7/11'de slushies bedava mı?

Sordu: Elcy Hibbeln | Son Güncelleme: 23 Haziran 2020
Kategori: yiyecek ve içecek alkolsüz içecekler
5/5 (263 Görüntüleme. 28 Oy)
11/07 - - 7-Eleven, 11 Temmuz uzağa ücretsiz Slurpees veriyor 11 saatleri arasında 7 de Perşembe günü mağazalarında ücretsiz bir küçük Slurpee almaya ek olarak, müşteriler zincirinin uygulamasında serbest Slurpee yararlanabilirsiniz. Müşteriler, zincirin 7NOW uygulaması aracılığıyla 7-Eleven teslimatı sipariş ederlerse üçüncü bir ücretsiz Slurpee alabilirler .

İnsanlar ayrıca kaç tane bedava Slurpe alabileceğinizi soruyor.

7-Eleven, aynı adı taşıyan tarih olan 11 Temmuz'u kutlamak için Perşembe günü ücretsiz Slurpe'ler veriyor. Market zinciri, her müşteriye yerel saatle 19.00'a kadar satın alma gerekmeksizin bir adet ücretsiz küçük Slurpee sunuyor. Şirket, 9 milyon ücretsiz Slurpe vermeyi beklediklerini söyledi.

Ayrıca, ücretsiz bir Slurpee'yi ne kadar geç alabilirsiniz? 11 Temmuz Perşembe günü 11:00 ile 19:00 arasında ücretsiz küçük bir Slurpee alabilirsiniz.

Ayrıca, ücretsiz Slurpee gününde kaç Slurpe alabilirsin?

Günün Adından da anlaşılacağı gibi, 11 am ve 7 saatleri arasında, katılımcı 7- Eleven'a gidin ve (stoklarla sınırlıdır) ücretsiz, 12-ons Slurpee alırlar.

Slurpees'in maliyeti nedir?

7-Eleven, Slurpee'yi bu yıl 29 Eylül'de bir dizi yeni fiyat noktasında ulusal olarak yeniden başlattı: küçük Slurpee şimdi 80 sent, 2,60 dolardı; şimdi 1 dolardı, 3 dolardı; süper şimdi 2 dolardı, 3,30 dolardı; mega şimdi 3 dolardı, 3,60 dolardı.

31 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Yarın ücretsiz Slurpee günü mü?

7-Eleven Pazartesi günü ÜCRETSİZ Slurpee Günü duyurdu… tahmin ettiniz… 7/11 . Market zincirine göre, parti Perşembe günü katılımcı mağazalarda saat 11.00'de başlayacak ve tedarikler bitene kadar veya yerel saatle 19.00'a kadar devam edecek. Bu süre boyunca, müşterilerin her biri bir adet ÜCRETSİZ küçük Slurpee alabilir .

Bugün Ücretsiz Slurpee Günü mü?

Her yıl 11 Temmuz — 7/11 Günü — 7-Eleven, tüm müşterilere ücretsiz Slurpees verir. 2019'da, 7-Onbir Günü Perşembe gününe denk geliyor — işte BUGÜN ! 7-Eleven Slurpee aromaları konuma göre değişebilir, ancak çoğu kiraz, Coca-Cola, pina colada ve mavi ahududu gibi seçeneklere sahiptir.

Slurpees sizin için iyi mi?

Gerçekte, her tatlı, ferahlatıcı yudumda tonlarca kalori, karbonhidrat ve şeker içeren bir yaz ikramıdır. Ortalama 11 ons 7-Eleven Slurpee (ücretsiz olarak verdikleri boyut) 175 kalori, 48 gram karbonhidrat ve gıda boyası ve koruyucular yoluyla bir ton zararlı kimyasal içerir.

Ücretsiz Slurpee gününe kendi bardağını getirebilir misin?

Eğer tüm aile getirebilir ve herkes bir tane alabilirsiniz serbest teklif, kişi başına bir küçük Slurpee sınırlıdır. Küçük delik açıyor ve sınırlı olduğu için, kendi fincan getiremiyor.

Orta Slurpee ne kadar büyük?

Coke Slurpee - 1 orta boy (22 oz) Sağlıklı yaşam verilerinizin ve ürün içeriğinizin müşteri deneyimini nasıl iyileştirebileceğini ve daha fazla müşteriyi nasıl dönüştürebileceğini öğrenin!

7/12'de ücretsiz Slurpe'ler var mı?

7 -Eleven teklifler 7/11 ve 7/12 Slurpees özgür. ORLANDO, Fla. (FOX 35 ORLANDO) - Yine yılın o zamanı! 11 Temmuz günü, marketten 7 Onbir sunan herkese 11 am ve 7 saatleri arasında ücretsiz küçük Slurpee geçen gün kutlayacak

Slurpees bugün 711'de ücretsiz mi?

