Royal Caribbean kıdemli indirimler veriyor mu?

Sordu: Lupicinia Recas | Son Güncelleme: 21 Haziran 2020
Kategori: seyahat gemileri
4.3/5 (329 Görüntüleme . 9 Oy)
Evet, Royal Caribbean kıdemli indirimler sunuyor . Royal Caribbean'ın üst düzey indirim politikaları hakkında ek bilgileri burada müşteri hizmetleri sayfasında bulabilirsiniz. Royal Caribbean'ın üst düzey indirim politikaları hakkında ek bilgi yayınlayıp yayınlamadığını görmek için ana sayfalarını da ziyaret edebilirsiniz.

Bunu göz önünde bulundurarak, Royal Caribbean'da nasıl indirim alırsınız?

Crown and Anchor Society, Royal Caribbean sitesine giriş yaparak ve şu anda hangi sertifikaların mevcut olduğunu görerek erişilebilen Tasarruf Sertifikaları sunar. Belirli seferler, genellikle diğer indirimlerle birlikte istiflenebilen, seyirlerinden 25$ ile yüzlerce dolar arasında indirim alacaktır.

Aynı şekilde, yaşlılar için en iyi gemi yolculuğu nedir? Tüm kutuları kontrol eden yolcu gemisi arıyorsanız, yaşlılar için en iyi dokuz gemi seyahati listemize bakın.

 • Viking Nehri ve Okyanus Yolculukları.
 • Regent Seven Seas Cruises.
 • Avalon Su Yolları.
 • Hollanda Amerika Hattı.
 • Silversea Turları.
 • Okyanusya Gezileri.
 • UnCruise Maceraları.
 • Kristal Yolculuklar.

Aynı şekilde hangi kruvaziyer hatlarının üst düzey indirim yaptığı sorulmaktadır.

Gemi Gezilerinde Üst Düzey İndirimler Almanın 5 Yolu

 • Carnival Cruise Line ile rezervasyon yapın. Karnaval, 55 yaş ve üstü yolcular için kıdemli ücretler sunar.
 • Celebrity Cruises ile rezervasyon yapın. Celebrity Cruises, en az 55 yaşında olan müşterilerine indirimler sunmaktadır.
 • Royal Caribbean International ile rezervasyon yapın.
 • AARP'a katılın.
 • AMAC'a katılın.

Royal Caribbean gazi indirimleri sunuyor mu?

Royal Caribbean Cruises Askeri Fiyatları. Royal Caribbean'ın Askeri İndirimler programı aracılığıyla, aktif ABD askeri personeli, yayınlanan ücretlerde yüzde 50'ye varan indirimlerle bir kamara rezervasyonu yapabilir. Özel fiyatlar, yalnızca çok çeşitli Royal Caribbean kalkışlarında sınırlı bir süre için geçerlidir.

39 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Yolculuklar, yelken tarihine yaklaştıkça ucuzluyor mu?

Yakınlaştıkça ayrılma tarihinden olsun, daha ucuz seyir haline gelir. Kruvaziyer gemileri yarı boş teknelerle yola çıkmak istemedikleri için, o tekne limandan ayrılana kadar fiyatları sürekli düşürürler, çünkü boş kabinler onlar için daha az para demektir.

En ucuz gemi seyahati fırsatlarını nasıl alabilirim?

Süper Ucuz Yolculuklar
 1. Tasarrufa Giden Yolunuzu Tweetleyin. Teknolojiden anlayan müşteriler, son dakika gemi indirimleri için Twitter'ı deneyebilir.
 2. Fırsatları Gelen Kutunuza Gönderin.
 3. Butik ve Günlük Fırsat Sitelerine Göz Atın.
 4. Paketleyin.
 5. Yüksek Sezon Seyir için Önceden Rezervasyon Yapın.
 6. Fiyatları izleyin.
 7. Ücretler Değiştiğinde Nakit İade İsteyin.
 8. Son Dakikada Rezervasyon Yaptırın.

Royal Caribbean'da Coca Cola Freestyle nedir?

Aralarından seçim yapabileceğiniz bazı temel tatlar Kola , Diyet Kola , Kola Sıfır, Kafeinsiz Diyet Kola , Sprite, Sprite Zero, Fanta, Fanta Zero, Minute Maid Limonata, Minute Maid Light, Dasani, Dasani Sensations, Powerade, Powerade Zero, Hi-C, Barq's, Diet Barq's ve Seagram's Lemon Lime Seltzer.

Royal Caribbean AAA indirimleri veriyor mu?

* AAA Vacations ® /Üye Avantajları Koşulları: AAA Vacations ® Teklifi , tüm Royal Caribbean International yelkenlileri ve kamara kategorilerinde geçerlidir. Teklif , geçerli fiyatlar üzerinden teyit edilen yeni, bireysel ve isimlendirilmiş grup rezervasyonları için geçerlidir.

Royal Caribbean'ın son dakika fırsatları var mı?

