Siyah paslanmaz, siyah cihazlarla eşleşir mi?

Soruldu: Albertine Ypinza | Son Güncelleme: 15 Mayıs 2020
Kategori: ev ve bahçe ev aletleri
4.4/5 (1.688 Görüntüleme. 21 Oy)
Bu nedenle, tüm siyah kaplamaların aynı olduğunu ve otomatik olarak birlikte iyi görüneceğini varsaymayın. Her biraz farklı bir tonu olan çünkü bir markadan Siyah diğerinden siyah aynı olmayabilir. Rahatsız edici bir görünümden kaçınmak için aynı markadan tüm yeni cihazları aynı anda satın alın.

Basitçe, siyah paslanmaz ve siyah aletleri karıştırabilir misiniz?

Paslanmaz çelik ve siyah aletleri karıştırmak , modern ve zarif bir görünüme sahip temiz, işlevsel bir mutfak elde etmenin harika bir yoludur. Paslanmaz çelik ve siyah , elde edilmesi en kolay kombinasyonlardan biridir , çünkü iki renk zaten ilişkilendirilmiştir - çoğu paslanmaz çelik cihazda siyah kaplama vardır ve bunun tersi de geçerlidir.

Ek olarak, siyah paslanmaz cihazlarla hangi renk dolaplar uyumludur? Siyah cihazlar , lekeli ahşap veya koyu boyalı dolaplar gibi daha koyu temalı, güneş alan mutfaklarda veya beyazlar ve kremler gibi zıt daha açık renklerle en iyi sonucu verir .

Basitçe söylemek gerekirse, tüm siyah paslanmaz cihazlar aynı renkte midir?

Kaplama, geleneksel paslanmaz çeliğe göre leke ve parmak izlerine daha az eğilimlidir - bazı üreticiler varsayılan olarak parmak izine dayanıklı siyah paslanmaz sunarken, diğerleri sunmaz. Siyah paslanmaz çelik aletler , günümüzün en sıcak mutfak dolabı renkleri ile güzel bir uyum sağlar: beyaz ve açık gri.

Siyah paslanmaz paslanmaz ile gider mi?

Siyah paslanmazın leke ve parmak izi gösterme olasılığı normal paslanmaz çelik kaplamaya göre daha azdır. Mutfağınızı geleneksel paslanmaz çelik kalabalığın arasından öne çıkaracaklar. Finiş, şu anda en popüler mutfak dolabı renkleri olan beyaz ve gri ile iyi gider .

38 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Siyah paslanmaz aletlerin modası mı geçiyor?

Siyah Paslanmaz Çelik
Şimdi LG ve Samsung da dahil olmak üzere diğer üreticiler bunları yapıyor. “2019 İçin En İyi Mutfak Trendleri”nde belirtilen trendlerden biri mat siyah kaplamadır. Siyah , sadece mutfakta değil, evin tüm odalarında popüler hale geliyor. Siyah , 2020'deki yeni Nötr.

Siyah ev aletlerine en çok hangi renk dolaplar yakışır?

Mutfak Dolapları
  • Beyaz dolaplar her zaman siyah aletlerle iyi çalışır.
  • Daha geleneksel veya sıcak bir mutfak görünümü tercih ediyorsanız, kiraz ağacı veya herhangi bir koyu ahşap türü gibi koyu renkli dolaplar ve dolaplar seçmeyi düşünün.
  • Siyah dolaplar mutfağınıza karanlık ve şık bir görünüm kazandırabilir.

Siyah paslanmaz aletler kolayca çizilir mi?

Bununla birlikte, siyah paslanmaz çelik, paslanmaz çelik üzerinde bir kaplamadır. Bosch dışında çoğu marka için boyalı veya fırınlanmış bir yüzey değildir. Bosch, siyah kaplamalarını paslanmaz hale getiriyor. Çok daha dirençli çizik, ama kanıtı çizmeyin.

Siyah paslanmaz çelik aletlere hangi renk tezgah gider?

Siyah Paslanmaz Çelik İşi Nasıl Yapılır
  • Yüksek kontrastlı görünüm: Siyah paslanmaz çelik cihazlarla kontrast oluşturmak için entegre lavabolu parlak beyaz dolaplar ve tezgahlar seçin.
  • Bir renk patlaması: Saf siyah beyaz renk şeması çok steril görünüyorsa, bunun yerine iki tonlu dolaplarla bir renk sıçraması ekleyin.

Siyah paslanmaz çelik kolayca çizilir mi?

Siyah Paslanmaz çelik inanılmaz derecede popülerdir. Bununla birlikte, diğer cilalardan farklı olarak siyah çelik , paslanmaz çeliğe uygulanan bir oksittir. Başka bir deyişle, kaplama, altındaki paslanmaz çeliği ortaya çıkaracak şekilde çizilebilir . İnternette okuduğunuz gibi, siyah bir renk tonu ve zıt, daha parlak bir çizik ile kötü görünüyor.

Cihaz renklerini karıştırmak uygun mudur?

