Ethan öldürmek için 3 gün içinde ölür mü?

Soruldu: Adargoma Juncadella | Son Güncelleme: 27 Şubat 2020
Kategori: filmler animasyon filmler
4.6/5 (167 Görüntüleme. 24 Oy)
2. Ethan'ın ciğerlerine yayılan ve ona sadece 3 -5 ay ömrü kalan beyin kanseri var. CIA tarafından emekli olmaya zorlanır. Ethan ölmeden önce kızı (Hailee Steinfeld) ve karısı (Connie Nielsen) ile yeniden bağlantı kurmaya karar verir.

O zaman, öldürmek için 3 gün filmi ne hakkında?

Ölümcül bir hastalıkla karşı karşıya olan casus Ethan Renner (Kevin Costner), daha önce onları uzak tutmak için ittiği karısı ve kızıyla (Hailee Steinfeld) ilişkisini yeniden kurmak için tehlikeli, yüksek riskli hayatından vazgeçmeye karar verdi. zararın yolunda. Bununla birlikte, potansiyel olarak hayat kurtarıcı bir ilaç karşılığında, son bir görevi tamamlaması gerekir: annesinin yokluğunda genç çocuklarına bakarken dünyanın en acımasız teröristlerinden birini tutuklamak.

Ardından soru şu, Netflix'te Öldürmek İçin 3 Gün mü? Öldürmek için 3 Gün . Ölümcül derecede hasta bir gizli ajan, kendisini kurtarabilecek deneysel bir ilaç karşılığında riskli bir görevi kabul eder - eğer yan etkilerinden kurtulabilirse. Kevin Costner, Amber Heard, Hailee Steinfeld ve Connie Nielsen'ın başrollerini paylaştığı bu casus hikayesinde hayatta kalmak için savaşıyor.

İkincisi, 3 gün öldürmek nerede çekildi?

Film çekmek . 7 Ocak 2013'te ekipler Paris ve Belgrad'daki sahneleri çekiyordu ve çekimler Nisan ayında tamamlandı. Paris'teki bazı sahneler, Luc Besson tarafından Saint-Denis'te kurulan Cité du Cinéma'nın stüdyolarında ve orta nefinde çekildi .

3 gün içinde öldürecek kız kim?

Amber Heard Vivi Delay Hailee Steinfeld Zooey Renner Connie Nielsen Christine Renner Dragana Atlija Tenisçi Kadın Alison Valence Sumia

5 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Bu nasıl son?

How It Ends , David M. Rosenthal tarafından yönetilen ve Brooks McLaren tarafından yazılan bir 2018 Amerikan aksiyon felaket gerilim filmidir. Filmde Theo James, Forest Whitaker, Grace Dove, Nicole Ari Parker, Kat Graham ve Mark O'Brien rol alıyor. Film, 13 Temmuz 2018'de Netflix tarafından yayınlandı.