Directv olmadan NFL oyunlarını nasıl izleyebilirim?

Soruldu: Emeteria LaVine | Son Güncelleme: 1 Nisan 2020
Kategori: televizyon spor tv
4.3/5 (79 Görüntüleme . 39 Oy)
Ne yazık ki hayır. DirecTV web sitesine göre, Pazar Bileti yalnızca normal sezon, pazarınız dışında olan Pazar öğleden sonra oyunlarını kapsar. Alternatif olarak, her ikisi de FOX, ABC ve CBS gibi NFL Playoff kanallarına erişmenizi sağlayan Sling TV veya YouTube TV gibi bir akış hizmetine abone olabilirsiniz.

Bu konuda directv olmadan NFL bileti alabilir miyim?

Çoğumuz için DIRECTV olmadan NFL PAZAR BİLETİ almak hiç de kolay değil. Ancak birkaç seçkin için DIRECTV , bağımsız bir akış hizmeti olarak NFL SUNDAY TICKET'i sunar. Bununla beraber, herhangi bir uyumlu cihaz üzerinde oyun dinleyebilirsiniz.

Ayrıca, NFL oyunlarını ücretsiz olarak nasıl yayınlayabilirim? Önümüzdeki sezon için en iyi akış seçenekleriniz burada.

 1. NFL Oyun Geçişi. NFL'den NFL Game Pass 2015'te başladı.
 2. Fox Spor Git. Fox bu yıl çok sayıda oyun yayınlıyor.
 3. CBS Tam Erişim.
 4. ESPN'i izleyin.
 5. NFL Ağı.
 6. Verizon Kablosuz.
 7. YouTubeTV.
 8. NBC Spor.

Tüm NFL oyunlarını directv olmadan izlemenin bir yolu var mı?

DirecTV olmadan NFL Pazar Bilet edinme iki ve tek iki yolu vardır. Dört ay boyunca aylık 73,99 dolara mal olan NFLsundayTicket.TV var . Ayrıca , tüm sezon için 50 $ karşılığında, yayınlandıktan sonra her oyunun tekrarını izlemenizi sağlayan NFL Game Pass'ı da ekleyebilirsiniz.

Hulu'da NFL Pazar Bileti alabilir misin?

Hulu Live TV , NFL Network veya NFL RedZone'a abone olmanın bir yolunu sunmaz. Bu araçlar size 'yerel Pazar öğleden sonra oyunları, Amerika'da Futbol Gece, Pazartesi gecesi futbol ve bazı Perşembe Gecesi Futbol kuracağız. Eğer almazsınız sadece oyunlar NFL Ağında seçkin Perşembe Gecesi Futbol oyunları bulunmaktadır.

31 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

DirecTV NFL Pazar Biletini kaybediyor mu?

DirecTV'nin Pazar Bileti için mevcut anlaşması 2019 NFL sezonu boyunca uzanıyor. Futbol paketiyle ilgili görüşmeler, 2019'un ilk çeyreğinde AT&T'nin DirecTV ve U-verse TV için 544.000 net abone kaybederek, çeyrek sonunda 22.4 milyona (çeyreğe göre %2.4 düşüş) ulaşmasıyla geldi.

Amazon Prime'da NFL Pazar Bileti alabilir misin?

Sen NFL Pazar Bilet izlemek için DirecTV kablo paketi gerekmez. Aslında, artık Amazon Prime NFL Pazar Bilet yayınlayabilirsiniz. Eğer kimlik bilgilerine sahip Ama bir kez Amazon Prime ücretsiz NFL Pazar Bilet kanalı indirmek ve 2019 NFL sezonu için her dışı pazarında Pazar öğleden sonra futbol maçını izleyebilirsiniz.

Amazon Prime'da NFL oyunlarını izleyebilir misiniz?

Noktalar arasında sen 'NFL oyunları eski standartlar NBC, CBS, Fox yanı sıra, ESPN, NFL Ağ ve hatta Amazon Prime video vardır bulacaksınız. Bu kablo veya başka Pay TV paketi varsa NFL oyunları izlemek kolaydır.

NFL oyunlarını kablo olmadan nasıl ücretsiz izleyebilirim?

Ana şirket AT&T, kablo tarzı yayın hizmetleri olan DirecTV Now'ı AT&T TV Now olarak yeniden markaladı. Temel paket ayda 50 dolardan başlıyor ve NFL oyunlarını CBS, ESPN, FOX ve NBC'de izlemenize izin veriyor. Ne yazık ki, daha pahalı planlarda bile NFL Ağı veya NFL Pazar Bileti almak için artık bir seçenek yok.

NFL Pazar Biletini directv olmadan nasıl izleyebilirim?

Ne yazık ki hayır. DirecTV web sitesine göre, Pazar Bileti yalnızca normal sezon, pazarınız dışında olan Pazar öğleden sonra oyunlarını kapsar. Alternatif olarak, her ikisi de FOX, ABC ve CBS gibi NFL Playoff kanallarına erişmenizi sağlayan Sling TV veya YouTube TV gibi bir akış hizmetine abone olabilirsiniz.

Hulu'da pazar dışı NFL oyunlarını izleyebilir miyim?

Buna, piyasa dışı oyunları izlemeniz gereken iki kanal olan Fox ve CBS dahildir, ancak ulusal olarak televizyonda yayınlanan Perşembe ve Pazartesi gecesi oyunlarını taşıyan ESPN veya NFL Ağı almayacaksınız. Ne yazık ki, Hulu + Live TV, Sling ve YouTube TV gibi bazı canlı TV akış hizmetleri VPN'leri engelliyor.

