Eyalet çiftliği araba sigortam kiralık bir arabayı kapsıyor mu?

Sordu: Angustias Hasnaoui | Son Güncelleme: 28 Şubat 2020
Kategori: otomotiv otomobil sigortası
4.4/5 (1.032 Görüntüleme . 17 Oy)
Muhtemelen, zaten çarpışma ve kapsamlı teminatlı State Farm araba sigortanız varsa, kiralık arabanıza aktarılacaktır . Kişisel araba sigortanız çok yüksek bir muafiyete sahip, yeterli çarpışma veya kapsamlı teminat içermiyor veya kiralık arabaları kapsamıyor (bazıları değil).

Buna bağlı olarak, State Farm sigortam kiralık arabaları kapsıyor mu?

State Farm ® kiralama geri ödemesi (veya kiralık araç kapsamı), aracınız sürülemezken veya onarımlar devam ederken bir kiralama maliyetinin karşılanmasına yardımcı olabilir. State Farm, aşağıdakileri içeren günlük kiralama ücretini ödeyecektir:

 • Günlük kiralama ücreti.
 • Kilometre ücretleri.
 • İlgili vergiler.
 • Belirli limitler.

Ayrıca State Farm ile araç kiralama nasıl oluyor? Aracınız kapsamlı veya çarpışma sigortanızın kapsadığı hasar nedeniyle tamirhanedeyse, araç kiralama geri ödemesi, işe , okula veya diğer günlük seyahatlere giderken kullanabileceğiniz bir araba kiralama maliyetini ödemenize yardımcı olacaktır. günlük aktiviteler. Eğer Ağımızdaki bir şirketten kira, biz bunları doğrudan ödeyeceğim.

Ayrıca, araba sigortamın kiralık arabaları kapsayıp kapsamadığını nasıl bilebilirim?

Ancak, araba sigorta poliçenizi kontrol ettiğinizden veya kiralık aracınızın hangi teminatların kapsadığını öğrenmek için sigorta şirketinizi aradığınızdan emin olun. Eğer bir kredi kartı ile kiralık ödeme olacak, ek araba kiralama dışında hizmet sunulur görmek için kredi kartı şirketi ile kontrol edin.

Eyalet Çiftliği Sigortam Kanada'da bir araba kiralamayı kapsıyor mu?

Ülkede bir araç kiralama zaman, kapsama mevcut sigorta poliçesi kontrol etmek gerekir. State Farm politika sahipleri için, kapsamlı sigorta kapakları sadece ABD ve Kanada'da dairesi. Ancak, kapsama şirketi ile sigortalı özel araçla ilgili sınırlar bağlı olacaktır.

32 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Kiralık araba sigortası yaptırmalı mısınız?

Sonuçta, bir kiralama şirketinin kiralık aracın hasar görmesine karşı koruma sağlayan çarpışma hasarı feragatnamesi, günlük 10 ila 30 ABD Doları arasında olabilir. Ve önceden var olan otomobil sigortanız veya kredi kartı avantajlarınız bazı durumlarda sizi zaten koruyor olsa da, ne kadarını kapsayacağını yerinde belirlemek zor.

Kurumsal kiralama sigortası günlük ne kadardır?

Enterprise tarafından sunulan Sigorta Kapsamı . Hasar Feragati (DW) günlük 11.99$ ile 16.99$ arasında değişmektedir.

State Farm kiralık arabalarda indirim sunuyor mu?

State Farm Center Araç Kiralama
Çünkü State Farm Center'da araba kiralama erişimiyle, istediğiniz yerde ve zamanda seyahat etmekte özgürsünüz. Ucuz indirimlerimizi ayırtın, kemerlerinizi bağlayın ve bugün bir kiralık araba ile maceralarınıza başlayın.

Kredi kartım kiralık araç sigortasını kapsıyor mu?

Her kart aynı kapsamı sağlamaz . Kişisel bir otomatik sigorta poliçesi yoksa Çoğu Visa kartları, araba kiralama, araç çekme ve zarar-kullanım ücretleri zarar hırsızlığı kapsayacaktır. Birkaç kredi kartı otomatik olarak birincil teminat sunar , yani kendi araba sigortanız olsa bile sigorta kapsamındasınız .

Kiralık araç için ek sigortaya ihtiyacım var mı?

Kendi oto sigorta ile yeterli sorumluluk kapsama varsa, kiralık kurumundan fazladan kapsama almak için gerek olmayabilir. Çarpışma/kayıp hasar feragati (LDW veya CDW olarak da bilinir) teknik olarak sigorta değildir. Kiralık araca zarar verirseniz, bu feragat, onu tamir etme maliyetini karşılamaya yardımcı olabilir.

Kiralık bir araba için sorumluluk sigortası nasıl alınır?

