AirPod'ları Apple olmayan cihazlarda kullanabilir misiniz?

Sordu: Rinat Perkin | Son Güncelleme: 28 Mayıs 2020
Kategori: video oyun müziği ve parti video oyunları
4/5 (231 Görüntüleme. 43 Oy)
AirPod'ları Apple olmayan bir cihazla kullanma
AirPods'u Apple dışı bir cihazla Bluetooth kulaklık olarak kullanabilirsiniz . 'U Siri kullanabilirsiniz, ancak konuşup dinleyebileceği. AirPod'larınız şarj kutusundayken kapağı açın.

Bunu göz önünde bulundurarak AirPod'larımı Apple olmayan cihazıma nasıl bağlarım?

  1. AirPod'ları kasaya yerleştirin, ardından kapağı açın.
  2. Kasanın arkasındaki beyaz düğmeyi basılı tutun.
  3. AirPods durum ışığı, eşleştirme modunu belirtmek için beyaz renkte yanıp söner.
  4. Aygıtın veya bilgisayarın Bluetooth ayarları menüsünü kullanarak AirPod'ları eşleştirin.

İkincisi, birisi çalınan AirPod'ları kullanabilir mi? Evet.! Komple set çalınırsa, kolayca kullanılabilir. Airpods Case'de , başkalarının Airpods ile bağlantı kurmasını sağlayan bir çift düğmesi var. Bir kez çalındığında ve telefonunuzun kapsama alanı dışına çıktığında başkaları tarafından kolayca kullanılabilir .

O halde, AirPod'lar hangi cihazlarla uyumludur?

Apple'a göre, 159 dolarlık kablosuz AirPods , iOS 10 veya sonraki sürümleri, watchOS 3 ve macOS Sierra çalıştıran tüm cihazları destekliyor. Buna Apple Watch, iPhone 5 veya üstü, iPad mini 2 - 4, iPad 4, iPad Air 1 - 2 ve her iki iPad Pro modeli dahildir.

Bulduğum AirPod'ları kullanabilir miyim?

Eğer kendi iddialarının dışında AirPods kaybederseniz, bunu My iPhone bulun kullanarak onları izleyebilirsiniz mümkündür. Hizmet, yalnızca iPhone'unuz için değil, tüm Apple cihazlarınız için çalışır. Başlamak için iki yol vardır: Ya senin iPhone veya iPad (veya iPod touch) veya masaüstünde üstünde yapabiliriz.

28 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

AirPod'ları iki iPhone ile eşleştirebilir misiniz?

Apple'ın Ses Paylaşımı özelliğini kullanarak, iki çift ​​kablosuz kulaklığı tek bir iPhone , iPad veya iPod Touch'a bağlayabilir ve sesi herhangi bir gecikme veya takılma olmaksızın her iki cihazla da sorunsuz bir şekilde paylaşabilirsiniz. İPhone için AirPods ikinci çiftini bağlamak için, iPhone yanındaki AirPods dava açın.

AirPod'larımı Bluetooth eşleştirme moduna nasıl geçiririm?

AirPod'larınızı Bluetooth Eşleştirme Moduna Alın
  1. AirPod'larınızı Şarj Kutusuna koyun.
  2. Şarj Kutunuzun kapağını açık tutun.
  3. Şarj Kutusunun arkasındaki kurulum düğmesini basılı tutun.
  4. Durum ışığı beyaz renkte yanıp sönmeye başladığında AirPod'larınız Bluetooth eşleştirme modundadır.

AirPod'ları kılıfsız bağlayabilir misiniz?

Her ihtimale olmadan AirPods taşıyan ise ayrılmadan önce dava bunları bağlamak yardım yaptığı gibi, sen bunları telefonunuza bağlanmaya çalışabilir.

AirPod'lar su geçirmez mi?

Apple AirPod'lar su geçirmez veya suya dayanıklı değildir , bu nedenle su çevresinde, yağmurlu günlerde ve hatta antrenman sırasında kullanımları onları hasar görme riskine sokar. Apple, sudan zarar gören AirPod'ları değiştirmeyecek; Sıvıya maruz kalma nedeniyle bozulurlarsa veya bozulurlarsa yeni bir çift sipariş etmeniz gerekecektir.

AirPod'lar tehlikeli midir?

AirPods Pro veya diğer Bluetooth kulaklıkların tehlikeli olduğuna dair kesin bir kanıt yok. Radyo frekansı (RF) radyasyonunun insanlarda beyin kanserine veya kanserli olmayan beyin tümörlerine neden olabileceğine dair gerçekten hiçbir kanıt yok.

AirPod'lar iPhone 6 ile çalışır mı?

Evet, Apple'ın kablosuz kulaklıklar iOS 10 veya üstü, watchos 3 ve MacOS Sierra çalışan tüm cihazlar ile "AirPods" olarak da bilinir. Buna tüm iPhone 5 modelleri, iPhone SE ve tüm iPhone 6 ve 6s modelleri dahildir. AirPods $ 159 için apple.com aracılığıyla ayrı ayrı satılır.