Royal Caribbean bu hafta, bir geminin sefer tarihinden 30 gün önce son dakika anlaşmaları sunmayı bırakacağını duyurdu. Royal Caribbean'ın yüzen şehirlerinden birinde bir gezi planlıyorsanız, gemi yolculuğunuz için erken rezervasyon yaptırmanız gerekir. Son dakika anlaşmalarının günleri resmen sona erdi.

Royal Caribbean'da nasıl zirve üyesi olunur?

Tamamlanan 80 seyir noktasından sonra Elmas Üye olmaya hak kazanırlar. 175 tamamlanmış seyir noktasından sonra Diamond Plus üyesi olmaya hak kazanırlar. Ve 700 veya daha fazla tamamlanmış seyir puanına sahip olanlar Pinnacle Club üyesi olmaya hak kazanırlar.

Royal Caribbean bagaj vale ücreti ne kadar?

Bagaj Vale programının maliyeti nedir? Uçak İçi Havayolu Check-in ve Bagaj Vale Programı ücreti kişi başı 20,00 USD'dir.

Royal Caribbean puanlarımı nasıl kullanırım?

Ardından, ödeme seçiminizi yapmak için royalcaribbean .com/mycruiserewardsonline adresine gidin. Check-out sırasında Rezervasyon Numaranızı, Yelken Tarihinizi ve Gemi Adınızı ekleyin. Senin yelken başvurmam için kurtuluş için sırayla en az yedi (7) iş günü önce yatılı için ödül puanı kurtarmak için emin olun.

50 yaş üstü bekarlar için gemi yolculukları var mı?

P&O Cruises , Azura ve Fred gibi gemilerde tek kamara ve zarif seyir imkanı sunar. Olsen, İngiltere'nin en underatted kruvaziyer 50 yaş üzeri için yolculukları büyük bir seçenek sunuyoruz. 50 yaş üstü bekarlar , tatil yapmak ve benzer yaştaki ve seyahat tutkusu olan yeni insanlarla tanışmak için harika bir yoldur.

Bekar yaşlılar için en iyi seyir hattı nedir?

Bekar Yaşlılar için En İyi 5 Cruise Line
 • Norveç Cruise Line.
 • Hollanda Amerika.
 • Silversea Turları.
 • Cunard Hattı Yolculukları.
 • P&O Yolculukları.

AARP gemi yolculuklarında indirim yapıyor mu?

Birkaç kruvaziyer hattı ve tur şirketi, her seyirde AARP kruvaziyer fırsatları sunuyor . Son zamanlarda, Grand European Travel, üyelere Uniworld nehir yolculuklarında kişi başı 100 $ indirim veriyordu . Ancak, çoğu AARP gemi indirimleri belirli seferlere bağlıdır.

Bir yolcu gemisinde uyumak için en iyi yer neresidir?

Bir gemide ne kadar alçak ve merkezi olursanız, o kadar az yuvarlanma ve sallanma hissedeceksiniz. Balkonlu bir kamara seçseniz bile, bulabileceğiniz en düşük seviyeyi ve en orta gemiyi seçin. Geminin en önündeki (ileri) veya arkasındaki (kıç) daha yüksek güverteler ve kabinler en çok sallanır ve yuvarlanır.

Bekar yaşlılar için herhangi bir yolculuk var mı?

Yalnız bir yaşlı, ama neyse ki, tek -Dostu yolculukları ve insanların 60 ve üstü için turlar vardır, özellikle oldukça zor olabilir. Tek dostu tur grupları ve kruvaziyer hatları, ücretsiz veya düşük maliyetli tekli takviyeler veya “garantili paylaşım” seçenekleri sunar.

Yolcu gemilerinde tek kabin var mı?

Tekli kabinler söz konusu olduğunda tüm yolcu gemileri eşit doğmaz, burada en iyilerini inceliyoruz. Tek kişilik konaklama sunan gemiler : Azura, Arcadia, Aurora, Britannia, Oriana ve Ventura. Tek İç Kabinlerden Tek Balkonlu Kabinlere kadar , P&O Cruises , bireysel gezginlere iyi bir şekilde hitap etmektedir.

Carnival Cruise'da kıdemli indirim ne kadar?

Vergiler, Ücretler ve Liman Giderleri 42,38 ila 324,27 $ arasında değişmektedir ve konuk bazında ve seyahat planına göre değerlendirilmektedir. Yaş 55. Kanıtı yaşın üzerindeki Kıdemli vatandaşlar için geçerli Teklif binilen gereklidir. Fiyatlar yelken tarihine göre değişmektedir.

Holland America kıdemli indirimler sunuyor mu?

Araştırmamıza göre, Holland America Cruise Line şu anda üst düzey indirimler sunamayabilir . Holland America Cruise Line'ın üst düzey indirim politikaları hakkında ek bilgileri burada müşteri hizmetleri sayfasında bulabilirsiniz.

Gemi yolculuklarında ikamet oranı nedir?

Ve bazen, yaşadığınız yer, gemi seyahatinizin fiyatında bir fark yaratabilir. Birçok yolcu gemisinde , bir liman kentinde aynı eyalette veya yakınında yaşayanlar için “ yerleşik ücreti ” adı verilen bir indirim vardır.