Google home mini, Google home ile aynı şeyi mi yapıyor?

Sordu: Allyn Hanspach | Son Güncelleme: 16 Ocak 2020
Kategori: ev ve bahçe akıllı ev
4.1/5 (567 Görüntüleme . 10 Oy)
Google Home ve Google Home Mini arasındaki en büyük fark, ürettikleri sestir. Google Home Mini , eviniz için öncelikle sesli bir yardımcıdır, daha büyük Google Home ise denkleme müzik eklemek için tasarlanmıştır.

Ayrıca, Google home ve Google home mini arasındaki fark nedir?

İki hoparlör arasındaki temel fark , işlevsellik değil, ses kalitesidir. Google Home Mini , dairesel (veya 360 derecelik) bir hoparlördür ve bas üreten bir woofer için boyuttan yoksundur. Aşağıdaki videoda, hem ses iyi görebileceğiniz, ancak daha büyük Ev kesinlikle daha geniş ve vurgulu düşük sonu vardır gibi.

Ayrıca, bir Google ev mini ne işe yarar? Home Mini , müzik çalmak, akıllı ev cihazlarını kontrol etmek, önemsiz soruları yanıtlamak, bir alışveriş listesine bir şeyler eklemek, takvim randevuları oluşturmak veya Chromecast özellikli bir ekranda video oynatmak için kullanılabilen, ses kontrollü bir hoparlördür.

Benzer şekilde, Google Mini için Google home'a ​​ihtiyacınız var mı?

Google Ana Sayfa Mini . Google Ana Mini küçüktür ve Home gibi birçok fonksiyonları olarak içermez. Hala müzik, cevap trivia soruları oynamak ve Google Ana yapmaya izin verir gibi tüm akıllı ev aygıtları senkronize edebilirsiniz. Google Ana Mini mikro USB ile şarj eder ve bir anahtarını kullanarak susturabilirsiniz.

Google ana sayfası ve Google Asistan aynı şey mi?

Google Home ve Google Assistant iki ayrı varlıktır ve her ikisinin de kendi adları vardır. Google Yardımcısı Google Ana Sayfa arkasında sesidir ama Google Ana sınırlı değildir oysa Google Ana, akıllı ev hoparlör ve ses tabanlı dijital asistan Google'ın çizgidir.

37 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Alexa Google'dan daha mı iyi?

Google Yardımcısı Alexa olandan serbest form, web tabanlı sorgular kullanmada çok daha iyidir. Alexa , ifadeler ve belirli kelime dizileri için çok titiz olma eğilimindedir. Alexa ayrıca genel bilgi sorguları için Wikipedia'ya ağırlık verirken, Google'ın araması daha kapsamlı.

Google neden Google home mini'yi veriyor?

Spotify, premium kullanıcılarına Google Home Minis dağıtıyor . Çini, izleme çıkartmalarının satın alınmasıyla ücretsiz bir Google Nest Mini'ye atıyor. Orada Amazon ve Google kadar kolay bir akıllı hoparlör ile bitirmek için yapıyoruz bir sebep - ve bu bir anlaşma vererek ilgili değil.

Bir Google evi buna değer mi?

Evet, Yankı iyi Ev daha epeyce şeyler yapar, ancak Google Ev, fantastik Yardımcısı nezaketi, avantajları kendi payına sahiptir yanı. Google Home akıllı hoparlörlerinden birini satın almalı mısınız? Kesinlikle. Ancak bu karışımda, OG Google Home akıllı hoparlörü, yol kenarına düşendir.

Google ev ne işe yarar?

Google Home , sahiplerinin akıllı cihazları kontrol etmek için merkezi bir merkez olarak kullanmalarını sağlayan ev otomasyonu özelliklerini içerir. Desteklenen cihazlara örnek olarak Chromecast dijital medya oynatıcı ve Nest, SmartThings, Philips Hue, LIFX, LightwaveRF ve Logitech Harmony ürünleri dahildir.

Google Nesthub buna değer mi?

Google Nest Hub'ı sevmek zor değil. Küçük ama güçlü, şimdiye kadar Asistan Akıllı Ekranlar arasında en iyi görüneni. Aynı zamanda, bu akıllı hoparlör kategorisinin, özellikle bu ortam EQ sensörüyle neler yapabileceğini ve harika bir fiyata harika bir vitrin.

Google ev 911'i arayabilir mi?

O Alexa veya Google Ana ile 911'i aramak mümkün olmasa da, sizin için arama yapmak için belirlenmiş bir arkadaşı uyaracaktır bir "beceri" ayarlayabilirsiniz. Ve teknoloji gelecekte 911'i arayabileceğiniz bir yere dönüşürse , acil durum personeli bir ücret alınacağını söylüyor.