Ülke genelindeki müşteriler, bugün 11:00 ile 19:00 saatleri arasında katılımcı 7-Eleven mağazalarından ücretsiz küçük boyutlu Slurpee alabilirler. Ayrıca 7Rewards üyeleri için ekstra bir şey var. 7-Eleven , bugün yaklaşık 9 milyon ücretsiz Slurpe'nin dağıtılacağını tahmin ediyor .

711 ne zaman oldu?

1946'da mağazaların adı, haftanın yedi günü 07:00'den 23:00'e kadar uzatılmış çalışma saatlerine dikkat çekmek için 7-Eleven olarak değiştirildi. 1950'lerin sonlarında, Southland Teksas'ın ötesine genişlemeye başladı ve Doğu Sahili'nde 7-Eleven mağazaları açtı.

Slurpees 711'in hangi aroması var?

Blueberry limonata: alabilirsiniz ana Slurpee tatlar Yabani Kiraz, Coca-Cola, Pina Colada ve Mavi Ahududu ama bu yıl 7-Eleven tanıtan yeni bir lezzet vardır. Yiyecek fırsatlarına ayrıca 1 dolarlık sosisli sandviç, pizza dilimleri, Cherry Slurpee kurabiyeleri ve Nashville Hot Chicken Tenders dahildir.

7 Eleven'da şekersiz Slurpe var mı?

7 - Eleven , bu hafta ülke çapındaki mağazalarında düşük kalorili, şekersiz yeni bir Slurpee'yi tanıtıyor. Yeni düşük kalorili seçenek, yaklaşık olarak bir havuçla aynı olan sadece 20 kalori içerecektir . (Bu Slurpee Lite ile gitmek için bir Slim Jim veya bazı Jolly Ranchers alırsanız, mahvolursunuz.)

Hangi Slurpee aromaları var?

İşte sıralanan en iyi yedi 7-Eleven Slurpee çeşidi.
  1. Kola.
  2. Yabani kiraz.
  3. Mavi Şok Dağ Çiy.
  4. Dağ Çiy.
  5. Mavi ahududu. İĞNELE.
  6. Piña Colada. Hevesli bir Piña Colada içicisiyseniz, bu lezzetin tadını çıkarma şansınız var.
  7. Siyah Kiraz Pepsi. Cherry Pepsi'yi seviyorum, gerçekten seviyorum.

Kendi kupanızı 711'e hangi gün getiriyorsunuz?

Herkes kendi "fincanını" 23 Kasım'da 11:00 ile 19:00 arasında, konteynerin 1,49$'a alabileceği kadar Slurpee doldurmak için 7-Eleven'a getirebilir. Fincanınızın ne kadar büyük olduğu önemli değil, fiyat hala 1,49 dolar. Bu, bir kahve fincanı veya termos getirip yanınıza alabileceğiniz anlamına gelir.

7/11 Slurpee kuponları satıyor mu?

Bakkal 7-Eleven, 11 Temmuz'da 11:00 ile 19:00 arasında ücretsiz Slurpe'ler veriyor 7REWARDS uygulamasını indirirseniz, ikinci bir ücretsiz Slurpee kuponu alabilirsiniz. Kupon sadece 12 Temmuz'dan itibaren kullanılabilir ve 30 gün boyunca geçerlidir. Yabanmersinli Limonata, en yeni Slurpee aromasıdır .

7 Eleven'ın hepsinde Slurpe var mı?

Onbir mağazaları - 1967 baharında Slurpee makineleri 7 idi.

Slurpees nereden geldi?

Pek çok büyük icat gibi, Slurpee de tesadüfen yaratıldı. Geç 1950'lerde Kansas Omar Knedlik olan makine her zaman bozuluyordu eski Dairy Queen sahibi. Soda çeşmesi söndüğünde, serin kalmak için dondurucuya birkaç şişe koyarak doğaçlama yaptı.

7 11'in anlamı nedir?

1946'da, zincirin adı, şirketin yeni, uzatılmış saatlerini, haftanın yedi günü 07:00 - 23:00 arasını yansıtmak için "Tote'm" iken "7-Eleven" olarak değiştirildi. Kasım 1999'da ABD şirketinin kurumsal adı "The Southland Corporation" iken "7-Eleven Inc." olarak değiştirildi.

Nasıl bedava Slurpee alabilirim?

İlk önce normal ücretsiz Slurpee'nizi alırsınız . Ardından 7-Eleven uygulamasını indirir ve 7REWARDS sadakat programına katılırsınız. Ardından Slurpee'nizi uygulama ile tararsınız. Ertesi gün, uygulama size bir ay boyunca geçerli olan ikinci bir ücretsiz Slurpee kuponu verir.