Roku'da NFL Pazar Bileti alabilir miyim?

NFL Pazar Bileti , ABD'de bir apartman dairesinde, apartman dairesinde veya şehir evinde yaşayan ve DIRECTV hizmeti almayan Roku müşterilerinin yanı sıra bir engel veya başka bir kısıtlama nedeniyle evlerine bir DIRECTV çanağı kuramayanlar için geçerlidir. .

Tüm NFL oyunlarını nasıl izleyebilirim?

NFL maçlarını çevrimiçi canlı izlemenin birkaç farklı yolu vardır:
 1. ABD mobil akışı. Bu yıl ilk kez, birçok NFL oyunu, NFL ve Yahoo Sports uygulamaları aracılığıyla ücretsiz olarak yayınlanacak.
 2. ABD kablo ağı akışı.
 3. CBS Tam Erişim.
 4. Amazon Prime.
 5. ABD TV yayın akışı.
 6. NFL Pazar Bileti.
 7. ABD dışında: NFL Game Pass.

NFL'yi kablosuz izleyebilir misiniz?

Sen HDTV antenleri, Canlı TV, Sling TV, FuboTV ve NFL Pazar Bilet ile Hulu gibi hizmetleri akışı yoluyla kablo abonelik olmadan bu kanalları erişebilirsiniz. Hizmete bağlı olarak akıllı TV'ler, oyun konsolları ve Apple TV, Roku ve Amazon Fire TV gibi akış cihazları aracılığıyla akış gerçekleştirebilirsiniz.

NFL Pazar Biletini nasıl yayınlarım?

Tüm aksiyonu yakalamak için NFL PAZAR BİLETİ alın
 1. TV'den izle. 701 – 719 kanallarını açın ve keyfini çıkarın!
 2. Bir cihazda akış yapın. Pazar günleri nerede olursanız olun aksiyonu yakalayın.
 3. Bir bilgisayarda akış yapın. AT&T ID'niz ve şifrenizle directv.com/sports/nfl adresinde oturum açın.
 4. Dikkat: Bir seferde yalnızca bir oyun izleyebilir veya yayınlayabilirsiniz.

NFL Game Pass buna değer mi?

Game Pass , NFL'nin sunduğu en iyi yayın hizmeti olmayabilir. Ancak, açık ara en ucuzudur. Tüketmeyi sevdiğiniz içerik türüne bağlı olarak, NFL Game Pass denemeye değer olabilir. Diğerleri favori NFL takımlarının tekrarlarını izlemekten hoşlanır.

Amazon Fire TV'de NFL Pazar Bileti alabilir miyim?

NFL Sunday Ticket uygulaması artık Amazon Fire TV ve Fire TV Stick'te mevcut . Uygulama, DirecTV'nin NFL Pazar Bileti abonelerinin, pazar dışı her NFL oyununu canlı olarak izlemesine olanak tanır. Bu ayrıcalık 4 ay sezonu süresince $ aylık 49,99 çalışacaktır.

NFL RedZone'u nasıl izlerim?

iPhone veya Android için ücretsiz NFL uygulamasını indirerek başlayın. NFL Redzone akışına nasıl kayıt olunur?
 1. Alt gezinme çubuğunda "Diğer"i seçin.
 2. Bir sonraki ekranın sağ üst köşesinde, dişli simgesine basın.
 3. NFL Redzone seçeneği için sonraki sayfada bulunan "Abonelikler" başlığının altına bakın ve ardından "Erişim"i seçin.

NFL oyun geçiş ücreti ne kadar?

NFL Game Pass'e yıllık abonelik ücreti sezonluk 99,99 ABD dolarıdır ; bu da bir aylık kablolu televizyondan çok daha ucuz. Sezon ortasında NFL Game Pass'e abone olursanız, bu abonelik ücreti de eşit olarak dağıtılır.

NFL hangi akış hizmetine sahiptir?

Sling TV. Sling TV, spor kapsamını Turuncu ve Mavi planına (her ikisi de aylık 30 ABD dolarına mal olur) böler, ilkinde ESPN kanalları ve ikincisinde Fox Sports, NFL Network ve NBC bulunur. Tam NFL kapsamını elde etmek için birleştirilmiş Turuncu ve Mavi Paket (ayda 45 $) için ödeme yapmanız gerekir.

Roku'da NFL'yi nasıl izleyebilirim?

Roku'nuzun ana ekranından, Akış Kanalları >> Kanalları Ara'ya gidin ve " NFL " girin. " NFL " öğesini seçin ve ardından "Kanal ekle" öğesini seçin. NFL kanalı şimdi Roku'nuzun ana ekranındaki son kanal olarak listelenecek.

NFL paketi ne kadar?

2020 NFL PAZAR BİLETİ normal tam sezon perakende fiyatı 293.94 $'dır. 2020 NFL PAZAR BİLET MAX normal tam sezon perakende fiyatı 395,94 ABD dolarıdır. CHOICE Paketi veya üzerini veya MÁS ULTRA Paketi veya üzerini etkinleştiren müşteriler, 2020 sezonu NFL SUNDAY TICKET MAX'ı hiçbir ek ücret ödemeden almaya hak kazanacaktır.