Devremülk ticareti yapabilir misiniz?

Sordu: Guo Bossi | Son Güncelleme: 11 Ocak 2020
Kategori: kişisel finans ev finansmanı
4.4/5 (87 Görüntüleme . 30 Oy)
Devremülk ticareti size farklı bir destinasyonda tatil yapma fırsatı verir. Kalıcı mülkiyet hakkı ticaret sadece yıl veya opt hafta alışverişi yapabilirsiniz. Devremülk alım satımları , mal sahipleri arasında veya bir değişim şirketi aracılığıyla özel olarak gerçekleşebilir.

İnsanlar ayrıca, devre mülk satın almak iyi bir fikir midir?

Şey Hayır . [ Devremülklerin ] değeri, bir yatırım değil, tatil yeri olarak kullanımlarındadır. Pek çok Timeshares ve tatil aralık planları mevcut olmadığından, senin el değeri muhtemelen iyi bir anlaşma ödenen olandan daha düşük olmaktır. Öyleyse şunu açıklığa kavuşturalım: Devremülkler para kazanmanın bir yolu değildir.

Ayrıca, en iyi devremülk değişim şirketi hangisidir? En büyük iki devremülk takas şirketi : RCI ( Resort Condominiums International): Bu, en popüler devremülk takas şirketidir . Dünya çapında üç milyondan fazla üyesi ve yaklaşık 4000 bağlı tatil yeri var. II (Interval International): Bu, ikinci en büyük devre mülk değişim şirketidir .

O halde devremülkümü nasıl değiştiririm?

Devremülk takası kavramı basittir: Tek bir yerde bir tatil köyünde bir haftalık zamanınız var, ancak bu yıl tatilinizi başka bir yerde yapmayı tercih ediyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey sizin Devremülk tatil için istekli kim ziyaret etmek istediğiniz yerde bir Devremülk ile birini bulmak ve sonra da ticaret.

Devremülk kredinize zarar verebilir mi?

Kredi söz konusu olduğunda, devre mülk , ödülsüz bir risktir. Devre mülkünüzdeki zamanında ödemeler, devre mülk şirketiniz büyük kredi bürolarına rapor vermedikçe , kredi raporunuzda görünmeyecek ve kredi geçmişinizi iyileştirmeye yardımcı olmayacaktır. Ancak, devremülk haciz puanınızı buraya gelebilirim.

39 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Neden asla devre mülk satın almamalısınız?

Devremülkleri satmak zordur.
Nedeniyle yüksek yıllık maliyet sizin Devremülk satmaya karar verirseniz ve / ya da kredi aylık ödemeler ödeme yorgun, çünkü zor bir zaman bunu satan sahip olacaktır. Devremülkler normal bir mülk gibi değer kazanmaz .

Devremülk neden kötü bir fikirdir?

Devremülkler size her yıl bir hafta tatil mülkü kullanma hakkı verir. Onlar bir yatırım değil. İpoteği ödeyememiş olsaydınız, devremülkünüzü de kaybedebilirdiniz. (Genel olarak, tatiller veya diğer lüksler için borç para almak iyi bir fikir değildir ve buna devre mülkler de dahildir.

Devremülk ne kadar sürer?

Bu beş yıllık süre sonunda sözleşmenizi yenileyebilir veya mülkten vazgeçebilirsiniz. Ancak, tüm RTU devre mülklerinin mutlaka bir son kullanma tarihi yoktur ve bazıları 99 yıl veya daha fazla olabilir, bu nedenle devre mülk sözleşmenizin şartlarını bilmek çok önemlidir. Tersine, tapu özellikleri çok farklıdır.

Devre mülkten çıkabilir misin?

Onlar devlet tarafından değişir ve üç ila 15 gün arasında değişmektedir “sözleşme iptali döneminde,” içinde bunu yaparsanız Alıcılar Devremülk satın alma işlemini iptal edebilirsiniz. Bundan sonra, çoğu sahip için devre mülkten kurtulmanın kolay bir yolu yoktur.

Devre mülkün ortalama maliyeti nedir?

Devre mülk şirketleri için bir ticaret grubu olan American Resort Development Association (ARDA), 2012'de bir devre mülkün ortalama maliyetinin 19.000 $ civarında olduğunu ve yıllık bakım ücretinin 660 $ olduğunu söyledi. Şunu anlayın: Devremülkleri çalıştırmanın yolları vardır.

Devremülkler para israfı mı?

Bir Devremülk para Fırlatma bir yatırım değildir ve sizin için para oluşturmaz. Bir yatırım, sonunda onu satabileceğiniz ve para kazanabileceğiniz anlamına gelir. Devre mülk ile , kullansanız da kullanmasanız da önümüzdeki 20 yıl için otel faturanızı önceden ödüyorsunuz.

