Mcgraw Hill'deki e-Kitabıma nasıl erişirim?

Soruldu: Azize Wockenpennig | Son Güncelleme: 4 Mart 2020
Kategori: teknoloji ve bilgi işlem tarayıcıları
4.9/5 (799 Görüntüleme . 13 Oy)
Bölüm evden Kitaplık sekmesini ve ardından Kitaplık navigasyon E-kitap tıklayın. E-Kitapla ilgili bir ödev üzerinde etkin çalışma veya bir ödevi veya soru önizleme yaparken erişmek eKitap veya kitap bağlantısını (soru önizlenirken kullanılamaz), eKitap butonuna tıklayın.

Bunu göz önünde bulundurarak, Mcgraw Hill e-Kitabımı nasıl yazdırabilirim?

E-Kitap sayfalarını yazdırmak için:

 1. eKitabı eKitap Tam Metin görüntüleyicide açın.
 2. Yazdırmak istediğiniz sayfalar bölümünün ilk sayfasına gidin ve yukarıdaki araçlar menüsünde Sayfaları Yazdır'a tıklayın.
 3. PDF'ye dahil etmek için seçin:
 4. Tarayıcınızın Yazdır iletişim kutusunu açmak için PDF Yazdır'a tıklayın.

Ayrıca, Mcgraw Hill Connect iPad'de çalışır mı? Benim iPad veya Android tablet kullanarak Tepesi Connect - Nasıl McGraw erişebilir? Notlar: Puffin , iOS cihazlar için App Store'dan ve Android cihazlar için Google Play Store'dan indirilebilir. Puffin web tarayıcısı Connect'e erişime izin verecek, ancak yine de Smartbook'lara erişmenize izin vermeyecek.

Ayrıca ücretsiz Mcgraw Hill Connect kodumu nasıl edinebilirim?

Yukarı Bu web adresine gidin: http:// connect . mcgraw - tepe .com / sınıf / giriş kodunuzu girin ve Gönder'i tıklayın k_kozel_fall_ (yeni ders kitabı satın aldıysanız, e-Kitapları erişim erişim); Ücretsiz Deneme Başlatın ( Ücretsiz iz yalnızca 21 gün için iyidir).

Bir e-Kitaptan sayfa yazdırabilir misiniz?

Bir e-kitabın tamamını yazdırmak mümkün değildir. Ancak, genellikle her e-kitap yüzdesi yazdırabilirsiniz. Ayrıca kendi bilgisayar veya cihaza bizim ebooks bazı indirebilirsiniz. İndirdiğiniz bir e-kitaptan yazdırmak genellikle mümkün değildir (örn. Bibliotech indirmelerinden yazdırmak mümkün değildir).

29 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Bir e-Kitabı PDF'ye nasıl indirebilirim?

E-Kitap sayfalarını PDF olarak kaydetmek için:
 1. eKitabı eKitap Tam Metin görüntüleyicide açın.
 2. Yazdırmak istediğiniz sayfa bölümünün ilk sayfasına gidin ve yukarıdaki araçlar menüsünde Sayfaları Kaydet'e tıklayın. Sayfaları PDF'ye Kaydet menüsü görüntülenir.
 3. PDF'ye dahil etmek için seçin:
 4. Seçme:

Google Play'den e-Kitap yazdırabilir misiniz?

Sen indirmek için Google Play Kitaplar kullanabilir ve birden fazla cihazda e-kitapları okuyabilirsiniz. Ayrıca dosya ve baskı kitap yükleyebilirsiniz.

Bir cengage e-Kitabı bilgisayarıma nasıl indiririm?

Altierus eTexbook'larınızı çevrimdışı kullanım için bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza indirin.
 1. www.vitalsource.com/download adresine gidin, bilgisayarınız veya mobil cihazınız için Bookshelf'i indirin ve yükleyin.
 2. VitalSource e-posta adresiniz ve şifrenizle oturum açın.

E-Kitapları nasıl indiririm?

Not: Bir eKitabı görüntülemek için bir eOkuyucu kurmalısınız.
 1. Android cihazınızı USB üzerinden bilgisayarınıza bağlayın.
 2. USB Ayarlarınızı MTP (Medya Aktarımı) kullanacak şekilde ayarlayın.
 3. Android cihazınız için klasörü açın.
 4. eKitabı eOkuyucunuzda belirtilen klasöre sürükleyip bırakın.
 5. eOkuyucuyu açın ve eKitabı açın.

Bir EPUB'u nasıl yazdırırım?

1 Yanıt
 1. Ücretsiz, açık kaynaklı Calibre e-kitap okuyucusu yükleyin (Windows/Mac/Linux).
 2. Kitap ekle'yi tıklayın ve bir . Calibre kitaplığına eklenecek epub kitabı.
 3. öğesini seçin.
 4. PDF kitabını Adobe Reader'da veya başka bir PDF okuyucuda açın ve kitabı yazdırmak için Ctrl + P tuşlarına basın.

BB kursu nedir?

