Wendy tıbbi lisansını milyarlarca kaybeder mi?

Sordu: Chi Blackburn | Son Güncelleme: 11 Nisan 2020
Kategori: televizyon bilim kurgu tv
4.8/5 (1.930 Görüntüleme. 23 Oy)
Bir adam için tüccarları Bobby'ye bunun feci bir fikir olduğunu söyler. Onları görmezden geliyor. Onun danışman Wendy Rhoades kasten o Taylor yaptıkları için kefaret biçimi olarak kendi tıbbi lisansı ödün gelen taze. Axe'a düşmanını yok etmektense daha iyisini yaparak teselli bulmasını tavsiye eder.

Ayrıca bilmek, Wendy Rhoades ve Bobby Axelrod ilişkisi olacak mı?

Başsavcı Chuck Rhoades (Paul Giamatti) ile evliliği boyunca kaynayan bir sezonun ardından, Wendy sonunda Brooklyn kumtaşından kurtulur ve patronu/arkadaşı/hastası Bobby Axelrod'un (Damian Lewis) çatı katına sığınır. Şimdiye kadar, Wendy ve Bobby'nin ilişkisi konuşmaya dayalı bir ilişkiydi .

Daha sonra soru şu: AXE'in milyarlarca dolarlık yeni sevgilisi kim? Ve Taylor Mason'ın acımasız yeni sağ kolu Sara Hammon'un (Samantha Mathis) bu haftaki “ Billions ” bölümünde fark ettiği gibi, zugzwang şu anda tahtadaki her oyuncu için oyunun adıdır.

Aynı şekilde, Wendy milyarlarca ne yapıyor?

Wendy Rhoades. Profesyonel bir psikiyatrist olan Wendy Rhoades, hevesli bir zeka ile insan doğasına dair keskin bir anlayışı birleştiriyor. Bobby Axelrod'un sıfırdan riskten korunma fonunu oluşturmasına yardımcı olmak için bu becerileri kullandı ve şimdi şirketin yıldız şirket içi performans koçu olarak çalışıyor.

Lara milyarlara geri dönecek mi?

Son zamanlarda, Damian Lewis'in Bobby Axelrod'un eşi Lara'yı oynadığı diziyle olan anlaşmasını, başka roller üstlenmek için ayarladı. Akerman Showtime dizisi tekrarlanmasını devam edecek, ama artık bir dizi düzenli Milyar beşinci sezon için yenilenmesi gerekir olacaktır.

37 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

AX ve Lara neden ayrıldı?

Öte yandan, Axe ve eşi Lara (Malin Akerman), Wendy ile işe devam konusunda Axe'ın sahtekârlık üzerinde bölünmüş var. Kendisini tutuklatarak ailesinin servetini ve istikrarını riske atmasının da faydası olmadı.

Axelrod'un yeni sevgilisi kim?

Malin Åkerman Lara Axelrod olarak (1-3 sezonluk, yinelenen sezon 4-): Bobby Axelrod'un karısı ve daha sonra eski karısı ve (profesyonel lisansını koruyan) eski bir hemşire. Alt sınıf, mavi yakalı bir yetiştirmeden geliyor ama eski benliğini geride bırakmış.

AX, Wendy ile anlaşıyor mu?

Bu lezzetlidir. Ben 3. Sezon İçinde hiç romantizm var açıkladı inanıyoruz ederken, aynı zamanda gerçek bir ortaklık ilişkisi var ortaya çıkarmıştır. Bobby ve Wendy, birlikte kurdukları ne anlam bulmak ve birbirlerinin en iyi out çizebilirsiniz.

Wendy Rhoades neden hep siyah giyer?

Şovun baş kostüm tasarımcısı Eric Damon, "Silüetler, dikişler, yakalar nedeniyle çok fazla koyu renk giymesine rağmen bir 'yüzünüzde' var - mimari bir his var" diyor. karakterin tarzı "şık, aerodinamik ama sinirli ve güçlü".

Rebecca Cantu kimdir?

