ESPN Insider'da ESPN Plus var mı?

Soruldu: Guoyong Ganswurger | Son Güncelleme: 20 Ocak, 2020
Kategori: televizyon spor tv
4.2/5 (341 Görüntüleme . 43 Oy)
ESPN Insider , ESPN+ ile birleşiyor. ESPN + ESPN yeni multi-spor, video akışı hizmetidir. Önümüzdeki birkaç hafta içinde, Insider içeriği ESPN + içine entegre edilecektir. Böylece, alıştığınız Insider kapsamının yanı sıra canlı spor ve özel orijinalleri almaya devam edeceksiniz - üstelik hiçbir ek ücret ödemeden!

Basitçe söylemek gerekirse, ESPN Insider ESPN+ içeriyor mu?

21 Ağustos 2018'de ESPN , mevcut ESPN Insider abonelik hizmetini ESPN+ ile birleştirdiğini ve hizmete premium ESPN .com içeriğine (özel vuruş raporları ve gelişmiş spor istatistikleri ve analitik araçları gibi) erişim eklediğini duyurdu.

İkincisi, ESPN Insider'ın maliyeti nedir? Matematik basittir; ESPN Insider, aylık 4,99 ABD Doları veya yıllık ödeme yaparsanız aylık 3,33 ABD Doları tutarındadır. Bu, bir yıllık erişim için aylık ödeme yaparsanız 59,88 $ veya bir yıl önceden ödeme yaparsanız 39,96 $ ödeyeceğiniz anlamına gelir. İşte anlaşma, ancak ESPN the Magazine'i satın alırsanız, ESPN Insider'ı ücretsiz olarak dahil edersiniz.

İnsanlar ayrıca ESPN+'da hangi kanallar olduğunu soruyorlar.

ESPN+ canlı içeriğinin bu listesi bir grup saçmalık gibi görünüyor: ESPN'nin sekiz kablolu ağından ( ESPN , ESPN2, ESPNU, ESPN Classic, ESPNews, ESPN Deportes, Longhorn Network, SEC Network) birinde görünecek kadar değerli olmayan programlama.

ESPN+ ile ne izleyebilirim?

ESPN+, çoğunlukla niş şeyler için olsa da, "binlerce" saatlik canlı oyun yayınlayacak. Canlı futbol, ​​boks, golf, tenis, ragbi, kriket ve çeşitli kolej sporlarını bulacaksınız. Ayrıca daha fazla para için MLB.TV veya NHL.TV paketleri gibi paketler üzerinde ekleyebilir.

28 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Pazartesi gecesi futbolunu ESPN+'da izleyebilir miyim?

ESPN+'ya neler dahil değildir? ESPN+ , ESPN , ESPN2 ve ESPNews'den teknik olarak ayrıdır, bu nedenle bir abonelik , Pazartesi Gecesi Futbolu ve Pazar Gecesi Beyzbolu sırasındaki canlı oyunlar da dahil olmak üzere, bu ağlarda yayınlanan canlı oyunlara erişmenize izin vermez.

ESPN+'da nasıl hızlı ileri sararsınız?

ESPN Plus performansı
Bir Pause düğmesi akışı durdurmak sağlar ve hızlı geri sarma edebilir - ileri bir zaman çizelgesi üzerinde sürükleyerek. Bu son iki kontrolün, 30 saniyelik geri sarma düğmesi gibi daha iyi kontrol sunmasını diliyorum.

ESPN Plus, ACC Ağı içerir mi?

ACC Ağı Ekstra nedir? ACC Network Extra (ACCNX), Network'ün dijital platformudur. ACCNX, ESPN Uygulamasında ve son üç yıldır ESPN aboneliği ile çevrimiçi olarak mevcuttur. Ağın Ağustos'taki lansmanından bu yana.

ESPN+'da neler var?

Hizmet, belirli canlı MLB, NHL, NBA ve MLS oyunlarının yanı sıra kolej sporları, PGA golf, Top Rank Boxing ve Grand Slam tenis maçlarını içerir. Ayrıca Birleşik Futbol Ligi, kriket, ragbi, Kanada Futbol Ligi, İngiliz Futbol Ligi ve UEFA Uluslar Ligi oyunlarını da bulacaksınız.

ESPN Insider, fantezi futbol için buna değer mi?

Sadece fantezi futbolda üstünlük sağlamak için kullanmak istiyorsanız, gerçekten paraya değmez . Her spor için tüm içeriden makalelere erişmeyi seviyorum. Sadece futbolu takip ediyorsan ve cüzdanın kısıtlıysa daha iyi internet aboneliği seçenekleri olabilir.

ESPN Dergisi haftalık mı aylık mı?

ESPN Dergisi . ESPN The Magazine , Amerika Birleşik Devletleri'nde Bristol, Connecticut'ta ESPN spor ağı tarafından yayınlanan feshedilmiş bir aylık spor dergisidir . Başlangıçta iki haftada bir yayınlanan dergi, 2016'nın başlarında yılda 24 sayıya kadar küçüldü, daha sonraki günlerde aylık hale geldi.

ESPN Plus'ı nasıl izlerim?

