Siyah siyah aletler paslanmazla eşleşir mi?

Sordu: Nguyet Corripio | Son Güncelleme: 23 Ocak 2020
Kategori: ev ve bahçe ev aletleri
4.4/5 (584 Görüntüleme. 15 Oy)
Paslanmaz çelik ve siyah aletleri karıştırmak, modern ve zarif bir görünüme sahip temiz, işlevsel bir mutfak elde etmenin harika bir yoludur. Paslanmaz çelik ve siyah , elde edilmesi en kolay kombinasyonlardan biridir, çünkü iki renk zaten ilişkilendirilmiştir - çoğu paslanmaz çelik cihazda siyah kaplama vardır ve bunun tersi de geçerlidir.

Bu bağlamda siyah aletleri siyah paslanmaz çelikle karıştırabilir misiniz?

Senin paslanmaz siyah aksan veya kolları vardır, özellikle eğer - tam siyah paslanmaz çeliğe mutfağınızı geçiş sürecinde olan ise, siyah aletleri ve paslanmaz aletleri karıştırmak için mükemmel kabul edilebilir.

İkincisi, siyah aletler içeride mi? Siyah Paslanmaz Çelik Şimdi diğer üreticiler, LG ve Samsung da dahil olmak üzere bunları yapıyor. “2019 İçin En İyi Mutfak Trendleri”nde belirtilen trendlerden biri mat siyah kaplamadır. Siyah , sadece mutfakta değil, evin tüm odalarında popüler hale geliyor. Siyah , 2020'deki yeni Nötr.

Bunu göz önünde bulundurarak, siyah paslanmaz paslanmaz ile gider mi?

Siyah paslanmazın leke ve parmak izi gösterme olasılığı normal paslanmaz çelik kaplamaya göre daha azdır. Mutfağınızı geleneksel paslanmaz çelik kalabalığın arasından öne çıkaracaklar. Finiş, şu anda en popüler mutfak dolabı renkleri olan beyaz ve gri ile iyi gider .

Siyah paslanmaz cihazlarla hangi renk dolaplar gider?

Siyah cihazlar , lekeli ahşap veya koyu boyalı dolaplar gibi daha koyu temalı, güneş alan mutfaklarda veya beyazlar ve kremler gibi zıt daha açık renklerle en iyi sonucu verir .

37 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Siyah paslanmaz çelik kolayca çizilir mi?

Siyah Paslanmaz çelik inanılmaz derecede popülerdir. Bununla birlikte, diğer cilalardan farklı olarak siyah çelik , paslanmaz çeliğe uygulanan bir oksittir. Başka bir deyişle, kaplama, altındaki paslanmaz çeliği ortaya çıkaracak şekilde çizilebilir . İnternette okuduğunuz gibi, siyah bir renk tonu ve zıt, daha parlak bir çizik ile kötü görünüyor.

Siyah paslanmaz çelik bir moda mı?

Siyah Paslanmaz Çelik , çoğu paslanmaz kaplamanın aksine bulaşmaya ve parmak izine karşı dayanıklıdır. Siyah paslanmaz çelik çekici bir metalik görünüme sahiptir, bu nedenle çoğu dolap stiliyle uyumludur. Paslanmaz çelik kaplamadan çok uzak değil.

Siyah paslanmaz çelik aletlere hangi renk tezgah gider?

Siyah Paslanmaz Çelik İşi Nasıl Yapılır
  • Yüksek kontrastlı görünüm: Siyah paslanmaz çelik cihazlarla kontrast oluşturmak için entegre lavabolu parlak beyaz dolaplar ve tezgahlar seçin.
  • Bir renk patlaması: Saf siyah beyaz renk şeması çok steril görünüyorsa, bunun yerine iki tonlu dolaplarla bir renk sıçraması ekleyin.

Siyah paslanmaz çelik aletlere nasıl rötuş yaparsınız?

Siyah Paslanmaz Çelik Nasıl Temizlenir
  1. Islak dökülenleri emici bir bez havlu veya peçete ile emdirin.
  2. Kalan kalıntıları yumuşak bir bezle nazikçe silmek için ılık sabunlu su kullanın (özel paslanmaz çelik temizleyicilere gerek yoktur).
  3. Parlamayı korumak ve çizgileri önlemek için başka bir yumuşak bez veya mikrofiber havluyla kurulayın.

Paslanmaz çelik mutfak aletleri modası mı geçiyor?

Ev sahipleri, yirmi yılı aşkın bir süredir paslanmaz çelik aletler ve armatürler kullanıyor. Bu kadar uzun süren bir tasarım trendi neredeyse duyulmamış! Ama, birkaç bahsedilmesi geç paslanmaz çelik yolunda dışarı açık olduğunu itibariyle var olmuştur. Paslanmaz çelik kesinlikle yakın zamanda hiçbir yere gitmiyor .

Siyah paslanmaz çelik aletleri ne temizler?

Siyah paslanmaz çelik cihazlarınızı temizlemenin en iyi yolu sadece ılık su ve yumuşak bir bez veya mikrofiber bez ile temizlemektir . Cam spreyleri, ovma temizleyicileri, temizleme mumları, konsantre deterjanlar veya ağartıcılar gibi aşındırıcı temizleyicileri asla kullanmayın .

