Sonic'in şu anda herhangi bir anlaşması var mı?

Sordu: Lavonne Riverov | Son Güncelleme: 6 Haziran 2020
Kategori: yiyecek ve içecek barbekü ve ızgara
4/5 (94 Görüntüleme . 15 Oy)
Sonic Drive- In'de Her Gün fırsatları ve Salı spesiyalleri var. Sonic'in fırsatları şunları içerir: Her gece 20:00'den sonra yarı fiyatına shake artı 1,49$'lık dondurmalı sandviç. Her Salı 17:00'den sonra yarı fiyatına çizburger.

Bununla ilgili olarak, Sonic'in bugün hangi özellikleri var?

Liste, hafta boyunca tadını çıkarmak için Sonic Happy Hour fiyatları da dahil olmak üzere sekiz özel ürünü bir araya getirdi.

  • Bedava Sonik İçecek veya Slush.
  • Carhop Klasik.
  • Sonic Happy Hour Fırsatları.
  • Yarı Fiyata İçecekler ve İçecekler.
  • Kahvaltı Sapancıları.
  • Yumuşak Pretzel Büküm.
  • Aile Gecesinde Yarı Fiyata Çizburger.
  • Sabah İçeceği Sonic Fırsatlarını Durdurun.

Ayrıca Sonic'in bugün 1 dolarlık sosisli sandviçi var mı? Sonic Drive-In, 14 Kasım Perşembe günü her biri 1,00 $ karşılığında Chili Cheese Coneys veya All-American Dogs sunuyor! Kampanya 6" Chili Cheese Coney ve All-American Dogs için geçerlidir . Vergi ve eklentiler ekstradır. Limit kişi başı 5 adettir.

Ayrıca Bilin, Sonic'in spesiyalleri var mı?

Sonic Happy Hour Saat 14:00 - 16:00 arasındaki Sonic Afternoon Happy Hour'da içeceklerde ve sulu içeceklerde 1/2 indirim alın . Yarı fiyatına indirimli içki saati özel alkolsüz içecekler, buzlu çaylar, normal veya donmuş limonatalar ve limonatalar, Ocean Water ve Slushes için iyidir. +Happy Hour: Yalnızca katılımcı SONIC Drive-In konumlarında sınırlı bir süre için.

Sonic'te hala 5 dolarlık kutu var mı?

Yeni 5 $'lık Sonic Boom Box , zincirin 6 inçlik Sosisli Sandviçlerinden birini, bir Jr. Deluxe Çizburger, Orta Boy Tots veya Patates Kızartması ve Orta Boy İçecek içerir. Sonic'in 5$'lık Sonic Boom Box'ı ülke çapındaki katılımcı restoranlarda sınırlı bir süre için mevcut.”

38 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Sonic'in kahverengi çantası özel mi?

Brown Bag Special , 2 tek köfteli çizburger, 2 orta boy patates kızartması ve 2 orta boy içecekten oluşur. Herhangi bir eklenti için ek ücretler geçerli olacaktır.

Sonic'in dolar menüsü var mı?

Sonic yeni dolar menüsü sunuyor . Burger King, McDonald's ve Wendy's gibi rakip fast-food zincirlerinin izinden giden Sonic Drive-In, şimdi yeni Gündelik Değer Menüsünde her biri bir dolara on iki ürün sunuyor. Deluxe Burger, Chicken Strip Sandwich, Jr. Fritos Chili Cheese Wrap ve Jr.

Sonic'in bugün 0,50 dolarlık mısır köpeği var mı?

Bugün Sonic oyununda $ 0.50 Mısır köpek almak için: Tüm paylaşım seçeneklerini paylaşın. SALT LAKE CITY - Sen Sonic 50 sente bugün mısır köpekleri alabilirsiniz. WRAL raporlarına göre, katılan bir Sonic Drive-In konumuna giderek vergi hariç 50 sentlik mısır köpeği alabilirsiniz.

Sonic milkshake iyi mi?

Sonic Klasik Çikolata Sarsıntısı
Çok kalın, bazen bir kaşığa ihtiyaç duyuyor ve çikolata tadı mükemmeldi. "Mini" için 2,07 dolar veya küçük için 2,90 dolar, ancak yaza kadar dayanabilirseniz, genellikle çalıştırdıkları "akşam 8'den sonra yarı fiyat sallamalarından " yararlanabilirsiniz.

Sonic'te carhop özel nedir?

Carhop Classic, bir Çeyrek Pound Double Cheeseburger veya 2.99 $ karşılığında orta boy tostlarla servis edilen Classic Sonic Signature Slider seçiminize sahiptir. Carhop Classic'e ek olarak Sonic, sınırlı bir süre için Signature Sliders'ı da memnuniyetle karşılıyor.

Sonic'te fiyatlar ne kadar?

