Temizliği nasıl iptal edebilirim?

Sordu: Darshan Eismann | Son Güncelleme: 19 Mart 2020
Kategori: seyahat hava yolculuğu
3.9/5 (1.552 Görüntüleme . 38 Oy)
Üyeliğinizi iptal etmek için my.clearme.com'da hesabınıza giriş yapın ve üyelik detayları bölümünde ' İptal ' düğmesini seçin. İptal ettiğinizde, aboneliğinizde kalan süre için orantılı bir geri ödeme alacaksınız.

Ayrıca, denemeden sonra silme işlemini iptal edebilir misiniz?

Şartlar, duruşma sırasında dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz rağmen bu otomatik, duruşmadan sonra 12 ay boyunca 179 $ yenilenmesi gerektiğini söylüyor. Emin iptal etmek hatırlıyorum yapmak zorunda kalacaktır Yani, ve muhtemelen kez bunu, sen 'kaydolma tekrar Delta teklif altında, düşük yıllık oran için mümkün olurdu.

Ayrıca, Clear buna değer mi 2019? CLEAR'ın Bizim İçin Buna Değer Olmadığına Karar Verdik . CLEAR , Nisan 2019'da Delta Skymiles üyeleri için fiyatları artırdığı için yeni üyeler daha da fazla ödemek zorunda kalacaktı. Bu fiyata, bizim için buna değmez .

Sonuç olarak, netlik TSA PreCheck'ten daha mı iyidir?

İlk bakışta, iki hizmet arasında bazı açık farklılıklar vardır. Yeni başlayanlar için, TSA PreCheck daha fazla havaalanında mevcuttur. Clear ücretleri TSA PreCheck daha yüksek olmakla birlikte, havalimanlarındaki hatları daha çabuk kapılarına yolcuları almak, önemli ölçüde daha kısadır.

Net ile nasıl iletişim kurabilirim?

Clear ile iletişim - telefonla veya başka bir şekilde 855-253-2763 Clear'ın en iyi ücretsiz numarası olsa da, onlarla iletişim kurmanın toplam 2 yolu vardır.

33 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Clear maliyete değer mi?

Sonuç olarak
Hiçbir SİL pahalı olduğunu inkar var. Ancak bu maliyeti önemli ölçüde azaltmanın ne kadar kolay olduğu göz önüne alındığında, buna kolayca değebilir . TSA güvenlik kontrol noktalarından geçmenin CLEAR kullanmaktan daha hızlı bir yolunu asla bulamazsınız.

Net aile planı ne kadar?

CLEAR'ın maliyeti yılda 179 dolar . Her yıl 50 ABD Doları karşılığında ek aile üyeleri eklenebilir. Sizinle seyahat eden 18 yaşından küçük çocuklar CLEAR hattına ücretsiz olarak atlayabilirler. Delta, sadakat programı üyelerine ve kredi kartı sahiplerine CLEAR programı için çeşitli indirimli fiyatlar sunar.

Temizlemek için hangi kimliğe ihtiyacım var?

Gezginler Temizle başvurmak 18 yaşında veya daha büyük olması gerekir ve aşağıdaki geçerli ve düzelmeyen fotoğraflı kimlik şekillerinden birini olması gerekir: ABD ehliyet, ABD pasaportu, ABD pasaportu kart, ABD tarafından verilmiş daimi ikamet kartı, devlet tarafından verilen ve kimlik, veya ABD askeri kimliği .

Aylık net için ödeme yapabilir misiniz?

CLEAR'ın maliyeti nedir? CLEAR Plus üyeliği yıllık 179$'dır ( ayda sadece 15$) ve diğer tüm CLEAR LOCATIONS ile birlikte havaalanı güvenliğine özel CLEAR erişim sunar.

Ücretsiz olarak nasıl netleşirim?

Delta'da Platinum, Gold veya Silver Medallion üyesiyseniz veya Delta SkyMiles kredi kartınız varsa, yalnızca 109$ ödersiniz. Ve Delta'nın imrenilen Diamond Medallion statüsüne sahipseniz, ücretsiz olarak Clear üyeliği alabilirsiniz. Kaydolmak için, SkyMiles hesap numaranızı kullanarak clearme.com/partner/delta adresinden kaydolmanız yeterlidir.

Clear güvenli havaalanı mı?

Havaalanlarında ve büyük mekanlarda emniyet ve güvenliğe değer verildiği gibi, CLEAR da müşteri güvenliğine değer verir ve çift şifreleme yoluyla üye verilerinin gizli ve güvenli tutulmasını sağlar. Bu şekilde, zahmetsiz bir güvenlik sürecinin avantajlarından yararlanırken verilerinizin güvende olduğu konusunda içiniz rahat olur.