Tabii ki karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Cihaz renklerini karıştırmak hindinizin kuru çıkmasını sağlamaz veya biranızın yeterince soğumasını engellemez, ancak çakışan tonlar çok iyi görünmeyebilir.

Paslanmaz çelik aletleri karıştırıp eşleştirebilir miyim?

Karıştırma ve tüm aletleri renkte eşleşen bir mutfak inşa etmek eminseniz eşleşen markalar sadece iyi olabilir. Genel olarak, cihazlar beyaz, siyah veya paslanmaz çelik olarak gelir .

Tüm cihazlarınız eşleşmeli mi?

Bu hepsi farklı imalatçılardan bile eşleşen renklerde aletleri bulmak sorun olmalıdır. Elbette, kulplar biraz farklı görünebilir ve bazı üreticiler paslanmaz çelik cihazlarında tam olarak aynı kaplamaya sahip olmayabilir. Eşleşen cihazları satın almak için işlevsel bir neden yoktur.

Siyah paslanmaz aletler popüler mi?

Yakın tarihli bir Houzz mutfak trendleri araştırması, bir mutfak tadilatı sırasında aletleri değiştiren kişiler arasında, yüzde 8'inin beyaz aletlerin hemen arkasında siyah paslanmaz çelik modelleri tercih ettiğini buldu. Houzz baş ekonomisti Nino Sitchinava, “ Paslanmaz çelik yüzde 73 ile hala en popüler olmaya devam ediyor” diyor.

Paslanmaz çelik aletlerin modası mı geçiyor?

Ev sahipleri, yirmi yılı aşkın bir süredir paslanmaz çelik aletler ve armatürler kullanıyor. Bu kadar uzun süren bir tasarım trendi neredeyse duyulmamış! Ama, birkaç bahsedilmesi geç paslanmaz çelik yolunda dışarı açık olduğunu itibariyle var olmuştur. Paslanmaz çelik kesinlikle yakın zamanda hiçbir yere gitmiyor .

Siyah buzdolapları moda mı?

Paslanmaz çelik gibi siyah da mutfak alanlarına modern bir hava katar. Eşleştirmesi de kolaydır: Sıklıkla tezgah üzerine oturan kahve makineleri, mikrodalga fırınlar ve diğer aletleri siyah renkte bulmak kolaydır, bu da alanınızı koordine etmeyi kolaylaştırır. Ancak siyah aletler mutfağı biraz fazla karanlık hissettirebilir.

Beyaz eşyaların modası geçti mi?

Sadece sen değilsin. Ama yıl 2018 ve beyaz eşyalar yeniden doğdu. Cidden, piyasadaki en yeni beyaz fırınlar ve buzdolapları - evet, şirketler renge yeniden yatırım yapıyor! "Şık", bu günlerde genellikle "ultramodern" ile eş anlamlıdır, ancak beyaz eşyayı çalıştıran aslında tam tersidir.

Windex'i paslanmaz çelik cihazlarımda kullanabilir miyim?

Özetlemek gerekirse, temiz paslanmaz çelik aletleri için en iyi yolu Windex veya birkaç diğer yumuşak temizlik ürünleri ile ve her zaman metal tahıl ile silin etmektir. Remove parmak izleri ve lekeler için biraz zaman alarak mutfakta güzel parlayan paslanmaz çelik aletleri son ürünü değer.

Siyah paslanmaz çelik aletlerin bakımını nasıl yapıyorsunuz?

Siyah paslanmaz çelik cihazlarınızı temizlemenin en iyi yolu sadece ılık su ve yumuşak bir bez veya mikrofiber bez ile temizlemektir . Cam spreyleri, ovma temizleyicileri, temizleme mumları, konsantre deterjanlar veya ağartıcılar gibi aşındırıcı temizleyicileri asla kullanmayın.

Siyah paslanmaz çelik manyetik midir?

Siyah paslanmaz çelik aletler neden evinizde çalışacak?
Birinci sınıf kaplaması ile siyah paslanmaz çelik aletler birinci sınıf bir görünüm sunar ve her ev için yapılmıştır? bütçesi olanlar bile. Ayrıca, siyah paslanmaz buzdolapları manyetiktir ve onları değerli hatıralarla süslemenize olanak tanır.

Buzdolabına mıknatıs koymak doğru mu?

Hayır, buzdolabına mıknatıs koymak kötü değil. Bu yüzden mıknatısları asarken buzdolabınıza zarar vermekten korkmayın. Buzdolabının işlevi üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Buzdolabı mıknatısları da buzdolabı işlevini zarar vermeyen ve hala buzdolabında pin şeyler neodim mıknatıslar kullanabileceği, demek güvenlidir.

Siyah paslanmaz çelik, Slate ile aynı mı?

Siyah arduvaz , çoğu siyah paslanmaz çelik seçeneğinden daha yumuşak bir görünüm için saten fırçalanmış bir yüzeye sahiptir. Parlak yüzeyler ile paslanmaz çeliğe ve siyah paslanmaz çeliğe sahipsiniz. Mat bir yüzeyde, arduvaz ve siyah arduvaza sahipsiniz. Birçok marka da ek farklı seçenekler sunuyor.