Azure Devops'ta yorumları nasıl düzenlerim?

Sorulan: Gwenda Dzhaldzhireev | Son Güncelleme: 22 Mart 2020
Kategori: teknoloji ve bilgi işlem veri depolama ve depolama
4.5/5 (1.005 Görüntüleme. 34 Oy)
Yorumunuzu düzenleyin
Kalem simgesine tıklarsanız düzenleme moduna girersiniz. Düzenlemelerinizi yapın ve düzenlemelerinizi kaydetmek için “Güncelle” düğmesine basın. Değişikliklerinizi gönderdikten sonra, yorumunuzun zaman damgasının yanında bir düzenlemenin yapıldığını belirtmek için bir "(düzenlendi)" filigranı göreceksiniz.

Sonuç olarak, işten bir yorumu nasıl silebilirim?

Yorumları silme Yoruma sağ tıklayın ve Yorumu Sil'i seçin. Belgedeki tüm yorumları silmek için Gözden Geçir sekmesine gidin, Sil üzerindeki aşağı oku tıklayın ve Belgedeki Tüm Yorumları Sil'i seçin. Yorum yapmak istediğiniz içeriği seçin.

Ayrıca bilin, bir Word belgesine nasıl yorum eklerim? Yorum ekle

 1. Yorum yapmak istediğiniz metni veya öğeyi seçin veya imleci yorum yapmak istediğiniz metnin yanına eklemek için tıklayın.
 2. Gözden Geçir sekmesinde, Yorumlar altında Yeni'ye tıklayın.
 3. Yorum metnini yorum balonuna yazın.

Ayrıca Azure'da DevOps nedir?

Azure DevOps , Microsoft'un yazılım geliştirmek ve dağıtmak için uçtan uca bir DevOps araç zinciri sağlayan bir Hizmet olarak Yazılım (SaaS) platformudur. Ayrıca piyasadaki en önde gelen araçlarla bütünleşir ve bir DevOps araç zincirini düzenlemek için harika bir seçenektir.

Word'de bir inceleme yorumunu nasıl kaldırırım?

Yorumları kaldır

 1. Gözden Geçir sekmesinde, Yorumlar altında, bir yorum seçmek için İleri'ye tıklayın.
 2. Gözden Geçir sekmesinde Sil'e tıklayın. Tüm yorumları bir kerede silmek için Sil'in yanındaki oka tıklayın ve ardından Belgedeki Tüm Yorumları Sil'e tıklayın.

25 İlgili Soru Yanıtı Bulundu

Word'de yorumları nasıl düzenlerim?

Yorum düzenle
 1. Microsoft Word belgesinde düzenlemek istediğiniz yorumu bulun.
 2. Yorum, belgenin sağ tarafında görünmelidir. Yoruma tıklayın ve o yorumun metnini düzenleyin.

Microsoft Word 2010'da nasıl yorum eklersiniz?

Yorum Ekle
Bir dokümanda bir yorum eklemek için, yorum yazmak istediğiniz metni alanını vurgulayın. Ardından Yeni Yorum tıklayın şeridinde İnceleme sekmesini tıklayın. Bu, yorumunuzu bırakabileceğiniz vurgulanan metni gösteren bir balon açar.

Word 2007'de nasıl yorum eklerim?

Word 2007 Belgesine Yorum Ekleme
 1. Gözden Geçir sekmesine tıklayın. Yorumlar grubunu arayın.
 2. Yeni Yorum düğmesini tıklayın. Belge, solda görünen işaretleme alanı penceresine yer açmak için biraz küçülür.
 3. Yorumunuzu yazın. Yorum metni, işaretleme penceresinde görünür.

Word 2013'teki tüm yorumları nasıl kaldırırsınız?

Yorumları silmek için:
 1. Silmek istediğiniz yorumu seçin. Silinecek bir yorum seçme.
 2. Gözden Geçir sekmesinden Sil komutunu tıklayın. Sil komutuna tıklayarak.
 3. Yorum silinecek. Yorumu sildikten sonra.

Word'deki yorumları nasıl gözden geçiririm?

Bir Word belgesindeki yorumları nasıl görüntülerim? Gözden Geçir sekmesinde, İzleme grubunda İşaretlemeyi Göster'e tıklayın ve ardından Yorumlar onay kutusunu seçin. Yorum balonunu görmüyorsanız, Görünüm sekmesinde Yazdırma Düzeni veya Web Düzeni'ne tıklayın.

Word 2019'da yorumları nasıl silersiniz?

' Yorum ' üzerine tıklayın. Artık bir yorumunuz var. Sağ taraftaki yorum metnini yazın. Notu silmek için üzerine sağ tıklayın ve ' Yorumu sil ' seçeneğini seçin.

