Mavi önlükte bedava yemeğimi nasıl iptal edebilirim?

Sordu: Yury Wehmschulte | Son Güncelleme: 18 Mart 2020
Kategori: alışveriş kuponu
3.9/5 (446 Görüntüleme . 27 Oy)
https://www adresindeki Hesap sayfanızı ziyaret ederek iptal edebilirsiniz. blueapron .com/account#login ve “Yönet”e, ardından “ Yemek veya Şarap Teslimatlarını İptal Et ”e tıklayın. [e-posta korumalı] blueapron .com adresine e-posta gönderin ve hesabınızı iptal etmelerini isteyin.

Bu konuda Blue Apron iptal ücreti alıyor mu?

İptal edebilir veya iptaller @ blueapron .com Mavi önlük Müşteri Deneyimi ekibine başvurarak istediğiniz zaman Mavi Önlük abonelik atlayabilirsiniz. Unutmayın, orada aboneliğinizi durdurmak için herhangi bir iptal ücreti ve her an yeniden abone olabilirsiniz. Eğer hiçbir ücret ödemeden dilediğiniz zamanda pek çok teslimatlar olarak atlayabilirsiniz.

İkincisi, mavi önlük malzemeleri ne kadar dayanır? Şirkete göre Plated'den gelen yemekler, buzdolabındaki poşette beklenen teslimattan sonra 24 saate kadar taze kalacak şekilde tasarlandı. Malzemeler ayrıca teslimattan sonra buzdolabında dört ila beş gün taze kalmalıdır .

Ayrıca, ücretsiz denemeden sonra mavi önlüğü iptal edebilir miyim?

Mavi Önlüğü iptal etmek basittir. Zaten hala ödeme gerektirecektir işleniyor Herhangi teslimatlar ve Mavi Önlük iptali “Değiştirilebilir tarafından” tarihinden sonra yürürlüğe girecektir. “Son Değiştirilebilir” tarihinizi kontrol ettikten sonra , o tarihe kadar iptaller @ blueapron .com adresinden şirkete e-posta göndermeniz yeterlidir.

Mavi önlükle haftaları atlayabilir misin?

Yaklaşan planlanan teslimatları 5 hafta öncesine kadar atlayabilirsiniz ! Bir pop-up penceresi size, hafta için teslimat gününü değiştirmek için Teslimatta adresini değiştirmek veya siparişi atlama seçeneği verecektir. Atlamak için, 'Bu Teslimat atla' seçeneğini

32 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Mavi önlüğü nasıl bırakırım?

Mavi Önlük nasıl iptal edilir
 1. Hesabınızın kayıtlı olduğu e-posta adresi dahil [e-posta korumalı] e-posta gönderebilirsiniz.
 2. Blue Apron hesabınızı telefon üzerinden 888 278 4349 numaralı telefonu arayarak iptal edebilirsiniz. Ararken hesap bilgilerinizin yanınızda olduğundan emin olun.

Mavi önlüğü ne zaman iptal edebilirim?

Asgari bir taahhüt yoktur, bu nedenle istediğiniz zaman bir yemeği atlayabilir veya aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Tüm hesap değişikliklerinin, Yaklaşan sayfanızda ve Hesap Ayarlarınızda yansıtılan 'Önceki Değiştirilebilir' tarihe kadar yapılması gerektiğini lütfen unutmayın.

Mavi Önlük bir abonelik midir?

Blue Apron , müşterilere taze ve sağlıklı ev yapımı yemekler hazırlamaları için önceden porsiyonlanmış gıda malzemeleri ve tarifleri gönderen bir abonelik hizmetidir. Esasen, bakkal alışverişini denklemden çıkarır ve yemek hazırlamayı kolaylaştırır. Blue Apron , haftada 2 ila 4 öğün arasında değişen yemek planları sunar.

En iyi yemek dağıtımı nedir?

En İyi Yemek Teslimat Hizmeti Uygulamaları
 1. DoorDash (iOS / Android) Teslimat Ücreti: 5,99$ sabit ücret.
 2. GrubHub (iOS / Android)
 3. Uber Yiyor (iOS / Android)
 4. Sorunsuz (iOS / Android)
 5. Posta arkadaşları (iOS / Android)
 6. goPuff (iOS / Android)
 7. Teslimat.com (iOS / Android)
 8. Instacart (iOS / Android)

Mavi önlüğün kaç tarifi var?

Mutfak ekibimiz bu plan için her hafta 6 lezzetli tarif seçeneği oluşturur ve teslimat başına 2, 3 veya 4 yemek tarifi almayı seçebilirsiniz.

Merhaba taze hesabımı nasıl iptal edebilirim?

