Spirit'teki büyük koltuklar ne kadar büyük?

Sordu: Xiaoyi Tollert | Son Güncelleme: 12 Şubat 2020
Kategori: iş ve finans havacılık endüstrisi
4/5 (429 Görüntüleme. 43 Oy)
Standart koltuk ücretleri, rotaya bağlı olarak ve çevrimiçi veya havaalanında satın alınması durumunda 1-50 dolar arasında değişmektedir. Spirit ayrıca 2 × 2 konfigürasyonda 2 sıra ile yükseltilmiş bir seçenek olan “ Büyük Ön Koltuk ” sunar. 36 inçlik eğimi ve 20 inçlik genişliği ile temel olarak ev tipi First Class koltuktur .

Öyleyse, Spirit'teki koltuklar ne kadar büyük?

BÜYÜK ÖN KOLTUKLARIMIZ , daha fazla alan tercih edenler için uçağın ön kısmında daha geniş koltuklardır . Standart Deluxe Deri koltuklarımıza kıyasla 36" eğim ve 18,5" genişlik - tam 6" ek diz mesafesi ile BÜYÜK ÖN KOLTUK'umuzu seçtiğinizde konforlu bir şekilde uçacaksınız.

Ayrıca, büyük bir ön koltuk ruhunu nasıl ayırtırım? Büyük Ön Koltuğa yükseltmek basittir. Sadece bunun için ödeme yapmanız gerekiyor. Çevrimiçi bir Spirit uçuşu rezervasyonu yaparken, koltuk seçmek için ödeme yapabileceğiniz açılış sayfasına gidersiniz. Bir ekonomik koltuk seçmek, uçuşa bağlı olarak, genellikle birkaç dolardan 50 dolara kadar size mal olacaktır.

Bununla ilgili olarak, Spirit Airlines Big Seats buna değer mi?

Spirit Airlines Büyük Ön Koltuklar deriden yapılmıştır, 36 inç eğime sahiptir ve 20 inç genişliğindedir (SeatGuru'ya göre). Bu, Spirit'in standart koltuklarının ötesinde ek olarak altı inçlik bir diz mesafesine sahip olduğunuz anlamına gelir. Verilmesi kolay tavsiye, evet, Spirit'in Büyük Ön Koltuklarının kesinlikle buna değer olduğudur .

Spirit'te bir koltuk seçmenin maliyeti nedir?

Spirit , check-in sırasında size rastgele bir koltuk tahsis edecektir, ancak arkadaşlarınız veya ailenizle birlikte oturacağınızı garanti edemeyiz. Bir koltuk ataması satın alabilir ve gerçekten istediğiniz koltuğu seçebilirsiniz . Koltuk atamaları sadece 5 dolardan başlar ve belirli rotalara ve uçaktaki konuma göre değişir.

39 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Spirit Airlines koltukları rahat mı?

Spirit Airlines Koltukları Daha Rahat Olmak Üzere . Bununla birlikte, havayolu , her koltuğun neredeyse bir inç fazladan "ön yatırma" alacağını söylüyor, bu da birkaç ekstra santimetre geriye doğru açılı olduğu anlamına geliyor. Çıkış sırasındaki koltuklar daha da fazla "ön yatırılacak".

Fazla kilolu yolcular için en iyi havayolu hangisidir?

Büyük Boy Yolcular için En İyi Havayolu Şirketleri
  • 1 – Hava Kanada. Air Canada, Kanada içinde seyahat eden büyük boy yolcular için cömert bir politikaya sahiptir.
  • 2 – Delta Havayolları. Yurt içinde seyahat ediyorsanız, Delta, artı büyüklükteki yolculara uyum sağlamak için destek alır.
  • 3 – WestJet.
  • 4 – JetBlue.
  • 5 – Güneybatı Havayolları.

Spirit Havayollarında emniyet kemeri uzatıcı var mı?

Emniyet kemerleri
Bu çalışmanın yapıldığı sırada Spirit Airline'ın emniyet kemerlerinin uzunluğu hakkında herhangi bir bilgi mevcut değildi. Ancak uzatıcılar sunulmaktadır, ancak bunları şişirilebilir emniyet kemeri olan bir koltukta otururken kullanamazsınız.

Spirit'teki büyük koltuklar ne kadar?

Standart koltuk ücretleri, rotaya bağlı olarak ve çevrimiçi veya havaalanında satın alınması durumunda 1-50 dolar arasında değişmektedir. Spirit ayrıca 2×2 konfigürasyonda 2 sıralı “ Büyük Ön Koltuk ” adlı yükseltilmiş bir seçenek sunar. 36 inçlik eğimi ve 20 inçlik genişliği ile temel olarak ev tipi First Class koltuktur .

Spirit kötü bir havayolu mu?

Tüketici Raporları, Spirit'i bu yılın başlarında Amerika'daki en kötü havayolu olarak sıraladı. El bagajından bir şişe suya kadar her şey size fazladan paraya mal olacağından, havayolunun basit ücretleri genellikle kötü değerlendirmelerin temelinde yer alır.

