Showplace East'in koltukları var mı?

Soruldu: Jarrett Vicetro | Son Güncelleme: 7 Ocak 2020
Kategori: güzel sanatlar tiyatrosu
4.6/5 (151 Görüntüleme. 32 Oy)
Showplace Cinemas East Tüm Oditoryumlara Koltuk Ekliyor! Yakında film izleyebilecek ve bunu yaparken en rahat siz olacaksınız! Showplace Sinemaları Doğu bize uzanmış sandalye rahat edeceğimiz süper ederken, yakalamak akşam yemeği ve aynı anda bir hamle edebiliyoruz Kraliyet Suite getirdi!

Bu nedenle, AMC tiyatrolarında yatar koltuk var mı?

Dine & Recline Dine-In Theatres'ta , tepsili masa içeren AMC Signature Yatar Koltuklarımızdan birine ayaklarınızı uzatmaya davetlisiniz. Kişisel döner masalarla tamamlanan imza koltuklarımız sizi bekliyor - arkanıza yaslanın ve yiyin!

İkincisi, RPX'in yatar koltukları var mı? Regal Cinemas , bazı salonlarını RPX , Regal premium deneyimi ile yükseltti. Geniş yatar koltuklar . Tüm sinemalarda buna sahip olmayacaktır , bu nedenle ilgilendiğiniz film ve zaman için rpx listeleniyorsa not edin.

Benzer şekilde, tüm Regal tiyatrolarında yatar koltuk var mı diye sorabilirsiniz.

Koltukları Yatan ile Regal Tiyatrolar geri Kick basıp sinema yerlerde Regal King Size Recliners tadını çıkarın. Muhteşem konuklar bu sinema salonlarında dinlenip rahatlayabilir, bu lüks ortamı yaşarken filme daha da dalabilirler.

Edwards'ın yatar koltukları var mı?

Atanan yatar koltukları kastediyorsanız, cevap hayır. Onlar henüz geçiş yapmadıysanız.

32 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Sinemaya su getirebilir miyim?

Evet! Aslında şişelenmiş su , bir misafirin hiç uğraşmadan sinemaya getirebileceği tek içecek. Kendi şişelerini getirirlerse , çeşmeden dolduracakları boş bir şişe bile, bu tamamen onlara kalmış.

AMC Tiyatrolarına kendi yemeğinizi getirebilir misiniz?

Bazı sinemalar dışarıdan yiyecek getirilmesini talep etmese de , ülkenin en büyük film zincirlerinden biri olan AMC Entertainment Inc.'in kesin bir yasağı var. Kuralı görmezden İnsanlar izni istenebilir. Davada Thompson, insanların atıştırmalık getirmesi yasaklanana kadar tiyatroya kendi yemeğini getirdiğini belirtti.

Hangi sinemada yatar koltuk var?

Yatar Koltuklu Muhteşem Tiyatrolar
 • Regal Dimond Merkezi Sinemaları. Ankara, AK.
 • Regal Gilbert Stadyumu 14. Gilbert, AZ.
 • Regal Edwards Brea Doğu. Brea, CA.
 • Regal Edwards Camarillo Sarayı ve IMAX. Camarillo, CA.
 • Regal Edwards Irvine Spectrum ScreenX, IMAX, RPX ve VIP.
 • Muhteşem Edwards La Verne.
 • Regal Carlsbad.
 • Regal Garden Grove.

AMC Southcenter'ın yatar koltukları var mı?

AMC'de Dolby Sinema AMC Southcenter de sinemaya gitmenin deneyimini yeniden tanımlıyor. Tukwila bölgesindeki konuklar, AMC'nin muhteşem görüntüleme, hareketli ses ve rahat yatar koltukta Dolby Cinema'nın keyfini çıkarabilirler.

AMC film biletleri ne kadar?

AMC Bilet Fiyatları
YAŞ BİLET FİYATI
Çocuklar (2-12 yaş arası) $10.69
Yetişkinler (13 yaş ve üzeri) $13.69
Yaşlılar (60+ yaş) 12.69 $
Öğrenci İndirimi (Sadece Perşembe Günleri) 12.69 $

Tiyatroda yemek yemek zorunda mısınız?