Siyah paslanmaz çelik manyetik midir?

Siyah paslanmaz çelik aletler neden evinizde çalışacak?
Birinci sınıf kaplaması ile siyah paslanmaz çelik aletler birinci sınıf bir görünüm sunar ve her ev için yapılmıştır? bütçesi olanlar bile. Ayrıca, siyah paslanmaz buzdolapları manyetiktir ve onları değerli hatıralarla süslemenize olanak tanır.

Siyah paslanmaz çelik aletleri kim yapar?

Genel Bakış - Siyah Paslanmaz Çeliği Kim Üretir ? 2020'nin başlarından itibaren piyasada şu anda siyah paslanmaz çelik cihazlara sahip toplam yedi ana marka var - Frigidaire, GE, KitchenAid, LG, Samsung, Whirlpool ve Bosch.

Siyah paslanmaz aletler popüler mi?

Yakın tarihli bir Houzz mutfak trendleri araştırması, bir mutfak tadilatı sırasında aletleri değiştiren kişiler arasında, yüzde 8'inin beyaz aletlerin hemen arkasında siyah paslanmaz çelik modelleri tercih ettiğini buldu. Houzz baş ekonomisti Nino Sitchinava, “ Paslanmaz çelik yüzde 73 ile hala en popüler olmaya devam ediyor” diyor.

Beyaz eşyaların modası geçti mi?

Sadece sen değilsin. Ama yıl 2018 ve beyaz eşyalar yeniden doğdu. Cidden, piyasadaki en yeni beyaz fırınlar ve buzdolapları - evet, şirketler renge yeniden yatırım yapıyor! "Şık", bu günlerde genellikle "ultramodern" ile eş anlamlıdır, ancak beyaz eşyayı çalıştıran aslında tam tersidir.

Siyah paslanmaz çelik için rötuş boyası var mı?

Siyah Paslanmaz Whirlpool Rötuş Boya Kalemi . Bu rötuş kalemi Whirlpool Black Paslanmaz cihazlar içindir . Size önümüzdeki yıllarda yeni görünümlü aletleri tutacak uzun ömürlü dayanıklı kaplama verecektir. Uygulaması ve kullanımı kolaydır ve cihazınızın ihtiyacı ne olursa olsun artıklar, çentikler, cipsler.

Paslanmaz çelik sadece bir kaplama mıdır?

Tanıtım. Paslanmaz çelikler , genellikle ek kaplamalar olmaksızın çok çeşitli hizmet ortamlarında korozyon direnci nedeniyle kullanılır. Ancak bazı durumlarda paslanmaz çelik bileşenler veya yapılar kaplanmış (boya) bir yüzey gerektirebilir.

Paslanmaz çelik aletler hangi renk dolaplarla uyumludur?

Kahverenginin sıcaklığı ve doğal çekiciliği, paslanmaz çelik cihazlarda bulunan daha soğuk gümüş ve gri tonlarıyla güzel bir şekilde birleşir. Mutfağınızın sıcak ve rahat bir havası olmasını istiyorsanız koyu kahverengi tonları seçin veya daha parlak bir mutfak tasarımı istiyorsanız moka veya boz kahverengi gibi daha açık kahverengi tonları seçin.

Siyah paslanmaz çelik, Slate ile aynı mı?

Siyah arduvaz , çoğu siyah paslanmaz çelik seçeneğinden daha yumuşak bir görünüm için saten fırçalanmış bir yüzeye sahiptir. Parlak yüzeyler ile paslanmaz çeliğe ve siyah paslanmaz çeliğe sahipsiniz. Mat bir yüzeyde, arduvaz ve siyah arduvaza sahipsiniz. Birçok marka da ek farklı seçenekler sunuyor.

Whirlpool siyah paslanmaz çelik aletler yapıyor mu?

Whirlpool marka siyah paslanmaz çelik aletler ile ailenizin bir araya gelmesi için ideal alanı yaratın . Temiz uygulamak oldukça kolaydır ve leke izlerini direnmek için tasarlanmış ve odak, yemeğe futbol oyunları veya ailenize önemli bütün faaliyetlerine azalıyor olabilmekte, bu sıvaştırarak.

Siyah lavaboları temiz tutmak zor mu?

Siyah lavabolar az bakım gerektirir. Kir kolayca görünmez, bu da mutfağınızın güzel görünmesini kolaylaştırır. Siyah lavabolarda leke oluşmaz ve temizlenmesi de daha kolaydır.

Paslanmaz çelik cihazlardan ezik çıkarmanın bir yolu var mı?

Paslanmaz çelik cihazlardan ezikleri gidermek için üç kolay yöntem, kuru buz, bir kutu havalı toz bezi veya bir vantuz diş çekici kullanmayı içerir. Göçük merkezinde kuru buz parçası yerleştirin. Emin paslanmaz çelik tam donmuş olduğundan emin olmak için birkaç dakika boyunca açık bırakın.