Araç kiralama şirketinden sigorta satın almak
Genellikle doğrudan kiralık araç kontuarından bir çarpışma hasarı feragatnamesi ve diğer sorumluluk ve kişisel eşya sigortası seviyeleri satın alabilirsiniz. Aşağıdaki durumlarda teminat satın almak iyi bir fikirdir: Bizde bir Otomobil veya kişisel mülkiyet politikanız yoksa.

Sigortalı araç nasıl kiralanır?

Kaza sonrası kiralık araç nasıl alınır:
 1. Kimin Ödediğini Belirleyin. Bir sigorta talebinde bulunuyorsanız, eksperden kiralama hakkında bilgi alın.
 2. Kiralama ve Onarım Planlayın. Arabanızı dükkana bırakmayı planladığınız tarih için kiralamanızı rezerve edin.
 3. Kiralama Sürenizi Uzatın. Onarımlar beklenenden daha uzun sürebilir.
 4. Onarımlar Tamamlandı.

Kiralık araç sigortasında muafiyet var mı?

Normal araç sigorta poliçe Araba otomobil çarpışma kapsama dahil olsa da, büyük olasılıkla bu tür kullanım kaybı olarak araba kiralama şirketin ücretleri, bir düşülebilir içerir ve tüm ödemek olmayabilir (şirketin kendi arabası iken kaybeden para için giderler dükkan).

Araç kiralama ücretini sigorta şirketleri öder mi?

Aracınız başka bir sürücünün ihmali nedeniyle hasar gördüyse, diğer sürücünün sigorta şirketi , makul bir onarım süresi için kiralık araç masraflarınızı ödemelidir . Arabanızın toplamı varsa, birçok şirket kiralamanızın bedelini nezaketen ödeyecektir , ancak bunu yapmaları zorunlu değildir.

Kiralık araba için sigorta kanıtına ihtiyacım var mı?

Araba sigorta poliçeniz, kullandığınız herhangi bir araç için sizi kapsıyorsa, kiralık araç acentesinin sigortasını satın almanız gerekmez. Sigorta kanıtı sağlayamazsanız, araç kiralama acentesi sigortayı onlardan satın almanızı ister.

Kiralık bir araca zarar verirseniz ne olur?

Araba otomobilin karoseri kiraladığınız sırasında hasar görürse, sizin Kasko onu kapsayacaktır. Gerçi araba, diğer kısımlarına hasar garanti kapsamında değildir ve 'maliyet doğru biraz para koymak gerekecek. Çoğu zaman, onlar sadece araba aldı ne zaman terk mevduat bu out götüreceğiz.

Birisi arabamı kullanır ve kaza yaparsa ne olur?

Başka birinin araba ve başka bir kişi kaza neden olursa, at-fay sürücünün sigorta genellikle masraflarını kapsayan sorumludur. Aracınızın sürücü hatalı olduğunu Öte yandan, araç sigortası genellikle hasarları kapsayacak. Ancak bunun bazı istisnaları vardır.

Sigorta sürücüyü veya arabayı takip ediyor mu?

Yaygın inanışın aksine, bir kaza durumunda, araba sigortası sürücüyü değil arabayı takip eder. Arkadaşınız en yüksek limitler ve en düşük muafiyetler ile harika bir teminata sahip olsa bile, arabanızı kullanırken arkadaşınızın bir kaza geçirmesi durumunda araba sigortanızın zararları karşılaması gerekir.

Kiralık aracıma daha sonra sigorta ekleyebilir miyim?

Emin örtülü olsun yapmak için, kredi kartınıza tüm araç kiralama şarj etmek ve kiralama şirketi tarafından sunulan ek çarpışma hasar kapsama reddetmek gerekir. Bu sigortaya kaydolursanız , kredi kartı şirketi tarafından karşılanamazsınız.

Root sigortası kiralık arabaları kapsıyor mu?

Kazadan önce kira teminatı satın aldıysanız, evet! Araç kiralama veya Lyft ve diğer araç paylaşımı geri ödemeleri için teminat sunuyoruz. (kısa süreli ihtiyaçlar için) aracınız tamir edilirken.

Kiralık araç sigortası için en iyi kredi kartı hangisidir?

Araç Kiralama Sigortası Kapsamında En İyi Kişisel Amex Kredi Kartları
 • American Express'ten Platinum Card® (Personelin Favorisi)
 • American Express'ten Hilton Honors Aspire Kredi Kartı.
 • Chase Sapphire Preferred® Kartı.
 • Chase Sapphire Reserve®
 • Birleşik MileagePlus® Kulüp Kartı.
 • Ink Business Preferred℠ Kredi Kartı.

Bir araba işletmesi kiralamak için sigortaya ihtiyacınız var mı?

Enterprise'dan araç kiralamak için kendi kasko sigortanıza ihtiyacınız yoktur . Bir kaza durumunda sizi korumak için sigorta planları birkaç farklı türde sunuyoruz.