Kirby'nin ömür boyu garantisi var mı?

Sorulan: Vladislao Torroglosa | Son Güncelleme: 18 Ocak 2020
Kategori: stil ve moda doğal ve organik güzellik
4.1/5 (623 Görüntüleme . 28 Oy)
Bazı vücut parçaları için ömür boyu garanti olması mümkündür. Ancak aşina olduğumuz ' Ömür Boyu Garanti ', Kirby'nin Ömür Boyu Yeniden Oluşturma programı olarak adlandırılan ve makinenizin ömrü boyunca herhangi bir zamanda onu Kirby'ye iade etmenize olanak tanıyan ve temelde fabrikada yeniden yapılanma gerçekleştirecek olan programdır.

Aynı şekilde, insanlar soruyor, bir Kirby'yi yeniden inşa etmenin maliyeti nedir?

Mevcut fiyat 175,00 $'dır ancak Tüketici Fiyat Endeksine göre artırılabilir. Ebeveynleri ve büyükanne ve büyükbabaların Kirby'lerini yeniden inşa ettirdiklerini ve ardından düğün hediyesi olarak verdiklerini sık sık görüyoruz ” dedi.

Yukarıda, bir Kirby iade edebilir misin? Tamamen web sitemizde, www Kirby Company tarafından satılan kemerler, filtre torbaları, fırça rulo, ya da diğer kimyasal olmayan temizlik malzemeleri satın aldığınız memnun değilseniz. Kirby .com, sen teslim tarihinden itibaren 30 gün içinde geri ödeme (eksi nakliye ücretleri) için satın alma döndürebilir.

Ayrıca bilmek için, Kirby'mi nerede tamir ettirebilirim?

Kirby elektrikli süpürgenizin onarılması veya yeniden inşa edilmesi gerekiyorsa, Kirby Yeniden İnşa Departmanını 216-433-7797 numaralı telefondan arayın veya [ e-posta korumalı] e-posta gönderin.

Kirby ne kadar sürer?

Kirby'nin ömrü çoğu elektrikli süpürgeden çok daha uzundur. Düzgün muhafaza zaman, Kirby vakum 20 yıla kadar sürebilir. Aslında, bazı insanlar hala 1970'lerde veya 1980'lerde satın aldıkları bir Kirby'ye sahipler ve kullanıyorlar - G3'ün piyasaya sürülmesinden tam on yıl önce.

38 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Kirby vakum garantisi ne kadardır?

Tecrübelerime göre yeni bir Kirby , en azından son 20 yılda 3 yıl garantilidir . Bu elbette sınırlı bir garantidir . Ticari amaçla kullanılan Kirby elektrikli süpürgeleri kapsamaz. Ayrıca bariz suistimal veya hava, yangın veya diğer doğal olaylardan kaynaklanan hasarları da kapsamaz.

En iyi Kirby vakum modeli nedir?

Şahsen para için en iyi satın almanın Kirby Gsix olduğuna inanıyorum. Çok daha düşük bir fiyata yeni modellerle aynı performansa sahiptir. 2. Çok fazla evcil hayvan tüyünüz varsa Ultimate G veya daha yenisini tercih ederim.

Kirby elektrikli süpürgenin maliyeti nedir?

Yukarıda belirtildiği gibi, yeni bir Kirby elektrikli süpürge size 900 dolardan 2500 dolara kadar herhangi bir yere mal olabilir. Ama o kadar para harcamak istemiyorsanız, her zaman ikinci el internetten satın alabilirsiniz. İlk başta biraz riskli görünse de kullanılmış makineler de büyük bir yatırımdır.

Kirby'nin iyi elektrikli süpürgeleri mi?

Kirby hafif bir metalden yapılmıştır ve yapılmış en dayanıklı elektrikli süpürgelerden biridir. Aslında, Kirby evde bakım sistemleri, popüler bir tüketici ürünleri dergisi tarafından güvenilirlik açısından 1 numara olarak derecelendirilmiştir. Kirby vakumu için ortalama 25 yıllık bir ömür gördük.

Kirby hala elektrikli süpürge yapıyor mu?

1920'de Kirby , tüketicilerimize Kirby elektrikli süpürgenin ev içi tanıtımını sağlayarak doğrudan satış yapan bir işletme haline geldi ve hala öyle. Bugün, Kirby Company, Scott Fetzer Company'nin bir bölümü olmaya devam ediyor.

En yeni Kirby vakumu nedir?

