birçok standart çamaşır makinesi modeli , bir kurutucu ile üst üste konulabilir. Kurutucular ayrı bir istifleme kiti ile bağlanır.

Bir Kenmore çamaşır makinesine bir Samsung kurutma makinesi koyabilir misiniz?

frigidaire, samsung , whirlpool ve lg tüm kenmore yıkayıcılarını üretti . Aynı şirket tarafından yapılmalıdır kurutucu istifleme herhangi şansı ve doğru istifleme kiti satın almanız gerekir. Böylece Samsung kurutma makinesi Kenmore çamaşır makinenizde istiflenmeyecektir .

Yığılmış bir yıkayıcı ve kurutucunun altına bir kaide koyabilir misiniz?

Üst üste Yıkayıcı ve Kurutuculu Kaide Kullanımı . Birçok önden yüklemeli yıkayıcı ve kurutucu , bireysel ünitenin altına monte edilebilen kaideler sunar. Bir yıkayıcı ve kurutucu birlikte istiflendiğinde , hem güvenlik hem de erişilebilirlik endişeleri nedeniyle bir kaide ile kurulamazlar.