Alexa, Lutron ile çalışıyor mu?

Sordu: Kumar Chepurkovsky | Son Güncelleme: 21 Şubat 2020
Kategori: müzik ve sesli sporlar oyuna göre oynatılır
4.6/5 (283 Görüntüleme . 20 Oy)
Alexa özellikli cihazınızı takın, Amazon Alexa uygulamasını indirin ve Wi-Fi ağınıza bağlayın. Amazon Alexa uygulamasında “ Lutron Caseta” becerisini etkinleştirin ve ardından “ Alexa , aygıtlarımı keşfet” deyin. , Caséta ve Lutron , Lutron Electronics Co., Inc.'in ABD ve diğer ülkelerde tescilli ticari markalarıdır.

Daha sonra, Alexa Lutron Caseta ile çalışıyor mu diye de sorulabilir.

Lutron Caseta , Amazon Echo Show, Echo, Echo Dot, Echo Spot ve Amazon Echo Look gibi Alexa özellikli cihazlarla çalışabilir . Bu nedenle, kullandığınız Alexa özellikli cihazın türüne bağlı olarak, önce bunları bir güç kaynağına takmanız gerekir.

Ayrıca, Lutron gölgelerini Alexa ile nasıl kontrol ediyorsunuz? Tek bir sesli komutla birden fazla ışığı, gölgeyi ve sıcaklığı kontrol etmek için Alexa'dan en sevdiğiniz sahneyi açmasını isteyin. Alexa için favori cihazlarınızı veya sahnelerinizi seçmek, güncellemek ve adlandırmak için Lutron Connect Uygulamasını kullanın. Sahneleriniz için, onları etkinleştirmek için 'aç' ve 'kapat' komutlarını kullanabilirsiniz.

Benzer şekilde, Lutron Amazon Echo ile uyumlu mu?

Lutron Electronics, ürünlerini Amazon'un Echo , Tap and Dot ile entegre ederek Lutron'un Caseta kablosuz aydınlatma kontrol ürünlerinin sesle kontrolünü sağlayan en son akıllı ev tedarikçisi haline geldi. Lutron ürünlerinin sesle kontrolü, bugün Amazon'un Alexa uygulamasında yapılan bir güncelleme ile kullanılabilir.

Alexa sahnelerini nasıl tetiklersiniz?

Amazon Sahneleri sekmenizde tüm Vera Sahneleri ada göre listelenir. Alexa'ya sinyal verir ve ardından bir Sahne adı söylerseniz, Sahne yürütülür. Örneğin, dış ışıkları açıp kapatan "Dış Işıklar" adlı bir Sahne için " Alexa , Dış Işıkları aç" diyebilirsiniz ve Sahne tetiklenecektir.

25 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Lutron Caseta'mı Alexa'ya nasıl bağlarım?

Alexa özellikli cihazınızı takın, Amazon Alexa uygulamasını indirin ve Wi-Fi ağınıza bağlayın . Amazon Alexa uygulamasında “ Lutron Caseta ” becerisini etkinleştirin ve ardından “ Alexa , aygıtlarımı keşfet” deyin. Caséta sisteminizi kurun , Wi-Fi yönlendiricinize bağlayın ve Lutron Uygulamasını indirin.

Lutron Caseta'mı nasıl bağlarım?

Ek Lutron Caséta cihazlarını bağlayın
  1. Pazar Yeri'ne dokunun.
  2. Nesneler altında, Plug-in Dimmer için Prizler'e, duvar içi anahtarlar ve dimmer için Anahtarlar ve Karartıcılar'a veya Gölge için Panjurlar ve Gölgeler'e dokunun.
  3. Şimdi Bağlan'a dokunun.
  4. Lutron Girişi alanına dokunun.
  5. Lutron kimlik bilgilerinizi (e-posta adresi ve parola) girin ve Oturum Aç'a dokunun.

Lutron Caseta'nın bir göbeğe ihtiyacı var mı?

Caseta cihazları Lutron'un tescilli Clear Connect RF kablosuz protokolünü kullandığından, anahtarları ağınıza bağlamak için hub gereklidir. Bu oldukça kolay.

Lutron bağlantısı nedir?

Lutron Connect mobil uygulaması, RadioRA 2 veya HomeWorks QS sisteminin rahat ve sezgisel kontrolünü sağlayan, kolayca yapılandırılabilen bir uygulamadır. Lutron Connect uygulaması, dünyanın herhangi bir yerindeki bir mobil veya giyilebilir cihazdan ışıkları, gölgeleri, sıcaklığı, sesi ve tuş takımlarını kontrol edebilir.

Lutron Connect köprüsü nedir?

Lutron Connect Bridge , bir RadioRA 2 veya HomeWorks QS sistemi ile Lutron bulutu arasında bir bağlantı oluşturarak sisteminize uzaktan erişim sağlar. iPhone, iPad veya iPod Touch ile HomeKit özellikli Connect Bridge arasındaki iletişim , HomeKit teknolojisi ile güvence altına alınır.