Aboneliğimi iptal etme
 1. HelloFresh hesabınızda oturum açın.
 2. Sayfanın üst kısmındaki adınıza tıklayın ve ardından 'Ayarlar'ı seçin
 3. 'Yönet'e tıklayarak iptal etmek istediğiniz aboneliği seçin
 4. Sağ alt köşedeki 'Aboneliğimi iptal et' seçeneğini tıklayın.

Mavi önlüğü ücretsiz deneyebilir miyim?

Blue Apron yemek teslimatını deneyin ve 3 Ücretsiz Yemek (30 $ değerinde) kazanın. Gurme yemekler yapmak için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte teslim edilen bir kutu taze malzeme alacaksınız! “2 Kişilik Plan”ı seçin ve ilk teslimatınız için maliyetiniz sadece 29,99 $ olacaktır (her biri 2 kişiye hizmet veren 3 tarif).

En ucuz yemek dağıtım hizmeti nedir?

En İyi Seçimlerimiz
 • Genel olarak en iyisi: Ev Aşçısı. "Konu akşam yemeğini masaya koymak olduğunda ve mümkün olan en ekonomik şekilde güvenilir bir kaynak."
 • Diyet Kısıtlamaları için En İyisi: Akşam Yemeği.
 • Aileler için En İyisi: HelloFresh.
 • Montajı Kolay: EveryPlate.
 • En İyi Uluslararası Yemek: Paket Servis Seti.
 • Bitki Bazlı Yemekler: Veestro.

Bir aylık mavi önlük ne kadar?

Blue Apron'un iki planı vardır: her ikisi de haftada 3 öğün yemek olan 2 kişilik ve 4 kişilik abonelik. 2 kişilik planı haftalık $ 59.94 ($ kişi başı 9,99) aile planı haftalık $ 139,84 ($ kişi başı 8,74) iken olduğunu.

Hangi yemek dağıtım hizmeti en ucuzudur?

Servis başına maliyete göre belirlenen aşağıdaki yemek hazırlama hizmetleri, piyasadaki en ucuz hizmetlerdir.
 • YeşilBlender. Servis başına fiyat: 3,90$'dan başlayan fiyatlarla / Teslimat: Montana, Kuzey Dakota, Minnesota, Alaska ve Hawaii hariç ABD'nin çoğu.
 • Ev şefi.
 • Şef.
 • Veestro.
 • BistroMD.
 • Paket Servis Kiti.
 • Mavi Önlük.
 • Merhaba Taze.

Mavi önlüksüz kutular nasıl çalışır?

Ücretsiz olarak nasıl deneyebilirsiniz: Mavi Önlük alan arkadaşınız, her siparişte vermek üzere DÖRT ücretsiz kutu alır, bu yüzden onları vurun. Aksi takdirde, ilk kutunuzun yarısını alabilirsiniz.

Blue Apron tavsiye programı nasıl çalışır?

Mavi Önlük, zaman zaman, Yönlendirme Programı aracılığıyla Mavi Apron için uygun bir davetliyi dediğimiz zaman ( “Yönlendirme Kredileri”) sevk kredi kazanmak için fırsat sağlayabilir. Yönlendirme Kredileri, yalnızca Yemek Aboneliğiniz için gelecekteki uygun Siparişler için kullanılabilir.

Mavi önlük hediye kartımı nasıl kullanabilirim?

URL www girin 1.. blueapron .com/ ve ardından hediye kartınızdaki 12 karakterlik benzersiz uzun kodunuz. 2. E-posta adresinizi ve şifrenizi girin, ardından mavi 'Teklifi Kullan ' düğmesini tıklayın.

En iyi yemek dağıtım hizmetleri nelerdir?

Bunlar, sırayla test ettiğimiz en iyi yemek takımı dağıtım hizmetleridir:
 • Ev şefi.
 • Güneş Sepeti.
 • Amazon.
 • MerhabaFresh.
 • Martha ve Marley Kaşık.
 • Mavi Önlük.
 • Terra'nın Mutfağı.
 • Yeşil Şef.

Sesli aboneliği nasıl iptal edersiniz?

Sesli Üyeliğinizi İptal Edin
 1. Audible web sitesinde Hesap Ayrıntıları sayfanıza gidin.
 2. Hesap Ayarları bölümünün altında Üyeliğimi iptal et'e tıklayın.
 3. Ekrandaki yönergeleri takip edin.

Mavi önlükten eti dondurabilir misin?

Et ve Kümes Hayvanları
Buzdolabında saklayın ve paketin üzerindeki talimatlara göre kullanın. Eğer 'Onları kullanmaya hazır re kadar da et ve kümes hayvanları öğeleri dondurursam edebilirsiniz.

Merhaba taze eti dondurabilir miyim?

Eğer pişirmek için evde olmayacak biliyorum, yoksa sadece bir yemek kısmını, bizim tavuk tüm hazırlamak istiyorsanız daha önce dondurulmuş edilmemiş olarak, kırmızı et ve domuz gayet dondurulacak!