Kirby Avalir . 2014-2018 yılları arasında üretilen Avalir , modern stile ayak uydurmak için başka bir makyaj aldı. Avalir hala LED ışıkları kullanıyor ve ağırlık 22 lbs'de orijinal Sentria ile aynı kalıyor.

Kirby elektrikli süpürgeleri kim satın alıyor?

Berkshire Hathaway, 1986'da Kirby ebeveyni Scott Fetzer'i 315 milyon dolara satın aldı.

Kirby elektrikli süpürgem neden açılmıyor?

Ünitenin önüne zemin başlığınız, bağlantı hortumu veya şampuan sistemi gibi herhangi bir şey bağlı değilse , Kirby açılmayacaktır. Bu, fandan yaralanmanızı önlemek ve fanın zarar görmesini önlemek içindir.

Kirby'de herhangi bir halı şampuanı kullanabilir misin?

Standart şampuan bir Kirby sisteminde kullanılan eğer senin halı kimyasal kalıntı bırakacak, su çıkarılması için yapılır. Çünkü bu tipler durulanmak için yapılmıştır. Kuru köpük şampuandan başka bir şey kullanmam . Kirby'nin çizgisine bağlı kalmak en iyisi ve en kolayı olurdu.

Kirby'm neden açmıyor?

Güç memesini motor gövdesinden çıkarın ve tahrik kayışını, motor milini ve fırçayı kontrol edin. Fırçayı ve motor milini inceleyin. Tüysüz, dize ya da saç fırça merkezi etrafında veya milin çevresinde birikmesi durumunda, fan kayışı makinesi alır ne kadar azaltır hepsi, slip aşındırmak ve aşınma olur.

Kirby vakum kapıdan kapıya satıyor mu?

Cleveland merkezli Kirby'nin uyumdan sorumlu başkanı Halle Sminchak, RG Enterprises'ın yanı sıra dört şirketin de metro alanında kapı kapı dolaşarak Kirby elektrikli süpürgeler sattığını söyledi. Satılmalarının tek yolu bu. Çavuş, sorunun genel olarak kapıdan kapıya satış olmadığını söyledi. Mike Ernster, St.

Açılmayan bir vakumu nasıl düzeltirsiniz?

Açılıyor ama çalışmıyorsa , elektrikli süpürgeniz çok ısınıyor olabilir. Elektrikli süpürgenizin fişini çekin, biraz bekleyin (ne kadar sürdüğünden emin değilseniz kılavuzunuza bakın) ve ardından tıkanıklık olup olmadığını kontrol edin. Hala sönüyorsa, küçük bir termal sigortayı değiştirmeniz gerekebilir.

Kirby elektrikli süpürgemdeki yeşil ışık ne anlama geliyor?

Süpürme sırasında yeşil gösterge ışığı yeşil renkte yanmalıdır . Bu, fırça rulosunun döndüğü anlamına gelir . Ayrıca yanlış fırça rulosunu satın almış olabilirsiniz veya Kirby vakum başlığınız başka bir modelden ve gösterge ışığı karşı tarafta.

Kirby elektrikli süpürge için ne kadar ödemeliyim?

Yepyeni bir Kirby elektrikli süpürge , ürünün modeline bağlı olarak muhtemelen size 800 ila 1.200 dolar arasında mal olacak.

Kirby elektrikli süpürge satabilir misin?

Tüm Kirby vakum satış görevlileri kariyerlerini büyütmeye ve Kirby Distribütörü olmaya teşvik edilir. Müşterilerin kendilerine gelmesini beklemek zorunda olan perakende kuruluşlarının aksine, Kirby satış görevlileri müşteriye gider. Onların iş her zaman etkin olabilir. Kirby vakum satış görevlileri ürünü yılın herhangi bir zamanında satabilir .

14 günlük soğuma süresi nedir?

Bekleme Süresi , bir tüketicinin herhangi bir cezaya maruz kalmadan bir sözleşmeyi iptal etmesini sağlamak için yasaların izin verdiği süredir. Tüketici kredisinde, 1974 tarihli Tüketici Kredisi Yasası'nın Cayma Hakkınızın bir parçası olarak izin verdiği Bekleme Süresi 14 gündür .

En pahalı elektrikli süpürge nedir?

1.000.000 $ 24k Altın Elektrikli Süpürge GoVacuum GV62711 Dünyanın En Pahalı Elektrikli Süpürgesidir .