ESPN+ içeriden öğrenenlerle birlikte mi geliyor?

Sordu: Yunhua Arrufat | Son Güncelleme: 17 Şubat 2020
Kategori: televizyon spor tv
5/5 (399 Görüntüleme. 41 Oy)
ESPN+, teknik olarak ayrı bir platform değil, mevcut ESPN içeriğinin bir tamamlayıcısı olarak kabul edilen bir akış abonelik hizmetidir. Canlı oyunlar, özel isteğe bağlı video ve daha önce ESPN Insider olarak bilinen şeye erişim içeren standart ESPN uygulamasına bir eklenti olarak düşünün.

Burada, ESPN+ içeriden bilgi içeriyor mu?

ESPN + ESPN yeni multi-spor, video akışı hizmetidir. Önümüzdeki birkaç hafta içinde Insider içeriği ESPN+'a entegre edilecek. Böylece, alıştığınız Insider kapsamının yanı sıra canlı spor ve özel orijinal içerikleri almaya devam edeceksiniz; üstelik hiçbir ek ücret ödemeden!

Daha sonra soru şu: ESPN+ almaya değer mi? Bu nedeniyle 4,99 $ ayda fiyat etiketi de sunuluyor değere bu içeriği satın almadıysanız ama en azından PPVs ve diğer ESPN + içeriğinin bir çift tüketecek kişiler için de buna değer. ESPN+ , seçili canlı Major League Baseball, Major League Soccer, Ulusal Hokey Ligi, golf ve tenis etkinlikleri sunar.

Bunu göz önünde bulundurarak, ESPN+'ya neler dahildir?

Hizmet, belirli canlı MLB, NHL, NBA ve MLS oyunlarının yanı sıra kolej sporları, PGA golf, Top Rank Boxing ve Grand Slam tenis maçlarını içerir. Ayrıca Birleşik Futbol Ligi, kriket, ragbi, Kanada Futbol Ligi, İngiliz Futbol Ligi ve UEFA Uluslar Ligi oyunlarını da bulacaksınız.

ESPN+'ın maliyeti nedir?

ESPN+ , akıllı TV'ler ve tabletlerin yanı sıra Roku, Amazon'dan medya oynatıcılar ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok cihazdan erişilebilen abonelik tabanlı bir akış hizmetidir. Bu 4,99 $ aylık veya yıllık olarak $ 49.99 ve teklifler endüstri uzmanlarından analizi ile içerik ve makaleleri akışı seçkin spor mal olur.

39 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

ESPN+'da nasıl hızlı ileri sararsınız?

ESPN Plus performansı
Bir Pause düğmesi akışı durdurmak sağlar ve hızlı geri sarma edebilir - ileri bir zaman çizelgesi üzerinde sürükleyerek. Bu son iki kontrolün, 30 saniyelik geri sarma düğmesi gibi daha iyi kontrol sunmasını diliyorum.

Pazartesi gecesi futbolunu ESPN+'da izleyebilir misin?

Evet, Pazartesi Gecesi Futbolu ESPN app, ESPN .com üzerinde, kimlik doğrulama yoluyla, abonelere mevcuttur ve ESPN Apple TV, Google Chromecast'ta, Amazon Fire TV, Roku, Xbox One, PlayStation®4, iPad ve Android tabletlerde uygulamaları.

ESPN Insider'da ESPN Plus var mı?

Harika haberlerimiz var! ESPN Insider , ESPN+ ile birleşiyor. Önümüzdeki birkaç hafta içinde Insider içeriği ESPN+'a entegre edilecek. Böylece, alıştığınız Insider kapsamının yanı sıra canlı spor ve özel orijinalleri almaya devam edeceksiniz - üstelik hiçbir ek ücret ödemeden!

ESPN Insider, ESPN+ ile aynı mı?

Uygulama ve espn .com içindeki ESPN+ markası, ESPN Insider'ın yerini alacak ve tüm içerik ve özellikler aynı abonelikte sunulacak. ESPN , 1998'de piyasaya sürülen Insider veya bu baharda çıkış yapan ESPN+ için şu anda kaç aboneye sahip olduğunu açıklamayı reddetti.

ESPN+ ile ne elde edersiniz?

ESPN+ , çoğunlukla niş şeyler için olsa da, "binlerce" saatlik canlı oyun yayınlayacak. Sen 'canlı futbol, boks, golf, tenis, rugby, kriket ve birkaç üniversite spor bulacaksınız. Daha fazla para için MLB.TV veya NHL.TV paketleri gibi paketler de ekleyebilirsiniz.

ESPN+'da hangi kanallar var?

ESPN+ canlı içeriğinin bu listesi bir grup saçmalık gibi görünüyor: ESPN'nin sekiz kablolu ağından ( ESPN , ESPN2, ESPNU, ESPN Classic, ESPNews, ESPN Deportes, Longhorn Network, SEC Network) birinde görünecek kadar değerli olmayan programlama.

ESPN+'da ne izleyebilirsiniz?