Devremülk hiç mantıklı geliyor mu?

Re: Devremülkler mantıklı mı? Devre mülk sözleşmesi likit bir varlık değildir ve gerektiğinde satması zordur. Ancak, sözleşme süresi boyunca başka bir yere tatile gitmeyeceğinizden %99 eminseniz, bu iyi bir anlaşma olabilir.

Neden biri devremülk satın alsın?

Devremülk , bir ömür boyu tatilden daha ucuzdur. Sahiplerine her yıl olağanüstü tatil zamanı garanti edilir. Sahipler puanlarını veya haftalarını RCI veya Interval International gibi tatil değişim ağlarında takas edebilir. En iyi tatil markalarının dünyanın her köşesinde tatil köyleri vardır.

Marriott devre mülkümü nasıl takas edebilirim?

Vacation Club Puanlarını Marriott Rewards puanları ile takas etmek için My-VacationClub.com'da oturum açın veya 888-MVC-4VOA (888-682-4862) numaralı telefondan Tatil Sahipliği Danışmanı Ekibinizle iletişime geçin. Lütfen yalnızca Trust'tan satın alınan Vacation Club Puanlarının Marriott Rewards puanları ile takas edilebileceğini unutmayın.

RCI devre mülkümü nasıl satarım?

Devremülkünüzü Satmaya Kararlısınız: Nereden Başlamalı?
 1. Ev tatil yerinizin politikası izin veriyorsa, devremülkünüzü arkadaşlarınıza ve ailenize kiralamayı düşünün.
 2. Devremülkünüzü doğrudan veya doğrulanmış bir bayi aracılığıyla satmak.
 3. Devremülk hediyesini önceden ödeyin ve bir arkadaşınıza veya aile üyesine aktarın.

RCI hangi ücretleri alıyor?

RCI Weeks Ücretleri Amerika Birleşik Devletleri 4 Kasım 2019'dan itibaren geçerlidir
Yıllık RCI Haftaları Abonelik Ücretleri Toplam Maliyet (ABD Doları) Yıllık Fiyat (USD)
1 yıl $99
2 yıl $179 90 $
3 yıl 249$ 83 dolar
5 YIL 399$ 80 dolar

Devremülk nasıl kullanılır?

Devre mülk , birkaç kişinin bir mülkün, genellikle bir tatil alanı içindeki kat mülkiyeti birimi gibi bir tatil mülkünün sahipliğini paylaşmasının bir yoludur. Her alıcı genellikle belirli bir birimde belirli bir süre satın alır. Devre mülk genellikle mülkü bir ila iki haftalık dönemlere böler.

RCI'a katılmak için devre mülk sahibi olmam gerekir mi?

Bu teknik olarak bir devre mülk sahibi olmadan RCI'ya katılabileceğiniz anlamına gelse de . Saf puanlar da yine bir devre tatil beldesinden satın alınır. Devremülkün RCI puanlarına aktarılması söz konusu olduğunda, yıllık ücretleriniz ev tatil yerinizinki olacaktır.

Marriott Vacation Club nasıl çalışır?

Marriott Vacation Club Destinations ® Programında Sahip olduğunuzda, yıllık bir Vacation Club Puanı tahsisi alırsınız. Vacation Club Puanları, tatil köyü ve otel konaklamaları, gemi yolculukları, rehberli turlar, özel lüks tatil evleri ve daha fazlası dahil olmak üzere 10.000'den fazla tatil deneyimi rezervasyonu yapmak için kullanılabilir.

RCI'yı nasıl kullanırım?

RCI.com Nasıl Kullanılır: RCI Üyeliğinden En İyi Şekilde Yararlanmak İçin En İyi İpuçları
 1. Zamana yatırım yapın.
 2. Aramanızda esnek olun.
 3. Tesis değerlendirmelerini kullanın ve bırakın.
 4. Hesabınızı çevrimiçi yönetin.
 5. Döngüde kalmak için gelen kutunuzu kontrol edin.
 6. Unutmayın, tesis bilgilerinin bir nedeni vardır.
 7. Sistemde ne gördüğünüzü not edin.
 8. Gerçekçi ol.

RCI değişimleri nasıl çalışır?

RCI bir devre mülk şirketi değildir. Bu bir devremülk takas komisyoncusudur, yani üyelerin normal devre tatil haftalarını takas etmelerine ve başka bir tesiste, belki de satın aldıkları yerden tamamen farklı bir yerde tatil yapmak için başvurmalarına olanak tanır.

En büyük devre mülk şirketi kimdir?

WorldMark TravelShare, dünyanın en büyük devre mülk hizmetlerinden biri olan Wyndham Vacation Ownership topluluğunun bir parçasıdır.