Tradesy sahte satıyor mu?

Sorulan: Belen Usievich | Son Güncelleme: 23 Mart 2020
Kategori: popüler kültür ünlü ilişkileri
4.4/5 (380 Görüntüleme . 12 Oy)
Tradesy , sitemizde listelenen replika öğeleri %99,7 doğrulukla otomatik olarak algılamak ve kaldırmak için ileri teknoloji kullanır - bu nedenle Tradesy'de gördüğünüz hemen hemen her öğe orijinaldir . Tradesy'de listelenen şüpheli bir öğeyi tespit ederseniz , soruşturma için doğrudan ekibimize bildirmek için bayrak düğmesini tıklamanız yeterlidir.

Bu nedenle, Vestiaire Collective sahte satıyor mu?

Vestiaire Kolektif ikinci el tasarımcısı satan - Eğer sahte rastlamak ne sıklıkla? Vestiaire'de sahte ürünlerin ortaya çıkma oranı son derece düşük, aldığımız ürünlerin sadece %0,5'i sahte. Yeni tasarımcılar ve ürünler söz konusu olduğunda, taklitler trendlerde gezinirken son derece dikkatli olmalıyız.

Ek olarak, eBay'deki öğeler gerçek mi? Satıcılar, eBay'de listelemeden önce ürünlerinin orijinal olduğundan emin olmalıdır. Satıcılar, listelerinde sundukları ürünlerin gerçekliği veya yasallığı hakkında bilgi veya sorumluluk reddedemez. Bir satıcı, bir ürünün gerçekliğini doğrulayamazsa, eBay'de listelenemez.

Bu nedenle, Tradesy saygın bir web sitesi midir?

Tradesy , alıcılar için harikadır. Ama kesinlikle satıcılar için değil. Komisyon ücreti + para çekme ücreti saçma.

Tradesy'de pazarlık yapabilir misin?

Fiyatlandırma. Tradesy bir peer-to-peer pazar olduğu için, zaman zaman daha düşük bir fiyata sizin madde satmak talepleri gelmektedir. Müzakere izni olsa da, sen 'herhangi teklifi kabul etmek zorunda değilsin - ama düşünceli tepkisi ne olursa olsun, bekleniyor. Fiyatlandırma tamamen size kalmış .

30 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Vestiaire yüzde kaç alıyor?

Vestiaire , Concierge hizmeti için %35 komisyon alır .

Vestiaire kolektifi yüzde kaç alıyor?

Mevcut komisyon modeline göre, Vestiaire Collective 170$ ile 2.300$ arasındaki herhangi bir şey için satış fiyatının %25'ini alır, yüzde daha pahalı ürünlerle azalır ve 170$'ın altındaki herhangi bir şey için sabit %17'lik bir pay alır.

Vestiaire kolektifi nasıl çalışır?

Öğeniz satıldıktan sonra, onu ücretsiz olarak Vestiaire Collective'e gönderirsiniz ve kalite kontrol ekibi ve kimlik doğrulama uzmanları, alıcınıza göndermeden önce orijinalliğini doğrular. Ürün gönderildikten sonra ödeme güvence altına alınır ve et voilà! Satın alma fiyatının %80'ine kadar geri kazanacaksınız.

Vestiaire kolektifi ne kadar sürer?

Adım 1: Satıcının ürünü bize göndermesi için 7 günü vardır. Ürünün altındaki yorum bölümünde herhangi bir noktada satıcıyla iletişime geçebilirsiniz. Adım 2: Ürün, kargo şirketi tarafından 2 ila 7 gün içinde bize teslim edilir. Adım 3: Öğeniz 2 ila 3 gün içinde kontrol merkezimiz tarafından kontrol edilir.

Realreal yasal mı?

Bu insanlar gazeteci değil ve güvenilir değiller. RealReal , son teknoloji kimlik doğrulama sürecimizin %100 arkasındadır.” WWD'ye göre, Chanel davasına yanıt olarak The RealReal , "tüketicilerin orijinal kullanılmış ürünlerini yeniden satmalarını engellemek için endişe verici bir haydut çabası" olarak nitelendirdi.

Vestiaire kolektifi nerededir?

2009 yılında kurulan ve merkezi Paris'te bulunan Vestiaire Collective, bugün birinci sınıf ve lüks ikinci el moda için önde gelen küresel yeniden satış sitesidir.

Vestiaire'de nasıl satış yapabilirim?

satmaya başla
  1. Listele. Uygulamayı indirin, kolay listeleme formunu kullanın, öğenizi tanımlayın ve resimlerinizi 60 saniyeden kısa sürede yükleyin.
  2. Onu sat. Ürününüz satıldığında ücretsiz olarak bize gönderin.
  3. Ödeme almak. Ödemeyi güvence altına alıyoruz; öğe alıcıya gönderildikten sonra ödeme işlenir.