Clear'ın faydaları nelerdir?

CLEAR'ın Faydaları Nelerdir?
 • Sadece birkaç dakika gerektiren hızlı ve kolay kayıt.
 • Katılımcı havalimanlarında güvenlik kimlik hatlarında hızlandırılmış tarama.
 • Ülkenin her yerinde sürekli genişleyen havaalanları ve spor salonları listesinde bulunabilirlik.

Netlik ne kadar sürer?

Üyelik, kayıt tarihinden itibaren bir takvim yılı için geçerlidir. Eğer şimdi SİL trende atlamak gerekip gerekmediğini tartışmaya konum Yani eğer, size zaman maksimize edebilirsiniz böylece, en azından bir sonraki uçuşta kadar beklemek iyi olabilir.

Clear güvenilir bir gezgin programı mı?

CLEAR , şu temel nedenlerden dolayı sık uçan yolcular için popüler bir seçimdir: TSA PreCheck ve Global Entry ile birlikte çalışır, bu nedenle bu programların üyeleri hala avantajlardan yararlanır. CLEAR kioskları kullanarak manuel biniş kartı + kimlik kontrolü adımını atlamanızı sağlar.

Clear size PreCheck veriyor mu?

Birçok gezginler Eğer SİL varsa, ayrıca carry-on ve kişisel tarama işlemi için TSA PreCheck şeridi kullanabilirsiniz varsayalım olabilir ama bu durum böyle değil. Ya da her ikisi - Eğer TSA PreCheck veya CLEAR'e almak gerekir mi?
TSA Ön Kontrolü AÇIK
üyelik süresi 5 yıl 1 yıl
Toplam üye 7 milyon+ 3,8 milyon

TSA PreCheck'im varsa açıklığa ihtiyacım var mı?

Eğer uçuşunuz için TSA PreCheck uygunsa, SİL Lane ziyaret ve kimliğinizi doğrulamak. SİL ve TSA PreCheck ayrı ayrı satılır ve SİL kullanmak TSA PreCheck olması gerekli değildir. CLEAR , seyahat belgesi kontrol sürecini hızlandırırken, TSA PreCheck fiziksel tarama sürecini hızlandırır.

TSA PreCheck almaya değer mi?

Global Entry aracılığıyla PreCheck alamadım bile - ve bir kredi kartı ile feragat Küresel Katılım Ücreti alamadım bile - hızlandırılmış havaalanı güvenliği için 85 $ ödeyerek değerinde olması olabilir. Bekleme sürelerini kısaltır ve beş yıl için iyidir, bu nedenle ayrıcalık için yılda 20 dolardan daha az ödersiniz.

Açık nerede kabul edilir?

Şu anda, Clear aşağıdaki havaalanlarında mevcuttur: Austin, Teksas'taki Austin-Bergstrom Uluslararası Havaalanı (AUS). Baltimore/Washington Uluslararası Thurgood Marshall Havalimanı (BWI), Baltimore, Maryland. Birmingham, Alabama'daki Birmingham-Shuttlesworth Uluslararası Havalimanı (BHM).

TSA PreCheck'i ücretsiz olarak nasıl edinebilirim?

TSA Precheck'i ücretsiz almanın 19 yolu
 1. Bazı American Express kredi kartları.
 2. Bank of America Premium Ödülleri.
 3. Capital One Girişim Kartı.
 4. Chase Safir Rezervi.
 5. Citi/AAdvantage Executive World Elite MasterCard.
 6. Citi Prestij.
 7. Diners Club Carte Blanche Kurumsal.
 8. Citi'den Expedia+ Voyager Kartı.

Şirketin net sahibi kim?

ABD havaalanlarında ve stadyumlarda popüler olan biyometrik güvenlik firması CLEAR, ayak izini genişletmek için T. Rowe Price'dan 15 milyon dolar topladı. CEO Caryn Seidman-Becker tarafından yönetilen şirket, halihazırda kısmen Delta Airlines'a ait.

TSA PreCheck ne kadar zaman kazandırır?

Diğer zamanlarda Precheck hat 10-15 dakika uzunluğunda ve herhangi tasarruf değil normal - Düzenli hat görünüyor uzun (veya daha fazla) bir buçuk saat olmak zaman Precheck hattı sadece birkaç dakika iken kere olmuştur seyahat süresi . Tasarruf ettiği şey , güvenlik hattındaki zaman ve rahatsızlıktır.