Hangi iPhone'da AirPods var?

Şu anda hiçbir iPhone modeli AirPods dahil değildir; bunlar Apple'dan ayrıca birinci sınıf ses aksesuarı olarak edinilebilir ve iPhone 5 veya daha yenisi ile uyumludur. Mevcut model iPhone'lar, Lightning konektörlü standart kablolu kulaklıklarla birlikte gelir.

iPhone XR, AirPods ile birlikte mi geliyor?

İPhone XR'de bir tane yok, ancak Apple'ın eski kulaklıkları gibi çalışan Lightning özellikli EarPod'larla birlikte geliyor - bunları telefonun Lightning bağlantı noktasına takmanız yeterli.

Airpod sadece iPhone için mi?

Apple'ın AirPod'ları , iPhone 7 ve sonraki modellere bağlandığında özel özellikler sunabilir, ancak bunlar iPhone ile sınırlı değildir. Apple'ın AirPod'ları , Bluetooth kulaklıklarla uyumlu tüm cihazlarla çalışır.

AirPod'lar ipad'lerle çalışır mı?

AirPods ile hangi cihazlar uyumludur ? AirPod'lar , iOS 10 veya sonraki sürümleri çalıştıran tüm "iPhone", " iPad " ve iPod touch modelleriyle çalışır. Buna ‌iPhone‌ 5 ve daha yenisi, ‌iPad‌ mini 2 ve daha yenisi, dördüncü nesil ‌iPad‌ ve daha yenisi, ‌iPad‌ Air modelleri, tüm iPad Pro modelleri ve 6. nesil ‌iPod touch‌ dahildir.

AirPod'lar telefondan ne kadar uzakta olabilir?

1. sınıf Bluetooth bağlantısı için menzil, bluetooth sürümlerine bağlıdır. Cihazınız BT 3 ise, yalnızca 33 fit alırsınız. Bir iPhone X'iniz varsa, 800 fit alırsınız…. Peki, AirPod'lar BT 5 ise.

AirPod'lar Samsung'da çalışır mı?

Sen gerçekten de Android işletim sistemi üzerinde çalışan Samsung Galaxy telefonları dahil olmayan Apple cihazları, bağlanmak için AirPods kullanabilirsiniz. Başlamak için Galaxy telefonunuzda Ayarlar > Bağlantılar > Bluetooth'a gidin. Ardından AirPod'larınızı şarj kutusuna geri koyun ve kapağı açın.

AirPod'ları Android'de kullanabilir miyim?

Evet, Android Cihazlarda AirPods Kullanabilirsiniz (Ancak Bazı Özellikleri Kaybedeceksiniz) Apple'ın AirPod'larını bir Android cihazla eşleştirdiğinizde, tıpkı diğer bluetooth kulaklıklar gibi çalışırlar. Eşleştirme süreci bile aynı.

AirPods veya Apple Watch almalı mıyım?

AirPods'un Apple Watch ile mükemmel eşleşmesinin nedeni budur. Apple Watch'u gerçekten harika yapan şey, müziğiniz veya telefon görüşmeleriniz üzerinde tam kontrole sahip olmanızdır. Ancak Apple Watch kendi hoparlörlerinden müzik çalamadığı için bir çift kablosuz kulaklığa ihtiyacınız olacak.

AirPod'larıma nereye dokunurum?

Bu çift dokunma ne yaptığını bilmek çok önemlidir. Senin AirPods 'çift dokunma işlevselliğini ayarlamak için kulağına sizin AirPods dava veya yer birini açıp Ayarlar> Bluetooth> Sizin AirPods gidin ve ‘i’ harfini AirPods yanındaki adına dokunun. AIRPODS ÜZERİNE ÇİFT TIKLAYIN bölümünü bulun ve istediğiniz seçenekleri seçin.

Çalınan AirPod'lar sıfırlanabilir mi?

Peki ya Airpod'larınız kaybolursa veya daha kötüsü çalınırsa ? Hırsız bir iPhone, iPad veya Mac varsa Eh, ürünü kolaylıkla sıfırlamak ve onu kendi yapabilirsiniz. Ne yazık ki, Wi-Fi bağlantısı olmadan konum olarak size kayıp veya çalıntı Airpods engelleyebilirsiniz bir yolu yoktur. Yeterince şanslıysanız, onları bulabilirsiniz.

Birisi onları sıfırlarsa AirPod'larımı bulabilir miyim?

AirPod'larınız için kayıp mod veya "iCloud kilidi" yok
Bu nedenle, biri onları sıfırlayıp AirPod'ları başka bir cihazla eşleştirdiğinde, o kişinin Apple Kimliği ve Find My uygulaması altında listelenir ve bu kişinin konumu artık Find My uygulamasındaki cihazlarınızın altında görünmez.