Manhattan, New York, ABD Nina Arianda Matijcio (18 Eylül 1984 doğumlu) Amerikalı bir aktris. Televizyon.
Yıl 2019
Başlık milyarlarca
rol Rebecca Cantu
Notlar İlk olarak "Uyarılma Şablonu" Bölümünde göründü

Milyarlarca kötü adam kim?

Billions ” adlı TV şovundan Bobby “Axe” Axelrod karakteri, her zaman odadaki en zengin, en beğenilen, en güçlü adam olmak için neredeyse hiçbir şeyden vazgeçmeyecek son derece zengin bir hedge fon yöneticisidir.

AX, Lara'ya ne hakkında yalan söyledi?

Axe karısına yalan söyler, Lara ayrılır ve şimdi Axe'ın serbest bıraktığı öfke Lara'ya tam olarak istediğini verebilir: Wendy hayatlarından çıkar. Geçen sezondan bu yana ilk kez, Chuck Rhoades'in belirli bir tür bükülme eğilimini içeren bir alt konu alıyoruz.

AX ve Wendy nasıl tanıştı?

Birlikte çalışmaya başladıkları zaman, aralarındaki yakın bağın anahtarıdır: Wendy ve Axe , onun en savunmasız olduğu zamanlarda tanışmışlardır . Wendy onu 11 Eylül'den sonra tekrar bir araya getirdi ve o zamandan beri onunla "siperlerde". Wendy , Bobby'nin aklında ne olduğunu bilmiyor olabilir ama onun zihninin nasıl çalıştığını biliyor.

Milyarlarca gerçek bir hikayeye mi dayanıyor?

— -- Ünlü ABD Başsavcısı Preet Bharara'nın bir Wall Street serbest fon yöneticisi hakkındaki soruşturmasının hikayesine dayanan bir TV dizisi olan " Billions "ın yaratıcıları, savcının Adalet Bakanlığı tarafından görevden alınmasından sonra konuşuyorlar. Damian Lewis ise kurgusal hedge fon yöneticisi Bobby Axelrod'u oynuyor.

Milyarlar gerçekçi mi?

“Serinin bu kısmı çok doğru. Uzun süredir bu sektörde olan insanlar bu işte çok iyiler ve yaptıkları işi ya da ticaret sevgilerini bırakmak istemiyorlar. Bazı insanlar için mesele para, bazıları için aşktır. Axelrod için her ikisiyle de ilgili gibi görünüyor.”

Hedge fonları psikolog kullanıyor mu?

Bazı riskten korunma fonları , çalışanlarına performansla ilgili konularda yardımcı olmak için hizmetli psikiyatristlere sahiptir, bazıları ise yoktur .

Milyarlarca AXE'nin karısına ne oldu?

Bobby'nin karısı Lara (Malin Akerman) ortalıkta görünmüyor. Geçen sezon, Bobby ve Lara'nın bir zamanlar güçlü olan evliliğinin dağılmasını izledi. Lara'yı en son gördüğümüzde, Bobby'nin hesap verme kararıyla boğuşmasına yardım ediyor çünkü onun aklını herkesten daha iyi biliyor ve Axe Cap'in en büyük yatırımcısıydı.

Milyarlarca Chuck Rhoades evi nerede?

İlk bölümde, Damian Lewis'in canlandırdığı milyarder hedge fon yöneticisi Bobby Axelrod, Southampton'ın seçkin Meadow Lane'inde 63 milyon dolara bir ev satın alarak, Paul Giamatti'nin oynadığı Axelrod ile ABD'li Avukat Chuck Rhoades arasındaki üç sezonluk dramla başlıyor.

Milyarlar kimden sonra modelleniyor?

Damian Lewis'in karakteri Bobby Axelrod, gevşek bir gerçek yaşam Wall Street adam dayanmaktadır. SAC Capital'den hedge fon yöneticisi Steve Cohen'den ilham alıyor. 2012 yılında Cohen, içeriden öğrenenlerin ticareti skandalına karıştı.