Caseta kablosuz nedir?

Lutron Caseta Kablosuz dimmer ve Pico uzaktan kumanda ile en üst düzeyde rahatlığı yaşayın. Uzaktan kumanda, ışıkları AÇMA/KAPAMA ile aydınlatmanızı veya karartmanızı sağlar. Lutron Smart Bridge ve uygulamasıyla Caseta Wireless dimmerlerinizi Smartphone'unuzla her yerden kontrol edebilirsiniz.

Caseta kablosuz nasıl çalışır?

Nasıl mu Lutron Caseta Çalışır? Lutron Caseta , evinizi akıllı bir ev haline getiren anahtarlar ve dimmerler sunar. Bu anahtarlar, mevcut anahtarlarınızın yerini alır veya eklenti anahtarı olarak bir Pico uzaktan kumanda eklenerek üç yönlü bir uygulamada kullanılabilir.

Lutron Smart Bridge'e ihtiyacım var mı?

Bir Lutron Akıllı Köprüsü veya Akıllı Köprüsü PRO (herhangi bir nesil) ve en az bir caseta Kablosuz karanlık veya anahtar ya gerekir. Caséta Wireless sisteminizi kurmak için Apple® veya Android™ cihazınıza Caséta Wireless için ücretsiz Lutron Uygulamasını yüklemeniz gerekir .

Akıllı köprü nedir?

WiFi çipleri olmayan akıllı cihazlar ve bir ev ağı arasındaki kayıp bağlantı olan akıllı köprüye (veya akıllı merkeze) işaret edin. Kelimenin tam anlamıyla akıllı cihazlar ve internet arasında bir köprü görevi görerek , dünyanın herhangi bir yerindeki tüm akıllı cihazlarınızı tek bir mobil cihazdan bağlamanıza, izlemenize ve kontrol etmenize olanak tanır.

Lutron, Google home ile çalışır mı?

Lutron Artık Google Home ile Uyumlu . Lutron Electronics, ev sahiplerinin Google Asistan tarafından desteklenen ses özellikli bir hoparlör olan Google Home'u kullanarak Lutron Caséta Wireless, RadioRA 2 ve HomeWorks QS aydınlatma sistemlerini sesle kontrol etmelerini sağlayan Google Home ile yeni entegrasyonunu duyurdu.

Lutron tonları nelerdir?

Lutron gölgeleme sistemleri ışığı yayar ve parlamanın bir bilgisayar veya televizyon ekranını yıkamasını önler. Gölgeleme sistemleri aynı zamanda mobilyaları, güzel sanatları, kilimleri ve hatta ahşap yüzeyleri güneşin zararlı UV ışınlarından korur.

Lutron'u Google ana sayfasına nasıl eklerim?

Google Asistan özellikli cihazınızı kurun, Google Home uygulamasını indirin ve Wi-Fi ağınıza bağlayın. Cihazlarınızı Google Asistan ile senkronize etmek için Google Home uygulamasında "Caséta Wireless" hizmetini etkinleştirin. Caséta sisteminizi kurun, Wi-Fi yönlendiricinize bağlayın ve Lutron Uygulamasını indirin.

Alexa'ya bir şey sorabilir misin?

Her Şeyi Sor , Alexa'nın sorularınızı yanıtlama yeteneğini genişletiyor! Beceriyi tetiklemek için " Alexa , bir sorum var" deyin. Sen ' 'ne haber?' Duymak edeceğiz yanıt olarak ve bundan sonra Alexa'ya istediğiniz sayıda soru sorabilirsiniz . Google'ın cevaplayabildiği her şeye Alexa da cevap verebilir .

Alexa ile sahneler oluşturabilir misin?

Sahneler ile müşteriler bir Alexa tek ses komutu istenilen duruma bir veya birden fazla cihazların bir önceden tanımlanmış yapılandırma ayarlamak için, Amazon Echo Echo Dot cihazı -etkin verebilir. Sahneler , bir cihaz üreticisinin uygulaması aracılığıyla müşteriler tarafından yapılandırılırken, gruplar Alexa uygulamasında yapılandırılır.

Alexa'nın ışıkları kapatmasını nasıl sağlarsınız?

Ve kapatmak ampul açmak için tek yapmanız gereken “Alexa, dönüş <Cihaz adı>, üzerinde” veya “Alexa, dönüş <Cihaz adı> kapatır.” Diyebiliriz Ayrıca karartabilirsiniz: " Alexa , <cihaz adı>'nı yüzde 50'ye kadar kısın."

Alexa, SmartThings'i etkinleştirebilir mi?

Alexa için SmartThings ADT beceri ile, artık kol ve ses ile SmartThings ADT Güvenlik Hub silahsızlandırılması.

Alexa sahnesini nasıl düzenlerim?

Alt menüdeki sahneler sekmesine dokunun. Sol üst köşedeki düzenle üzerine dokunun. Silmek istediğiniz sahneye dokunun.