Hangisi daha iyi poshmark veya Tradesy?

Poshmark'ın iade politikaları Tradesy'den çok daha iyidir, çünkü bir ürünü iade ettiğinizde yalnızca Tradesy sitesi kredisi alabilirsiniz, ancak Poshmark alıcılara tam geri ödeme yapar. Poshmark , her türlü markanın alım satımını destekler, ancak Tradesy , yalnızca üst düzey ünlü markaları satmaya daha yatkındır.

Tradesy'de nasıl daha hızlı satış yaparım?

Satmak için öğenizi fiyatlandırın . Bir satıcı olarak ivme kazanmak için ilanlarınızı ve dolabınızı sosyal medyada paylaşın. Dolap ayarlarınızda Tradesy Satış ve Promosyonlar'ı seçerek daha fazla görünürlük kazanın. Alıcılarınıza ürünü her açıdan görme şansı vermek için size 12 resim yuvası veriyoruz.

Farfetch yasal mı?

Farfetch Yasal mı? Bir çevrimiçi moda perakende sitesi olan Farfetch , meşru bir iştir. 2008'de José Neves, insanlara normalde yalnızca niş butiklerde bulabileceği benzersiz, tasarımcı ürünlerine erişim sağlamak için şirketi kurdu. Farfetch'in dünya çapında 11 şehirde bulunan ofislerinde 2.000'den fazla çalışanı bulunmaktadır.

Tradesy ne kadar komisyon alıyor?

Kazancınızı Tradesy'de harcadığınızda , Tradesy komisyonu % 19,8'dir (aşağıda belirtildiği gibi minimum komisyon ücretine tabidir). Satış fiyatı 50$'ın altında olan tüm listelemeler, minimum 7.50$ komisyon ücretine tabi olacaktır; ek olarak, Tradesy'deki tüm yeni listelemeler için minimum satış fiyatı 10$' dır .

ThredUP iyi bir anlaşma mı?

Bunu akılda tutarak, benim kişisel görüşüm, ThredUP'ın kullanılmış giysilerde anlaşma yapmak isteyen ve ne istediklerini bilen alıcılar için en iyisi olduğudur . ThredUP'a postalarsanız , ürünleriniz için istediğiniz parayı alacağınızın garantisi yoktur ve fazladan 10,99$ ödemediğiniz sürece onları geri alamazsınız.

Tradesy'de vergi ödüyor musunuz?

Tradesy'deki satış vergisi basittir. Tradesy alıcılarından, geçerli olduğu durumlarda, ödeme sırasında tüm eyaletlerde satış vergisi alınır. Ürününüzün gönderildiği yere göre değil, gönderildiği yere göre satış vergisi alıyoruz. Tüm vergiler sonra ödeme için devlete gönderilir.

poshmark güvenli mi?

Evet, Poshmark saygın bir web sitesidir. Alıcılar gerçek kıyafetleri satın alır ve satıcılar gerçek ödemeleri alır. Bununla birlikte, sitenin kendisi tamamen yasal olsa da, sitede alım satım yapan kullanıcıların yasal olduğunun garantisi yoktur.

Tradesy'den para almak ne kadar sürer?

Öğeniz satıldığında, doğrudan alıcıya gönderirsiniz ve paketinizle ilgili güncellemeleri izledikten sonra kazançlarınız beklemede olur . Tradesy , her işlemin güvenliğini sağlamak için bir satıştan elde ettiğiniz kazançlarınızı, öğeniz alıcıya teslim edildikten sonra 21 güne kadar bekletebilir .

Tradesy'de ne satabilirim?

Tradesy'de Satış Yapmak Basittir
  • Doğrudan dolabınızdan satış yapın. Alexander McQueen gibi markalardan Zara'ya çanta, ayakkabı, giysi veya aksesuar satabilirsiniz.
  • Ücretsiz bir kit ile gönderin* Bir satış yaptığınızda, size ön ödemeli, adresi önceden verilmiş, güzel bir ambalajla tamamlanmış bir nakliye kiti göndereceğiz.
  • Her satışta daha fazla kazanın.

eBay sahte satabilir mi?

eBay'de sahte ürünlere izin verilmez. Bununla birlikte, site imitasyon ürünlerle dolu. Her gün milyonlarca ürün listeleniyor ve eBay alıcıları korumak için aktif önlemler alırken, sahte ürünler hala bunu başarıyor.