Hangi Google ev cihazı en iyisidir?

Bugün satın alabileceğiniz en iyi Google Home uyumlu cihazlar
 1. Google Nest Hub Maks. En iyi hepsi bir arada akıllı ev ekranı.
 2. Ağustos Akıllı Kilit Pro. Test ettiğimiz en bağlantılı akıllı kilit.
 3. Ecobee (5. Nesil)
 4. Philips Hue Beyaz Başlangıç ​​Seti.
 5. Chromecast.
 6. WeMo Mini.
 7. Nest Learning Termostatı.
 8. Nest Cam IQ.

Google Mini home'u nasıl kurarım?

Mobil cihazınızı/tabletinizi, Google Home cihazınızı kurmak için kullanmayı düşündüğünüz aynı Wi-Fi ağına bağladığınızdan emin olun. 4. Android cihazınızdaki uygulama simgesine dokunarak Google Home uygulamasını açın.

Google home'da aylık ücret var mı?

Aylık bir ücret yoktur. Müzik için Spotify, Tunein vb. ücretsiz sürümünü kullanabilirsiniz. Gerçekten ihtiyacınız olan tek şey, aynı zamanda ücretsiz olan bir google hesabı. Google Home'unuzu kurmak için akıllı telefonunuzda Google Home'u kullanıyorsunuz .

Google home mini için aylık bir ücret var mı?

Google Ana kullanırken şarj aylık ücret yoktur. Eğer olması gereken tek şey ücretsiz bir Google hesabı ve Google Ana kurmak için akıllı telefonunuzda Google Ana kullanmaya başlayın. Spotify, TuneIn vb. ücretsiz sürümünü de kullanabilirsiniz.

Bir Google evinin maliyeti nedir?

Google Home fiyatı ve müsaitlik durumu
Google Home , 129 $ için listeler.

Google home Mini'yi ücretsiz olarak nasıl edinebilirim?

Ücretsiz bir Google Home Mini nasıl edinilir
 1. www.spotify.com/us/family veya www.spotify.com/us/premium adresinde bir promosyon kodu için kaydolun.
 2. E-postadaki adımları izleyerek Spotify hesabınızı Google Asistan'a bağlayın.
 3. Hesaplarınız bağlandıktan sonra, Aralık ayına kadar kodu kullanabileceğiniz Google Store'a yönlendirileceksiniz.

Google Home her zaman dinliyor mu?

Kısa cevap evet. Google Home her zaman dinliyor - bu bir sürpriz olabilir, ancak cihaz böyle çalışır. Donanım düzeyinde, hoparlör yerel olarak bir ses akışını depolar, böylece gerektiğinde uyandırma sözcüğüne uygun şekilde yanıt verebilir.

Google home mini sizi gözetliyor mu?

Amazon ve Google'ın patent başvuruları, Alexa ve Voice Assistant destekli akıllı hoparlörlerinin sizi nasıl ' casuslukladıklarını' ortaya çıkardı. Amazon'un Echo'su için 'Alexa' ve Google Home için 'Tamam, Google .

Google home mini tek başına çalışır mı?

Amazon Echo Dot gibi, Home Mini de akıllı ev özelliklerinizi daha fazla odada, özellikle de bu 50 $ fiyatla kullanılabilir hale getirmenin çekici bir yoludur. Google Home Mini , bağımsız bir konuşmacı olarak iyi - ancak kesinlikle bir müzik tutkunu için önerilecek bir şey değil.

Google home mini'mi TV'me nasıl bağlarım?

 1. Akıllı Telefonunuzda Google Home Uygulamasını açın.
 2. Aşağı Kaydırarak Diğer Ayarlar'a gidin.
 3. TV'ler ve Hoparlörler'e gidin ve ekranın sağ alt köşesindeki + simgesine dokunun).
 4. Google Home'unuzla bağlamak/eşleştirmek istediğiniz cihazı seçin ve ek kurulum talimatlarını izleyin.
 5. Bağlama/eşleştirme tamamlandığında, Bitti'ye dokunmanız yeterlidir.

Google Mini arama yapabilir mi?

Google Ana diğer telefonlarını yerleştirir, hem mobil hem de sabit hat - akıllı hoparlör (ABD ve Kanada'da) Herhangi bir telefona arama yapabilecek. Ancak Google Home'un kendi telefon numarası olmadığı için arama alamaz. Yalnızca giden aramalar yapar.