Aslında basit Hayır vardır, bir dine-in tiyatroda herhangi bir yiyecek veya içecek sipariş etmek gerekli değildir. Ancak, kesinlikle dışarıdan yiyecek veya içecek getirerek yasaktır. Ve böyle bir tiyatroda , ihlal edenlerin servis personeli tarafından yakalanması neredeyse kesindir.

IMAX koltukları yatırılır mı?

IMAX koltukları GERİ DÖNMEYİN - Galaxy Theatres.

Regal mi yoksa AMC mi daha iyi?

Genel olarak, AMC , hevesli sinema izleyicileri için biraz daha iyi bir deneyim sunma eğilimindedir. Şirketin yatar koltuklar ve ayrılmış koltuklar, daha iyi bir ödül programı ve Dine-In tiyatroları ve MacGuffin barları gibi daha yenilikçi deneyimler içeren daha fazla yeri var.

Regal ve AMC tiyatroları aynı mı?

Bir ortak bağlantı Orada ancak: AMC ve Regal diğer zincirleri ile birlikte olan artık bina eski bir AMC tiyatro bulabilir, böylece Şimdi, onlar birbirlerinden bina satın almış ac olan Milli CinaMedia olarak bilinen bir programda yatırımcı ve ortaklar Regal mülkiyeti altında veya mengeneye karşı.

Sinema salonları neden koltuk seçmeye zorluyor?

O birlikte oturmak niyetiyle ayrı bilet satın almak için karmaşıktır gibi, bu çok daha bir güçlük arkadaşlarıyla bilet satın yapar çünkü koltuk yetim yaratacak satın noktalardan sistem engeller sizi.

Sinemada stadyum koltukları nedir?

Stadyum tarzı oturma , koltukların tamamının veya bir kısmının bir beyzbol stadyumunda veya diğer spor salonlarında olduğu gibi düzenlendiği özel bir tiyatro tasarımıdır. Her koltuk sırası, önündeki sıradan daha yüksektir, bu nedenle görüş engeli daha az ve genellikle daha fazla bacak mesafesi vardır.

AMC 16'nın yatar koltukları var mı?

AMC Burbank 16'nın sunacağı çok şey var, 16 ekran, IMAX, 3D ve normal film projeksiyonu, stadyum koltukları , temiz, bir yetişkin seçeneğiyle bar içeceklerini tiyatroya ve yatar koltuklara , gazlı içecekler ve patlamış mısır için kolay içecek merkezi, artı şeker ve yemek gibi diğer seçenekler.

Filmlerde RPX ne anlama geliyor?

Muhteşem Premium Deneyim

Cinemark'ın yatar koltukları var mı?

Cinemark'ın TÜM YENİ Lüks Şezlongları şu özelliklere sahiptir: Uzatılabilir ayaklıklara sahip elektrikle çalışan yatar koltuklar . Tamamen rezerve edilmiş koltuklarla konforunuzu garanti edin!

RPX oturma ne anlama geliyor?

Muhteşem Premium Deneyim

Bir sinema biletini nasıl rezerve edebilirim?

Şimdi Gösteriliyor filmi için en sevdiğiniz sinemada sadece birkaç kolay adımda yer ayırtabilirsiniz.
 1. BookMyShow'da oturum açın veya cep telefonunuzda BMS uygulamasını başlatın.
 2. Şimdi tercih ettiğiniz sinemayı seçin ve rezerve etmek istediğiniz koltuğu seçin.
 3. Seçimden Koltuk rezerve et'i seçin.
 4. Gösteriden bir saat önce çevrimiçi olarak daha sonra ödeyin.

RPX filmleri buna değer mi?

Ancak, RPX sinemasının ses kalitesi dikkat edilmesi gereken bir şeydir. RPX sineması kesinlikle ortalama tiyatro salonunuzdan daha gürültülü, ancak ses yüksekliği beni kazanmadı. Ses efektlerinin netliği birinci sınıftı ve filmin içine girmeme gerçekten yardımcı oldu.