Eğer ESPN + abone sonra, ESPN uygulaması üzerinden izleyebilirsiniz. ESPN Uygulaması, Roku Oynatıcıları ve TV'leri, Amazon Fire TV cihazlarını, Chromecast'i, Apple TV'yi, Android'i , iPhone'u, Samsung TV'leri, Xbox One'ı ve PS4'ü destekler.

ESPN+ ile ESPN izleyebilir misiniz?

ESPN Artı size yanlısı ve üniversite spor canlı oyunların geniş bir koleksiyona erişim vermek olsa da, hizmet ESPN, ESPN2 ve ESPNU, ESPN Classic ve ESPN canlı canlı spor ve programlar olmak yayına erişim vermeyecektir. Bu kanalları izlemek için yine de bir kablo sağlayıcı girişine ihtiyacınız olacak .

ESPN Plus'ı ücretsiz olarak nasıl edinebilirim?

ESPN+, aylık 4,99 ABD Doları veya tam bir yıl için 49.99 ABD Doları tutarındadır. Ayrıca UFC 237 (veya diğer herhangi bir UFC izle ve öde etkinliği) için 79,99$ ödeme ve 12 ay ücretsiz alma seçeneğine de sahipsiniz. Kaydolduktan sonra ESPN uygulamasını indirmeniz veya ESPN web sitesini ziyaret etmeniz ve abonelik bilgilerinizi girmeniz gerekir.

Disney+ ile ESPN+'a nasıl erişirim?

ESPN+ akışı
disneyplus.com'da oturum açtıktan sonra Profil simgenizden Hesabınıza gidin ve Fatura Ayrıntıları ekranına gidin. Hizmetlerim altında ESPN+ logosunu bulun ve ESPN+' a erişmek için Şimdi Yayınla'yı seçin. Disney+ için kullandığınız kimlik bilgilerinin aynısını kullanarak ESPN+ hesabınızda oturum açacaksınız .

ESPN Plus, SEC Ağı'nı içeriyor mu?

SEC Network+, ESPN Uygulamasında dijital olarak özel etkinliklerle SEC Network'ün tamamlayıcısıdır. ESPN+, The Walt Disney Company'nin Doğrudan Tüketiciye ve Uluslararası grubu ve ESPN'den ilk çok sporlu, doğrudan tüketiciye abonelik akış hizmetidir.

Disney plus ile ESPN Plus'ta nasıl oturum açarım?

Paket Disney Plus, Hulu ve ESPN Plus
  1. DisneyPlus.com'da bir Disney Plus hesabı oluşturun. Kaydolmak için fatura ve kredi kartı bilgilerinizi gireceksiniz.
  2. Hesabınız oluşturulduktan sonra profil simgenize tıklayın.
  3. Hesap'ı seçin.
  4. Abonelik bölümünün altında, Disney paketine geç'e tıklayın.

ESPN Plus'ı televizyonumda nasıl izleyebilirim?

TV'nizde ESPN+ nasıl izlenir
  1. Akış cihazınızda ESPN Uygulamasını açın.
  2. Ekranın sağ üst köşesindeki ayarlar dişli simgesini vurgulayın.
  3. Ayarlar menüsüne girmek için tıklayın.
  4. Hesap Bilgileri'ni açın.
  5. Aktivasyon kodunuzu görmek için ESPN Hesabına Giriş'i seçin.
  6. Telefonunuzda, tabletinizde veya PC'nizde es.pn/activate adresini ziyaret edin.

ESPN Roku'da ücretsiz mi?

ESPN'nin 7/24 spor kapsama alanını kabloya bağlı kalmadan alabilir misiniz? Biz sıkı spor hayranları için şanslıyız, cevap evet. NFL, MLB, NBA ve daha fazlasından yüzlerce canlı spor etkinliğine ve ayrıca SportsCenter, First Take ve diğerleri gibi orijinal programlara Roku cihazlarınızda erişin .

ESPN+'ı nasıl kaydederim?

ESPN+'da kayıt yapabilir misin? Evet, menüden "Diğer Kaynak / Ekran Kaydı" seçeneğine tıklayarak Audials Movie ile ESPN Plus kaydı yapabilirsiniz. ESPN .go.com'dan alınan videoların telif hakkı saklıdır.

ESPN Plus nasıl çalışır?

ESPN + ESPN bir akış hizmet paketidir. Paket, başka hiçbir ESPN ağında bulunmayan canlı etkinlikleri, isteğe bağlı içeriği ve orijinal programlamayı bir araya getiriyor ve bunları ESPN'nin ana hizmetinden ücretsiz içeriğin yanına koyuyor.

ESPN+ espn3'ü içeriyor mu?

Hayır, ESPN+ istediğiniz zaman iptal edebileceğiniz abonelik tabanlı bir pakettir, ESPN3 ise çoğu kablo veya TV paketiyle birlikte gelir. EĞER ESPN + abonelik ile ESPN3 ALMAK DEĞİL.