Ruhun 1. sınıfı var mı?

Spirit Air Büyük Ön Koltuk, Havayolunun Birinci Sınıf Eşdeğeridir. Spirit Air, bazıları hak ettiği, biraz kötü şöhret kazanmış ultra düşük maliyetli bir havayolu şirketidir. Küçük bir ücret karşılığında hemen hemen her ölçüye göre birinci sınıf kalitede bir koltuk alabilirsiniz . Spirit buna Büyük Ön Koltuk diyor.

Ruh gerçekten daha ucuz mu?

Spirit Airlines'ın bu kadar ucuz olmasının ana sebebini buldum. Spirit Havayolları hala küçük boyutlu bir Havayoludur. tek amacı müşterilerine mümkün olduğu kadar düşük maliyet sunmaktır. Bununla birlikte, 500.000'den fazla müşterisi, vergi ve harçlar hariç biletleri için her yön için 10 dolardan az ödedi.

Spirit'te koltuk seçmezseniz ne olur?

Önceden koltuk rezerv yok
Eğer para kazanmak istiyorsanız, o zaman bir ön koltuk atama için ödemezsiniz. Spirit'in dinamik fiyatlandırma modeli, seyahatinizden önce herhangi bir koltuk rezerve etmek için sizden 1 ila 50 ABD Doları arasında ücret alacaktır. Eğer ödeme yapmazsanız check-in, onlar 'Sadece size rastgele koltuk atamak edeceğiz.

Spirit Airlines 2019'da yiyecek getirebilir misiniz?

Biniş kartınızı evde yazdırın: Spirit, bu küçük kağıdı sizin için kiosklarından birinde yazdırmak için 2 dolar alıyor. Kendi atıştırmalık getirmek: Ruh atıştırmalıklar için 10 $ ve içecekler için $ 1 $ 15 size 1 $ talep edecektir. Uçuş bir BYOF ilişkisi (kendi yiyecek getirmek) yaparak Kaydet para. İzin verirler.

Güvenlikten emniyet kemeri uzatıcı alabilir misiniz?

Emniyet Kemeri Genişletici
Kendinizinkini getirmek mümkündür, ancak 2012, FAA'nın kişisel genişleticileri , havayolları tarafından korunmadığı veya denetlenmediği için çökerttiğini gördü; bu nedenle, güvenli çalışmaları garanti edilemez. Kişisel genişleticiler konusundaki tutumunu belirlemek için havayolunuza danışın.

Spirit Airlines fiyatları düşer mi?

Evet, talep düşükse aynı güzergah için ücretler düşebilir . Spirit'te en düşük ücreti almanın en iyi yolu, havaalanındaki bilet gişesini ziyaret etmektir. Mevcut seyahat yasakları ve azalan seyahat talebi ile, uçakları olabildiğince dolu tutmak için ücretlerin düştüğünü göreceksiniz. mümkün.

Emniyet kemeri uzatıcısına ihtiyacım olacak mı?

Emniyet kemeri uzatıcı kullanın: Pek çok insan koltuğa sığabileceğini biliyor ama emniyet kemerini takmayı düşündüklerinde panik atak geçiriyor . Eğer böyle hissediyorsan, yalnız değilsin. Kemerlerinizi bağlayamıyorsanız (uzunluk koltuğa ve havayoluna göre değişir), sadece bir emniyet kemeri uzatıcı isteyin.

Bir ruh uçağının kaç sırası vardır?

Bu “yepyeni A321”in kabini (kaptanın dediği gibi), iki sıra 2-2 konfigürasyonunda sekiz Büyük Ön Koltuktan oluşuyordu. Uçağın geri kalanı, 3-3 konfigürasyonunda standart ekonomik koltuklardı. Öndeki iki sıra ile uçağın geri kalanı arasında herhangi bir bölme yoktu.

Sınır ruhtan daha mı kötü?

Yanlış kullanılmış bagaj açısından, Spirit Airlines aslında işin en iyisiydi, Frontier ise grubun ortasına yakındı. Her iki ultra düşük maliyetli taşıyıcının da genel olarak en altta yer almasının ana nedeni, çok daha yüksek resmi şikayet oranlarına sahip olmalarıdır - özellikle Spirit .

Spirit havayolunda WIFI var mı?

Spirit Airlines Uçak İçi Wifi ile Tanışıyor. Spirit Airlines, Amerika'da uçak içi wifi sunan ilk ultra düşük maliyetli taşıyıcı olacaklarını duyurdu. Havayolu , etkileyici bir dağıtım programı planlıyor ve Spirit Airlines , 2019 yazına kadar filolarında Wi- Fi'ye sahip olmayı planlıyor.

Ruhun eğlencesi var mı?

ruh . Onlar filmlerde ya, müşterilerin Wi-kullanma izin akarsu yapmak diğer eğlence erişimi sunmasak da Spirit Airlines 2019 yılı sonuna kadar bitirmek için bütçe taşıyıcı beklediği onların uçakta Wi-Fi yükleme sürecinde olduğunu ve Fi akış paketi.