Inventor uygulamasında bir uygulamayı nasıl indiririm?

Sorulan: Valmir Faundez | Son Güncelleme: 23 Ocak 2020
Kategori: teknoloji ve bilgi işlem antivirüs yazılımı
4.8/5 (457 Görüntüleme . 41 Oy)
apk dosyası) App Inventor araç çubuğundaki "Oluştur" menüsüne giderek. " Uygulama (Bilgisayarıma Kaydet)" seçeneğini seçin. Bir açılır kutu, indirmenizin başladığı konusunda sizi uyarmalıdır. Tamamlandığında, uygulamayı telefonlarından e-postayı açarak yükleyebilecek arkadaşlarınıza e-posta ile gönderebilirsiniz.

Buna göre, Inventor'a uygulamaları nasıl yüklerim?

App Inventor Setup yazılım paketini yükleme

 1. Yükleyiciyi indirin.
 2. MIT_Appinventor_Tools_2 dosyasını bulun.
 3. Dosyayı aç.
 4. Yükleyicinin adımlarını tıklayın.
 5. Bilinmeyen bir yayımcıya ait bir programın bu bilgisayarda değişiklik yapmasına izin vermek isteyip istemediğiniz sorulabilir.

Ardından soru şu: App Inventor'ı nasıl başlatırım? Başlamak için web'de App Inventor'a gidin. Doğrudan ai2'ye gidin. uygulamacı . mit .edu veya App Inventor web sitesindeki turuncu "Oluştur" düğmesini tıklayın. Bir gmail (veya google) kullanıcı adı ve şifre ile App Inventor'da oturum açın. Açılış ekranını kapatmak için "Devam"ı tıklayın.

Ayrıca, App Inventor uygulamaları piyasaya sürülebilir mi?

İndirmek . Eğer uygulama yapma tamamladıktan sonra, size Android'i indirebilirsiniz. apk dosyası aşağıdaki gibidir: App Inventor'da indirmek istediğiniz uygulamanın ana ekranına gidin. Telefon için Paket etiketli açılır menüye tıklayın.

MIT App Inventor ücretsiz mi?

MIT App Inventor ile Kodlama Saati . App Inventor , blok tabanlı bir programlama dili kullanarak kendi mobil uygulamalarınızı yapmanızı sağlayan ücretsiz , bulut tabanlı bir hizmettir. Bu yeni başlayanlara uygun eğiticilerle, Android cihazlar için uygulama programlamanın temellerini öğreneceksiniz.

26 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Bir uygulamayı nasıl geliştiririm?

Bir uygulama yapmak için 9 adım:
 1. Uygulama fikrinizi çizin.
 2. Biraz pazar araştırması yapın.
 3. Uygulamanızın maketlerini oluşturun.
 4. Uygulamanızın grafik tasarımını yapın.
 5. Uygulama açılış sayfanızı oluşturun.
 6. Uygulamayı Xcode ve Swift ile yapın.
 7. Uygulamayı App Store'da başlatın.
 8. Doğru kişilere ulaşmak için uygulamanızı pazarlayın.

aiStarter nedir?

App Inventor Setup yazılımını yüklediğinizde, aiStarter programı bilgisayarınıza yüklenir. Tarayıcıda çalışan App Inventor ile App Inventor'ın diğer bölümleri arasında iletişim sağlar. Adb ( Android Debug Bridge) programı bilgisayarınızda çalışır ve bağlı Android cihazlarını kontrol eder.

Bir yazılım kurulumunu nasıl indiririm?

Web'den yazılım yükleme
 1. Bir .exe dosyası bulun ve indirin.
 2. .exe dosyasını bulun ve çift tıklayın. (Genellikle İndirilenler klasörünüzde bulunur.)
 3. Bir iletişim kutusu belirecektir. Yazılımı yüklemek için talimatları izleyin.
 4. Yazılım yüklenecektir.

App Inventor Iphone'da çalışır mı?

İOS için MİT App Inventor Android için MİT App Inventor ile tamamen uyumludur. Tek fark, öğrencilerin cihazlarında App Inventor yardımcı sürümünün hangi sürümünü çalıştırdığı olacaktır: tamamlayıcılardan biri bir Android uygulaması , diğeri ise bir iOS uygulamasıdır .

Uygulamamı Google Play mağazasına nasıl edinebilirim?

Bir uygulama yükleyin
 1. Play Konsolunuza gidin.
 2. Tüm uygulamalar'ı seçin. > Uygulama oluştur.
 3. Varsayılan bir dil seçin ve uygulamanız için bir başlık ekleyin. Uygulamanızın adını Google Play'de görünmesini istediğiniz şekilde yazın.
 4. Uygulamanızın mağaza girişini oluşturun, içerik derecelendirme anketine katılın ve fiyatlandırma ile dağıtımı ayarlayın.

Play Store'u kim kurdu?

Google Play , eski adıyla Android Market, Google tarafından işletilen ve geliştirilen bir dijital dağıtım hizmetidir. Android işletim sistemi için resmi uygulama mağazası olarak hizmet vererek, kullanıcıların Android yazılım geliştirme kiti (SDK) ile geliştirilen ve Google üzerinden yayınlanan uygulamalara göz atmalarına ve indirmelerine olanak tanır.

Bir uygulamayı paketlemek ne anlama geliyor?

Uygulama paketleme, bir müşteri için özelleştirilmiş bir uygulama oluşturmak üzere ilgili dosyaları ve bileşenleri bağlama işlemidir. Wise Package Studio ve Install Shield gibi araçları kullanarak tüm paketleme sürecini gerçekleştiriyoruz.

.AIA ve .apk dosyası arasındaki fark nedir?

iken bir. apk dosyası , içeriği ne olursa olsun indirmenize izin verir, arkasındaki programlamayı değiştiremezsiniz. Diğer tarafda, . aia dosyaları , programı değiştirmenize ve gerekli içeriği indirmenize izin verecektir.

Windows'ta bir AIA dosyasını nasıl açarım?

aia dosyasını açmak için ilişkili varsayılan yazılım:
Adobe Illustrator, bir vektör grafik düzenleyicisidir ve Adobe Creative Suite ve Cloud'un bazı sürümlerinin bir parçasıdır. CorelDraw gibi programlara doğrudan rakiptir. Illustrator, kullanıcıların hemen hemen her ortam için karmaşık sanat eserleri oluşturmasına olanak tanır.

Telefonumu App Inventor'a nasıl bağlarım?

Aşağıdaki adımlar süreç boyunca size yol gösterecektir.
 1. Adım 1: Telefonunuza MIT AI2 Companion Uygulamasını indirin ve yükleyin.
 2. Adım 2: Hem bilgisayarınızı hem de cihazınızı AYNI WiFi Ağına bağlayın.
 3. 3. Adım: Bir App Inventor projesi açın ve onu cihazınıza bağlayın.

MIT App Inventor'ımı nasıl güncellerim?

Windows'ta
 1. Program Dosyaları dizinine gidin ve AppInventor Kurulum dizininde (önceki kurulum yazılımıyla yüklenmiş) unistall programını bulun ve kaldırmayı çalıştırın.
 2. Bilgisayarını yeniden başlat.
 3. Yeni Windows yükleyici paketini indirin.
 4. Az önce indirdiğiniz yeni yazılımı yükleyin.
 5. Oturumu Kapatın veya Bilgisayarınızı Yeniden Başlatın.