TFS'de belirli bir değişiklik kümesini nasıl edinebilirim?

Örnek: TFS ile belirli bir değişiklik kümesi alma
Sürüm altında, Tür'de Değişiklik Kümesi'ni seçin. Değişiklik kümesi numarasını yazın ya da Bulma changesets iletişim kutusunu görüntülemek için gözat düğmesini tıklatın ve istediğiniz changeset seçin. Al tıklayın. Yerel komut dosyaları klasörü, seçtiğiniz değişiklik kümesine güncellendi.

Tüm değişiklik setini geri alma ne işe yarar?

600, 601, 602. Ve çıkan devlet aynı olacaktır: "Geri alma" irade kontrol ederken neyi Değişiklik listesi yapıldığını Geri Alma tüm değişiklik kümesi size Beklemede Değişikliklerin bir dizi verecektir 601. Sonuç 3 changesets sahip olmasıdır 600'den sonra olduğu gibi.

TFS'deki değişiklik kümeleri nelerdir?

Kod değişikliklerinizi kontrol ettiğinizde, bunlar sunucuda bir değişiklik kümesi olarak depolanır. Değişiklik kümeleri , sürüm kontrolünde teslim edilen kodun tam geçmişini içerir. Hangi dosyaların değiştirildiği hakkında bilgi almak için bir değişiklik kümesini görüntüleyebilirsiniz.

TFS'deki değişiklikleri nasıl kontrol edersiniz?

Ekip gezgininde kaynak kontrol sekmesini açın, ardından rota klasörüne sağ tıklayın ve Bekleyen Değişiklikleri Kontrol Et öğesini seçin. Bu, kök altında sahip olduğunuz tüm çözümler/projeler üzerindeki tüm dosyaları kontrol edecektir. Kullandığınız diğer takım koleksiyonları için işlemi tekrarlayın.

Raf Seti TFS nedir?

Dosya veya dosyaları rafa koyduğumuzda, yorum ve diğer meta verileri sağlayabiliriz. Tüm bu veriler Kaynak Kontrolümüzde saklanır ve raf seti olarak adlandırılır. Bekleyen değişiklikleri rafa kaldırmak için, dosyada yapılan değişikliklerle birlikte teslim almamız gerekir. Üzerine sağ tıklayıp “Raf Bekleyen Değişiklikler” i seçmemiz gerekiyor.

Azure DevOps bir araç mı?

Azure , Ansible, Chef, Puppet ve Azure Otomasyonu dahil olmak üzere yapılandırma yönetimi için birden çok DevOps aracı sunar. Azure İzleyici ile altyapı durumunu izleyin ve Grafana, Kibana veya Azure portalındaki mevcut panolarla tümleştirin.

Azure ve Azure DevOps arasındaki fark nedir?

Bulut ürünü ile şirket içi ürün arasındaki en belirgin fark gezinmedir. Azure DevOps , beş modüler sütuna ayrılmıştır: Azure Boards, Azure Pipelines, Azure Repos, Azure Test Plans ve Azure Artifacts.

Azure geliştiricisinin rolü nedir?

Microsoft Azure Geliştirici . Microsoft Azure , lider bir bulut sağlayıcısıdır ve hızla büyümektedir. Azure geliştiricileri , kolaylıkla ölçeklenen bulut yerel uygulamaları oluşturmak için bulut mimarisinin avantajlarından yararlanır. Bu rolün üstesinden gelmek için güvenlik, geliştirme, test, dağıtım ve daha fazlasını anlamanız gerekir.

DevOps'u nasıl açıklarsınız?

DevOps , altyapıyı, iş akışını otomatikleştirerek ve uygulama performansını sürekli ölçerek işbirliğini ve üretkenliği geliştirmek için geliştiricileri ve operasyon ekiplerini entegre eder. DevOps'ta dört temel temel değer vardır: Kültür, Otomasyon, Ölçüm ve Paylaşım.

Azure DevOps'u neden kullanmalıyım?

Sürekli Entegrasyon ve Teslimat
Azure DevOps , yazılım odaklı kuruluşlar için, çözümlerinizi sürekli tümleştirme ve dağıtıma olanak tanıyan bir işlem hattında dağıtabileceğiniz sağlam bir platform sağlar.

DevOps bir teknoloji midir?

DevOps , BT endüstrisindeki en hareketli terimdir. Kuruluşları yeni nesil performans ve çeviklikle kolaylaştırarak Bilgi Teknolojisinin rüzgarını değiştiren sıcak bir teknoloji ve fütüristik bir trend. DevOps'u bir dizi araç olarak yanlış anlamayın ; yeni bir yazılım geliştirme yaklaşımıdır.