Blackboard Learn, çevrimiçi öğretim, öğrenim, topluluk oluşturma ve bilgi paylaşımı için bir uygulamadır. Blackboard Learn açık, esnek ve öğrenci başarısına odaklandığı için çevrimiçi kursunuzu öğretmek için herhangi bir teori veya modeli kullanabilirsiniz.

Blackboard'da nasıl oturum açarım?

MyUT portalını kullanarak Blackboard'da oturum açmak için web tarayıcınızın adres çubuğuna myut.utoledo.edu yazın. Giriş düğmesine tıklayın. Bir sonraki ekranda, verilen alanlara UTAD kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin ve Giriş Yap düğmesine tıklayın.

Bağlanmak ücretsiz mi?

UPC Connect Uygulaması, My UPC hesabı olan tüm UPC müşterilerine ücretsiz olarak sunulmaktadır. İşlevsellik, İnternet veya Mobil abonelik olmadan sınırlıdır. Uygulamada oturum açmak için My UPC hesabı gerektiğinden, UPC Connect Uygulaması yalnızca UPC müşterileri tarafından kullanılabilir.

McGraw Hill Connect erişim kodu ne kadar?

Kodu çevrimiçi satın almak konusunda çok endişeliydim ama bu bana Mcgraw Hill'den 140 dolara mal olacaktı. ISBN numaram eşleşmedi ancak kitap adı, yazar ve baskı doğruydu. En Seçilmiş Ürünler ve İncelemeler.
Liste fiyatı: $18.92
Fiyat: $7.99
Kazanıyorsun: $10.93 (%58)

Connect erişim kodunu nasıl alabilirim?

Connect'i bir kredi kartıyla satın alıyorsanız , Çevrimiçi Satın Al'ı (A) seçin. Bir erişim koduyla kaydolma hakkında daha fazla bilgi edinin. Sınıfın doğru olduğunu doğrulayın ve ardından Satın Al'a (A) tıklayın. Fatura bilgilerinizi (A) ve ardından ödeme bilgilerinizi (B) girin ve ardından siparişinizi gözden geçirip verin (C).

McGraw Hill Connect'ten nasıl vazgeçerim?

Nasıl Vazgeçilir
 1. "Ders Materyalleri" içerik alanını açmak için bağlantıya tıklayın.
 2. "RedShelf Kurs Malzemeleri" bağlantısını tıklayın.
 3. Kurs materyallerini devre dışı bırakmak için "Kurs ayrıntılarını görüntüle"yi tıklayın.
 4. "Bu kurs için gerekli tüm materyallere erişimimi devre dışı bırakmak istiyorum"u seçmek için aşağı kaydırın.

Bağlantı erişim kartı nedir?

Detaylar. McGraw-Hill Connect ®, kişisel bilgisayarınız veya tabletiniz aracılığıyla çevrimiçi olarak erişilebilen abonelik tabanlı bir öğrenme hizmetidir. Eğitmeniniz Connect'in kursta kullanılmasını gerektirecekse bu seçeneği seçin.

Mcgraw Hill Connect'te bir bölüme nasıl kaydolabilirim?

Öğrenci erişim kodu kaydı
 1. Öğrenciler, eğitmen tarafından sağlanan bölüm URL'sini tarayıcılarına girer, e-posta adreslerini girip Başla'ya (A) tıklayın.
 2. Ardından, öğrenciler kaydolacak ve bir Connect hesabı oluşturacaktır.
 3. Daha sonra erişim kodlarını (A) girecek ve Kullan (B) seçeneğine tıklayacaktır.

Bağlanmak için bir kursu nasıl eklerim?

Connect'te oturum açtıktan sonra, önceden oluşturduğunuz kurslarınızın listelendiği kurslarım sayfanıza yönlendirileceksiniz. Bir kurs oluşturmaya başlamak için kurs ekle (A) öğesine tıklayın. Başlık, yazar veya konuya göre arama yapın. Arama kriterlerinizi girdikten sonra konuya, yazara veya başlığa göre filtreleme yapabilirsiniz (A).

McGraw Hill'in iPad'imle çalışmasını nasıl sağlayabilirim?

iPad'inize indirdiğiniz McGraw - Hill ConnectED uygulamasını açın. Aldığınız ConnectED hesabı kullanıcı adı ve parolasıyla oturum açın ve “Giriş”e dokunun. Kitabınızın ekranda göründüğünü görmelisiniz. Kitabı iPad'inize indirmek için “E-Kitabı İndir ”e dokunun.

McGraw Hill Connect Mac'lerde çalışır mı?

Firefox 25+, Internet Explorer 11+, Google Chrome 31+ ve Mac Safari 8+ destekliyoruz. Şu tarayıcılardan birinin en son sürümünü indirin: Firefox. Safari.

McGraw Hill SmartBook nedir?

SmartBook, öğrencilere çalıştıkları materyale göre sorular sorar. SmartBook , bireysel cevapları değerlendirerek her öğrencinin ne bildiğini öğrenir ve hangi konuları uygulaması gerektiğini belirler. Bu uyarlanabilir teknoloji, her öğrenciye kişiselleştirilmiş bir öğrenme deneyimi ve başarıya giden yol sunar.