Evde abajur var mı?

Sordu: Yibo Hammouch | Son Güncelleme: 1 Şubat 2020
Kategori: ev ve bahçe iç dekorasyonu
4.1/5 (49 Görüntüleme . 42 Oy)
Bu mağaza Free Mağazası Pick Up yoktur. Neler Bulabilirsiniz: En geniş abajur yelpazesini At Home'da en iyi fiyatlarla satın alın. Evinizdeki her oda için her renk ve tarzda abajur bulun.

Ayrıca, evde aydınlatma armatürleri var mı?

Bulabilecekleriniz: En geniş aydınlatma ve lamba seçkisini At Home'da en iyi fiyatlarla satın alın. Explore zemin, vurgu lambaları, mini lambaları, çocuk lambaları, masa lambaları, büfe lambaları, abajurlar, lamba donanım, motif lambaları ve At Home bütün arplar.

Ardından soru şu: Abajurlarım ne renk olmalı? Doğru ışık Odada ortam ışığına ihtiyacınız varsa veya lambayı okumak için kullanıyorsanız, yarı saydam bir gölge seçin . Lamba sadece dekoratif vurgu aydınlatması için Ama eğer, koyu renkte opak gölge iyi olacak. Mümkünse, ışık açıkken gölgeyi test edin.

Bu nedenle, abajurların bir odaya uyması gerekir mi?

Resmi bir görünüm için, konsol masasının her iki ucuna veya uç masalara bir çift uyumlu lamba yerleştirin. Şeylerin bu kadar simetrik olmasını sevmiyorsanız, bir çifti ayırıp odanın farklı noktalarında kullanmak gayet iyi, daha az bir araya getirilmiş bir görünüm tercih ediyorsanız, eşleşmeyen lambalar kullanın.

Home Depot abajur satıyor mu?

20 - 30 $ - Abajurlar - Lambalar - Ev Deposu .

38 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Işıklar modası geçmiş olabilir mi?

Bu gömme aydınlatma modası gitmeyecek neden önemli nedenidir. Gömme aydınlatma kutularını eşit ve stratejik bir şekilde yerleştirir ve yerleştirirseniz , ışığın en eşit dağılımını sağlarlar . Örneğin bir mutfağınız olduğunda, kesinlikle eşit bir dağıtım istersiniz.

Bir lamba veya tavan lambası kullanmak daha mı ucuz?

Genellikle bir lamba daha az watt (güç) kullanır, ancak bu gerçekten ilgili lambaların watt değerine bağlıdır. Örneğin, iki adet 100W ampullü bir masa lambanız varsa, açıkçası tek bir 100W ampullü tavan lambasından daha az güç kullanır.

Tavan lambası olmayan bir odayı nasıl aydınlatabilirim?

 1. Aynaya Karşı Lambader. Ayna kullanma fikri, tavan aydınlatması olmayan bir oturma odasında daha yaratıcı ve en etkili aydınlatma çözümlerinden biridir.
 2. Tavandan Aydınlatmasız Bir Oturma Odasında Bağımsız Zemin Lambaları.
 3. Asılı Kablo Lambaları.
 4. Modern Köşe Lambaderler.
 5. Uzun Zemin Lambaları.
 6. Duvar Aplikleri.

Karanlık bir odayı nasıl aydınlatırsınız?

Karanlık Bir Odayı Aydınlatacak 8 Ev Dekorasyonu Püf Noktası
 1. Beyazla başlayın. Karanlık bir alanı aydınlatmaya çalışırken, birçok insan bir odanın etrafındaki ışığı yansıtmak için aynalara bakar.
 2. Duvarları aydınlatın.
 3. Mavi ile serinleyin.
 4. Siyahla karşı koy.
 5. Ampulleri güncelleyin.
 6. Alan kilim ekleyin.
 7. Sarı ormanları kucaklayın.
 8. Denge sağlayın.

Bir odayı nasıl aydınlatırsınız?

Aşağıda, bir odayı aydınlatmanın bazı kesin yolları.
 1. Güveninizi Önceden Oluşturun.
 2. Her Odaya Sıcak Bir Enerji İle Girin.
 3. Alter Egonuzu Kanallayın.
 4. Bu Tür Titreşimleri Bırakın.
 5. Duruşunuza da Dikkat Edin.
 6. Birkaç (Gerçek) İltifat Edin.
 7. Sesinize Dikkat Edin.
 8. İlginizi Göstermek İçin Dinleyin.

LED Şerit Işıklarını nasıl gizlersiniz?

Odayı aydınlatmak için LED şeritlerinizi zemin kaplamasının üzerine yerleştirin.
 1. Led'leriniz zemin pervazının arkasına gizlenecek ve duvarlarınızı aydınlatacaktır.
 2. Odalarınızın boyutuna ve kaç odayı aydınlatmak istediğinize bağlı olarak 16,40 ft (5,00 m) rulodan 49,21 ft (15,00 m) ruloya kadar her yerde kullanın.