TV'nizde ESPN+ nasıl izlenir
  1. Akış cihazınızda ESPN Uygulamasını açın.
  2. Ekranın sağ üst köşesindeki ayarlar dişli simgesini vurgulayın.
  3. Ayarlar menüsüne girmek için tıklayın.
  4. Hesap Bilgileri'ni açın.
  5. Aktivasyon kodunuzu görmek için ESPN Hesabına Giriş'i seçin.
  6. Telefonunuzda, tabletinizde veya PC'nizde es.pn/activate adresini ziyaret edin.

ESPN Plus'ı nasıl ücretsiz izleyebilirim?

ESPN+, aylık 4,99 ABD Doları veya tam bir yıl için 49.99 ABD Doları tutarındadır. Ayrıca UFC 237 (veya diğer herhangi bir UFC izle ve öde etkinliği) için 79,99$ ödeme ve 12 ay ücretsiz alma seçeneğine de sahipsiniz. Kaydolduktan sonra ESPN uygulamasını indirmeniz veya ESPN web sitesini ziyaret etmeniz ve abonelik bilgilerinizi girmeniz gerekir.

ESPN+'ı TV'de izleyebilir misiniz?

ESPN Plus bir TV kanalı değildir, bu nedenle ona ESPN uygulaması aracılığıyla erişmeniz gerekecektir . Bunu masaüstü veya dizüstü bilgisayar, akıllı telefon, tablet veya başka herhangi bir akış cihazı gibi bir bilgisayar aracılığıyla yapabilirsiniz . Akıllı TV varsa, app bağlanırken TV'de izlemek için en iyi bahistir.

ESPN ve ESPN+ arasındaki fark nedir?

WatchESPN'de ESPN ve ESPN+ Arasındaki Fark
ESPN+ hizmeti, normal ESPN kablo kanallarının hiçbirinde bulunmayan spor etkinliklerine canlı akış erişimi sağlar. Aynı sitede görünmenin yanı sıra, ESPN ve ESPN+ arasında bir örtüşme yoktur.

ESPN+ ne işe yarar?

ESPN+ , canlı etkinlikler, özel isteğe bağlı diziler, "30'a 30" belgesel filmler ve birinci sınıf yazılı içerik sunan bir spor yayın hizmetidir. Akış hizmeti ayda 5 ABD Doları veya yılda 50 ABD Doları tutarındadır veya Hulu ve Disney Plus ile ayda 13 ABD Doları (18 ABD Doları değerinde) karşılığında paketleyebilirsiniz.

DirecTV'de ESPN+ var mı?

ESPN+ , ESPN , ESPN2, ESPNews veya ESPN Classic yayınlarını veya bu kanallarda canlı NFL, NBA, MLB ve kolej oyunları gibi spor yayınlarını içermez. Bu hala mevcut bir kablo, uydu veya üst düzey abonelik gerektirir (Sling TV, DirecTV Now veya benzeri hizmetlerden).

ESPN Plus'ta canlı spor var mı?

ESPN Artı size yanlısı ve üniversite spor canlı oyunların geniş bir koleksiyona erişim vermek olsa da, hizmet ESPN, ESPN2 ve ESPNU, ESPN Classic ve ESPN canlı canlı spor ve programlar olmak yayına erişim vermeyecektir. Bu kanalları izlemek için yine de bir kablo sağlayıcı girişine ihtiyacınız olacak .

ESPN+ ile ESPN izleyebilir miyim?

ESPN+'a abone olduğunuzda, ESPN uygulaması üzerinden izleyebilirsiniz . ESPN Uygulaması, Roku Oynatıcıları ve TV'leri, Amazon Fire TV cihazlarını, Chromecast'i, Apple TV'yi, Android, iPhone, Samsung TV'leri, Xbox One'ı ve PS4'ü destekler. ESPN+'a abone olun Mobil cihazınızda veya TV cihazınızda ESPN uygulamasını indirin ve açın.

ESPN Plus, DISH Ağında mı?

DISH Ağında ESPN - Kanal 140
Eğlence ve Spor Programlama Ağı , daha çok ESPN olarak bilinir (ve birçok DISH TV paketinde mevcuttur), sporla ilgili her şeye adanmış bir televizyon kanalıdır.

DirecTV'de ESPN+ alabilir miyim?

DIRECTV aboneleri ESPN uygulaması ile ESPN canlı içerik, ESPN3 akış içeriğine ve ESPN On Demand içerik izleyebilirsiniz. ESPN uygulamasına TV'nizden erişmek için: Herhangi bir ESPN kanalını açın ( ESPN , ESPN2, ESPN NEWS, ESPNU, ESPN Deportes, Goal Line, Buzzer Beater, Bases Loaded, Longhorn Network ve SEC Network).

Roku'da ESPN'i nasıl edinebilirim?

Canlı programlamaya erişmek için ESPN uygulamasını Roku'nuza yükleyin, ana ekranın üst kısmındaki menü çubuğundaki dişli simgesini seçin ve Sağlayıcı Hesabı seçeneğini belirleyin. "Canlı TV İzle "yi tıkladığınızda size bir kod verilecek ve bir bilgisayarda veya mobil cihazda espn .com/activate adresini ziyaret etmeniz istenecektir.