Sonik Menü Fiyatları
Gıda Fiyat
SONIC Çizburger - Kombo $5.99
SuperSONIC Duble Çizburger $4.99
SuperSONIC Duble Çizburger – Kombo $6.99
SuperSONIC Bacon Duble Çizburger $5.49

Sonic'in menüsü nedir?

Sonic Drive-In Menüsü
Marinaralı Mozzarella Çubukları $1,29 Mini (2 Adet)
Biberli Peynirli Tots veya Patates Kızartması $3.09 Orta
Biberli Peynirli Tots veya Patates Kızartması $3.49 Büyük
Biberli Peynirli Tots veya Patates Kızartması $5.99 Aile
Jumbo Patlamış Mısırlı Tavuk $1,49 Mini

Sonic'te hala 1/2 fiyat dalgalanması var mı?

Sonic sallamak menüsünü değiştirdi ve iki tipe bunu ikiye böldü - Klasik Shakes ve Master Porsiyon'da. İkincisinin fiyatı biraz daha yüksektir, ancak hepsi akşam 8'den sonra 1/2 fiyattır ve her biri krem ​​şanti ve vişne ile doldurulur. Bu yılki yeni gece teklifi, zincirin yeni dondurmalı sandviçlerini de içeriyor.

Sonic'te mısır köpekleri hangi gün 50 sent?

Sonic Drive-In, ünlü mısır köpeklerini 4 Aralık Çarşamba günü 50 sente satışa sunacak. Herkes gelip tüm gün boyunca sadece birkaç çeyrek mısır hırpalanmış, derin yağda kızartılmış hissi deneyebilir.

Sonic ücretsiz yedek veriyor mu?

Genellikle sular ücretsizdir, ancak tam ücret alınan bir rota 44 veya bir rüşvet olmadığı sürece genellikle alkolsüz içecekler 50 sent ücretlendirilir. Ya da bir yönetici, bu konuda sıkı değilse, o gıda eşlik genellikle ama eğer onlara ücretsiz dolum verecektir.

Sonic'in hala bir tane bedava kanat alan var mı?

Pazartesi-Perşembe Saat 17:00'den Sonra Bir Alana Bir Ücretsiz Kanat Kazanın @ Sonic Drive-In. Sonic Drive-In [sonicdrivein.com] bu yıl Pazartesi-Perşembe günleri saat 17:00'den sonra bir kez daha Buy One Get One Free kanatları sunuyor. 6, 12 ve 24 adet sipariş alınır.

Sonic'te özel carhop nedir?

Carhop Classic, tamamı kızarmış ekmek kalitesinde bir topuz üzerine istiflenmiş yüzde 100 saf dana eti, taze domates, doğranmış soğan ve kırışık turşu ile yapılan Sonic's Cheeseburger'ı içerir.

8'den sonra Sonic'te yarı fiyatına nedir?

28 Mart'tan 2 Eylül'e kadar, saat 20.00'den sonra , zincirin gerçek dondurmaları katılımcı lokasyonlarda %50 indirimli . Pek çok lezzet ve seçenekle, herkes tatlı dişlerini tatmin etmek için mükemmel bir gece yemeği bulabilir.

Sonic 8'den sonra yarı fiyatına mı?

Saat 20.00'den Sonra Yarı Fiyata Sarsıntılar Sonic'te Geri Dönüyor . Sonic Nights anlaşması 2 Eylül Pazartesi günü sona eriyor. Yarı fiyatına 20.00'den sonraki Shake'ler resmen Sonic Drive-In'de. Rakipsiz bir fiyata çeşitli tatlarda kalın ve kremsi Elle Karıştırılmış Master Shake veya Classic Shake denemek için uğrayın.

Sonik nedir?

1: insan kulağının işitilebilirlik aralığında bir frekansa sahip olmak — dalgalar ve titreşimlerden yararlanılır. 2: hücre duvarlarını kırmak için kullanılan bir sonik cihazın ses dalgaları tarafından kullanılması, üretilmesi veya bunlarla ilgili. Sonic'ten Diğer Sözler.

Sonic'te mısır köpekleri ne kadar?

SONIC's Corn Dog, konukların ketçap veya hardalla süsleyebilecekleri, tatlı mısır ekmeği battaniyesine sarılmış, meyilli olarak kızartılmış altın-kahverengi mükemmelliğe sahip lezzetli bir sosisli sandviçtir. Sevilen atıştırmalık düzenli olarak 1,49 $ olarak fiyatlandırılır, bu nedenle Corn Dog sevenler bu karşı konulmaz atıştırmalıkların tadını harika bir fiyata çıkarabilir.

Sonic'te çılgın bir paket ne kadar?

28 Ocak Pazartesi, Sonic Drive-In'de sadece 1,99$'a Wacky Pack çocuk yemeği alın! Bu Wacky Pack teklifini almak için ENJOY yazıp 876642'ye gönderin . Vergi ve eklentiler dahil değildir.