Hangi lambalar daha çok ışık verir?

En iyi geleneksel zemin lambası
Lambanın üst kısmında, 5 inç yüksekliğinde ve 18 inç çapında amber renkli cam gölgelik kullanarak ışığı yukarı doğru yönlendiren, meşale tarzı bir ışık soketi bulunur. 72 inçlik lamba akkor ışık 150 watt ampuller ya da daha düşük güçlü CFL veya LED ampuller kabul edebilir.

Pencerenin önüne bir lamba koyabilir misin?

Doğal ışık herhangi bir odada önemlidir ve genellikle ne kadar çok pencere olursa o kadar iyidir. Genel bir kural olarak, mümkün olduğunca pencere önünde şeyler koyarak kaçınmak istiyoruz. Işık bloke edildiğinde, oda hissi, küçük dingier ve daha kalabalık hale getirir.

Salon lambalarımı nasıl düzenlerim?

Adım 1: Lambaları oturma odanızın köşelerindeki masa ve raflara yerleştirerek ışığı içeriye doğru yayın. Adım 2: Duvar lambalarıyla yumuşak gölgeler oluşturun. Şöminenin her iki tarafına da monte edin. Adım 3: Zemin lambanızı okuma koltuğunuzun yanına yerleştirin.

Lambaları karıştırıp eşleştirebilir misiniz?

Bir odadaki tüm lambaların eşleştirilmesinde doğal olarak yanlış bir şey yoktur. Eğer mümkün olan en güvenli şekilde lambaları karıştırmak istiyorsanız, avize, mutfak kolye ve masa lambası farklı ama onların benzer renk ve bitiş tarafından birleşik olduğu bu tasarım, çoğaltmak.

Avize tonları modası geçti mi?

Difüzör olarak da bilinen avize tonlarının kullanılıp kullanılmaması seçimi büyük ölçüde kişisel stile bağlıdır , ancak diğer faktörler devreye girer. Gölgeler , kristal bir avizenin görünümünü zariften dağınık hale getirebilir. Gölge -Montaj donanımıyla tasarlanmış Fikstür tonları olmadan bitmemiş görünüyor.

Bir odada kaç lamba olmalı?

Yani varsa ihtiyaç vardır ne kadar watt var 18' uzun oda x 12' geniş oda çarpın kez 1.5 = 324 watt, oda yeterince ışık. Birden fazla kaynaktan içine aydınlatma bölebilirsiniz. 2 lambalar @ 150 watt her ve 1 lamba @ 60 watt oda için yeterli ışık daha fazla olacaktır.

Siyah abajurlar işe yarar mı?

Siyah abajurlar , sarkıt lambalar, zemin lambaları , masa lambaları ve hatta avizelerle iyi çalışır. Denge ve çeşitlilik getiren siyah abajur , mevcut stili veya temayı hiçbir şekilde bozmadan koyu bir ton ekler. Tasarım, ışık ve gölge ile tanımlanır ve uygun aydınlatma son derece önemlidir.

Doğru abajuru nasıl bulabilirim?

Doğru abajur genişliğini seçmek için lamba tabanınızı ölçün ve iki ile çarpın. Yuvarlak bir taban için düz ölçün; kare bir taban için çapraz olarak ölçün. Gölgenizin en geniş kısmı, her iki taraftaki tabanınızın en geniş kısmından en az yarım inç daha geniş olmalıdır.

Lamba tonları nasıl ölçülür?

Bir masa abajurunun yüksekliği, yaklaşık olarak tabanın yüksekliği (soketin dibine kadar) x %60 ila %70 arasında olmalıdır. Bir zemin abajurunun yüksekliği, yaklaşık olarak taban yüksekliği x %30 ila %40 arasında olmalıdır. Eğim boyunca gölge yüksekliğini ölçün .

Abajur tonları neden sararır?

Senin lamba sarımsı bir parıltı döküm başladığında, o abajur ve ampul ile ilgili her şey olabilir. Kullanım ve yaşla birlikte abajurlar sararmaya başlar. Eski bir gölge yerine cazip iseniz, bu sararma çok kir geldiğini öğrenmek şaşırtabilir.

UNO abajur nedir?

Uno abajurlar doğrudan lamba soketine takılır. Bir uno abajur , bir uno tesisatçısı ile bir lamba soketine uyan bir gölge türüdür. Uno tesisatçısı, yuva üzerinde kayan içi boş yuvarlak bir parçayı destekleyen, gölgenin iç kenarlarına tutturulmuş dışa doğru yayılan kollara sahiptir.