Nao ve Uehara ayrıldı mı?

Soruldu: Yanping Estada | Son Güncelleme: 27 Mayıs 2020
Kategori: stil ve moda banyo ve duş
4.8/5 (3.841 Görüntüleme. 23 Oy)
Gibi Natsume ve Nao, tek yol yazarlar Saeko ve Uehara neden çatışma Uehara o tüm serileri olmuştu nasıl tam tersini hareket sağlayarak olduğunu anlayabiliriz. 3) Nao asla Uehara'dan ile ayrılmak istiyor.

Ayrıca sorulmuş, Uehara ve Nao tekrar bir araya geliyor mu?

Uehara o başkası seven bile Nao duygularını itiraf, hâlâ onu isterim. Awww. Sonunda, sonunda daha olgun bir ilişkiyle birlikte oldular. Geceleri birbirlerinin dairelerinde birlikte geçirirler.

Ayrıca, Good Morning Call Sezon 3 Olacak mı? Good Morning Call'ın üçüncü sezonu hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadığı için hemen sonuca varmak akıllıca olmayacak olsa da, sektör uzmanlarının bilinçli tahminlerine göre dizinin yenilenmesi halinde hayranlar bekleyebilir. 2020'de çıkacak üçüncü sezon .

Aynı şekilde, Good Morning Call bir anime mi?

??????·???, guddomōningu kōru), Yue Takasuka tarafından yaratılan romantik bir komedi-drama shōjo manga dizisidir. Hikayenin bir kısmı bir OVA'ya uyarlandı.

Günaydın Çağrısı İptal Edildi mi?

Dizinin 2. Sezonunun ilk gösteriminin üzerinden iki yıl geçtiği için, iptal edilen diziye bahislerimizi koyacaktık . Ancak televizyon endüstrisinde hiçbir şey söylenemez ve Netflix aynı konuda bir duyuru yapana kadar ' Günaydın Çağrısı'nın kaderinin ne olduğunu bilemeyeceğiz.

9 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Günaydın çağrısı hangi dilde?

Aynı adı taşıyan Japon Manga'sına dayanan Good Morning Call , bir dizi komik çıkmazla ev arkadaşı olmaya zorlanan kahramanlar Nao ve Uehara arasındaki yavaş yavaş köpüren romantizm etrafında dönüyor.

Günaydın çağrısında Issei'yi kim oynuyor?

Dizi Oyuncuları
Haruka Fukuhara Nao Yoshikawa 27 bölüm, 2016-2017
Koya Nagazava Haziran Abe 13 bölüm, 2016
Kenji Kamei 12 bölüm, 2016
Yui Ito Shiori 11 bölüm, 2016
Dori Sakurada Daichi Shinozaki 11 bölüm, 2016

Günaydın çağrısı neye dayanır?

Yue Takasuka'nın popüler bir çizgi romanına dayanan "Good Morning Call", ailesinin koşulları nedeniyle kendi başına yaşamaya başlayan bir lise öğrencisi Nao Yoshikawa ( Haruka Fukuhara ) ve Hisashi hakkında sevimli ve canlandırıcı bir romantik komedi dramasıdır. Uehara ( Shunya Shiraishi ) "Büyük"ün bir üyesi olarak yakışıklı bir çocuktur.

Günaydın Çağrısı ne zaman çıktı?

12 Şubat 2016

Haruka Fukuhara ve Shunya Shiraishi çıkıyorlar mı?

Oyuncular anne üzerinde birlikte çalıştıktan sonra çıkıyor ! Fukuhara haruka fukuhara nao, eleştirmenlerce beğenilen ve daichi'si için onu vurmak için yola çıktı. Ayrıntılar arasında haruka fukuhara ve shunya shiraishi çıkıyor .